Název článku, jenž nepojednává o bohu podsvětí, je zkratkou pro High Adrenalin Defence Evaluation System, což je projekt, o kterém si sice můžete přečíst sami na www.nutnaobrana.cz (těm, kdo vůbec netuší, o co se jedná, doporučuji zhlédnout alespoň úvodní stránku), avšak já vám o něm, vážení čtenáři, přináším zprávy z první ruky, neboť jsem měl tu čest jej absolvovat na vlastní kůži jako jeden z prvních účastníků; a musím konstatovat, že se jednalo o nevšední a hlavně užitečný zážitek. Celý projekt je zatím teprve v začátcích; jeho generální zkouška byla pojata jako „tisková konference na vlastní kůži“, na kterou dostal […]

Psal jsem to už tuhle, těch 35 kámošů jsou nejspíš kámoši od Strnadů popř. další z bratrstva zlatých hajzlíků.
A.C: "už tehdy" - - - S takovou variantou jsem pracoval. Nevychází mi. Je na to příliš hloupý.
...absence bývalého komunistického agenta s IQ 107 na summitu NATO jaksi inherentně nenaplňuje kritérium významné škody... doplnil bych že absence se squadrou 35 kámošů by byla nejen škoda ale výrazná (...)
Sterzik to podělal tím, že šel jen na kvantitu ve hnutí Stačilo! Postupně namixoval kontejl stran a programů, že drtivá většina voličů to nemohla strávit. Plus jeho opravdu neschopnost předvolebních (...)
Podle mého názoru byl Pávek už tehdy americký agent. A byl protlačován prostě proto, aby zaujal pozici.