Srdce dobrých soudruhů se kormoutí nad tím, jak zločinci v bílých límečcích dostávají malé tresty a přitom kradou víc než jiní. S lačností po vědění jsem se seznámil s názorem Jakuba Drápala, kterého věrohodné médium na straně pravdy tituluje jako vědeckého právníka. Zcela vědecky a seriózně rozebral, že je velký problém, když se vzdělaní lidé efektivně brání, soudcům jsou sympatičtí a tak dostávají malé tresty. Jako jedinou cestu navrhuje individualizaci trestů.

Tak já se hlásím jako druhý :-) Žít a nechat žít, což neznamená, že bych nevěřil, jak se to má dělat, jen si nemyslím, že se to dá vynutit či (...)
Spojené státy evropské. To taky většina zde nechce, logicky, tahali bychom za velmi krátkej konec provazu. ( Ale byli by jsme u stolu, jak ten vůl tady řek ... občas (...)
Nedopracujou, to nikdo nechce. Ale rozesrat to pořádně s vlhkou představou levicově marxistické revoluce, to je zájem mnoha. Samozřejmě v konturách dnešní doby, takže levicová technokracie. Svoboda, volnost, na tom (...)
FABy a KABy už dávno nepadají na Donbasany, ale posílají ukrovojáky k Banderovi, ať už jsou přesvědčení, nebo busifikovaní. Jojo, kdo chce kam...
internet opravdu reaguje aneb smějící se bestie opět v akci: https://pravyprostor.net/jak-se-bavi-internet-jaromir-nohavica-podal-ustavni-kompetencni-zalobu-ihned-po-prezidentovi/