Arnold J Rimmer17.6.2026 v 22:19 k Elektrosportovec Nemáš souseda? Jednou pomůžeš ty jemu, podruhý on tobě.
Max Otto von Stierlitz17.6.2026 v 21:59 k Elektrosportovec To je vono
Lojza17.6.2026 v 21:59 k Kdy doženou německé automobilky čínské? Aha, koukam, ze je nejak odstrihli od datovych siti, coz nevim, co presne znamena, ale asi pravdepodobne to prestalo fungovat. Jako je to dost diskutabilni no. Na jednu stranu mam (...)
Lojza17.6.2026 v 21:55 k Kdy doženou německé automobilky čínské? Ja fakt nic o tom netusim.... To jako ze kdyz nekdo ma jiny svetonazor, tak jim nejak na dalku vypnou zabezpecovacku? To by bylo hodne moc zle no....jako realne moc (...)
Behemot17.6.2026 v 21:50 k Elektrosportovec a dyž je najdou rozjebaný v pangejtu na sračku, tak z truhle ho vole udělajou?
Přijměte revoluční myšlenku hned v úvodu. Je potřeba dát více než 5 % HDP na zbrojení! Musíme dát rovnou 10 % HDP na zbrojení. Kdo se odváží číst dále, může se dozvědět vše podstatné.
V jaderné energetice se používá pojem „maximální projektová havárie“, který říká co ještě má elektrárna zvládnout a co už ne (například pád velkého dopravního letadla).
Nemáš souseda? Jednou pomůžeš ty jemu, podruhý on tobě.
To je vono
Aha, koukam, ze je nejak odstrihli od datovych siti, coz nevim, co presne znamena, ale asi pravdepodobne to prestalo fungovat. Jako je to dost diskutabilni no. Na jednu stranu mam (...)
Ja fakt nic o tom netusim.... To jako ze kdyz nekdo ma jiny svetonazor, tak jim nejak na dalku vypnou zabezpecovacku? To by bylo hodne moc zle no....jako realne moc (...)
a dyž je najdou rozjebaný v pangejtu na sračku, tak z truhle ho vole udělajou?