Ta dávka vám to očkování posílí! - zpět na článek

Počet komentářů: 155

Přidat komentář
  1. Tyhle Buzgovy weby (Badatel.net a Vylečtese.cz) jsem ještě neznal. To je matroš… Nemoci neexistují, jezte vitamín B7 a budete zdraví.

   1. Zato – dejte si tam další dávku, čím víc dávek, tím lépe, ono to totiž vyvanuje – to je teprva ta správná věda…

    1. Ať si každý dá, co chce. Někdo nechce nic, někdo combo s chřipkou, někdo sputnik V, ale ohánět se názory někoho, kdo popírá rakovinu je úsměvné. Dejte si vitamín B7 a všechno bude fajn.

     1. Hm, všechno fajn snad mělo být po první tečce, pokud si dobře vzpomínám. Tak vám nevím…

     2. Tak kacíři tvrdí že je to z podvýživy, že je to poslední zoufalý pokus organismu jak zachovat živinami nezásobované tkáně – zhoubné bujení. Jinak obézní lidé jsou prý z 90% podvyživený bez některé nutné složky výživa /doporučují GMO, tam jsou nejlepší ovoce a zelenina z obchoďáků bež živin , nutričních prvků a vitamínů ale rajčata vám budou zářit na míse a sluníčku půl roku, to nedá PVC :-) a běžný konzument dá prý průměrně 2.kg herbicidů a pesticidů, pravda nezdá se mi to když to nemá žádnou chuť ale clastně člověk také necítí jiné chemikálie než aromatické uhlovodíky a ví houbec co plýcemi polyká za chemtráč. Tělo „pašíků a prasnic dělá zoufale zásoby z toho co dostane – tuk.

      1. gramatic brutopýr by exeloval, ě vječney :-)))

 1. myslim že by Peťa taky potřeboval dáfku…už začli ukroši vyvážet naše vosumapadesátky zase zpátky?

  1. Nějak nevidím souvislost. článek je o zbraních, dle tebe? A šetři výrazivem „naše“. Zrovna ty.

   1. tvl už je ten šupák tady zas…

    dostal vycházku, jo?

 2. Hlídací psi demokracie se změnili ve smečku psů Montgomery Burnse. Viz jeho oblíbené „vypusťte psy.“ Je smutné, jak rychle se je podařilo převychovat.

  1. Obávám se, že u většiny nebylo převýchovy zapotřebí. Zhusta se jedná o full political ideology compatible materiál. To je podle mě daleko nebezpečnější, než děvky prodejný. Občas to Zemanovo „becherovkový ákáčko na novináře“ celkem chápu.

 3. Tak ten úpadek je docela zjevný, u těchto funkcí už očividně nerozhoduje odbornost a inteligence, ale něco úplně jiného. Trotl Smejkal je toho zářným příkladem. A vůbec, ještě někomu připomíná svým projevem jistou kuchařskou velehvězdu?.
  „A dáme si tam Pfujzera. Kdo nemá Pfujzera, ať tam si střelí tamtu Astru. A teď důležitý, kdo nemá Astru, ať si dá třeba Jansen jó?. A klidně třeba deset dávek, čím víc tím líp, vono se to nakonec vsákne.“

  1. Když nemáte etanol, tak tam dejte třeba metanol?

   Hlavně politicky:
   https://www.sport.cz/clanek/tenis-antivaxer-djokovic-je-jednim-z-nejnebezpecnejsich-lidi-na-svete-tvrdi-britsky-komentator-3490002
   DFENS se zlehka navážel do paní redaktorky, ale kam se dotyčná hrabe na tohoto uvědomělého britského soudruha.

   1. Problem jsou absolventi waldorfskych skol, kteri sice umi zatancit sve jmeno, ale jinak jsou otevreni vymyvani mozku kymkoliv. Stejnetak tupci be jakehokoli vzdelani a nevzdelatelni. Treba tenhle pomocny pohunek OSA, ktery tu vystupuje pod nickem Lojza. Bezne vzdelany clovek vi, ze ockovani ma smysl u bakterialnich nemoci a proti virum je jeho ucinnost silne pochybna. Ockovani proti chripce nikdy poradne nefungovalo a stejne „vysledky“ jsou pozorovany i u rymicky. Bezne vzdelany clovek vi i proc tomu tak je. Dementni debil misto toho pise neco o placatych zemich a mesici.

    1. No tak když je někdo „nevzdělatelný“, tak to je jasný.

    2. To zase prr, pravé neštovice se podařilo díky očkování vymýtit. Proti klíšťové encefalitidě taky očkování chrání. Mutující respirační viry je ovšem jiný příběh.

     1. Dokonce ta encefalitida to ma tak, ze pokud ji prodelas (a prezijes), mas „ockovani“ na dozivoti. Holt, neni vir jako vir.

     2. Pochopitelně, jenže neštovice decimovaly populaci po staletí, a první zmínky o úspěších pocházejí někdy z osmnáctého století, ale až moderní farmakologie ve druhé polovině dvacátého století přinesla „konečné vítězství“. Od prvních klinických pokusů po ukončení očkování v Československu uběhlo asi dvacet let, což lze považovat za obrovský úspěch. Dnes se tu moderní farmakologie plácá třetím rokem s jakýmsi virem, předkládá neodzkoušené šmakulády, a je to pořád že prý špatné. Za celou tu dobu hrozeb vyhynutí na netopýří breberky jsem nezaregistroval zmínku o Karlu Raškovi. Je-li hovořit o skutečném epidemiologovi, je to právě on. Zajímavé je, že on odmítal plošné očkování, ale snažil se cílit na nejvíce postižené lokality. I jeho syn, rovněž kapacita v oboru by k tomu měl jistě co říct. Jestli plácám hlouposti, nepřesnosti, nebo jsem něco přehlédl, tak se omlouvám.

    3. Prolhanej kriple, zmrdskej hajzle.

     1. Hezky zakejhal! :-D

      1. ten mne vzdycky pobavi, nikdy nema co rict, ale plivnout jedovatou slinu, to nezapomene :-)

    4. Přesně tak, nás ještě ve škole učili, že žádné vakcíny na chřipku v podstatě neexistují, protože to NENÍ MOŽNÉ Z PRINCIPU! A nemusíme chodit ani daleko pro chřipku, stačí normální rýma. Ale blbcům to holt nevysvětlíš. :-(

    5. Co má místní Lojza přesně společného s OSA? To tedy bude kámoš Jandy ze státního bigbítu Olympic?

     Jinak – stačí se podívat, co a jak provozuje Lukačovič. Klasická státní propaganda. Zatím si myslí, že je díky prachům, lízání prdele státu a mediálnímu dosahu, nepostižitelný. Všecko svinstvo, které se tu za +2 roky zpátky událo i realizovalo, má na triku právě Lukačovič.
     Snad mu to jednou někdo spočítá.

     1. Pracoval na fízlování pro osu. Však on ti to řekne sám.

      1. Podívejme; znal jsem jednoho takového, ten ale nebyl tak blbý, byl jenom svině.
       Byl to jeden z takzvaných DJů, lépe řečeno pouštěčů z Uherského Brodu, už před půlkou devadesátek proslulý absolutně největším používáním pálených CD a CD singlů, které pak samozřejmě a v mnoha exemplářích prodával i svým „kolegům“ pouštěčům, kteří z finančních důvodů nepoužívali klasické 12″ MS, ale CD-S.
       Bylo to celkem jednoduché – 12″ vinylový maxisingl s novinkou stál rovné pětikilo, CD-S s tímtéž a často s bonusy stál okolo tří kil, CD-R s tímtéž jen 150,-Kč.
       Na podniky, které silně konkurovaly té jeho pochybné rezidentuře s kurvama a ředěným chlastem, posílal kontroly.
       Ty kontroly pak u DJs v udaných konkurenčních podnicích, nacházely v kufrech pálená CD (od kterých logicky nemohli mít originály) a které jim prodával právě on. Měl naprosto přesnou evidenci, komu, kolik a čeho prodal, takže kontroloři OSA pak přesně věděli co, kde a jak mají hledat.
       Pak ho OSA začala vyplácet podle „výsledků“ kontrol…Záměrně používal CD-R s modrou reflexní vrstvou, které byly i po nalepení potisku disku a i při doplnění obalu, snadno rozeznatelné od originálních, lisovaných CD.
       Prodával to s tou legendou, že to stejně nikdo není schopen zkontrolovat, že OSA ani Intergram na to nemá lidi.
       Vlastně ani nevím, jestli ještě žije a jak, protože velké spoustě lidí (i mezi muzikanty, nejen DJs) zařídil doslova peklo na zemi.
       Nevím to úplně přesně, nepátral jsem po tom (technika od PA to nemusí zajímat), proto ho nejmenuju.
       Ale protože jsem se profesně stýkal s mnoha lidmi a z různých podniků, tak si myslím, že nejméně jeden člověk, kterého jsem poměrně dobře znal, který nafasoval tehdy naprosto rekordní pokutu půl miliónu korun, nakonec potvrzenou i soudem, vzápětí umřel. Nedbal tehdy už šířenému varování před kontrolami OSA..

      2. Zmde, nelzi.
       Neni to pravda. Ze jses negramot a hodinky jako holinky, za to ti nemuzu.

   2. Jihočech Honza: Tak mediální prostitutky byly, jsou a budou. Co mě zaujalo je premisa, že někdo kdo je mediálně známý a nenechá si píchnout ten experikemtální dryák, je nebezpečný. Konkrétně tím, že tím dává příklad ostatním. Autor toho výblitku zřejmě bude jeden z těch levicově zaměřených tvorů, kteří ví nejlépe, co by všichni ostatní měli dělat, co si nechat píchat a co ne a běda kdo se mu na to vykašle. A ještě k tomu strhne i ostatní, to už je skoro na kulku, takhle to společné blaho nevybudujeme! Popravdě ten text si svojí stupiditou a fanatičností nezadá s libovolným plátkem z dob komunismu, možná ho i předčí. No díkybohu, že existují i lidi jako Djokovič, protože jinak to potom opticky při pohledu do internetů trochu vypadá, že každý druhý je mentálně postižený covidonacista.

    1. To nebezpeci nespociva v Djokovicove nenaockovanosti. Ale v tom, ze si dovoli hlasat, co on chce a delat, co se jemu zlibi. A to dokonce i tak, ze proste rekne, ze ho nucena neucast sice mrzi, ale jeho zdravi je mu prodnejsi. To je proste nebezpecny element!

     1. Mám obdobný dojem. Všichni už tak nějak tuší, že ty takzvané vakcíny jsou shit. Ale přesto kdo si dovolí si ten dryák nevzít, je třídní nepřítel. Protože je to spíše symbol, pointa je, že všichni musí být dostatečně povolní a přispívat ke společenskému blahu, nějaké individuální svobody jsou buržoustí přežitek. A ještě to hrát na to, že moje zdraví je pro mě nejdůležitější … no fuj!

      1. Mngwa 18.7.2022 v 15:48

       Všichni?
       Mám čerstvou zkušenost.
       Když nedávno přišla čtvrtá dávka na přetřes, soused prohlásil, že se po vyhlášení termínu nechá okamžitě přeočkovat. Na pochybnosti kolemsedících odpověděl, že je mu to jedno, prostě udělá cokoliv, aby to nedostal podruhé, protože by to nedal.
       Následovala „minuta ticha“ vyplněná hleděním do půllitrů…
       Ne nadarmo lidová moudrost praví, že zkušenosti jsou nepřenosné.

       1. Tak prodela ockovani a pak jeste prodela dalsi kovit. A da to. A bude se tesit na dalsi kolo.

       2. Tak to se vsadim, ze to „poprve“ bylo minimalne po druhe davce.

     2. Přesně to, ale v opačném gardu, je případ vymóděné opice na koloběžce, v seriálu F1. Mohl by zkusit, v čemkoli se postavit na zadní, jako Djokovič. Všecky tituly MS by mu byly lautr k hovnu.

      1. Sam ses opice, kriple

   3. Jihočech Honza: uvědomělí soudruzi nejsou samozřejmě jen v UK nebo na seznafašoszprávy.cz, ale i na jiných serverech – tady je názor na dalšího, který si dovolil tvrdit, že farmasračky nejsou tak úplně to pravé ořechové:
    https://nazory.aktualne.cz/komentare/wim-hof-ledovy-muz-ne-lekarum-vzdelavani-colours-of-ostrava/r~eb3c929405f311eda3c0ac1f6b220ee8/

     1. starter25: proč mi to děláte? Až se budou jednou natáčet noví Baroni, nebude tam Jasánek, ale Konrád. Docela to do sebe zapadá, že femosráč si jaksi nerozumí s myšlenkami Wim Hofa a přímo se děsí řečí o tom, že by snad nedejbože člověk mohl něco zvládnout sám, bez systému.

    1. „Když přitom návštěvník poprvé vkročil do areálu, cítil dojetí, že se festival navzdory koronaviru podařilo udržet. Hned ale přišlo nepříjemné překvapení: oproti předpandemickým letům…

     … zmizely vratné a omyvatelné kelímky!“

     To nevymyslíš. To dosahuje kvalit humoristické knihy.

     1. Ještě zábavnější bylo slyšet v bedně, že zmizely údajně proto, že nejbližší myčka na omyvatelné kelímky je v Brně.

      1. @kelimky na barvach Ostravy
       A to je ta mladá progresivní generace!
       Tak to jsem zvědav co bude příště!?
       Co třeba hajzly pro všech 80 pohlaví?

       1. V Brně tyhle omyvatelné kelímky jedou všude. On je to totiž skvělý kšeft: za kelímek dáš „vratnou zálohu“ 50 Kč, ale pak jej nestihneš vrátit nebo už tam ani není maník = „výhodně jsi koupil“ plastový kelímek za pade. No neber to. A mládež si ještě libuje, jak je eko.

        1. JE to eko. Kdo se má druhý den ráno brodit po kolena v kelímkách. :-P

        2. Hlavně je nutnost mít u sebe 2 kelímky. Protože u výkupu většinou po chvíli nemají padesátky. Takže mu tam dám dva a dostanu kilčo.

       2. Zavřou v Brně všechny záchody, a každý vyfasuje za vratnou zálohu 100kč mini lopatičku a smetáček, aby po sobě mohl uklidit do koše na psí exkrementy to co vytlačil na rohu ulice.
        Myslím že by to bylo důstojné pokračování omyvatelných kelímků – omyvatelná lopatička. :-)))

        ps: na fesťácích typu Trutnov se za každý obyč kelímek vracela nějaká ta koruna, takže někteří nemajetní tam za dobu fesťáku nasockovali i na půl vstupného, či aspoň na chlast a jídlo tamtéž, když posbírali zahozené kelímky co se tam válely.
        Fakt je to, že je to strašný bordel co zbyde po pivních ožraleckých orgiích na každé větší veřejné akci

     2. Kolegove vypozorovali, ze ti, co si na Volksfest vzali svoje pullitry, nachcipani nejsou. Nachcipani jsou vyhradne mezi tema, co si brali mistni sklo na place. Takze maji celkem jasno v tom, ze nikdo na nikoho nic nenachrchlal, ale pekne si ty viry vychlastali.

      Mozna, kdyby pili poradny pivo, tak ten alkohol ty viry znicil.

     3. Jan Mrcasik: přesně. To zděšení a ta „vlna nevole na sociálních sítích!“ – některá tvrzení by mohla z fleku být ironická nebo sarkastická, ale v kontextu celého článku to bohužel s. Konrád myslí zjevně vážně.

    2. Docela fór je že to, že to říká právě Wim Hof – chlapík co už párkrát svejma výkonama zpochybnil současnou laťku lékařskýho moudra.

     1. To bohužel nemění nic na tom, že se asi úspěšně dopracoval k ezo píčovství.

      1. Já myslim, že v tom ezošílenství co se kolem něj vyrojilo je trochu nevinně. U chlapíka co si dojde nahatej do půlky everestu mi nepříde moc zvláští, že povidá podivný věci – podle mě má na to plný právo. Ovšem co se teď děje v jeho jménu je další věc – celebrity si sypou do vany led a fotí se při tom, ezopiče na jejichž fotky nikdo zvědavej nejni si kupujou ezovíkendy, kde se hecujou s dalšíma kdo do tý vany vleze první…koneckonců nedávno běžel v kině dokonce nějaký film na toto téma.

     2. JASAN: tomu nerozumím, co jiného by měl tvrdit? Že se mají všichni mladí nechat opíchat, ideálně každý rok dvakrát? Mě naopak přijde, že je ve svých názorech dlouhodobě konzistentní, ale Konrády to nezajímalo, protože jim nesahal na svatý grál totality a farmafašismu. Nějaké otužování, to by se mělo zakázat, navíc je to stejně zbytečné, hravě to nahradí dvě-tři dávky „vakcíny“.

      1. Já neříkám, že by měl říkat něco jinýho, mě to přišlo ftipný v kontextu toho článku. Mladej nadějnej novinář hlásá vědecko-lékařský moudra vo tom co by měl říkat nebo dělat chlapík kterej umí přežít nahatej v mrazáku.

       Ale zajímavej je na tom ještě jeden aspekt. Třeba levičáckoprogresivní kundy můžou hlásit extrémní názory a je to OK protože tím podněcujou diskusi, ale druhá strana tyhle názory hlásit nesmí protože je to extrémismus. Takže např. když někde na serveru u pirátů se objeví názory vo tom, že majetek je fetiš a že by se měla uvalit daň na nemovitosti taková, aby se z toho lidi posrali, což se dá obecně považovat za nemorální extrémismus, tak je to prostě jenom takovej stranickej brejnstorming a podět k diskusi a všechno je vlastně v pořádku. A to i přes to, že je to na webu strany která sedí v parlamentu. Když pak ale wim hof řekne že se máte vysrat na systém a mít se rádi a žít zdravě a zdravě myslet, tak se pak můžou všichni posrat i když to řekl apolitickej guru z pódia na fesťáku.

 4. Graf je zavadejici. Mel byt zpracovany tak ze najebani jsou dohromady v jednom sloupci aby byl videt ten propastny rozdil mezi lidmi kteri si nechali tu sracku do sebe namrdat a lidmi kteri prirodnimi bytostmi.

  Co se tyce medialnich mrdek, nema cenu se prilis vzrusovat. Legacy media jsou ve stavu umirani – jsme ve stavu analogickem vynalezu knihtisku. S internetem, socialnimi sitemi, a komunikacnimi prostredky legacy media prichazeji o svuj monopol reportovat a vytvaret realitu. Kazdy muze byt dnes reporter a vysilat cokoli odkudkoli live. Media jsou k hovnu. Vubec nechapu proc ty sracky jeste nekdo sleduje. No a cim vic jdou do hajzlu, tim vic okolo sebe kopou.

 5. Konence to vsechno spiknuti nekdo odhalil!!! Veskere ockovani je na hovno, nebezpecne a skodlive!!!
  A vubec, na Mesici nikdo nebyl, Zeme je placata a idealne nakoupit ocet do zasoby, nebude….
  Tvl.

  1. Čuráku

   1. Prosim te, na tohohle krivaka a podrazaka nema cenu reagovat.

   2. Pletes si me se svym otcem, pozor na to…

  2. Ne. Očkování proti mutujícím respiračním virům je dosti na hovno, alespoň pro mladé zdravé lidi.

   1. Dneska mi po trech tydnech prisla do prace kolegyne. Jako uvedomela Nemka se nechala opichat vsema trema davkama. Pred tremi tydny nas oba v kanclu nakazil jeden kolega nejakym respiracnim virem. U mne se to projevilo po trech dnech od nakazy, u kolegyne o den drive. Ona leha s horeckama, otekly mandle, soplila a tak. Ja jsem mel zvysenou teplotu, sopel, kasel jak hornik, ale za 4 dny ok a mazal jsem zase do prace. Zadny prasky, nic, jen jsem sezral neco rybizu.

    Tak jsme dnes rano debatovali o tom, ze takhle ji nic neskolilo leta a dokud nebyla opichana, mela to jako ja. Toho kolegu, kterej nam stafetu predal, jsme potkali oba na stejne porade a bylo prakticky stejne dlouho v expozici. Takze nam z toho vyslo, ze mozna reagujeme na stejny infekt ruzne, ale ockovani ma proste vliv.

    Ostatne jsem to tu i psal, ze do cervna jsme na nastence meli tabulku, kde si kazdej napsal, jestli byl chciplej, jak dlouho a jestli byl ockovanej. Naprosto jednoznacne v nemocich vedli ockovani, odpovida to tem datum z tohoto clanku. Prakticky 2x sance mit horsi prubeh nachlazeni, pokud je clovek ockovany. Nakonec ta tabulka zmizla, protoze vedeni nechtelo mit problemy s nejkou uvedomelou kontrolou a „preventivne“ naridilo 50% HO.

  3. Škoda času se tady asi hádat. Já si vždy myslel, že Dfens je docela inteligentní člověk. Teď už bych se fakt nedivil, kdyby se dal k plochozemcům… Možná zblbnul po covidu, možná ho za tyhle kecy někdo platí, možná jen touží po přízni svých fanoušků. Kdo ví.

   1. Nene, yntelygence je prece primo umerna poctu davek. Jeste by se za kazdej pichanec mely davat nejaky tituly. Za prvni tri pred jmeno a za dalsi za jmeno.

    1. Hm, skoro to tak vypadá.

   2. Naprostý souhlas. Je zbytečné, aby tu covid fanatici hysterčili.
    No aspoň v praxi vidíš, že myslet znamená hovno vědět.

  4. Hm, a na to jsi přišel jak? 8-o

  5. Hele Lojzo, kde se ve článku píše, že „veškeré očkování je na hovno“?

   Kde se ve článku píše, že „veškeré očkování je škodlivé“?

   Existuje podle tebe jakýkoli produkt, který do sebe lidé cpou a který absolutně vůbec není nebezpečný, ani marginálně? Špekáčky, pivo, quinola, Activia, řepkový olej, slunečnicová seménka? Jaké jídlo nebo farmakum je absolutně bezpečné, bez jakýchkoli vedlejších účinků nebo zdravotních rizik?

   Vzpomeň si na tenhle svůj příspěvek, až si tu budeš příště stěžovat, že tě lidé prohlašují za trolla, manipulátora a lháře.

   1. Jan Mrcasik:
    Tak jak?
    Vystavka na letné končí 24.7….!

    :OD

    1. corona: zašel bych nafotit si s teleobjektivem detaily T-90, ke kterým se jinak nikdo nikde nikdy na veřejnosti nedostane. Ale neurvu se z povinností a on to snad nafotí někdo jiný. Modelářů s teletem, co dostanou stejný nápad, tu ještě pořád bude dost. Jen to potom najít.

     1. Jan Mrcasik:
      Výborně, děkuji za odpověď!
      Věděl jsem, že jsi určitě WOTér.

      Ten T-90 to dostal zezadu zleva do věže, zapůsobil aktivní pancíř.

      Nu a Šturm tám nikde nět…

      :OD

      1. Aha, už chápu co je „WOTér“. Nejsem a nebyl jsem. Nicméně podle tvé ichtylské logiky by „WOTery“ byli všichni modeláři*, což je… Typicky coronovské.

       *zkus zapřemýšlet, kdo vymyslel žánr walkaround vojenské techniky a proč. Desetiletí před tím, než vůbec počítače uměly jakoukoli grafiku – před dobou internetu se to vydávalo knižně.

       1. Jan Mrcasik:
        Kdepak, WOTér jsi. Už jen proto, že jsi pařil WOT delší dobu, než já.

        Ten termín w. vidím prvně. Neznám.

        .

        1. WOT jsem nikdy neměl ani stažené, ani nainstalované, ale mysli si co chceš.

         Ovšem pokud tě to potěší – měl jsem před lety Steel Beasts, což je tankový simulátor využívaný US. Army pro učebnu. Tak mi teď můžeš nadávat do „SBérů“ nebo tak něco.

        2. Walkaround viz z předinterentové doby
         https://www.amazon.com/s?k=walk-around&rh=n%3A173507&ref=nb_sb_noss
         Plastikoví modeláři to potřebují, aby věděli jak domalovat nebo domodelovat detaily které na kitech chybí.

         Od doby rychlého internetu se to přesunulo na portály jako odkazovaný https://www.svsmgallery.com/Top-level/Walkarounds

   2. Ironie, nadsazka a podobne veci je jiz nutno oznacovat nejakych tagem? No, asi nova doba…..

   3. Btw abych ti odpovedel na otazku, tak nevim, asi ne. Proc se na to ptas?
    Mozna proto, ze spousta lidi vklada jinym lidem neco do ust, co nikdy nerekli? Opravdu nevim, tak hadam…
    Btw, ze zrovna ty mas o me starost, co se tyce toho, za co me lide povazuji. Mel by ses vice starat o sebe…. No, rikal jsem si, ze kdyz si to sam prozivas na vlastni kuzi ( a obcas by mi te az bylo lito), tak ze budes mit pochopeni i pro ostatni, co prozivaji to same. Ale koukam ze ne….
    Nastesti je mi to uz vsechno docela jedno…Ale tobe to jedno neni, tak si to uzivej :-)

    1. Lojza: opravdu ti připadá, opravdu si sám myslíš, že jsi to psal jako ironii?

     1. *že takhle vypadá ironie?

      1. Iron. Chlebem filtrovaný.

      2. Uprimne receno, zcela vazne, nevim, jak to napsat lepe, aby bylo jasne, ze je to ironie.
       Porad mi prosim te, jestli te neco napda…

       1. Takže pod článek, se kterým nesouhlasíš, napíšeš příspěvek, který namísto obsahu článku kritizuje ty nejextrémnější nesmysly, které článek sice neříká, ale je snadné si do nich kopnout. A to je ironie, ano?

        Hele jak bys vnímal, kdybych takto například já přistupoval k tobě? Že pod tvůj příspěvek třeba o prospěšnosti očkování bych bez dalšího napsal „Takže všechny neočkované postřílet a zavřít do koncentráků, a zbytek napíchat čipy a sledovat. Notyvole.“

        Bral bys to jako „ironii“, nebo by ses čílil že tě křivě obviňuji a podsouvám ti něco, co jsi nenapsal?

        A pokud bych napsal „[ironie]Takže všechny neočkované postřílet a zavřít do koncentráků, a zbytek napíchat čipy a sledovat. Notyvole.[/ironie]“ – o kolik by to bylo lepší? Přišlo by ti to jako relevantní a konstruktivní reakce na tvůj proočkovací příspěvek?

        1. Takze chapu to spravne, ze rada skutecne zni, ze na ironii musim predem upozornovat nejakym zvyraznenim?
         No….zacina to s lidstvem asi jit fakt z kopce, kdyz je TOHLE nutne….

 6. Tak už tady zase bude řádit ta jitrnice, jakou svět neviděl.

 7. A to se nám před 30 lety zdálo, že Husák a spol blábolí. Ono taky že jo, ale byl to prostě přestárlý funkcionář jak tehdáž v zvyk přišlo…
  Dnes blábolí poměrně mladí – a to prostě proto, že to jsou naprostí bezpáteřní nýmandi, jimž jde jen a jen a jen o prachy. A je úplně jedno jestli posloucháte Němcovou, Pekarovou, Jurečku, Rakušana, Smejkala či jiného hejkala.

  1. …oni prece „jen delaji svoji praci“, jako ten Gustav, nebo Joseph, ci kdokoli pred nimi.

  2. Hele, když si přepíšete Jakešův projev z Červeného Hrádku, kterému se Vondra & spol. tak smáli a hlupáci ho kopírovali na kazetách (je to dokonce ztvárněno i v havlistickém seriálu Vyprávěj), tak ale mimo pár přeřeknutí z nervozity, dává ten projev smysl.
   Vím o čem píšu. Víte, ono není zrovna jednoduché, pokud před Vás někdo postaví mikrofon a máte živě mluvit o vážných věcech třeba k pětistovce lidí, zkuste si to někdy. Nepomůže Vám ani vědomí, že to jde „jenom“ na záznam, že se dá ledacos vystřihnout – smazat a že Vás poslouchá/vidí aktuálně jen pár lidí, ne milióny u televize.
   Jakeš už měl svá léta a popravdě nikdy nebyl velký řečník, od toho roku 1986 toho zase tak moc nenakecal. To Gustáv, to byl jinačí kádr, ten to uměl rozpálit – ostatně právě po Gustovi, ne po Milošovi nám zbylo nejvíc hlášek.
   Schválně si ten projev znovu pusťte a zkuste popřemýšlet, oč Jakešovi šlo a co chtěl vyjádřit. To, jakou „lidovou“ či zábavnou formou to udělal, není myslím tolik důležité.
   Můžeme se stokrát vysmívat jeho vzdělání (elektromechanik u Bati), ale co chtěl naznačit či říct, to řekl a dává to smysl.
   Jakeš, i přes svůj charakter vzdělání a díky funkci GT viděl, jak se to začíná srát a jenom žádal o podporu „zespoda“, bohužel poněkud nešťastnou formou. Žádal o podporu takovou, kterou měla Strana skoro automaticky, pod vedením charismatického člověka, naposled v roce 1968. Podporu takovou, že kdyby tenkrát Strana zavelela, měli by to tady Rusáci kurevsky těžké, ne-li nemožné.

   1. V roce 1989, naši chytří analytici z prognosťáku hleděli s úžasem na západoněmecký konzulát.
    Stačilo říct těm nejvyšším straníkům, co je tak královsky platili za úplné a nepoužitelné hovno, aby otevřeli hranice na Západ i na Východ – a začali rozdávat výjezdní povolení na jeden den do kterékoli části Evropy komukoliv, kdo si řekne a kamkoliv si řekne.
    Máš prachy? OK, jeď si nakoupit, máš na to 24h, výjimečně 48h v Evropě, pět dní celkem máš na Ameriku.
    Nevrátíš se? Veškerý tvůj majetek propadá státu.
    Tak jednoduchý to bylo a takový Štrougal, tehdy preventivně už bez jakýchkoli funkcí, to velmi dobře věděl.

   2. Doporučuju rozhovory s rozvědčíkem Pohlreichem.
    Ten „charismatický člověk“ v 68. byl perfektním mediálním produktem, podobně jako třeba Obama. Už tehdy si na tom západní i naši rozvědčíci dali záležet, aby lidem vyrobili ikonu návratu ke kapitalizmu. Jenže co do znalostí a rozhledu nesahal Husákovi nebo Jakešovi ani po kotníky. Ale přesně takového tam potřebovali, prostě českého Gorbačova, podobného submisiva a podpantofláka.
    I Gorbačov byl jen nula a mediální produkt. A to dokonce i ve srovnání s Jelcinem. Který toho věděl dost, ale nemohl už nic dělat, tak se uchlastával.

    Je to vynikající postřeh s tím projevem Jakeše. On věděl moc dobře do jakých sraček se řítíme, a učinil poslední pokus. Ale západní konzum měl jinou, zcela magickou přitažlivost. O to se západní i naši podplacení propagandisté uplynulých 20 let pečlivě starali.
    A moc dobře věděli, že ovce vůbec netuší že se staneme jen zdrojovou základnou k vyrabování a rozkradení, pro USA a Západní evropu.

   3. Dnes to vidím stejně. Jenže tehdy jsem byl o hodně mladší a o hoooodně naivnější…

 8. No jenže ten graf má ještě jeden takovej nedostatek a to, že v sekci „neockovani“ jsou i očkování, kterým očkování propadlo nebo jsou očkování jenom jednou. Ono by to chtělo ten modrej bazmek ještě rozdělit na skutečně neockovane a prošlé očkování. To by jsme se asi výsledků divili…

  1. Jo, normalni cast populace si soucasne podoby rymicky ani nevsimne. Kosi to hlavne naboostovane dementy a vymytym mozkem, jako tuhle Lojza. A to povazuju za maximalne fair, po tech svinstvech typu ockovaci povinost, ktere tyhle zkurvene svine propagovaly.

   1. Ale všimne, je to normální respirační infekt, akorát ho umíme testovat.

    1. Ok, hlavni problem ale je, na kolik nas tahle zbytecna schopnost prisla, vinou techhle hysterickych hovad Lojzad.

     1. Jenže dnešní lidé nechtějí slyšet, že něco nemá naše mocná věda pod kontrolou. Že lidé jsou smrtelní a že na něco umřít musí. A že není žádné lidské právu umřít v devadesáti sešlostí věkem.

     2. Osobně znám pár i očkovaných zapálených covidfans, kteří po čase došli sebereflexi a seznali, že tahle celá pakárna je jen divadlo a svinstvo. Pozdě, ale přece.

      U Lojzy a jemu podobných došlo k pomatení. On taky dobře ví, že celá ta šaškárna stojí za hovno, že jeho oblíbení experťy blábolí v médiích šílenosti. On dobře ví, co všechno nás to stálo, jak finančně a sociálně, tak legislativně (precedenty v omezování svobod a porušování zákona a ústavy). Jenže on si svým egoismem nechce nebo nemůže připustit, že vzhlížel ke špatnému bohu. O čemž svědčí jeho hysterické výlevy a nadávky.

      1. tak u nej to neni egoismus, on je celej charakterove pokrivenej hajzlik. Pracovat pro OSA chce krivaka, pak jeho lzi o THalii, vsechny napichat, vsem jenom sproste nadavat, to je proste charakter jak delanej pro pracovnika novodobeho gestapa.

       1. Nelzi, zmrde.

   2. Drz picu, prolhana kundo

    1. Pravda bolí, co? :-D

     1. To plati i na tebe…

      1. Pobavils… :-D

  2. Něco ti tam chybí. V té skupině neočkovaných jsou i ti, co jsou neočkovaní a nemoc prodělali (a propadlo jim jakési lejstro) a chybí ti také identifikace těch, kteří to prodělali a neví o tom nebo to měli formou rýmičky. U očkovaných zase chybí identifikace těch, kteří byli očkování zcela zbytečně. Hezky to ukazuje graf hospitalizovaní.
   Tedy jsou to zmatlané statistiky, které reálně nelze k ničemu použít, zajímavé ale že když to hraje do karet covidfanatikům tak je to pravda boží a když to nevychází tak se to musí dál „přepracovat a rozdělit“.

  3. Především celý soubor dat je zavádějící, bo mezi testovanci jsou především covidvěřící, zdravý jedinec při projevu chřipky neběží hned do kontejneru, ale pořeší v klidu sám.

   1. princdrson: nějak si protiřečíte, „zdravý jedinec při projevu chřipky“ je co? Naopak, do kontejneru muselo i nemálo zdravých nevěřících bez projevů chřipky, protože sms z hyeny.

    1. Drsoň má pravdu. Posledné mesiace už tú hru hrajú iba veriace ovečky kovid cirkve. Preto tie grafy vyzerajú, ako vyzerajú. Nechápem, kde sa tam vôbec zobrali tie čísla za neočkovaných. Neviem si predstaviť, že niekto, kto sa do dnes nedal zaočkovať ani jednou dávkou, sa pôjde dať otestovať na covid. Načo preboha?!

Napsat komentář

D-FENS © 2017