Střelba do lidí, další level Green Dealu - zpět na článek

Počet komentářů: 74

  1. Nojo Frantici, tam se dycky stavkovalo misto prace, takze pak nejakej opravnenej protest je zcela mimo zajem BFU. Ale Holandsko? To je prece novej level. Zahodit speka a jit na demonstraci…?

 1. Zcela vážně prohlašuji, že se tady žádná další jaderná elektrárna stavět nebude!
  I kdybychom na to měli chechtáky, kdo by nám ji asi tak postavil? U nás to už nikdo neumí, leda, že by korejci poslali s projektem i nějakou jejich vesnici…

  1. Škoda JS to doposud ještě umí, můžou začít zapomínat nejdřív až je teda Rosatom převede na ČEZa.

   Každopádně jako, půjdeme rychlou cestou dornou do prdele. Půl století nebo kolik? fungovala spolupráca s výzkumným ústavem v Dubně. Sluníčkářsýmu zkurvyzmrdovi stačilo na to to zkurvit tak půl měsíce.

   No tak holt teď jadernej výzkum bude táhnout Rusko s Indií, Čínou, Iránem a dalšíma členama sami, a tzv. západ zase pude o kousek rychlejš akorát do pořádné prdele.

   1. Ne, už neumí. Politici a zájmy tuto schopnost v minulosti už úspěšně zlikvidovali.

  2. Zaplatime to Frantikum a postavi to Rusaci.

   1. Myslím, že ne Time. Zaplatíme to Frantíkům a nepostaví to nikdo. Protože to mezitím nějaká progresivní piča ve jménu heilige Grety odsabotuje. Ledaže by nás před frantíkem chtěli ochránit němci, protože jsme konec konců jejich dojná kráva.

    1. Němci budou první, co budou hajlovat za zrušení JE. :-P

 2. To je jen počátek toho, co se na podzim semele. Ostatně vláda se na to už připravuje:

  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/predsednictvi-v-rade-eu-opancerovane-limuziny-audi.A220421_192849_domaci_lisv

  Tedy oni s tím začali už s předstihem:
  https://www.idnes.cz/zpravy/nato/bvp-armada-puma-lynx-cv90-ascod-obrnene.A180928_205213_zpr_nato_inc
  „Místo obvyklých šesti (konfigurace 6+3) ministerstvo v duchu vozidel používaných v rámci Varšavské smlouvy a podle dosavadní praxe naší armády požadují konfiguraci 8+3.“ (tak akorát aby se tam vešla vojenská osádka a celá širší rodina zkorumpovaného politika) 200 obrněnců, to je tak akorát pro celou naši šmejdskou elitu.

  Myslím že je na čase pěstovat dobré vztahy lidu s policií, jak doporučuje Alien, jinak budeme tahat za kratší konec provazu.

  1. Staci mit Sten Gun v cistote a dobre namazanej.

   1. No nevím. Ta banda sráčů se bude brzy bát vylézt na ulici v čemkoliv méně pancéřovaném než je Pandur. Tomu věř.

    1. Tak proti pancéřovému vozu je nelepší ho ze silnice zvednout takovou rychlostí, že to osádce vevnitř rozmačká obratle a naklepe mozek o spodinu lebeční.

     1. – poresit motor, ten nebyva moc chranenej
      – pak to cely podpalit vhodnou smesi

      Uvnitr neni pretlak, takze se problem vyresi celkem rychle. Ale chce to cas a horlavinu. Beznej utocnik nekde na ulici ma akorat strelnou palnou.

    2. Pěkné. Ale zajímavější by bylo vysypat do jednoho místa celý zásobník třiceti včeliček.

     1. Prubojny vojensky strelivo by ani nepotrebovalo tricet kousku, staci tri vystrely max. Ovsem poklud je auto v pohybu, nedas to.

      1. Nedáš nic, protože osazenstvo bude mít v mobilu aplikaci „Vyfoť si svého fandu“. Ta umí zaostřit na až 12 usmívajících se obličejů najednou. Prostřednictvím bluetooth ovládá servo palubního kulometu, k němuž se mohou připojit až 3 mobily současně.

      2. pokud nejede zrovna 120 (po ulici?) není problém

       FSP Russian to simuloval, jistě, nejel nějak závratně rychle a celkem zblízka, ale trefil tak 90 % projektilů s velice malým rozptylem – to fak není jak ve filmu, pokud nejseš úplnej debil, útočná puška má zásobník velkej, musíš tam toho několik kusů v klidu nasypat

    3. Skoda, ze kuci nevzali snail. To by koukali. Jasne, v Lugeru to neni ono, ale uz v tom magnumu by to proslo. Prostrelili jsme s tim pancerovy sklo, 4vrstvy. To, co se pouziva v bankach v dotacnich filtrech.

     Tady to neni tolik o zbrani, jako o konstrukci strely a energii na co nejmensi plose. Jinak to ten skelnej kompzit rozlozi do plochy a neprojde nic.

    4. No, vydrží to hodně, ale až se sem dostanou „bumerangy“ z Ukrajiny bude to o jiné lize palebné síly …

 3. Jak to říkala Anna Proletářka?
  „Budeme do vás střílet!“

  „My do vás taky, paní!“

  1. Igor Striz nasloucha…

 4. Fakt je to nějaký čas ale skutečně asi je to měsíc jsem slyšel na plusu z radia dobové zpravodajství z 89. že technologická zařízení reaktorů a příslušenství přes nabidku světu od nás nekupují ani rusové. :-)) Ale ty typy tu běhají dodnes piánko. :-))

  1. Možná na tom trénovali sankce na rusko. :-)))

 5. Troufám si nepodloženě tvrdit, že toto „opatření“ je motivováno pouze tím, že si holandský vidlák dovolil příliš konkurovat vidlákovi z Němec a Francie. V oblasti zemědělství jede totiž od začátku celá Zasraná Unie jednu generální linii naprosto bez maskování. A to zvýhodňování zemědělců z Francie a Německa i za cenu zemědělské výroby kdekoliv jindy. Po dobrém (pěstování dotací bez reálných výnosů v Rakousku), nebo po zlém (kvóty na produkci, zákaz hnojení, zákaz všeho, prosazování nesmyslných norem, subvencování eko-bio škůdců v Čechách).
  Živočišná výroba jde do prdele ne o 30%. V devadesátkách tu bylo asi 1,5 mio hovězího, dnes asi 300k. Fertig zwanzig. Nevyplatí se to dělat. Když to dokážete, škodí „uvědomělí“ sousedi.
  Vepřové jde do prdele momentálně. Chovy se dlouhodobě nevyplácí. Ruší se jeden za druhým. Koupit sele je stále složitější.

  A pak v Holandsku přijde zmrd a řekne lidem, kteří 365 dnů v roce piplají dobytek (od těch zvířat si fakt nevezmeš dovolenou, kydat, dojit a krmit jdeš i s horečkama, zvířata nemají svátky, štědrý den začíná v maštali jako každej jinej, nedělal bych to ani minutu, ani v malém), aby ty zvířata bezdůvodně pozabíjeli. Co znám chovatele krav, rozhodně je větší šance, že odstřelí „bezdůvodně“ toho premiéra, než krávu. Ovšem fakt očekávám, kdy se jich pár tisíc dohodne, že každý objetuje jednoho až dva mladé býčky a naženou je do centra Amsterodamu. To rodeo bude parádní! A požadované vybíjení stáda proběhne přímo před očima cosmopolitních teploušksých píčusů. Jen ten zmrd, co to nařídil bude samozřejmě za plotem a daleko. Přitom on sám by měl strávit den na jatkách zabíjením krav, když vydal takové rozhodnutí.

  1. Tak v současnosti to nemůže být jasné jen mentálně zaostalému, že zelený komunismus je jen nástroj pro „rozděl a panuj“.
   Bohužel široká česká veřejnost stále hýká jak se máme nejlíp v historii a zařídila nám to EU.

   1. No nevím, podle mě to nená ani tak „rozděl a panuj“ jako spíš „nezacláněj a chcípni“ neboli „neujídej zdroje téhle planety, které si pro sebe uzurpuje úzká nadnárodní elita“.

    Jako za starého dobrého feudalizmu. Nevolník se musel plížit v noci do lesa aby si nasbíral hrst klestí aby jeho rodina neumrzala. A vystačit si s mrňavým pozemkem na pěstování trochy brambor, a stejně jeho děti umíraly na podvýživu a avitaminózu.
    Zatímco šlechta se proháněla po svých rozsáhlých lesích a oborách při honbě za zvěří.

    A k tomuto vysněnému ideálu se nás světové elity snaží co nejvíc přiblížit přes ty různé Green dealy a Great resety, v praxi pak prováděné lockdowny, koronašílenstvím, vybíjením velkochovů a likvidací farmářů – zdrojů kvalitních bílkovin, nedostupností a drahotou energií, očkováním jedy s pozvolným uvolňováním, atd atd ….

   2. Cejlon polozily dva faktory – zlodejina vladnouci familie a zeleny napad prestat pouzivat umela hnojiva. To Holandsko bych videl spis na zelene, ovsem nepopiram, ze z Nemecka to bude dobre promasteny.

  2. V ČR už jede další kole proti živočišné výrobě. Vládní levice v rámci své oblíbené kratochvíle „KPU-B“ (kopni, pomluv, uškoď Babišovi) společně s ním, pošle do prdele možná i více jak polovinu živočišné výroby v ČR.

  3. Mi vrtá hlavou, proč se ještě ti farmáři nespojili do ad-hoc politické síly, jako byl u nás ChcíplPES. Prý už mají podporu 42% obyvatel. Kdyby všichni demonstrující jasně deklarovali a podepsali petici, že budou volit stranu „ChcípniKlimapolitiko“ a té vyskočily preference i jen na blbých 30%, tak se z toho Rutte pokálí. A pak už jen stačí vyvolat předčasné volby…

   1. Mozna to souzi v dlouhejch kabatech sabotuji.

    1. Nevěřím, že něco takového by nebylo medializované minimálně na sockách a telegramech. Ať mizení politiků, nebo obstrukce v zaregistrování strany.

     Spíše je to klasický Lenin – „10 mužů organizovaných je silnějších, než 1000 neorganizovaných“. Nebo jak to bylo.

 6. Tak Pax americana (Gestapo americana) definitivně končí.
  To jen mopslíci v české vládě budou podporovat svého amerického páníčka do posledního umrzlého doochodce a poslední rodiny umřivší hlady.
  Podobně jako Volomrd na Ukravíně.

  „Vladimir Putin v projevu uvedl, že kolektivní Západ na Ukrajině válku již prohrál, protože tato válka uvozuje zánik amerického unipolárního systému Pax Americana, který se hroutí a je nahrazován multipolárním světovým systémem dělby regionální moci. A jak Vladimir Putin prohlásil, tento proces transformace nemůže už nic zastavit.“
  https://aeronet.news/video-vladimir-putin-pred-lidry-frakci-ruske-dumy-oznamil-konec-svetoveho-radu-pax-americana-a-pocatek-nastupu-multipolarniho-svetoveho-mocenskeho-systemu-rusky-prezident-pozdravil-alternativu/

  1. Mopslíci… jak jste Kabrňáku přišel na tohle slovo? V běžné řeči se nepoužívá, vyjma odborných debat chovatelů a nadšených pejskařů.

   1. ale nemel, je to běžná fráze

    1. Nikoliv, není to běžná fráze. Čtu tento blog přes 15 let, ale slovo „mopslík“ ve vztahu k politice se tu objevilo prvně tak před třemi až čtyřmi měsíci. Nikdy předtím.

 7. To mi připomíná, že musím pořídít novou AR-15; ta stávající už je na konci životnosti. Nemá někdo zkušenost s touto? https://www.proammo.cz/produkt/iwi-z-15-%c2%a8zion%c2%a8-223-rem-125%c2%a8/

  A ještě bych se dovolil dotázat – chtěl bych na Steyru AUG vyměnit díl s dalekohledem za díl s raily (ten pak osadit kolimátorem a baterkou). Nemáte tip na nějaký solidní kousek?

  1. IWI AR tu moc nejedou, a popravdě dost lidí má nedobré zkušenosti s izraelskými produkty jako AR zásobníky. Mnohem rozšířenější jsou u lowendu Rugery a S&W. Jaký je rozpočet?

   1. Víc jak 40.000 bych do toho dávat nechtěl. Izraelské zásobníky jsem zkusil taky. IWI i CAA a oboje stály za prd. S jejich zbraněma osobní zkušenost nemám, ale okolo mě se občas vyskytuje M1911 od BUL a nějaká Jericha a majitelé jsou spokojení.

    1. 40k je taková magická hranice. Už jen malý kousek nad a už se dá dosáhnout na špičku jako DD či Aero Precision – ale mezi 30k a 40k vlastně není přidaná hodnota oproti kategorii cca. 30k.

     Velmi zajímavě vypadá Sig Sauer M400 Tread, nabízí ji za cca. 30k jak Beareka tak Libovický. Léta jsem tenhle trh nezkoumal, ale na rychlé ptolétnutí se to zdá jako nejlepší, co se dá sehnat. Určitě lepší, než neprověření Izraelci.

     Alternativa je vybrat levný základ od dobrého výrobce s kvalitní hlavní (nitridovaná nebo chromovaná) a rozumným stoupáním vývrtu, a případně dokoupil předpažbí a pažbičku zvlášť. AR je opravdu LEGO, není problém to udělat doma na koleni se základním nářadím z Brownellsu a návodu z YT. Takto Libovický prodává za 30k Bushmaster QRC.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017