Soudruh Maďar říká čistou pravdu jako vždy - zpět na článek

Počet komentářů: 118

 1. Pruser na cele kovid sarade z labu je onen spike protein. Ktery neni benigni a zacina si vybirat svou dan. Bohuzel nejen na tech co se nechali jako hlupci ockovat (i nekolikrat) tak i tech co to prodelali s horsim prubehem a spike protein se jim pomnozil v tele a ulozil ruzne po tele do organu odkud se mu hned tak zmizet nebude chtit.

  Cely to byl prusvih. Nikoli okamzitou smrtnosti, ta zustala relativne nizko i pres straseni odborniku. Prusvih budou spikeproteinem vyvolane poruchy v organismu. Vidim to bohuzel i okolo sebe a ja ac neockovan a ac nekolikrat prodelaje kovid latentne, jsem si take vytahl cerneho Petra a prodelal jednou s ne az tak dobrym prubehem, a vysledky teto srandy jsem na sobe pozoroval jeste pul roku po.

  Vyzkum gain of function se zrovna na SARS2 povedl. Ne ze by predchozi vyzkum SARs1 v early 2000 take nevedl k uzasnym pruserum, ale tendejsi lab leak odnesli jen cinsti soudruzi a tak nas to nikoho moc nezajimalo. Ale SARs2 s 2019 bohuzel uz byl uspech. Roztahat tu stacku po celym globu, to je asi nejvetsi uspech od morovych epidemii….
  Co nas ceka dal? Pokud si s tim uz nebude nikdo hrat (bohuzel bude viz Boston University) a pokud prirozene vir nezmutuje v neco horsiho, tak tu mame “jen” potencialni pruser bio weapon ve stadiu pokusu tak nejak obihajic v populaci a tu a tam nasledne nekoho sejmou nasledky spike proteinu v krvi.

  Ale muze byt i hur, kdyz se klukum z Rimskeho klubu prestane libit, jak jde depopulace pomalu. Pak pusti ven neco, co se nezakeca a do tech lockdownu se lide budou doslova hrnout sami.

  1. Fauci by za kovit mel dostat Nobelovku. Slavnej je, prachy na tom taky vydelal, tak jakypak copak.

   1. Tady nejde ani tak o Fauciho, jako o globální instituci, za kterou ten zkurvysyn hovoří. Fauci je jen mluvčí jakéhosi institutucionálního sajrajtu, který má z čista jasna takřka celoplanetární dopad. A pak že to řízení je konspirace. Bruselský centralismus, jako centralismus who je extrémně toxický. A tak by se dalo pokračovat i na východ. Rusko je kupř.stejně toxické jako brusel, páč „konzervativní“ křesťanství není žádným východiskem proti fatální západní dekadenci, kde už i římské právo je v naprostém rozkladu. Komunista Skála byl odsouzen za něco, co v zákonu není, a to je špatně. Je mi fuk, kdo udělal katyň, jestli němečtí nacisti, nebo komunističtí sověti, nebo kdo, to je věc historiků a badatelů, ať si to kurva vyříkají mezi sebou ve veřejném bahně a ať to nikdo netlačí do trestního práva.

 2. Pokud „s Covidem“ umřelo víc lidí v létě, je to jednoznačně důsledek očkování, které likviduje lidem imunitu a vnáší do těla sračku, která tělo zatěžuje, leckoho zabíjí.
  Moje žena je zdravotní sestra a odsloužila si ty dva roky dvanáctky a čtyřiadvacetihodinovky a třicetšestky. A viděla toho hodně. Hlavně viděla finanční tunel jako kráva. Sestřičkám se chloupek pustil. Ale z toho systematického zabíjení lidí jí bylo na blití. Samozřejmě, sama očkovaná není a nikdy nebude. Viděla, co to s lidma dělá. Následky se sklízí doposud a budou trvat ještě roky.

  1. Bude z toho nějaké ponaučení nebo si poneseme tu trestaneckou kouli stále dál?

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017