Škrtněme mizernou vládu! - zpět na článek

Počet komentářů: 237

 1. To je na hovno, pane domácí, stejně jako stupidní ftípky. Oslovme raději každý nějakého opozičního poslance a navrhněte jim, aby prosadili a) okamžité ukončení nouzového stavu a hlavně za b) vyslovení nedůvěry současnému vládnímu kabinetu a vyvinutí tlaku na prezidenta, aby sestavil úřednickou vládu, která nějak dovládne do říjnových voleb. Nic jiného v tuto chvíli nemá cenu, zašlo to až příliš daleko. Mimochodem, ChcíplPes pořádá v neděli 7.3.2021 od 14:00 na Staromáku další demošku. Aspoň Pražáci by se mohli dostavit v hojném počtu, nám venkovanům je tato akce z titulu vládních nařízení zapovězena. Anebo srát na nařízení a risknout to?
  Ještě bych málem zapomněl na c) a sice zrušení, případně výrazná novelizace pandemického zákona. To je takovej legislativní paskvil (i po senátních úpravách), že by se za něj hluboce styděla i vláda Protektorátu Böhmen und Mahren.

  1. Vzhledem k určitým kontaktům s opozičními poslanci musím bohužel říct, na to rovnou zapomeňte. Opozici zcela odepište, snad kromě SPD. Opozice bude hezky spolupracovat, bez ohledu na rétoriku. Shození vlády nepřipadá v úvahu vůbec. To nechcete. Jednak se to nikomu nehodí, protože je pro všechny ohromně komfortní, že Bába strká hlavu do oprátky, ale hlavně shození vlády v tomto momentu by vedlo pouze k tomu, že by starej jezevec vyrobil novou vládu ze svých lidí a vyhlásili tady do léta čínskou gubernii.

   Mimochodem opozice VĚDĚLA minimálně jeden den předem o tom, co vláda chystá (omezení pohybu + rouškový fašismus), od finálního návrhu se to lišilo jen v detailech, a nechala to projít. Takže znovu opakuji, to nechcete…

   1. Babiše i Zemana si národ sám dobrovolně demokraticky zvolil a opoziční elity vznikly taky v demokratické soutěži v rámci jejich stran takže národ má co si sám vybral a co si zaslouží. A komu se to nelíbí,tak se musí buď podvolit většině nebo jít někam jinam. Je to tak že ano?

    1. Ne, není.

    2. Když se z vlády stane neřízená střela, je možné ji shodit legální cestou občanskou vzpourou. Bohužel zde k tomu není náležitá občanská kapacita.

     1. Tak v momentě, kdy bába systematicky za těch deset let v politice dokázal udělat z cca čtvrtiny populace své spolupachatele přímo závislé na jeho úspěchu (fízlové, úředníci, soudci, doochodci,…), tak jde veškerý odpor a občanská kapacita do sraček.

   2. Může být něco ještě horšího, než současná Bábovláda? Do voleb relativně málo času, dokonce z vládního covid týmu zmizela partička ultrazmrdů jménem Semantic Visions (odkaz na tuto událost někde bude, nechce se mi to teď hledat), neboli se jim bárka povážlivě potápí už teď, tak proč toho nevyužít? A co se týče případné Zemanovy partičky – takového Rusnoka bych skousnul spíše, než Schillerovou a na zdravotnictví případně Ludvík z Motola, to je velkej kámoš starýho pána z Hradu. Ten by se hlavně nesral do nějakých lockdownů, protože i novinářské nedochůdče ze LžiDnes by mu dokázalo omlátit o hlavu jeho dřívější názory na tuto věc (které IMHO byly docela střízlivé). Jen bych se obával, koho by tam starej pán dal na vnitro a nikdo použitelný mě nenapadá, jenom samé kreatury typu Standa Huml (brrrrrr!).

    1. ja mam strach, ze pirati a pripadne demoblok budou jeste horsi.

     1. To já strach nemám. Současné volební průzkumy vypadají na pád Bábostrany pod 20% (dobrá zpráva), vypadnutí socanů a komoušů ze Sněmovny (ještě lepší zpráva); zároveň však volební pat, neschopnost sestavit stojedničkovou vládu a pravděpodobně vznik Oposmlouvy č.2 (velmi špatná zpráva).

      1. Věřil bych tomu, že Bureš bude mít pod 20%. Klidně může mít i kolem 15% a to by znamenalo, že pár měsíců před volbami by to vzdal, prodal by Agrofert a někam emigroval. Možná do Ruska, možná do Dubaje. Pak by ze sebe v Dubaji dělal politického emigranta. Očekávám velmi dobrý výsledek Okamurovců, kteří budou černí koně voleb a jediná relevantní protestní strana. Více zde. https://finmag.penize.cz/diskuze/424644-pristi-vlada-bude-zase-babisova-tomu-nezabranite
       Socani se doufám nedostanou, komunisti však podle mě ano. Budou mít těsně nad 5%. Nesouhlasil bych s tím, že bude povolební pat. Předvolební matematika tomu neodpovídá. Demoblok bude mít podle mě minimálně 104 poslanců, spíš ale tak kolem 110.

       1. Pod 20% pro ANO nevěřím … ne že bych se nechtěl plést.

        K tomu dalšímu … tady je jedno riziko. Když přijde slušné jaro, nejlépe brzy, a vir si dá tradiční pauzu, tak bude mít Bába slušnou šanci mnohé zachránit. A hlavně i ten blb Hamáček. Takže by se mohlo stát, že se dostanou do PS i socánci a když tzv. antisystémové strany (SPD+bolšáni) pomohou, tak tu máme stávající vládní sestavu znovu. Bába a socánci ve vládě, rudí tolerují a SPD se přidá, Okamura se na to třásl už minule a když bude Bába velkorysý, tak se dá koupit úplně v klidu. A Hamáček v hrůze z toho, že by se někdo mohl fakt pořádně podívat na ty jeho nouzové smlouvy by šel do vlády klidně i se samotným Klémou.

       2. Uplne vidim, jak jim tam vyplnuje formular… Duvod zadosti o azyl: politicky – nechcu ma za premyjera.

       3. Akurát si načrtol scenár posledných parlamentných volieb na Slovensku.
        Dovtedy takmer neohrozený Smer padol v posledných parlamentných voľbách na hubu, do popredia vystrelil Matovič (s jeho OľaNo s.r.o.) a vyhral voľby. No a potom sa zlepila 4-stranná koalícia z opozičného krikľúňa (Matovič), bývaleho veksláka a kamaráta mafiánov (Kollár), kvázi-liberálov (Sulík), ktorí mali volebný program s cca. 1100 bodmi (ani ja som to neprešiel celé) a strany bývalého prezidenta, ktorý poslúžil ako tvár kampane a potom sa stiahol (Kiska a teraz to vedie Remišová). No a máme to čo máme – hádky na sociálnych médiach, obviňovanie koaličných partnerov, súboj eg (sebestredný a dokonalý priemer Matelko vs. viacmenej všetci), zvaľovanie viny na druhých v priamom prenose na tlačovkách (resp. v podaní Matelka sú to skôr plačovky) atď.
        Ale aspoň sa zľahka prevetralo na súdoch (Jankovská, Lindtner, Sklenka atď.), v advokácii (Zoroslav Kollár), v sklade hmotných rezerv (Kičura), v agentúre zodpovednej za dotácie v agro-rezorte (Kožuch, Kodada, Partika), zopár oligarchov bolo obvinených (Bödör, Kvietik, Kočner, ), polícia či SIS došla k zmenám (Lučanský, Slobodník, Böhm), organizovaný zločin prišiel k úhone (Vadala, Roda, Bašternák) atď. Samozrejme obvinenie je jedna vec a právoplatné odsúdenie je vec druhá.

    2. Pokud padne vláda (sám bych ji poslal do pekel), bude premiérem Prymula. A samí „odborníci“, kteří se už nemusejí bát voleb.
     Máme na výběr mezi morem, cholerou a leprou. Jedovej dědek na Hradě už s Bábou nepeče, to je jen na oko. Chce úřednickou vládu mimo jakoukoli kontrolu.
     A motorem těchto „opatření“ je Hamáček a jeho socanská parta. Mám sen, jak oni i s Bábou a spol. skončí v báni, kde shnijou.

     1. Prymula, poté, co dvakrát obdržel lekci o tom, že žrát se může, ale nesmí se přitom hlasitě mlaskat, se teď soustředí toliko na skutečnost, aby kšefty, které se rozjely za jeho působení ve vládě, stále běžely a výnosy byly nasměrovány stále do těch správných kapes. Žádnou jinou ambici nemá – nechce být lidem na očích, protože to znamená odpovědnost. Jeho jediným cílem je počítat zlaťáky, které přitékají z jeho kšeftů a dbát na to, aby zdroj nevyschl.

   3. Tak proč vyzýváte k odporu proti vládě, když vzápětí jakékoliv pokusy o její deinstalaci negujete? Nezlobte se, ale to je schíza přímo ukázková…

   4. A já jsem byl kunda a píčus, když jsem vám říkal, neplivejte na Pitomia! Ještě budete rádi, že ho tu máme. A pak i těm víc debilním docvakne, že to cleou dobu myslel, dobře… jen aby nebylo už pozdě.

    1. Tak já na něho nikdy nenasazoval. Uznávám, je trošičku svéráz, ale zatím se v současné krizi jako jediný (!) z politiků chová tak, jak bych od politika očekával.

    2. Teďka zrovna to japonský hovado něco mlelo o úřednický vládě. No to by se Jezevcovi líbilo. Chtěl byste plukovníka za ministra vnitra, nebo radši rovnou za premiéra?

   5. mám úplně stejnou informaci od zaručeného zdroje

    1. Dávali to v televizi:-)?
     Protože ta ke stejnému závěru bohatě stačí.

   6. Hm….SPD požaduje vládu odborníků sestavenou Zemanem a hromadný očkování. Tak díky, ale ne.

   7. V únoru se tu objevil článek vyzývající k zaslání „antilockdownových“ dopisů stranám. Poslal jsem to tenkrát všem, ať si zmrdi počtou a Tomio ať je ujištěný, že dělá správně. Nevíte náhodou někdo, jak ta akce nakonec dopadla? Opozice se vzchopile jenom jednou a poslala vládu s nouzákem do háje, pak už zase byli Bábovi poslušní. I tak by mě ale zajímalo, kolik kilo papíru ty strany dostaly.

  2. Opozice může prohlásit, že opatření jsou zcela přes čáru, svolat Sněmovnu a nouzák zrušit.
   To vědí, zas až tak blbí nejsou, s tím jim netřeba radit.
   Schválně kdo se o to aspoň pokusí.
   Nikdo.

   NS bude do konce března, pak skončí a nastoupí pandemický zákon, což bude min ze 3/4 stejná pakárna jak dosud. Takhle se to bude pytlíkovat cca do konce května, pak snad nastoupí jistí Slunce&Teplo&Léto, virus si dá pauzu a Bába vyhlásí Vítězství nad covidem a vedoucí úlohu ANO.

   Se Zemanem nikdo nehne a kdyby čistě náhodou vláda padla, tak příštím premiérem Zeman jmenuje Bábu. O tom vůbec nepochybujte.

   Tak takhle si tu žijem.

   1. Jeste dodam, ze po skonceni NS vyda US stanovisko, ze byl neustavni.

   2. Pandemický zákon zde funguje paralelně s NS a to z toho důvodu, že některá svinstva typu omezení pohybu mezi okresy není možno nařídit v režimu PZ, ale toliko v nouzovém stavu. Takže tu až do 28.3. máme ultrapakárnu typu souběh režimu pandemického zákona s nouzovým stavem.
    Mne jenom zajímá, komu slouží tendence ještě zvyšovat tlak v kotli, který už už hrozí vybuchnutím. Přeje si snad někdo občanskou válku? Já tedy ne.

    1. Kontrolní otázka:
     mají češi náturu na občankou válku? Vemte si, že skutečně postižená je „malá“ část našich obyvatel. Důchodci, úředníci a statní zaměstnanci nemají problém (100% příjmů). Soukromý sektor částečně trpí. Podniky, co mají odbyt jinde než v kamenných obchodech jedou dál, sice opruz, ale jde to (třeba 90% příjmů). Ti, jejichž prací jsou nutné služby (tj. opravy, rekonstrukce, stavby, infrastruktura atd.) dostali výjimku a možná si i polepšili, protože jim ubyla konkurence (100-200% příjmů). Eshopy obecně posílily, protože osobně dnes nejde většina věcí koupit. A tak dále.
     Když přeskočím, kdo tento idiotský stav odnesl a ještě dále odnese jsou malí podnikatelé, živnostníci, umělci a plno dalších, kteří mají odbyt své práce v obchodech, na místě spotřeby, při styku s živými lidmi.
     Vracím se tedy k otázce:
     Jsme schopni mít občanskou válku, když bude nespokojených jen pár set tisíc lidí oproti zbytku, kterému sice není do zpěvu, ale je co žrát a v televizi hrají nějakou tu Ulici, who cares?

     1. Tak predevsim, k rozvratu spolecnosti staci mene, jak 10 % obyvatel, pokud tito se alespon trochu zorganizuji. Hospodska rvacka mnohdy zacne leticim kriglem v uplne jinem koute, nez v tom, kde se pak serve nejvice lidi.

      Dale pak, pokud toto bezvladi bude probihat i nadale, tak postupne budou postizeny i dalsi profese. A clovek, ktery je fakt fprdeli, muze udelat cokoli komukoli. Coz jen zhorsi spiralu utahovani sroubu a dalsi eskalaci problemu.

      No a nakonec, skutecne hrozicim nebezpecim spis, nez nejaka strelba na ulici je kolaps prumyslu. Staci, aby spadlo par klicovych bodu – zdravotnictvi, energie, zasobovani vodou. A nezachrani te ani ten e-shop. Pokud se ti doma s infekci vali vsechny smeny z mistni vodarny, tak to mas proste blby, ani hajzl si nesplachnes.

      1. Částečně souhlasím, ale v praxi bych to viděl na „zbavíme se těch, co už nemají co ztratit a ostatní zastrašíme“. Víz. drakonické pokuty (později tresty), viz. kecy od Blaťáka. To by bylo, aby si někdo vyskakoval. Totalitní přístup k plebsu už tu jednou byl a celkem fungoval. Však on se nějaký gulag najde.

       1. Ono to nijak slavne s tim zastrasovanim nefungovalo ani za posledni valky a to bylo o par levelu horsi. Dneska si lidi v prumeru zijou lip, takze ty pady pak jsou z vetsi vejsky.

     2. Zatím platí to, co jste napsal. Zatím to na občanskou válku ani na velké sociální bouře v ulicích nevypadá. Ovšem ekonomika je totálně zhuntovaná. A bude jen hůř a hůř. Nouzi vystřídá chudoba. V tomto roce se očekává vysoká inflace. Podle mě už bude dvouciferná. V budoucnu se bude ještě zvyšovat. V nepříliš vzdálené budoucnosti lze očekávat hyperinflaci, měnovou reformu stylu 1953, znárodňování a podobné levičácké chuťovky. Snad se konečně rozpadne i EU. Dovedu si představit, že generace voličů Pirátů takové věci bude provádět. V Berlíně s tím začali už předloni v létě a chtějí ještě pokračovat! https://echo24.cz/a/SVcPr/realny-socialismus-v-berline-sbiraji-podpisy-pro-konani-referenda-o-vyvlastnovani-bytu
      Nyní to na žádné násilí v ulicích nevypadá, ale za pár let být může.

      1. Stran EU zalezi, co v Nemecku a Francii prevladne. Jestli chut udrzet si pod kontrolou levnou vychodni pracovni silu a EU drzet zuby nehty, nebo naopak to rozstrelit a vzajemnou konkurenci zachranit aspon ty bohatsi zeme.

    2. Jaká občanská válka? Když se rozhlédnu po Evropě tak brikule proti opatřením či šikanózním policejním zákonům dělají jenom mladí inženýři a doktoři, kteří co se zrovna přistěhovali. Bílá většina se toho neúčastní, ti na sebe naopak donáší.

 2. Tak to jsme v prdeli. Hamáček na nás francouzký model,ručne psaný čestný prohlášení jako s ním mají dobrou zkušenost francii a my místo francouzkého modelu https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/protest-pariz-francie-nasili-brutalita-bezpecnostni-zakon-fotografie-demonstrace_2012051817_gak odpovědi budem nosit přeškrtnutou roušku :-)

  1. To je fakt, přeškrtnutí roušky má asi stejný efekt, jako vytržení/natržení stránky 15 ve filmu Občanský průkaz. Takový živelný, mladický protest, který akorát nasere silové složky režimu a jinak nezmůže nic:-(

  2. Ještě poznámka k těm úpravám roušek/respirátorů: aby to nedopadlo jako s tím přelepováním označení EU na espézetkách. Vláda sežene narychlo nějakého „eksperta“, o kterém nikdo nikdy neslyšel a nechá ho promluvit v médiích na téma, že podobné grafické tunění zhoršuje funkci roušek/respirátorů a vydá zákaz jakýchkoliv úprav ochranných prostředků pod drakonickou sankcí.
   Sorry pane domácí, ale článek za mě za 4 z milosti. Býval jste o dost lepší.

 3. Účinnost roušek proti přenosu respiračních chorob nebyla nikdy uspokojivě prokázána

  byla, ale osobne se myslim, ze to funguje jen kdyz lidi nosi dobrovolne

 4. A ten krizek na hube ma byt co, resistence? To je hodne malo, defetismu zrejme podlehl i pan domaci…

  1. Jj, trochu mi situace s panem domácím připomněla Cimrmanovu hru Blaník, kdy je vězeň Veverka z Bitýšky natolik znechucen defétismem jejich vrchního velitele, že nakonec zoufale zvolá: „Já tam nahoře Václava nechci! Já tam nahoře Žižku (přikryje si dlaní jedno oko) chci!“ Na co ž reaguje velitel blanické stráže rytíř Hynek z Michle „Já pořád nic neslyším!“;-))))))))

  2. Hmm křížek. Tak mě právě napadlo, že kdyby si někdo udělal křížek a někdo kolečko, tak by se na dlážděných prostranstvích daly hrát covid-piškvorky a tím obejít zákaz srocování, protože by šlo o „dynamické“ umělecké dílo s humanitárním poselstvím. Je to asi tak na úrovni toho, když jsem si na v práci povinnou roušku napsal „apage covidas“ a pak se bavil vyjevenými pohledy – pochopil to jen málokdo ;-)

 5. A kdo pak bude stavet silnice,co?
  Premyslel jsem nad tim, a asi vim, kdo si myslite, ze bude stavet silnice…nejaka LEPSI vlada.
  Ehm ehm ehm
  Tak urcite….uz se na ni moooooc tesim…
  Mi pak nekdy reknete, az tu nejaka bude…

  1. „A kdo pak bude stavet silnice,co?“ to zní skoro jako „A komu tím prospějete, co?! Druhé straně?!“
   Silnice? Dyk se už teď žádné nestaví;-))))

   1. je x postoju, x uhlu pohledu a Lojza..

    1. Lojza je zhrzenej, protože jsme ho s ancapem poslali do prdele.

  2. falešný dilema, Lojzíku. To že je něco na hovno neznamená, že navrhovaný řešení není ještě víc na hovno.
   Když mám na půdě kunu a sršně, tak řešení fakt není barák podpálit a jít bydlet do stanu.

   1. Jasne jasne, a jake ze je tedy to dobre reseni toho, co se tady v ty republice deje? A kdy to asi tak zhruba muzu ocekavat? Ja jen abych se na to mohl pripravit, koupit ohnostroj a tak, sampansky na oslavu…

    1. A jaký řešení nabízíš ty? Ancap, kterej chce asi tak 5 lidí na Dfensu a pár tisíc v celý republice? A s těma silnicema taky táhni už doprdele. Ty je rozhodně stavět nebudeš, to dřív bude prase lítat..

     1. Ja jsem se te ale vubec neptal, jake reseni nabizim JA? Ja jsem se te ptal, jake teda to reseni vidis ty. Kdyz to moje je na picu a nerealne a kdosi cosi (ok, muze byt, mozna jo, mozna ne), tak jake je to SPRAVNE reseni? Jak to udelat teda dobre?
      Nabidnes neco?
      Ja okolo sebe vidim same sracky a to cim dal tim vetsi…Tak se predved, ukaz se, jak to vsechno bude skvely, tady v tom state s tema skvelama vladama.
      CO se zmeni, ze to bude lepsi?
      A stane se to vubec NEKDY?
      A nebo uz se mam chystat na to, ze to proste pujde do cim dal tech vetsich sracek?
      Povidej, jsem zvedavej…

      1. Já bych nabídl víru v Boha. My všichni tady na D-F věříme v Boha a chodíme do kostela, kde se modlíme nejen za nové silnice. A myslím si, že nás Bůh takto zkouší, že dokud se nepomodlí i nevěřící Lojza tak ty silnice prostě nebudou.
       V záloze pak mám zlatou rybku a úplně poslední možnost pak jednorožce.
       A myslím, že nám křivdíš. Já si vůbec nemyslím, že je ancap špatnej – zlatou rybku a jednorožce bych zařadil až za ancap.

      2. Ne.
       Trvám na tom, že je to politicky zneužitá epidemie trochu horší chřipky. Za tím si stojím, zvláště při sledování aktuálních záběrů z Běloruska, ale i Švédska.
       V zemích, kde je trochu lepší politická kultura, to zneužili také k politickým a politicko-ekonomickým cílům, ale v mnohem menší míře.
       A míra politicko-ekonomického zneužití v jiných zemích je/byla závislá i na tom, nakolik měla tamní ekonomika namířeno do prdele. Německo nevyjímaje. Zajímaví jsou Švýcaři, nemyslíte?
       ČR se svou levnou, montážní a skladově – distribuční silou, na tom ekonomicky nebude zdaleka tak bita, jako to Německo s cenami ve zdravotnictví a cenami německé práce.
       Nebo Vy snad někdo máte informace o tom, kolik stovek miliard eur si na tuhle pseudokrizi evropské ekonomiky půjčilo Německo, oproti našim dvěma giga? Plus obsluha dluhu/úvěru, nebo co je to vlastně zač?

       A kdo že se to řehtá, až se za bambus a rákos popadá? Kdo to zapálil a teď zbytku světa prodává předražený hasičáky? Ale už ne s ochotou a úklonou, ale arogantním úšklebkem?

       1. Spletl sis asi vlakno. Pokud ne, tak ja nemluvim pouze o teto dobe s tim virem. Mluvim vseobecne. Virus to jen odhalil v plne nahote. Ovsem tyhle sracky jsou VSUDE a ve VSEM (imho).
        Takze cekam, jestli nekdo teda prijde s tim, kdy tu bude nejaka dobra vlada, a jak to udelat, aby byla.

       2. Lojzo, nespletl.
        Zato ty si ale už nějakou dobu pleteš weby. Pro sráče, lháře a pokrytce jsou spíš vhodnný všecky ty fejsbůky. Tam ti bude líp, budeš mezi svýma a ne za webového kašpara, jako tady.

        1. Aha, takze az pujdu na facebook, tak tu bude nejaka dobra vlada?
         Pockej..to zni zajimave….slibujes? Jestli to dokazes nejak zaridit, tak ja si tam ten ucet fakt zalozim….
         Ale obavam se, ze jses jenom porad stejnej zmrd, jak to tu uz pozoruju dlouho…

         1. Jako zmrd se tady chováš hlavně ty sám.

          1. Jiste. To se pozna tak, ze pokladam otazky, na ktere ty neumis/nechces odpovedet.
           Samozrejme :-D

          2. Ty nepokládáš otázky, ale neustále tady o lidem omlacuješ stát a vše bys vyřešil ancapem. Tak určitě. Konzervativní pravicová vláda by byla odpověď na tvojí otázku, ale předpokládám, že nejseš tak blbej, abys to nevěděl.

          3. Konzervativní pravicovou vládu chce asi tak 100x víc občanů, než chce ancap. Ale nenásílným řešením je ancap a kdo by vlastně stavěl silnice, viď? Prostě chováš se jako blbej zmrd.

          4. Ok, konzervativni pravicova vlada, super.
           Ja jsem pro (zcela bez ironie).
           Sem s ni.
           A prosim te….kdy ze tu bude? Myslis, ze se toho jeste doziju?
           Ja se totiz tak nejak obavam, ze ne.
           O tom celou dobu mluvim.
           Protoze vy vsichni uplne presne vite, proc by to vsechno o cem mluvim bylo spatne, ale mezi tim, co to tak presne vite a co to dokazete nam, co chceme svobodu tak pekne nandat, tak se to tu rok od roku riti do vetsich a vetsich a vetsich a vetsich a vetsich a vetsich ……. sracek.
           Akorat ze jedine, co lidi jako ty dokazou, je rikat „fuuuuj, to co rikas, to je zleeeee, tak by to nefungovalo!!!!“.
           No ok, tak kde je to vase DOBRO, kdyz to moje je zlo? Sem s tim dobrem, chci ho videt, uz aby tu bylo!!!
           Mno…ale ono asi neprijde co….

          5. Je tak blbej.

           Kdyby nebyl, tak by pochopil, že nejde o to, které společenské uspořádání je nejlepší, bo to bude vždy subjektivní, třeba s Klémou nebo Ádou bychom se příliš asi nikdo zde neshodli:-), ale o to, které je nejvíce životaschopné.
           A když se tak podívám na matku Zemi, bordel tu je sice od pólu k pólu a od nepaměti k tomu, ale i tak ANCAP nikde. Čím to asi bude.

           Samozřejmě, je to proto, že všichni jsou pitomci a jen Lojza&spol. jsou letadlo. Vo tom žádná. Akorát že ti pitomci je s tím ANCAPem pošlou někam a hezky je dokopou k tomu, aby si moc nevyskakovali a drželi hubu a krok. Ono je to totiž nakonec, stát nestát, ANCAP neANCAP, vždy o tom jednom jediném. Silnější pes mrdá.

           S Urzou, rootem nebo OC se o tom dalo diskutovat. Ne vždy to vedlo k souladu, ale pořád to byla skutečná diskuze, která s výjimkou občasných Urzových záchvatů kýblování, byla v mnohém přínosná.

           Lojza je bohužel pitomec, takže nějaká skutečná diskuze s ním nehrozí. Prostě si čas od času pobrečí v diskuzi, a to je všechno.

      3. Musíme navždy zabezpečiť existenciu našich ľudí a tiež bezpečnú budúcnosť pre všetky biele deti.

 6. Jí si na respirátor (kterej sem dostal v dubnu v práci a teď ho ušmudlanej vyhrabal z hloubi ponku) napsal VLÁDA = ZMRDI a FFP5
  Muj názor na vládu si chci ještě udělat jako velkou samolepku na auto.

  1. To radši nedělej, akorát ti ho nějaký svědek covidův obtáhne klíčem :-/.

   1. Presne. A to v lepsim pripade. V horsim rozbije vokynka nebo propicha gumy.

    1. Dneska sem to spáchal. Ať si to někdo zkusí…. a já si moc přeju abych ho při tom chytil. To bude krásný jednání v krajní nouzi kdy budu chránit sebe nebo svůj majetek :-)

  2. Jo,to je o dost lepší než svatoondřejský křížek přes roušku, hned jsem si tímto způsobem upravil respirátor a dnes docela čuměli jak v hospodě tak v lékárně.

 7. Tak Nemci maji protestni rousky takovehle:
  https://politaufkleber.de/wp-content/uploads/2021/01/r-virus.jpg
  Ted, kdyz jsou predepsane FFP2, tak se to da pouzit jako paska na rukav, coz je jeste vymluvnejsi.
  Ale meli tam teda ty nozicky toho viru ohnout do haku. Jen by to pak mozna splnovalo sireni nenavisti nebo nejakej takovej paragraf.

  1. Nějak mi to připomíná ženský pohlavní orgán.

   1. no, nechtel bych zit vas zivot.. ale kdyz vam to neva..

 8. Nosit roušku s namalovaným „X“ je takové diskutabilní… Já si myslím, že násobně větší smysl má nenosit roušku žádnou. Žádná rouška je ultimátní symbol odporu, mnohem ultimátnější než ta rouška s „X“. Co se týče pokuty za její nenošení, tak nehrozí vůbec žádná, protože nouzový stav je protiústavní a věřím tomu, že ÚS to za pár měsíců konstatuje. To samé platí i pro otevření provozoven podnikateli. Já jsem v pátek v Praze po prohlídce několika mála ulic v okolí viděl tři otevřené hospody. Ve všech třech lidi dokonce kouřili, což byl důvod, proč jsem do nich nešel. Škoda. Majitelé těch podniků moc dobře vědí, že na nějaké pokuty za otevření mohou kálet z vysoka. Od 1.3. máme jinou situaci, jelikož platí i Pandemický zákon. Bohužel asi ne celý, ale aspoň velké části tohoto zákona ÚS zruší. Nejhorší část z něho je formulace, že vláda a krajské hygienické stanice mají pravomoc zavřít ekonomiku jen při PODEZŘENÍ na vznik epidemie. Ano, čtete to správně. Já jsem neměl odvahu tu hrůzu číst, ale znám se s právníkem, který tu hrůzu četl. Pandemický zákon nijak neomezuje mobilitu. Jelikož toto smí řešit pouze nouzový stav, který je opět protiústavní. Vláda musí vyhlásit nový a musí všechna opatření odůvodnit. V novém vyhlášení vlády je opět velká část neodůvodněná, což je absurdní, když v pondělí za to dostala vláda přes prsty od ÚS (rozhodnutí o zavření obchodů). Toto je tedy o jeden důvod víc, proč je nouzový stav protiústavní a proč není nutné roušku nosit. Úplně závěrem napíši to, že snad každý na tomto webu si přeje, aby za své zločiny seděl nejenom Bureš, nýbrž i Červená mikina (to je jeho indiánské jméno). Napadá mě, že protiústavní nouzový stav by měl znamenat, že když bude zpětně označen za protiústavní, měl by přijít o nehoráznou imunitu na jeho 10x nebo 20x nebo kolikrát předražené státní zakázky na zdravotnický materiál z Číny, jelikož ty zakázky by měly spadat pod klasický zákon o státních zakázkách. A týkalo by se to bohužel asi jen zakázek podepsaných po 14.2. Je má úvaha správná? Samozřejmě v reálu kontrola těch jeho zakázek může nastat až po volbách. Toto je možná to úplně jediné dobré, co lze čekat od vlády Pirátů.

  1. Na pirátské komunisty bych nespoléhal. Oni se teď mohou tvářit, jak jsou „mocinky moc proti“, ale až se zbaví ANO a čssd, tak můžou přijít se svou představou lepší budoucnosti. Po volbách už jim to může být jedno a nasměřují své úsilí ke své agendě. Něvěřím jim ani slovo (jako ostatně všem v televizi).

   1. Vždyť já jsem napsal, že kontrola předražených státních zakázek Burešovy vlády je snad to jediné dobré, co lze čekat od vlády Pirátů.

 9. Pan Klobouk verze 2 ?
  Vzpomínáte, pane domácí, kolik se nás na ní tehdy sešlo?

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017