Sexuální predátor v bílém plášti - zpět na článek

Počet komentářů: 157

 1. Každá společnost potřebuje hledat a najít problémy a potom s nimi bojovat – patrně je to vlastnost lidského naturelu. Když je společnost zabezpečená („přežraná“) a de facto neexistují fatální problémy, tak si je holt najde. To se nepochybně uvědomovali neomarxisti již v době, když začali infiltrovat vysoké školy v Americe.

  Protože je jejich hlavním a patrně cílem destabilizace systému (jakéhokoliv), tak posledních několik desetiletí, kdy většina západního světa žije v dostatku, hledají nalézají (bohužel) společenská temata, která když se dobře uchopí a properou se jimi hlavy mladších (bojovných, vymezujících se) ročníků, tak získávají perfektní nástroj/zbraň. K tomu se tu a tam podaří vzkřísit/oprášit stará temata, kterým se dá nový společenský ksicht. Mezi ty oprášené patří feminismus v jeho agresivních podobách.

  Všechny ty green, BLB, LGBTQQIAA+, feministické a pod. ideologie/hnutí nejsou nahodilé a spontánně vzniklé jevy, ale součást komplexu, který má ve svých důsledcích sloužit k devastaci společenského uspořádání v podobě, na jakou jsme byli po tisíciletí zvyklí. Rostoucí životní úroveň neomarxistickým genosse přála…

  Budoucnosti bych se ale tolik nebál. Období blahobytu na delší dobu končí a populace bude exponovaná skutečnámi problémy (strava, tepelná pohoda, zabezpečení přežití potomstva…) Virtuální problémy budou nahrazeny skutečnými, protože bez ohledu na to, jak moc má populace vymyté mozky, jeden každý z nás disponuje pudem sebezáchovy. Z tohoto pohledu opět platí staré, ale funkční heslo: čím hůře, tím lépe!“

  1. Slovy švába, nic nebudete mít a budete šťastní. To že ani život a podmínky byť nuzného jásačům dochází – nedochází, aha? To je „samozřejmost že jo a američané bivakují ve stanech před domy odkud je vystěhovali banky, tak v tom se aspeni shlédli?
   https://otevrisvoumysl.cz/davos-agenda-2021-velky-reset-ursula-von-der-leyenova-klaus-schwab-kdo-jsou-skutecne-my/

 2. Jj, návrh na obžalobu z 28 případů sexuálního napadení je tutově aktivistický spiknutí. Jsem zvědavej, jestli tu podobnej článek vyjde až dostane sděleno Dominik Feri.

  1. Tohle je už vážně k zblití….. vrchol ubohosti.

  2. Feri uz nikoho nezajima.

   1. Mě náhodou jo, jsem zvědav, jestli ho semelou kola, která pomáhal roztáčet…

    On i ten jeho případ je zábavný, šestnáctka jede k negrovi přespat do Prahy a diví se, že po ní vyjel.
    Otázka do publika: pustili byste dceru na takový „výlet“?

    1. My jsme zdrava ceska rodina, budujici na rasistickych zdravych hodnotach, takze neco takoveho je u nas doma naprosto vylouceno :-)

   2. aby si se nedivil. Zatím se nic novýho neděje, ale až dostane sdělíno, to zas bude na internetech nablito.

   3. My u nás na Slovensku máme tiež jeden taký prípad – Ján Herák svojho času pôsobiaci ako poslanec v parlamente za Oľano (víťaz posledných volieb) a zhodou náhod tiež patrí k tej počernej na Slovensku neznášanej minorite. https://www.topky.sk/cl/10/2223397/Exposlanec-Herak–Na-krku-ma-dalsi-sexualny-skandal–stale-robi-pre-OLANO–Matovic-reaguje

    1. SatanOkkY: možná není náhoda, že se medializují případy jako je Feri nebo ten váš Herák (to je teda nomen omen, nejede taky v drogách?), protože nemalá část veřejného mínění bude proti nim (ač se to jinak nesmí říkat, to byl rasismus, že jo). Ale ty principy, které se při jejich odsouzení nastaví, ty se pak nebudou líbit ani mnoha bílým.

  3. Však voni vám vašnosto na komisařství toho Feriho už vyženou z hlavy… i s Putinem a Cimickým

  4. shane: Nevím jak jiní, ale budu ctít zásadu presumpce neviny i u takového censored, jako je Feri nebo u kohokoliv jiného.
   A odsuzuju nefér femifašistické praktiky i vůči němu, stejně jako u řekněme mně světonázorově a hodnotově bližších mužů.
   Je to obdobný princip jako u hájení svobody slova u kohokoliv na principu okřídlené citace páně Voltairea.
   Chápu, že zásadovost a rovnost všech před zákonem takovým censored jako vy zcela uniká.

   1. Pokud se dobře pamatuji, Feri dostal v pár prdelích kolem Brna po tlamě. Podle Feriho a jeho bandy za politické názory, nicméně místní to viděli trochu jinak.

    1. Jo, umím si představit, že na vsích to asi místní chlapci nesli velmi těžce, když se na Feriho lepily jejich zadané slečny a on to kosil jako kombajn.
     Ostatně, taky si umím představit, že když to takhle uměl tak už možná nebyl schopen rozlišit, že mu nějaká nechce dát, protože doopravdy nechce.

     1. starter25: Činí mi potíže si představit tu sklizeň popsanou v první části příspěvku.Naše ženský, i ty mladý, ho nazývají hnusnou vopicí.

      1. když ženská říká – ne…

      2. Snad nečekáš, že by ti řekly něco jiného…ostatně osobní charisma a kouzlo se z fotky těžko poznává.
       Když se kouknu na takového Štěpánka…

       1. starter:
        Z vyprávění od švagra. Feri dostal na budku na vinobraní v Boršicích a rozhodně to nebylo proto, že by byl tak neodolatelný a někdo to nevydejchal. Choval se tam standardně jako arogantní hovado a plazil se po místních holkách s tím, že je poslanec a má hodně peněz. V Praze je to možná pozvánka na swingers party, ale na konzervativnějším venkově, kde jsou holky většinou zadané a každý zná každého s tímhle nepochodil a když si trval na svém, tak holt dostal ráznou odpověď.

        1. Tak to mě nepřekvapuje. Každopádně, já jsem na venkově celý život, ačkoliv tam trvale už nežiju. Netvařme me se, že je to nejsvětější svátost. Na naší vsi se poměrně dlouho vařil fet než to utnula zásahovka. Jsou tam i paní, které protočily skoro celý místní fotbalový mančaft. Všude to je o dvou kurkách.

         1. Na ja, Feriho odtamtud beztak vyklepli s tím, že úchyláků tam mají dost vlastních a netřeba jim ještě importovat přespolní. :-D

 3. Chudinka doktůrek co se proti němu všechny ženský (nejspíš ňáký hysterky, ne?) spikly. A von je, vole, chtěl při tom jen vojet.
  To, že prase v bílým plášti byl jejich psychiatr (snad kromě té reportérky) je už jen taková třešnička na dortu.

  1. Viděl bych to na lavinový efekt psychicky narušených samiček. Kdyby to nebyl „ten“ Cimický, ale libovolný jiný neznámý jedinec, tak by se nepochybně casua vyvíjela jinak, tedy pokud by vůbec vznikla.

   Vidím tady několik problémů:
   1) presumpci viny
   2) společenský požadavek na odsouzení
   3) woke podtext

   A hlavně – to naprosto absurdní pojetí mužsko-ženských relací. Ani náhodou se nezastávám násilí nebo nátlaku, ale fakt nehodlám cudně klopit zrak při nabízejícím se pohledu do výstřihu, nebo nepřekročit mez mezi „verbální a nonverbální“ částí lovu a mezi otestováním dalšího levelu, kterým je dotek. Byť i zcela mimo možnou sexuální interpretaci, ale jasně vstupující do intimní zóny (myšleno geometricky, ne jako prasárna). Patrně jsem tak potenciálně žalovatelný, ale je mi to na háku. Nikdy jsem nikoho k ničemu nenutil a nebudu, ale některé kroky a reakce na ně nejde nahradit podepsanou smlouvou o formě a trvání styku (jakéhokoliv). Kde by byla zábava, napětí, radost? To už by bylo lepší si jít zašukat do bordelu.

   1. Ale houby. V případě traumatizujících zážitků a prožitků je zcela běžný, že jsou o tom oběti schopny mluvit až s odstupem času. Patrně běžnější než případy, kdy to dotyčný všem vyslepičí ještě za tepla.
    Krom toho tu zjevně byly snahy to v minulosti řešit, ale bylo to zameteno pod koberec. Krom vyhazovu z Bohnic.
    Navíc lze v případě 28 případů v rozpětí skoro 30 let prakticky vyloučit, že by se oznamovatelky domluvily, zvlášť když se neznaly.

    1. Typická ukázka presumpce viny.

     1. @TENZERO
      Naprostý souhlas se shane!
      Nemluvě, ty debile, o tom, že s PACIENTEM (!!!!!!!) – bez ohledu na jeho gender – se jedná jako s nemocným a ne zdravým člověkem!!!
      To rovnou můžeš obhajovat zneužití oligofrenních pacientů, kteří se přece nebránili (opět bez ohledu na gender!)

      1. To Glabara: My dear, brutální styl oslovení nezamaskuje insuficienci intelektu :-) Přečti si, co je to presumpce (ne)viny. Opakovaně a pomalu, možná porozumíš.

       1. A co s ní?

       2. Baby na tebe serou no, je to vidět.

    2. to shane

     Vono jestli spíš nebude problém… že Cimický falešně vzbudil dojem nabídky kvalitního sexu… a pak se mu nepostavil… to protrahované sexuální trauma jeho pacientek jeví se nyní značným… patrně došlo nyní k výhřezu potlačeného popření způsobeném opětovným připomenutím v masmédiích… a k následné fatální remisi… to má za to že účtuje takový palmáre každýmu magorovi

   2. Ad „Viděl bych to na lavinový efekt psychicky narušených samiček.“
    Tak tak.
    Každý, kdo byl někdy u žen více žádán jako známější člověk, zná dobře princip „dnes Bůh, zítra Dábel“. I když nutno dodat, že fanynky jsou v tom mnohem menší magoři než fanoušci a hejtři/stalkeři.
    *
    V tomto případě stejně jako u Feriho totiž ve vyšším levelu vůbec nejde o to, jestli je či není pan doktor vinen. Ale právě o to, jestli připustíme precedensy, kdy bude obviněný odsouzen dříve než padne rozsudek soudu. Feri tady byl jen proto, aby mohl být Cimický – zdání vyváženosti pro blbce, aby měla každá polovina rozhádané společnosti svého mučedníka i nenáviděného zloducha, ale prosadil se nový fašisační prostředek biče na muže.
    Stále dokola na vás aplikují jednoduché Rozděl a panuj, a pořád kvokají, pořád kvokají… už tisíce let.
    O tom samém byl i čarodějnický proces s Rathem, který měl dalekosáhlé následky na společnost na všech úrovních a defacto zrušil řádný trestně-právní proces. Od té doby přestalo mnoho dříve platných dobrých zvyklostí platit pro nás pro všechny (asi nejhorší dopad na běžné lidi je, že předtím když něco nešlo zařídit kvůli idiotským zákonům a protekčním kriplům na každé pozici společnosti, tak to zařídil úplatek – to od té doby nejde, takže nezařídí nikdo nic, kdo není blízký s protekčními kriply).
    Stejně tak bezskrupulozní nedodržování zákonů, soudních rozhodnutí a kašlání na ústavní principy duem Babiš-Hamáček mělo a má obrovské dopady, kdy to odstartovalo protiprávní jednání, fašisaci a hejterizaci té části psychicky narušených magorů na všech úrovních společnosti (jak můžeme vidět i zde na df, ale i na ostatních cz webech, kde se nemusí obávat přesdržky).
    Stejně tak extrémní fašisace médií, pokrytí fašistického hejtu a xenofobní rusofobie vrcholnými politiky a připravovanými censorskými zákony spustilo tu lavinu censury, ostrakizace a nenávisti napříč společností, a také cz weby.
    Tahle fašistická lavina nenávisti a brutálních hejt útoků ve smečkách magorů přesvědčených o své beztrestnosti už se nedá zastavit jinak, než že dotyční dostanou hrubou silou přes držku těmi prostředky, kterým jedině rozumí a sami je na nás aplikují – venku přes hubu, na netu taktéž blokace a mazání, dokud se stav nezklidní. Jinak budou jen přidávat jako během koronafašismu, až vlastencům zaútočí na ženy a děti. Tentokrát by bylo dobré jim dát přes držky silově i právně dříve.
    *
    Pokud projdou případy Cimický-Feri, tak od té chvíle bude každý český muž kdykoliv čelit tomu samému. A už se ho nově nezastanou ani ty kupodivu méně špatné soudní budovy, jako některých nevinných tatínků od dětí proti křivým obviněním bejvalek.
    Tak, jako každý čelíme od případů Rath a Babiš dopadům jejich příběhu.
    Pro pořádek, proto je pan Depp hrdina všech normálních amerických chlapů, ač bylo jeho konání a proces z mužského pohledu lose-lose situace (ale neměl z pohledu herce na výběr, pokud chtěl dál pracovat v oboru, než se nechat veřejně ponižovat a proprat jako muž až na kost). Jen díky němu a jeho precedenčnímu očistci se v jewmerice pravděpodobně nastartuje opačný právně-mediální proces, kdy dostanou doufejme kotel křivě obvinující magorky nebo si to každá nově lépe rozmyslí.
    Last but not least – on i ten čapí Babiš bude precedens, jestli lze snadno odstavit i silného politika podobně snadno jako třeba AB Bartoše nebo ne (ta imunita tady totiž nikdy nebyla pro pokrytí rozkrádaček, ale aby vámi zvolený politik taky mohl v klidu dokončit svůj mandát + říkat si v komoře, co chce i za vás).
    *
    Takže, precedenční případy nepodcenovat, jde v nich o nás o všechny. Ne nadarmo se jim říká precedenční, protože určí fašistické či defašisační společenské dění a soudní verdikty minimálně na další dekádu. Když se to prošvihne, přijde fašismus a následně zpravidla nějaká forma genocidy nebo války. Přesně to se dnes ostatně v Evropě děje a směřuje to k válce s Ruskem, ač ji 70% Evropanů nechce.

 4. Soud s panem Cimickým je v zásadě o tom, v jakém světě budeme žít.
  Zatím si v ČR žijete ve světě, kde stížnost poslaná na ČLK se rovná spláchnutí do záchodu…..jestli chcete, pokračujte….

  1. Tak. Co se týče poslední aféry, tak policie trestní oznámení prověřila a následně podala statnímu zástupci návrh na podání žaloby za 28 trestných činů. Co bude dál posoudí prokurátor, potažmo soud. Úplně mi není jasné, co by si autor predstavoval, že by se mělo dít jinak.

   1. Úplně mi není jasné, co by si autor predstavoval, že by se mělo dít jinak.
    Viz níže. Kubek si může stížnost klidně sepsat sám, když si ten debilní a nesmyslný postup stěžování drží pod sebou. To ani nemluvím o promlčecí době jeden rok.

    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/lekarska-komora-cimickeho-sexualni-aferu-neresi-nedostala-podnet-180017

    1. Autorem jsem nemyslel tebe, ale Vohnouta, autora článku. Sorry.

  2. Zaplať příroda, že se rovná, kdybyste viděl, co vše chodí za absurdní stížnosti… Kdo je líný (si nechat) vypracovat žalobu o náhradu škody (optimálně se ještě předtím domluvit na odškodném; chyby se skutečně mohou stát), nebo ví, že by zmíněné bylo bez šance, uchyluje se k podobným praktikám.

   1. Zaplať příroda, že se rovná, kdybyste viděl, co vše chodí za absurdní stížnosti… Kdo je líný (si nechat) vypracovat žalobu o náhradu škody (optimálně se ještě předtím domluvit na odškodném; chyby se skutečně mohou stát), nebo ví, že by zmíněné bylo bez šance, uchyluje se k podobným praktikám.
    Možná si nerozumíme. Já jsem narážel na kvalitu kontrolních mechanizmů monopolní lobistické lékařské organizace.

    1. Rozumíme. ČLK píše nesmysly kde kdo, pročež to nejabsurdnější automaticky hází do koše. Za mě souhlas. :-)

    2. Lekarska spizirna. Jen naiva muze cekat, ze pujde proti dochtorum. Jakmile jde o neco, kde by vznikl precedens, tak to vysumi.

     1. Jen naiva muze cekat, ze pujde proti dochtorum.
      To nikdo nečeká, ale někdo si kdysi něco vyloboval a chce se tvářit jako nestranný arbitr, tak je alespoň o tom potřeba mluvit.

      1. Jako nestranny se tvari kazdy soud, i ten statni. To je soucasti hry.

 5. Odhlédnu-li od něch moderatizátorek, které se imho „vezou s davem“, lékař (učitel) zkrátka s pacientkami (studentkami) nespí, bez ohledu na míru dobrovolnosti z kterékoli strany. Tak velí profesionální čest.

  1. @Dissenter
   +1
   Umí si vůbec někdo z místních obhájců tohoto prasete představit, že by váš syn se závažnými problémy vlezl do ordinace psychiatra-gaye a vyšel odtud ještě navíc s tristní zkušeností, kdy ho jeho lékař obtěžoval?!?!

   1. Aspon nebude syn blbnout s duhovejma vlajeckama a bude mit normalne nastaveny hodnoty…

    1. Po znasilneni bude mit tvoje dite normalne nastaveny hodnoty jo?

     Tvl…

   2. No co jako… coming out… jednou to muselo přijít

 6. Úplně mi není jasné, co by si autor predstavoval, že by se mělo dít jinak.
  Viz níže. Kubek si může stížnost klidně sepsat sám, když si ten debilní a nesmyslný postup stěžování drží pod sebou. To ani nemluvím o promlčecí době jeden rok.

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/lekarska-komora-cimickeho-sexualni-aferu-neresi-nedostala-podnet-180017

 7. Co se myslí tím řešit to tak, jak se to řešilo odjakživa? Třeba útrpným právem, nebo Španělskou botou jako ve středověku? Po přečtení jsem měla velmi silný pocit deja-vu. Autor lká nad tím, jak je celá zeměkoule prolezlá tím hnusným feminismem a tak jako všechny ostatní články tohoto druhu (je to teď na DFens nějaké nové stěžejní téma?) celý text působí spíš jako ventilování autorových frustrací bez hlavy a paty než jako zajímavá úvaha, nad kterou by se dalo popřemýšlet. Seriál circlejerkingu zpruzených pánů tvorstva, kteří se tady navzájem utěšují, jak jsou strašně utlačovaní na DFens očividně pořád jede .. čest výjimkám.

  Obecně problém se sexuálním obtěžováním je hned dvojí – Definice a prokazatelnost. Původní smysl pojmu „sexual harrasment“ byl vydírání ve stylu „buď se se mnou vyspíš, nebo přijdeš o práci/nedám ti půjčku/cokoli jiného“. Dnes se naneštěstí sexuálním obtěžováním označuje snad úplně všechno, včetně naprostých banalit. Díky tomu došlo k jakési devalvaci významu toho pojmu, protože když se jako sexuální obtěžování označuje snad pomalu i to, že se o vás v kanclu někdo otře ve dveřích, tak se nevyhnutelně toto téma přestane brát vážně. V podstatě se dá říci, že hysterici, kteří těmito slovy mávají ostatním pod nosem při každé příležitosti, dělají všem medvědí službu. Je to stejné jako s rasismem, sexismem, diskriminací atd. Původně dobré myšlenky byly nakonec znehodnoceny woke idioty, kteří mečením, že je všechno rasismus, sexismus atd naprosto znemožnili rozumnou diskuzi nebo řešení skutečných problémů.

  Prokazatelnost sexuálního obtěžování je prakticky nulová a tak není divu, že to zmrdům tohoto typu dost často prochází a když už se nějaká žena ozve, tak se maximálně dozví, že je děvka a zmrdovi se nestane nic. Možná i to je důvod, proč se to v dnešní divné době zvrhlo v hon na čarodějnice, kdy pouhé obvinění stačí ke zničení něčí kariéry, protože reálně tohle řešit je skoro nemožné. Dnes v takových případech má potenciální „úchylák“ po kariéře ještě dříve než si uvědomí, co se vůbec děje. Už se to v podstatě dostalo do stavu, kdy se na právní principy a presumpci neviny kašle a cancel culture jede na plné obrátky bez ohledu na následky. Je to zase druhý extrém, který ve výsledku ale spíš škodí, než že by se tím cokoli řešilo. Navíc nezávisle na tom, jak to dopadne, tak pověst pana Cimického je v dýmu a v jeho věku ten stres pro něj může mít i zdravotní následky.

  Abych to tapetování nějak ukončila, tak bych jen podotkla, že tato problematika je podstatně složitější, než aby se dala zredukovat na prohlášení, že za všechno může tamten hnusný feminacismuuus. Což je výrok, na který už začínám být silně alergická.

  PS: Ta reklama s babou jako nábytkem je nejen nedůstojná, ale dle mého skromného názoru i vysloveně dementní.

  1. Tak ony nahý ženy jako nabytek je i nějakej art, snad ještě z šedesátek, ale něco jinýho vizuální umění a něco jinýho je reklama. Dementní jsou tyhle prvoplánově sexistický reklamy
   všechny.
   http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2544334/amp/The-man-turned-half-naked-women-chairs-called-art.html

   1. Mně se to zase líbí. Příjemným způsobem to posouvá hranice zobrazovaného v této plyšově plastové zprůměrované civilizaci.

   2. shane: Tak jsem zase o něco chytřejší. Ale docela si to dokážu představit v nějakém spešl salonku jako takovou bizarní dekoraci. No každopádně na reklamu je to bizarní už moc.

   3. Náhodou … Soudal rulez.

    1. Tak ten byl aspoň k tématu a celkem vtipnej. Univerzální silikon.

  2. No myslím, že je celkem nešťastné, když soudy či jiné instituce řeší, jestli je reklama nedůstojná, či dementní. Stačí otevřít „noviny“ a ty jsou ze 2/3 tvořené jen nedůstojným a dementním obsahem typu Vémolova Mařka má nový silikony a Hanychová novýho frajera. Lidi si to žádaj, tak halt je jim to poskytováno.
   Psychiatr by se samozřejmě neměl vrhat na pacientky, ale věci by velmi pomohlo, kdyby k těm vzpomínkám, kdo mi šáhnul na pipinu nedocházelo až pořadě let. Jo já vím, byly v šoku a traumatizovaný apod., ale přesto, že jsou všechny takový sněhový vločky a nenašla se mezi těmi (minimálně) desítkami jediná, co by měla „koule“ je poněkud smutné.
   Jinak souhlas s tím, že ten pohyb od zdi ke zdi je tragický.

   1. „…ale věci by velmi pomohlo, kdyby k těm vzpomínkám, kdo mi šáhnul na pipinu nedocházelo až pořadě let.“

    Myslim, že je to dost složitý vobvinit prase v bílém plášti, navíc psychiatra, když jsi ženská, která se u něj léčí. Kdyby neměla ty koule Fabiánová tak by dostal vod vožraly medaili (možná právě ta medaile paradoxně způsobila, že se to na něj provalilo) a ticho po pěšině.

    1. Škoda, že se to nedá řešit soubojem jako ve filmu „Last duel“.

     1. Ordály. To nám tu akorát chybí.

  3. Ty vole kdybych měl zažalovat každou nadrženou slepici která mě rafinovaně sexuálně vobtěžovala… tak nestačí kapacita ženských věznic… se vzpamatujte vy dutohlávky

  4. Vážená paní Mngwa,
   po přečtení Vašeho příspěvku si dovolím konstatovat shodu v základních bodech – posouvání hranic ke stále větším a větším absurditám, zoufalá prokazatelnost a pokus o přenos důkazního břemene na sprostého podezřelého. V tom se shodneme.
   Co se týče argumentace, zda jsem nebo nejsem plný zmarnění (frustrace), jaký to má dopad na otázky, které kladu? Na situaci se pochopitelně dívám jako muž s nějakými životními zkušenostmi. Uvedené skutky mi nepřijdou na trestní stíhání a tak masivní očerňování v médiích.
   Feminismus považuji za zhoubu a odpornou ideologii. Její masivní propagaci jak v médiích, tak v oficiálních dokumentech EU, také nelze přehlédnout. Zda jde o spiknutí proti rodině, světu apod. ponechám už na Vaší úvaze nebo přesvědčení.

   1. Ano, to je asi ta část, se kterou mám problém. Jsem už poněkud otrávená z permanentního skuhrání, jak za všechno může ten hnusný feminismus. Zeptám se jinak – rovnoprávnost pohlaví je podle vás zhouba?

    1. K té rovnoprávnosti viz vysvětlení na konci: https://www.youtube.com/watch?v=RCdkTdh_PZ8

     1. Nice. A to je váš osobní názor nebo jste jen chtěl být za každou cenu vtipný?

      1. Ptala jste se, jestli je rovnoprávnost pohlaví zhouba. Podle mne to je blbost, a blbost může být vtipná i zhoubná. Já to raději otočil na ten vtip, protože řeči o zhoubách a zkázách jsou už nudné.

       Považuji za užitečné uvědomit si, že spor o rovnoprávnost pohlaví (a podobná témata) není veden mezi ženami a muži, nýbrž mezi normálními lidmi a zkurvenými svazáky.

       Na nářky ohledně sexuálního obtěžování mám univerzální odpověď: „You wish.“

       1. Sandstorm: mngwa má pravdu v tom, že té mymužské ubrečenosti je tady přes míru. Ale nemyslím, že tohle dokáže pochopit. Mě jste zlepšil den, diktátora jsem viděl už dávno a utkvěly mi tam jiné scénky (911 a „will it be a boy or an abortion“), takže jsem regulérně vyprskl smíchy. Budu se na to muset podívat znovu.

        1. Hey, Sub Saharan! Do you think you get me five hundred child soldiers by 5 p.m.?

        2. Diktátor je boží :-) Ty co znaj práci ve službách, ocení zase tuhle scénu, hned ze začátku..

         https://www.youtube.com/watch?v=cnM9pdjp5o4&t=1s

       2. Sandstorm 13.10.2022 v 9:05

        Z vidláckého hlediska, neb jiného nemám:

        Rovnoprávní mohou být lidé, ale vetšinou nejsou.
        Rovnoprávní mohou být občané, občas i jsou.
        Pohlaví žádná práva nemají, rovnoprávná tedy být mohou, protože nula od nuly pojde.

        Vystihl jsi to tedy přesně.
        Spor o rovnoprávnost pohlaví nemusí být veden, protože nedává smysl. Je-li veden, jde o činnost nátlakové skupiny, která chce pro sebe získat výhody a dokáže si najít záminku. Není-li záminka reálná, tím lépe, protože spor pak může být veden ad libitum, jak říkají muzikanti.
        Sexuální obtěžování je „to nejlepší z přírody“. V současné civilizaci stanovují jeho pravidla morálka a legislativa.
        Sexuální obtěžování zanikne po dokončení vydělení člověka z přírody a oddělení sexu od materiálních vztahů, plození a výchovy potomstva. Z mého hlediska tedy nikdy, aly kdo ví, zda se toho takový Behemot třeba nedožije.

        1. Je to prosté a vždy stejné. Nejvíce zotročují ti, kteří tvrdí, že osvobozují. A nejvíc diskriminují ti, kdo tvrdí, že zrovnoprávňují.

         1. Sandstorm – ohledně té rovnoprávnosti je nejlepší tahle scéna z mého oblíbeného filmu Ghost Dog.

          https://www.youtube.com/watch?v=s-kxtRJqmNg

 8. „… proč tento muž nebyl po dvou stížnostech zastřelen na úsvitu …“ Parádní článek.
  (Zde mě napadl Breaker Morant, ale to nebyla sranda.)

  Naštěstí tomu tak za zločinné totality a ještě chvilku po ní nebylo. Po dobu, co dobíhala zdejší normálnost vcelku rozumných lidí.
  Takže se leckdo dožil neradostného dneška bez popotahování za to, že si v minulosti společensky_únosně sáhnul. Tenkrát to babám nevadilo, spíš naopak.
  A když se žínka domácí zmínila o projevech sympatií jí porůznu obklopujících samců, člověk obratem třeba proprskl rachotící potenciometry v magiči, což byla akce měsíc odkládaná a časem se vypravil vybrat nějaký ten šmuk.
  Vědět, jak to dopadne, člověk by si té doby užíval pomaleji, pozorněji a víc. Prostě by si jí vychutnal. Protože dnes je to v háji a možnost sjet kdykoliv do Vídně nebo Paříže (a co tam, probůh, mezi barevnejma???) to nevyrovnává ani náhodou.

  Téma vzájemného působení obou pohlaví na základě zrakových, sluchových, hmatových, chuťových a čichových vjemů v rámci péče o duši a tělo, sloužícího k reprodukci společenství, vč. tohoto skromného příspěvku není pro nenormální, úchyly, lidi pošahané a blázny vůbec, tedy znevýhodněné, jak se korektně říká. Ani pro ty, kteří zmíněné kreatury využívají ke svým zištným cílům.

 9. Uvědomujete si všichni, včetně autora článku, že nevíte, co se v té ordinaci doopravdy dělo? Nikdo jsme tam nebyli, neslyšeli jsme žádnou nahrávku… Když se vyšetřuje vražda, máte mrtvolu, soudní lékař poměrně spolehlivě určí příčinu smrti, pak pátráte po pachateli a jeho motivech. Tady? Možná je Cimický prasák, který zneužíval své „moci“, nebo řekněme zranitelnosti pacientek, ale může být taky nevinný. Lidská paměť není kamera se záznamníkem, a kromě toho, že je nespolehlivá, stejnou událost můžou dva lidé interpretovat zcela odlišně, podívejte se na covídka či Ukrajinu.

  Ono to není nic nového, čtěte Bibli, tam to všechno je: Josef a Potífarka, Zuzana a vilní starci…

  1. Mne by třeba zajímalo zda to dělal před plnou čekárnou, a žádná nedokázala křičet nebo si počkal vždycky s obětí až na konec aby měl klid. A taky zda to znásilnění bylo pokaždé na úrovni pokusu o polibek. Nechci se tímto nikoho vážně dotknout, ale co se řeší v dnešní době je fakt síla. Kolegyně mi na to řekla, že to jeden takový chlípný kolega znásilnil teda u nás potom celou firmu… :D

   1. Vyšetření u primáře psychiatrie neprobíhá před „plnou čekárnou“ – kde by se tam taková čekárna vzala – jak jste na takový obraz ve své mysli přišel?

    1. A jak vaše spanilá mysl přišla na to, že plná čekárná je nějaký deformovaný obraz reality? Plné čekárny a lhůty na psychiatrické vyšetření v řádu měsíců, jsou smutnou skutečností naší pokrokové společnosti.

     1. Právě protože máte lhůty, tak tam opravdu ty měsíce nesedíte v čekárně.

      1. podotek 10.10.2022 v 19.56

       Souhlasím. Léčil jsem se jen krátce a již dávno, ale v čekárně jsem potkal někdy odcházejícího pacienta, někdy následujícího. Za plnou čekárnu jsem to neuměl považovat.

    2. ty blbe… viděl jsi někdy čekárnu u psychiatra?… tam je narváno jak za komárů v Tuzexu, když přivezli džíny… napiš ještě něco… to se jednou bude tesat do kamene… ty tvý píčoviny

     1. Za lockdownu trpělo psychickými problémy 30% obyvatel gutlinky, rádio čerstvě po ránu. Tak ostatní opíchání nešprajcovali, kývači? Jenom se ptám. Třeba bude repete, nic není nemožné. V trhu businessmanů.
      Nebyl čas se ptát. ..dvě dávky
      https://www.youtube.com/watch?v=rra4p0WVU3E

    3. A už jste tam někdy byl? :-P

     1. Služebně mockrát. A co vy?

  2. Svědectví je důkaz. Pokud takových svědectví je hodně, bude těžké zpochybnit jejich věrohodnost. Jinak nevím, co chcete říct – jako že pokud není u nějakého skutkového děje „nezávislý záznam“, nelze pak takový děj hodnotit a případně i trestat? Zkuste si to ještě jednou promyslet.

   1. Saamozřejmě lze, ale je to mnohem složitější. A kvantita ještě není kvalita, viz cikáni z Tanvaldu.

    1. Proto se posuzuje i kvalita oněch svědectví. Jinak samozřejmě za určitých okolností k odsouzení stačí i řetězec nepřímých důkazů.

     1. Čímž se soudní řízení změní ve vylévání špíny a soutěž v sympatiích. Jak exaktní.

      1. Pro me je teda o hodne horsi ta predstava, ze to udelal, nebo ze neco takoveho zkousel a delal, nez ta, ze se na nej jen kyda spina. A obavam se, ze kdyz policajti vyslechly cca 60 zenskejch a je z toho 28 obvineni, ze to jen kydani spiny nebude.

       Dovedes si vubec predstavit, jak snadno je nejaka psychicky labilni zenska, pravdepodebne v tezkejch depresich, zneuzitelna? Tohle neni ze sli holkz parit k Ferimu na byt a von pak byl doternej az moc (a pak je zamknul atd…), tohle je fakt trosku jiny kafe.

       1. No tak ta mrdka MUDRc. challenger tady onehda okomentoval jak nejaka rozrusena zena byla nekde v nemocnici a nechala se vojet ci neco takovyho slovy „hloupy kdo dava hloupejsi kdo nebere“. Takze clovek by si o tech zmrdech v bilejch plastich nemel delat iluze.

        Idealni by bylo aby vobcas nejakej dostal kopanec do kouli ci mu byla zarazena hlava do prdele, treba od chlapa nejaky zensky na kterou si dovoli.

        Treba by se to rozkriklo a ty zmrdi by si davali vetsi pozor. A treba by se i ta pica challenger naucil aspon drzet hubu a neventilovat svoje mindraky verejne.

        1. Ja si o Challengerovi iluze nedelam. To je zhrzenej nestastnej chlap, je mi ho lito. Bude se z toho svyho mindsetu vyhrabat sam a nezavidim mu to ani drobet…

         1. …bude se muset…

         2. Tak v tom se shodneme. MUDRc. se asi bohuzel z toho jak ma rozesranou hlavu nevyhrabe, vsechno co dela jde opacnym smerem – utvrzuje se ze on ma pravdu a zbytek (feministickeho) sveta je proti nemu a ostatnim „opravdovym chlapakum“.

          Ten magor neni zaz az tak zajimavy, proste loser. Zajimavy jsou jeho poznamky o lekarskym prostredi. Rekl bych ze tam takhle rozesranej nebude jedinej a iluze bych si nedelal o zadnym dochtorovi.

          Nakonec to co provedli behem hoaxu convid hovori za vse.

         3. shifty: Máte pravdu, že to je mindset. Na začátku nultých let byly jeho tématem nízké platy lékařů a začalo období „modrobolševiků“. Potom dostal fleka na Maltě a začalo období „Čekoprasečáku“. A teď, zdá se, to budou odsírat ženské.

          Na základě výše uvedeného by se dala sestavit slušná spekulace o vývoji jednoho manželství, ale asi by to nebylo fair.

          1. Ne, nebylo a není to ani třeba. Ale stran té časové osy máte pravdu.

           (netykáme si? Ale není to třeba..)

       2. Jj, je dost podstatný rozdíl, jestli souloží s pacientkami zubař*, psychiatr** nebo veterinář***…
        * Bez problému…
        ** Bez omluvy…
        *** Bez komentáře…

   2. to podotek

    svědectví že seš debil je tady taktéž hodně… chceš snad zpochybnit jejich věrohodnost?… nechceš, takže patříš do blázince… sbal si pyžamo, kartáček a mazej… pár klystýrů potřebuješ jako koza drbání… jinak se z toho Cimickýho zblázníš dovopravdy

   3. No mne to zatial pride ako slovo proti slovu a to sa velmi tazko posudzuje…

    1. Slovo proti slovu je takové ohrané a platí zejména v civilní soudnictví. Ono totiž v trestu je to slovo podezřelého proti slovu poškozeného. A to už jaksi v trestním právu našeho dvorečku není váhou rovno, tudíž se to vzájemně nenuluje podle tvrzení slovo proti slovu.
     Zkráceně:
     Výslech svědka-poškozeného je důkazním prostředkem. A pan podezřelý ať si pindá co chce.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017