Průzkum bojem - zpět na článek

Počet komentářů: 128

 1. Dobry poctencicko, jen do nich :)

  1. ####################
   DFENSi, mám dotaz jak je to s přelopováním EU znaku na RZ, prej se to už nesmí, prej je znak EU už součástí RZ. Jak to je? Jezdím s přelepným eurem ale zatím mě fízlové nestavěli a to za mnou jeli několikrát a museli to vidět.
   Jasně že jim řeknu, že značka je čitelná a jestli něco chtějí tak ať to pošlou do správního, ale chtěl jsem se zeptat, jestli v tom zákoně neproběhla nějaká aktualizace?

 2. Děkuji za inspiraci. Sežrat protokol je boží.

 3. Já nevím čemu se autor diví. Průměrné IQ u policie je asi tak 20.

  1. Von to teda každý neskousne jo. U armády 36 – peršing = střela s plochou dráhou letu, zkopírovat terén, najít cíl a tam se „udělat. :-))) Zajímavé je že za totality bolševiků jim nevadilo že ve slovníku bylo že silové resorty armáda a policie mají fašistické zřízení. A psina byla na vojně když věčný major krocan za průsery dostával chronicky nejvyšší trest domácí vězení a musel být vdo 18. v kasínu, ale obn domů potom nejezdil ale obrážel knajpy v okolí kasína a běžný bylo že pětistovkou platil litr rumu když tenkrát stál 160? korun. A jednou kolegovi co jsem střídal na bráně službu přijel taxíkem, nezaplatil a zabouchl za sebou dveře ve vchodu a dozorčí ať zavolá devéťáka což se stalo a taxikáře co chtěl lézt přes bránu zastřelí. Odjel :-))) Ale přijel s policejním autem a hádejte kluci jak to dopadlo? No odtáhli s nepořízenou a dvě roty byli v oknech a řvali smíchy. Zas dostal klasickou nejvyšší výsluhu u vyššího důstojníka že jo ale pořád měl major 5. generálů pod sebou na velitelském stanovišti. A když dostal fízl přes držku od záklaďáka že je na černo nacucanej tak ho kryli všichni lampasáci a byl zašitý na moskevském čase vs. A mohli chodit kontrolovat nástupy že monoklista ho pozná a jak chtěli.
   https://www.youtube.com/watch?v=1ZtLtNrOhCs

  2. Jedne fizlarny, nebo celeho okresu?

   1. Řekl bych, že některých exemplářů na místních odděleních, v některých případech pak oddělení celých. Nicméně třeba kriminálky působí jako úplně jiný sbor (ne všichni, ale ten rozdíl je viditelný).

    1. Kriminalka je vyrazna odchylka od normalu. Ostatne takova Oddeleni pro zbrane dtto, alespon z moji zkusenosti. Naopak poulicni slapky jsou totalni Ausschuß. Kriminalka je urad v urade, ti maji bezny fizly k ruce jako nadeniky.

     1. Nemůžu říct, že by na Oddeleni pro zbrane byly ty nejostřejší tužky v penále, ale jednají celkem jako lidi a k tomu máme společný styčný bod – zbraně.
      Na druhou stranu jsou to právě oni, kdo budou dávat ty seznamy zásahovce až to Brusel zákaže a náš parlament nařídí odevzdat. Že by tam někdo spálil evidenci, to si iluze nedělám.

      1. Podle mne doba sanonu a cucavych tuzek je pfutsch, takze soudruzi si to z toho serveru nasosnou rovnou u zdroje, ani tim Oddeleni pro zbrane nebudou obtezovat.

       1. Jak to udělají technicky je šumafuk, já jen aby nezapadlo, že ti hodní a přátelští strejdové na oddělení zbraní jsou tam také proti lidem, když dojde na lámání chleba. 16.3.1939 taky dostala tehdejší verze EU do rukou policejní databáze.

     2. záleží asi kerej konkrétně barák, neska si kriminálka řiká kde co a co sem měl možnost v poslední dekádě poznat, tak nádeník proti tomu byl minimálně Zweistein

 4. Pro podobne ucely pouzivam tri krizky. Pokud se urednik podivuje, pridavam ctvrty se slovy „…ja jsem vlastne ten inzinyr…“.

 5. Když fízl ignoruje zákony, zkusil bych vytáhnout mobil a zopakovat požadavek. Nebo možná lépe ho nechat v kapse se zapnutým diktafonem jako munici do dalšího řízení.

 6. Nahrávat, nahrávat, nahrávat a mít pořádnou datovou kartu v mobilu, aby se tam pár hodin vešlo. Jo a abych nezapomněl, jakoukoliv komunikaci s orgánem NAHRÁVAT.

  1. Nevím jestli jste byl někdy na fízlárně, ale moc to tam nejde protože při přivezení máte klepeta a na cele zas nemáte čím nahrávat. A mobiul v kapse je k hovnu, páč nahrajete jen šoupání o mikrofon. Nemluvě o tom, že jste povinnen uposlechnout výzvy ať ten mobil schováte, že je to ohrožuje, jinak vás klidně složí na zem, když bude situace dostatečně vyhrocená.

   1. Ada: Já musel mobil dokonce rozebrat a jako důvod fízl s posměchem uvedl, že bych s ním jinak mohl spáchat teroristický čin třeba…

    1. A měl pravdu. I teroristi se musejí něčím koordinovat, jak měl vědět, že nejste třeba šéf buňky islámského státu?

     1. No bať…

   2. Na fízlárně jsem si užíval poměrně dost, hlavně jako postpubescent, ale to byly mobily akorát ve sci fi. Měl jsem na mysli nahrávat, dokud jste konfrontován s hovadem v unoformě i bez. V případě stáleho pobytu na datech ukládat i mimo mobil. Mám na mobilu sos tlačítko a na něm pověšenou funkci nahrávání. Zmáčnu po paměti i v kapse. Jo, je to cihla s prastarým androidem, ale k tomuto účelu plně postačuje.
    Pokud už se dostanete na fízlárnu, tak jste přesně tam, kam jste se neměl nikdy dostat. Tam už netaháte ani za krátkej konec, bo opice vědí, kam kamery nevidí.

   3. Já měl pěknou příhodu s UOOZ r. 2008. Hlavním aktérem byla moje nyní již exmanželka. Byli jsme ten den na pstruzích, kuchal jsem úlovek a okolo 18hod někdo zvonil, nepodíval jsem se kukátkem a otevřel. Do bytu vpadlo cca 10 zakuklenců, jeden měl s sebou beranidlo. Řev „lehnout na zem, ruce za záda“ a plastová pouta manželce i mně. Byly u toho dvě děti 7 a 13 let. Následně bylo manželce sděleno obvinění vytuněné o zločinné spolčení. Já jsem obviněn nebyl a v mezičase jsem si sám sundal pouta. Domovní prohlídka. Uhrál jsem to aspoň tak, že jsem fízlům řekl, že jim vše sám ukážu, aby neudělali doma bordel. Zabavili hotovost v Kč a valutách cca 350 tisíc, která byla moje a byla určena na platbu firmě, která nám dělala dostavbu domu. Chtěli mi sebrat PC, nakonec jsem to ukecal tak, že zavolali další fízly a ti si udělali jen otisk hard disku. Byl jsem samozřejmě v šoku a když se ptali, zda mám u sebe mobil, vyndal jsem jej z kapsy. Následovala výzva „položte telefon na stůl a vyndejte baterii.“ A dotaz „máte u sebe ještě další mobily?“ Řekl jsem že ano, v rybářské brašně, dva. Opět „položte je na stůl a vyndejte baterie.“ Což jsem udělal netuše, co bude dál. Následně moje mobily přes mé protesty fízlové zajistili vč. SIM karet a do protokolu, který jsem ve stresu podepsal, ty kurvy uvedly „mob. telefony č. to a to byly nalezeny NA STOLE.“ Kdyby někoho zajímalo, o co šlo, ať si vygooglí „policejné akce Mánes“ z 18.4.2008….

    1. Otto:
     „Mánes“
     – – –
     Útočilo skoro 200 fízlů současně na 20 místech, ve finále obviněn jediný občan ČR. Taková akce vzteklých psů musela mít sakra velkou tlačenku od nějakých zlodějsko-politických band.

     1. Byl to naprostý fail, všichni obvinění dostali jen podmínky a všem vrátili zabavené prachy, neb se nepovedlo prokázat, že byly z trestné činnosti. Oni tehdy fízlové drželi nad tou sítí privátů ochrannou ruku, neb z toho měli prachy a chodili tam píchat zadara. Pak už to bylo moc okaté a začalo to vadit, tak vytáhli dvě ženské – kurvy, co tam dělaly, slíbili jim české občanství (!) když budou vypovídat ve smyslu, že byly k prostituci nuceny násilím (což nebyly). Pak se rozjela celá akce za x mega, odposlechy desítek telefonů, sledovačky atd….. a nakonec hovno hovno. Ale pokud vím, ty ženské občanství dostaly, ne jen trvalý pobyt.

      1. Otto:
       “ fail “
       – – –
       Znám podobný. Taky dlouhá léta nic, fízlové vše kryli a pak najednou beranidla a vyrážení dveří i u lidí, kde již dotyčný dávno nebydlel apod.

       Když mi byla vyloupena garáž, přijel cosi vyšetřovat důstojník SKPV. Prohlásil, že se mnou se bavit nebude a chtěl mého příbuzného. Ten měl ovšem s celou věcí společné jen jedno – pomáhal mi opravit násilně poškozená vrata. Fízl mu pokládal úplně nesmyslné otázky, např. jestli zná nějakého jiného bývalého fízla apod. Vyšetřeno samozřejmě nic, zameteno pod koberec.

       .

       1. Trikrat v zivote jsem byl nahlasit kradez na fizlarne a to jen proto, ze jsem potreboval glejt pro pojistovnu. Priserny a hlavne uplne zbytecny zazitek. Vzdy. A to jsem v jednom pripade dokonce ten protokol napsal na psacim stroji ja, protoze jsem jeste ten den chtel byt doma a odmital cekat, az fizl najde dalsi pismenko.

        1. Sysop:
         „…az fizl najde dalsi pismenko.“
         – – –
         Taky jsem zažil. Garáž jsem měl vyloupenou 3x, hlásil jsem jen jednou a stačilo.
         Kdysi jsem za podnik řešil krádeže, stačily dva případy a byl jsem vyléčen. Následně jsem to vždy udělal tak, abych nic nehlásil, byla to vždy jen ztráta času a opruz.

        2. Zažil jsem taky, starej stroj Consul a fízl ťukal jedním prstem. Bylo to poté, co jsem oznámil vloupání do auta a krádež (tehdy hodně drahé) navigace a dalších věcí, na Pavláku. Výsledek nula, ztracené cca 3 hodiny.

         1. Uz jsem to tu kdysi vypravel – mel jsem jednou auto z pujcovny a sel do sauny. Z ni me vytahla hlidka, ze prej nahodou jeli okolo a chytli znamou firmu, jak mi z a uta vykrada radio. Jenze ja jsem tim padem potreboval protokol pro pujcovnu. Takze jsme jeli na fizlarnu, dva fizlove, ja, zlodej a radio. To museli zajistit jako predmet dolicny a zaprotokolovat. Ve finale zlodeje pustili behem patnacti minut, ja jsem tam shnil skoro dve hodiny a jeste byl problem z nich vypacit to radio.

          1. Njn aspoň toho hajzla chtyli a dostal jste zpět rádio. Já tehdy po fízlech chtěl, aby zajistili otisky prstů (zloděj nebyl žádnej profík, prostě rozbil okno u auta), prý na to nemají techniku, mi řekli a že se moc koukám na detektivky. A že prý jako projdou všechny bazary kolem a v Nuslích :-). Pochopitelně se na to vysrali a vše skončilo podepsáním papíru na fízlárně.

           Jinak od té doby, co nám vpadli fízlové do bytu, je beru jako podlidi. Svoji malou dcerku jsem ve 4 letech naučil říkat: „policajt není hodný, policajt je fuj, protože si nemeje ruce, když jde ze záchodu.“ Doufám, že si to pamatuje.

          2. Otto:
           Na jistém SKPV je dle dlouholetého příslušníka třetina úplného odpadu, třetina vychcandírů co se umí dobře vézt a předstírat práci a třetina těch, co třeba i najdou škodlivého páchače tr. činů a na nic si nehrají. Jinak řečeno – třetina patří úplně někam jinam a třetina by potřebovala srovnat. Asi jako v kdejaký fabrice.

          3. Však jo, nedělám si iluze. Na oddělení PČR Odolena Voda jsem nějakou dobu cíleně ponižoval (k poveselení jeho kolegů – dal jsem je vždy všechny do kopie mailů) „inspektora“ Cvrčála. Můj advokát o něm vyzjistil, že do Odolky jej přeložili poté, co dal pěstí nadřízenému – ten prý na něj měl poznámky, že je gerontofil, neb chodí s o 20 let starší bábou.

          4. Otto:
           Ty jsi ten entomolog, nebo si tě s někým pletu?

          5. jj entomolog jsem. Coleoptera Carabidae, genus Carabus + Calosoma, Cychrus.

          6. Nazdar Cvrčál!
           konečně jsem se dostal ke svému „trestnímu spisu,“ který jsi vyplodil. Gratuluji, Cvrčále, jak jsi z ničeho dokázal vygenerovat cca 500 stran převážně naprostých nesmyslů a jak jsi zaměstnal x lidí a prohospodařil stovky člověkohodin. Jen více takových četníků! Strážmistr Flanderka z Putimi (vysvětlivka: to je vesnice nedaleko města Písek) by z tebe měl stejnou radost, jako komisař Dreyfus z Růžového pantera (vysvětlivka: to je film, resp. několik filmů).

           Minule jsi mi tu brečel, že jsem tě znevážil a ve tvé osobě jsem znevážil celý policejní sbor. A z té pokutičky, co jsi mi udělil, bylo nakonec také hovno, Cvrčále. Nerad někoho vychovávám, ale beru to nyní jako osobní čelendž. Zdá se, že ti jedna lekce nestačila a že potřebuješ další řádný profist, Cvrčále. Začal sis ale ty, Cvrčále, tak si pak nestěžuj a nebreč.

           Kdybys ty jeden Cvrčále méně cvrčál a více přemýšlel, namísto kontaktování mnoha lidí, výslechů, podání vysvětlení, přepisů nahrávek, screenshotů, obtěžování tel. operátorů, atd. pozval v červnu 2019 k podání vysvětlení mě, řekl bych ti rovnou, že jsem GPS tracker pod automobil, který je psaný na mě a je součástí SJM (vysvětlivka: to znamená „společné jmění manželů“) a který jsem dříve využíval a dodnes jej využívá moje nyní již bývalá manželka, nainstaloval já. Tím by se vše vysvětlilo. Instalace GPS trackeru na vlastní majetek není nic trestného podobně, jako není principiálně trestné si např. zaplatit soukromého detektiva pro sledování zájmové osoby (nevěrná manželka, vlastní dítě) či vozidla.

           Co se mi vůbec nelíbí, je fakt, že sis loni v červenci dovolil předvolat a stresovat moji nezletilou dceru X Y, což jsem zjistil až nyní.

           No a také jsem si tě trošku prolustroval, Cvrčále. Jakpak to bylo s tím fyzickým napadením tvého nadřízeného, Cvrčále? Dal jsi mu facku nebo ránu pěstí, že? To naznačuje naprosté pohrdání autoritami a psychickou labilitu a to není nic, co bych chtěl vidět u řádného příslušníka PČR, který mi má pomáhat a chránit mě, Cvrčále.

           Tak se měj, Cvrčále. A koukej se snažit, aby sis udělal alespoň toho pofiderního policejního bakaláře, ju? Základem je, učit se, učit se, učit se (vysvětlivka: cit. V. I. Lenin) a především neflákat školu. Člověk učenlivý a přičinlivý nejednou dokáže zvýšenou pílí vykompensovat deficit svého intelektu. Tak šup, šup! A pošli mi pak kopii diplomu, ať tě můžu začít titulovat Bc. Cvrčál.

           …tedy než eventuálně skončíš např. jako podrotný. Mimochodem, říká ti něco GDPR? Mrkni do spisu, kolikrát jsi je porušil.

           Nicméně s úctou k policejnímu orgánovi a s mottem „Pomáhat a chránit“

           Ing. X Y, v. r.

          7. P.S.: Cvrčále, ty jeden kluku ušatej, pokus se podepisovat dokumenty standardním způsobem, t.j. jako člověk (vysvětlivka: lat. Homo sapiens ssp. sapiens). Ty tvé podpisy a la motýl Emanuel na 3/4 stránky svědčí o stavu, který by snad měl zkoumat grafolog a psycholog, či psychiatr. Bolí mě z toho oči. Popř. použij 3 křížky, ale ne přes celou stránku, prosím.

          8. Otto:
           Velký podpis mívají kreativní extroverti s hypertrofií ega. Typicky extravagantní umělci a politici:-D.

          9. To je možné, ale Cvrčál je všechno možné, jen ne umělec a politik. Zkusím sem nahodit link na obrázek s podpisem….

          10. Otto:
           Pro bližší analýzu je potřeba podpis porovnat s běžným písemným projevem. Především jak moc se stylem a velikostí liší od běžného písma. Čím větší rozdíl, tím větší diskrepance mezi tím, čím pisatel ve skutečnosti je a tím, čím si přeje být nebo jak na sebe sám nahlíží. Parafa sama o sobě nic moc nepoví, ale pár věcí přeci. Ve Vašem případě prdp. na Vás sepsal de facto stížnost a svoje breky následně doslova „zpečetil“ megalomanským podpisem, kterým Vám jednoznačně dává najevo jak je důležitý a že má nad Vámi navrch. Bez ohledu na průběh jednání tímto prostě a nesporně „odchází jako vítěz“. Parafa složená ze dvou hlavních částí hezky zdůrazňuje jeho jméno, které tímto staví na piedestal (ostrá linka směrem dolů). Nafouklými kličkami se předvádí jako páv a opět demonstruje (především ale sám sobě) své ambice a důležitost. Zřejmě se tak snaží zakrýt a kompenzovat nižší sebevědomí. Linka podpisu je nestejně tlustá a místy přerušovaná, což by mohlo svědčit pro nevyrovnanost, psaní ve spěchu (už to chtěl mít z krku), psychické rozrušení nebo přímo labilitu. V kostce: kde si nezíská respekt hodnost a uniforma, tam to jistě napraví podpis.:-D

          11. hellfire:
           Tohle na parafu nevypadá.Určitě psané rychle, a evidentně nadvakrát.(tím mám na mysli, že podpis má dva díly, jméno a příjmení tam je).Zajímavé.Chtělo by to, aby Otto dodal ještě alespoň jeden vzorek.

          12. Pokusím se!

          13. Otto:
           Hned!

          14. Musím pohledat, od soudů a fízlů mám stovky dokumentů…..

          15. Forge:
           Dle mého soudu se jedná o iniciály TC, tudíž zkrácený podpis (parafa). Grafolog ale nejsem.

          16. hellfire:
           Budiž po tvém.Tak „dvojparafa“.Mrkni na to ještě jednou.Udělal půlku, pak kolmo čárky a sjel dolu.
           Taky nejsem grafolog, tak komentuju rychle co vidím.Nehodlám se v tom hrabat.Pokud Otto nedodá do pěti minut další vzorek, zapomenu.

          17. Díky za rozbor, patrně máte pravdu. Těch podpisů od něj mám VE sbírce více, některé až přes polovinu A4.

          18. typyčo pět minut sem to z tech hoven doloval, to nemohl jak bílej poslat adresu vobrázka? takle vole http://img43.rajce.idnes.cz/d4303/18/18629/18629388_45dde2bd6e95937e4b2d6e1398039982/images/cvrl1.jpg

          19. Behe:
           Mně to vyběhlo rovnou.Asi používáš UI:-)

          20. Forge
           4.8.2023 v 22:07

           koho??

          21. Behe:
           Čeho?Cos tam pět minut lovil?

          22. Forge
           4.8.2023 v 22:13

           adresu voprasku ase na to mužu podivat

          23. Divný, mě se to zobrazuje hned.

          24. :D Joo :D

          25. Ještě ke Cvrčálovi. On jednoznačně porušil zákon tím, že si pozval moji dceru (10) k výslechu a protokol poslal soudu, který rozhodoval o svěření dítěte do péče. Toto policajt o své újmě udělat nesmí, může to udělat jen a pouze na žádost soudu. Takže Cvrčál byl kázeňsky potrestán a dali mu srážky z platu. Takže win.

       2. Tohle se děje asi obecně, i dneska. Tehdy Šlachtův ÚOOZ potřeboval nějak obhájit svoji činnost, takže byla mega kauza pro média, spektakulární zatýkačka „šéfa bandy kuplířů“ Alexandera Nikuličeva (býv. pilot Aeroflotu), kterýmu omlátili ksicht o asfalt….. a výsledek nic, jen pár lidí ve vazbě na cca 3 měsíce a vydělali si jen advokáti. O pár let pozděj jel ten samej byznys ofiko ve ShowParku.

        1. Jeden vtipnej moment byl pak r. 2009 u soudu, když byl výslech těch dvou kurev, coby utajovaných svědků. Nikuličev tam řekl, jo tu znám, je to Lena, pracovala u nás jako uklízečka a vynášela koše. Je to už stará bába, na sex. služby „ona uže něspasóbnaja.“ A Lena z vedlejší místnosti nasraně zasyčela: „ja ješčó spasóbnaja!!“ Smál se celý soud a soudce Novák nejvíc.

        2. … vydělali si jen advokáti… tenhle moment bych nepodceňoval :-)

         Nemusí to být jen, přeji i jiným.

         1. Však já přeji vydělat každému. Vydělali si i SZ, soudce, senát, justiční stráž…

          1. No jo, ale ty jsou paušálem, těm je jedno, jestli proces jede nebo stojí.

          2. Asi jo. Každopádně já zaplatil za advokáta manželky asi 50 tisíc.

          3. To pak ma smysl ji oslovovat ‚moje draha‘.

          4. No až po rozvodu je fakt drahá, za ty prachy bych měl dva nové Jagoše F-Type 5.0 V8. Pomíjím, že se mě pokusila dostat do basy, viz „Nazdar Cvrčál“ a GPS. Btw když byla ve vazbě, vysolil jsem kauci 1 mega, aby ji pustili………

          5. Otto
           4.8.2023 v 1:51

           to je taky pekný, šlapala aspoň chvílu tamtu? brázdu? :D

          6. Moje ex nešlapala, neměla důvod, neb byla perfektně zajištěná jedním blbcem (mnou) …. jen si zařídila jako přivýdělek privátek přes Nikuličeva a Ukrajince Hoshkova, která znala z dřívějška. Já o tom nevěděl, makal jsem na PC 16 hodin denně. Privátek byl tuším Vinohradská 135 kousek od Flóry. Měla tam jen Asiatky (Kyrgyzstán, Uzbekistán). Šéfům „gangu“ platila paušál, zbytek se dělil mezi ni a ty kurvičky.

          7. Otto
           4.8.2023 v 23:54

           no tak esli nebyla brázda, a celkově to vypadá na moc volnej režim…moc krátký vodítko, by ti řekl ejlijen :D

          8. Jj volnej režim. Moje chyba. Sral jsem na to, s kým se stýká, nepracovala, teda měla šolichy, protože je absolventka baletní akademie a orientální tanečnice. Dal jsem ji dohromady s mou kámoškou Anife Vyskočilovou a pár let vystupovaly spolu. Takovej přivýdělek, tak 10 litrů ta měsíc. K tomu bordýlek, kde to sypalo tak 80-100 litrů za měsíc.

          9. Otto
           5.8.2023 v 0:07

           dost hrozná akustika na tom sále :D do taitěch východních tanců nedělám, tak úplně nedokážu zhodnotit…působí to na mě lehce stereotypně, furt opakující se prvky

          10. Je to uzbeckej tanec, rehearsal na vystoupení v uzbecký restauraci. Já ty středoasijský tance taky nemusím. Manželce jsem dělal muziku na moderní orientální tance, třeba „Mustafa Dupont“ od G. Bécauda, zremixovanej song.

           https://www.youtube.com/watch?v=mI9Mgn7TdTI

           Pak nějaký egyptský nahrávky, různě jsem to stříhal prodlužoval apod.

          11. méno mi neco řiká, no taidle ty český bulváry a jiný hvězdičky mám totálně na salámu…

          12. Otto:
           Tak to snad dopadlo.Nevím, o co šlo.Zaznamenal jsem na pozadí jen výslech dvou kurev.Drahá vyvázla?

          13. Vyvázla s mírnou podmínkou.

      2. JMK/Brno?

       jináč eště obvyklejší je, že nejaká síť je moc úspěšná, tak konkurenca jim hodí nejakou kost navrch a zmrdi udělají šťáru na úspěšný podniky, dají si čárky jak bojujou proti tamtomu, vorganizovanýmu, že sami vorganizujou typicky eště větší bandu šmejdů, kerá si to celý vobjednala, to už se vohnoutovi neřekne…

     2. Ten Čech byl přítel jedné ze „šéfek“ privátu, čekal s ní dítě, nepamatuju se už jméno, ale v podstatě jen rozvážel holky na eskorty, hlídal, aby se jim nic nestalo a zajišťoval nějakou další logistiku. Myslím, že byl dokonce komplet zproštěn.

 7. Silniční kontrola:

  – Co to je?

  Srp.

  – Kde jste to vzal?

  Už se nepamatuju, kdo mi to dal.

  – Proč to máte ve vozidle?

  Vezu to z chaty domů nabrousit.

  – Co s tím chcete dělat?

  Sekat trávu…

  (léto 1993)

  .

  1. No jasne, soudruh hledal kladivo.

   1. Sysop:
    Byl to strážmistr, ročník cca 71-72. Vykrmenej, samolibej ksicht. Kontrola proběhla v oblasti, kde se srpy běžně používaly.

    1. Projel jsem křižovatku na stopku a hned za ní jsem uviděl plácačku a jak to že jsem projel a tak povídám že jsem pozastavil a rozhlédl se, přeci nechám žvejknot kamiónem co tam jezdí. A ještě jsem přidal že na stopce se nemusí zastavit a povídala sestra :-) aby byl plynulý provoz když je do ní vidět. Teď bylo vidět že váhá ale aby se radil vysílačkou mu asi přišlo blbý aby se mu nechechtali tak dvakrát obešel auto a uviděl na zadním sedadle motorovou pilu a asi jestli jsem ji neukrad opsal výrobní číslo a povídal radši jeďte. Předtím ještě říkal že mám nehomologované široké gumy na rapiďákovi a tak mu povídám ale to bezpečnost jenom vylepšuje a ještě jsem dodal že mají dvojitou kovovou ralyeovou rohož a nešli by prostřelit. :-))

    2. Nekdy tou dobou (93) me zahaltoval fizl v Brne u Cervenyho kostela. Ale ten byl v pohode. Pamatuju si ho dodnes. Tlustsi starsi podsaditej tatik.
     – breen pane ridici, kolik to zere? (jel jsem ve Firebirdu 5.7 V8, tehda muj velky sen)
     > podle vahy nohy, znate to, ale tady ve meste tech dvacet
     – pekny, pekny. A kampa v tom zupanu?
     > k pritelkyni, snad se neco nevysere, nerad bych se vracel smirglem
     – a pili sme neco?
     > nepiju, nekourim, kdyz ridim
     – jasny… je lepsi si nechat kourit, zejo, ha ha… tak jedte…

    3. Kdyz tak nad tim premejslim, ja bych se asi neudrzel a rekl bych mu, ze mam doma vedro. A to vedro ma ve dne diru. A tu diru chci ucpat. A na to chci zkusit otavu. Jenze otava je moc dlouha. A tak ji zkusim utnout. A sekeru jak na potvoru nemam.

     Ten flak od Janika uz byl tehda znamej. Mozna i takovymu volovi.

     1. Vědro má ve dně díru se jmenuje Lojza a Líza, je to od skupiny Fešáci a nazpíval to Michal Tučný.

      1. Pravda, to jsem domotal, ja jsem si nejak promitl Palecka s Janikem. Mea culpa.

      2. Přesně Fešáci, chodil jsem na ně někdy od roku 1984 pravidelně….. přestali mě bavit, když umřel Brümer, Šťáhlavský, Fanda Pátek… dneska je drží hlavně Tom Linka.

       1. je to taková putovní kapela co

 8. Jen mě tak napadá, jestli ty opičáci hned poté, co Vám nasadili klepeta neměli mimo jiné s Vámi zajet na lékařskou pohotovost a nechat vystavit lékařskou zprávu, že vám nezpůsobili pohmožděniny nebo poranění rukou a zaprotokolovat to. Bývalo to dobrým zvykem, třeba to je už jinak?

 9. Kdysi jsem se vracel z práce, kde jsme ten den našli pěněženku s cizíma dokladama samozřejmě bez peněz, vzal jsem to přes fízlárnu. Na zádech jsem nesl futrál s kytarou. Zazvonil sem na vrátnici, otevřel mi tlustej policajt a co že chci, tak mu povidám, že asi nějakej kapsář hodil před hotel kde toho času makám pěněženku, tak jí jim nesu, kdyby jako se někdo přihlásil. A von mi povidá: „A tu kytaru ste taky našel jo?“ a já povidám: „ne, ta je moje…“.

  1. JASAN:
   Pokud najdeš doklady je lepší je hodit do schránky.Uděláš dvojí dobrej skutek.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017