Protože my můžem - zpět na článek

Počet komentářů: 95

Přidat komentář
 1. Ani nechtějte vědět, co všechno se děje na pozadí těchhle uměle vytvořených sraček, jako je milost pro nějakýho čuráka, kterej pletichaří. Je potřeba lidi zaměstnat, aby neměli čas starat se o to, co se proti nim zase peče. A pokud se nestane zázrak, na podzim zažijeme něco, co si možná ani nedokážeme představit. A tentokrát už to nejspíš dotáhnou.

  1. A copak ti zmrdi na nás chystají? Naivně jsem doufal, že Covid vyléčil Dr. Putin se šamanem Sergejem …
   Tahle vláda je na vidle už nyní, tak nevím co chtějí ještě dál hrotit?

   1. copak chystají? ses vole nedíval do záhlaví? už teď je tady přes půl milionu UKček, plánujou jich dotáhnout víc jak milion, už dřív řada lékařské péče nebyla, za poslední dva roky šlo zdravotnictví eště víc do pyče a teď sem začli jak na dovolenou jezdit UKčka na léčbu, kterou by v UKčkově nikdy nemohli dostat – a my to máme všechno platit! zatímco energie, potraviny, nájmy, všechno letí raketově nahoru

    esli se s tím fofrem něco nepohne, tak todle bude to hovno, co vletí do větráku…

    1. Ve skutečnosti to co jsi popsal, je jen část podzimního SHTF scénáře. Ono je to totiž mnohem horší a projeví se ještě další závažné průsery. Záplava UKček je jenom dílčí problém.
     Raději o tom ani psát nebudu.

     Teda, pokud do té doby někdo nedefenestruje vládu i parlament a nezavede tu skutečnou demos-kratia tedy vládu lidu. Místo současné ochlo-klepto-oligarcho-vlastizrádco kracie.

     1. Pár rokov a sme z najhoršieho vonku, netreba to tak prežívať. Až bude po všetkom tak si dáme na predlaktie vytetovať „Survivor“ aby sme na tie kurvy …..(tam nech si každý doplní to svoje) nezabudli a budeme sa snažiť žiť a premýšľať inak ako doposiaľ. Človek musí ísť stále vpred, DNA nepustí :)

     2. a vůdce je kde ?

    2. a nepomůže se semknout? :-) … no jistě, je riziko že si tu začnou UKčka budovat novou Okrajinu, pak tu bude ještě veselo jak v Libanonu.
     Stejně jim to Putin krásně zařídil, dosud museli krvavě platit úplatky plus papírové orgie a teď mají „šengen“ a zdravotní pojištění jako bonus.
     Upřímně těm lidem se divit nelze že se chopili příležitosti.
     Nicméně doufejme, že většina má nastaveno, že se musí sami starat a neskončí v chovech chudých co tu provozuje státní mafie podle propagandy na seznamu si i ukrajinští cigání si myslí, že na uživení musí pracovat.
     Jinak je na každém na kolik státu narve do chřtánu …

     1. zatím tady na nové okrajině (=vykradené díře kde je to peklo) pracuje v prvé řadě jedna vláda za druhou, ti mafijáni co sem jedou z východu a chcou si taky ukousnout sou spíš už jenom takovej menší hřebíček (zatím)

  2. Ministr velká bradavice si vybrala jako novýho náměstka zmrda Jakuba Dvořáčka, bývalého výkonného ředitele asociace farma firem Pfizer, AstraZeneca. Další aktivní vemeno.

 2. Dědek udělal pouze to, na co měl pravomoc, nic víc a nic míň. Jeho právo, jeho věc, jeho moc.

 3. Na Babiše a Vojtěcha jsem byl nasranej kvůli jejich přístupu ke covidu. Proto jsem uvítal Fialu a jeho rozumné kroky, které se měly závést už tak rok nazpátek. Zrušení segregace očko a neočko a připravování povinného očkování pro všechny, bez ohledu na účinnost vakcín. Nicméně teď už mám této vlády (kterou jsem nevolil, volil jsem monarchisty, kteří dostali méně hlasů jak Urza, kterého tam hodili dementi z recese, protože je vyzýval k tomu, aby to nedělali) plný zuby. To i ta loutka Vojtěch, která se po měnší hře škatulata, hejbejte se vrátila na post ministra zdravotnictví byla snesitelnější, než tato koalice sraček. Nikdy jsem politikům nevěřil, ale také jsem nikdy neměl sto chutí napálit pěstí hned několika z nich. Demokrat a hrdina Fiala, vypatlaná Pekarová, samolibej arogant Rakušan, vypasenej Jurečka a další.

  Prezident Zeman je už sice z formy, ale stále má právo udělit milost komukoliv. Když to mohla na truc udělat Kikina a nebo všemi opěvovaný rezavý Véna, kterej udělal plošnou amnestii i pro největší lidský zrůdy, protože byly „politický“, tak proč ne Zeman? Amnestie je demokratický nástroj a jeho zneužití se nedá dokázat. Hlavně se s tím nedá nic udělat. A to je dobře.

  1. Havel udělal s Chadimovou v podstatě to stejné co teď Zeman.

   1. Už tehdy se nad tím hodně lidí pozastavilo, ale protože Praha a Havel, tak se nic dalšího nedělo.
    Nemyslím si, že je dobře, že se zrovna s tímhle „demokratickým nástrojem“ nedá nic udělat.
    Každý fízl a nejenom pražský Vám až ve výslužbě řekne, že právě Havlova amnestie bylo to nejhorší, co se mohlo stát.
    Političtí byli v té době přece dávno propuštění – a ten zbytek moc dobře věděl, za co sedí.

    1. „protože Praha“ – a Babiše jsme tu měli proč? Všechno je, „protože něco“ a že se Vám to zrovna nelíbí… Havla jsem nesnášel s tím vším jeho peskováním a moralizováním, ale asi jsem Chadimovou jako Pražák zavinil.

     1. Myslel jsem to tak, že kdyby byla Chadimová z Českých Budějovic a ne z údajné pražské disidentské party, pes by po ní neštěkl a ani ona by neměla odvahu, něco takového zkusit bez Havla za zády.
      Ta smetánka okolo Havla fakt stála za to a myslím, že ani Magor jim dlouho nemohl přijít na jméno.
      Nemůžu říct, že bych se k tomu dostal nějak přímo, ale okolo Brna se motaly party, co měly blízko k dégéčkům a já pro ně něco dělal. Díky okolnostem jsem prostě měl k některým věcem lepší přístup, byl jsem nejspíše „proklepnut“ a shledán zřejmě za spolehlivého, jinak by bylo vyloučený, k něčemu takovému se dostat.
      Chci tím říct, že tam už tehdy o té partě okolo Havla šly řeči, že jim jen těžko šlo uvěřit. Popis bližších okolností by asi byl zbytečný, tolik pamětníků sem nechodí a Andrea Ronešová je čertví kde..

    2. problém Havlovy amnestie byl ten, že politické pustil ještě Husák v prosinci a tím vzal Havlovi gesto. Jenže Havel to gesto chtěl, tak pustil férové kriminálníky.

     1. A jak se prosím pěkně od roku ca. 1979 dalo rozeznat, kdo je „politický“ a kdo „politický na kterého našili rozkrádání soc. majetku“?

      Hint: když ČSSR přistoupila na Helsinské dohody, nesměla již mít politické vězně. Jak to vyřešila StB?

      1. dobře, chytl jste mne za slovíčko. mému sdělení jste, předpokládám, patrně porozuměl.
       hint: StB to řešila po svém… např. Stanislav Devátý

      2. ještě doplním
       https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1989-150

       jasně, že ty rozkrádačky se s tím svezly taky, a nejen ony. ale paragrafy proti státu jsou v čele

      3. Zpravidla to našli v papírech doytčného. Tehdy ještě existovaly posudky ze základky, ze SSM, ze Svazarmu, ze zaměstnání, dokonce i z vojenské základní služby.
       Jakmile se to tam dostalo, tak jakýkoli větší štráf, se s dotyčným pak táhl po zbytek jeho, beztak už pokurveného života.

     2. Pustil i takové jako byl jistý Gančarčík, který potom vyvraždil celou rodinu ve vesnici Klučov (matka a dvě dcery). A chytili ho až za třináct let, poté co spáchal 4 znásilnění v Brně a když porovnali vzorky DNA se starym případem z Klučova, tak byl konečně potrestán i za to. Bohužel nebyl jediným takovým „disidentem“, kterého Veškrna propustil ze samé radosti, že ho komunistický parlament zvolil prezidentem. A ty tři ženy nejsou jediné, jejichž krev měl Havel na rukách.

    3. COZE??? Politicti byli uz davno propusteni? A na takovoy picovinu jsi prisel kde???

    4. a završilo se to Leopoldovem. Nejprve to tam přijel rozjebat Fedor Gál a Tibor Polgári to pak rozjel ve velkém.

   2. Havlova kámoška z disentu Chadimová, to bylo „jen“ šméčko asi jako ten Zemanův lánský šamšula. Ale takovej mladej Odložil, synek Havlovy poradkyně Čáslavské, se milostí od nejlepšího prezidenta vyhnul flastru za zabití vlastního otce. Nebo cyklista Šimůnek, co při bouračce zabil tři lidi. Celkově Venca Flaška rozdával milosti jako v lunaparku. Klaus asi čtyřikrát méně, ale pořád jich byly stovky. Až to vyvolává pochybnosti o důkladném posouzení. Zeman udělil milostí jen asi dvacet. To je možná zase až příliš málo, tady bych souhlasil s panem domácím. Protože rozsudky našich soudů jsou často takové, jak to jen říct… Teda ne, že by to jinde bylo výrazně lepší, bohužel mnohde naopak ještě o dost horší.

  2. Rozumné kroky ohledně covidu jsem zaznamenal toliko v projevech a na bilboardech. Dál už to bylo jen horší. Počkejte si na podzim na první posmrkávání, až vám báby z hygieny pošlou smsku.

  3. Spatřovat rozumný_krok v „… přípravování povinného očkování pro všechny, bez ohledu …“, pokud jde o kovid (a nikoliv třeba o neštovice, kde to už ale bylo vyřešeno za socialismu), rozhodně nemohu.
   Domnívám se, že deklarace spatřování jakéhokoliv_positiva, spojeného s praktickým uplatněním kovidu v uplynulých dvou letech, zařazuje deklarujícího buď mezi příjemce kovid benefitů, nebo mezi zdebilizované.

  4. Proto jsem uvítal Fialu a jeho rozumné kroky – LOL, tak to ti gratuluju, ty hlavo. Projeď si hlasování Fialy a jeho SPOLUstraníků ve sněmovně z let 2020-2022 o nouzových stavech a pandemickém zákonu. Tam jsou ty „rozumné kroky“.

  5. Atavistický autista:
   „…jsem uvítal Fialu a jeho rozumné kroky,…“
   – – –
   Ale to je přinejmenším příznak silné nesoudnosti…

   :OD

  6. Připravování povinného očkování pro všechny, bez ohledu na účinnost jsou podle vás rozumné kroky, nebo váš text špatně chápu??? 8-|

   Fialu jsem nevolil, ani nikoho z současné koalicevlády, ale nějakou naději jsem do nich vkládal. Myslel jsem si, že skončí právě ta svévole, kterou předváděla vláda Bureše. Bohužel se velmi rychle ukázalo, že ne.

   Opatření vyhlásili ve stejném znění, jako ta co byla po Burešovi. Když to soud shodil, tak se vymlouvali, že to nevymysleli oni.
   Se zrušením povinného očkování schválně otáleli. Asi aby se lidi pod tlakem napíchali. Původně avizovali, že se rozhodnou v půli února, což byla pěkná sviňárna, protože tou dobou už by lidi museli mít první dávku za sebou. Nakonec to zrušili o měsíc dřív. Asi i proto, že už byla podána ústavní žaloba.
   Vrcholem byla panda. Zákon o kterém sami říkali, že není vůbec potřeba, ale jde o jakousi pojistku na podzim protlačili v legislativní nouzi a ještě vyhrožovali vyhlášením nouzového stavu, pokud nebude. Přitom sami Burešovi nouzový stav schválit nechtěli v mnohem kritičtější době, protože to podle nich lze řešit podle existujících zákonů. Serou si do huby od začátku. Vždycky jsem si o Fialovi myslel, že je bezpohlavní sráč. Po volbách jsem chvilku myslel, že jsem se spletl, ale né.

  7. To je zase sonda do duse alternativy. Takze po vlade oligarchu (Babis, Toman, Shilerka family gruppe), kteri vlastni od toustaku po hnojiva pulku CR a prihravaji si vlastni ksefty jsou u moci lide ukotveni politicky vice-mene vpravo. A vy byste ji hned vymenil protoze ma Pekarova debilni ksicht a Jurecka je vypaseny. A Fiala hrdina? Ano. Co by asi bylo kdyby to byl Babis.

   Ale pak rezident omilostni podvodnika co si kseftuje v Lanech s kdovi jakymi ganstery (Mynar a spol). A vy to odbydete tim ze ma na to pravo. Ne, je to zneuziti pravomoci. Stacilo by vam kdyby byl odsouzeny za velezradu? Nebo MZ odpustite vechny sracky jen kdyz to bude stvat druhou pulku lidi?

   Stejne tak je MZ vrchni velitel ozbr. sil. Co dela v soucasne krizi? Sedi v pyzamku v lanech nejspis. Ne politicky oponent, ale cista ostuda a rusky kolaborant, zbytecny prezident.

   1. Skrabo:

    Obavam se, ze nerozumim, o jakem „ukotveni vpravo“ pisete. Muzeme se pokusit si ty pojmy nejak ujasnit, nejlepe na praktickych prikladech z dosavadniho pusobeni petikoaly?

    Dovolim si vybrat nejake highlights, plus minus jak sel cas.

    Tzv. adresna pomoc tem potrebnym s vysokymi cenami energii (zvlast tem, co „usetrili“ za kazdou cenu). Takze danovy poplatnik ze stredni tridy plati energie nejen sve (za vyssi ceny), ale jeste prispiva tem, kteri „usetrili“ a skoncili u DPI s cenama mimo tenhle vesmir, nebo u noveho dodavatele s narustem cen +300%. Rozdil je ten, ze danemu cloveku ze stredni tridy nikdo nepomuze.
    Je takove prerozdelovani pravicove, kdyz je mozno situaci resit i jinak? Ano/Ne

    Pak tady mame prerod statu z aparatu, ktery by mel poskytovat sluzby svym obcanum/danovym poplatnikum, v charitu. Ja tomu pracovne rikam zpronevera verejnych financi, kdy stat dava penize od danovych poplatniku uplne cizim lidem namisto poskytovani sluzeb temto.
    Srovnejme napr.:
    zajistene ubytovani a strava z erarniho (100-250 Kc/den) + 5k Kc/mesic kapesne pro cizince, ale to, ze tu jsou, je Prilezitost (TM)
    vs
    navyseni existencniho a zivotniho minima pro nejchudsi nasince, ktere po navyseni da cca 7kKc, kterezto by mely vystacit na zaplaceni toho nejnutnejsiho
    vs
    jak se zije s ohledem na energie a inflaci duchodcum
    vs
    rezignovani na energetickou bezpecnost nenakoupenim zasob plynu, „protoze by to stalo prachy“
    OK, nakolik je to hlavne o socialnich davkach, kde se o nejake pravicovosti asi neda moc bavit, polozim jinou otazku:
    Je v poradku preference cizich lidi pred temi, kdo tenhle cirkus vice ci mene plati? Ano/Ne

    Pak tu mame treba Pandemicky zakon 2.0 prinasejici moznost kdykoliv cokoliv vypnout.
    Pravicovy? Ano/Ne

    A v neposledni rade pricupitani (vlastne neznamo koho, ale presto jednoznacne na popud vlady) za CZ.NIC a ISP s tim, ze je potreba odstrihnout pristup k nekterym webum.
    Pokud by ty predchozi body nejakym nedopatrenim nahodou pravicove nebyly, je pravicovy treba aspon tento? Ano/Ne

    A tresnickou na dortu muze byt treba pane Rakusanuv zamer pripsat clenstvi CR v EU a NATO do Ustavy. Teda, mam za to, ze pevnou soucasti RVHP a Varsavske smlouvy jsme (aspon co do textu Ustavy) nebyli ani za komaru…? (Klidne mne opravte, pokud se mylim.)
    Mozna treba idea zakotveni naseho clenstvi v novodobe RVHP do Ustavy je ten spravne pravicove ukotveny krok? Ano/Ne

    Tesim se na odpovedi, popr. za korekce mych potencialne hrube nepresnych az zavadejicich tvrzeni, nebo za uvedeni prikladu nejakeho pravicoveho kroku (ci uz provedeneho, nebo planovaneho). Clovek nemuze stihnout precist vse…

    1. ty minima jsou vždycky sqělá kouřová clona, reálně to berou akorát bezďáci (prej asi čtvrt míče kusů, tak bezdo a něco navíc), ale všechny daně (zdravotní daň, socková daň a další) co sou z toho vypočtený a automaticky se zvedají pak platí několik milionů kusů

     hezký, že? :)

 4. Tolik k tomu, že volby vyhráli ti slušní a dobří, Sauron Babiš poražen, radujme se.

  1. Zřejmě se zopakuje situace z pražského magistrátu, kdy si většina říkala, že horší než Krnda už nikdo bejt nemůže, že dělá naprostý hovno. No a pak se ukázalo, že to překonat jde, že jde dělat hovno pro správu města, ale do toho ještě aktivně škodit. Andrej sice zkurvil stát ve prospěch svého byznysu, ale zatím to vypadá, že nejpozději do léta na něj budu se slzou v oku vzpomínat, jak dělal jen hovno.

   1. dyť to tady snad už je každá vláda už vod kotrmelca, že dycky překvapí a dokáže předvést eště horší sračky, než ty před nima (mnohdy dohromady), ne?

    1. Ještě pár let zpátky mi to přišlo v pohodě, že se točili modří s oranžovými a nic moc se nedělo. Teď to nabralo obrátky.

     1. ale milej zlatej, děly se pěkný svinstva, jenom ti to bylo jedno, protožes to nechtěl vidět a taky protože bylo dost kde krást a zároveň ovčanům něco hodit

      to podhoubí, co si celý roky budovali, teď krásně využili pro to, že začli ovčanům dřít držky vo asfalt (některejm doslova) a jelikož už fakt není kde brát, tak se celej ten slavnej stád začíná sypat jak domeček z karet (počínaje zdánlivejma prkotinama, co jsou ve skutečnosti jenom špičkama ledovce, jako že v obcích i pár kilometrů za Prahou je v noci tma jak v negrově prdeli, protože už není ani na osvětlení), čehož už si všmají i blbi, co na to celou dobu srali, v momentě, kdy nejen, že nic nefunguje, ale eště jim náklady na život letí do takové prdele, že si konečně uvědomujou, že na to za chvílu nebudou mít,

 5. Excesy justice mají napravovat odvolací soudy, popř. dovolání a podobně. Milost udělená jedním člověkem, který navíc o projednávaném případu leckdy nic moc neví, může být jenom další exces.

  1. Odvolací soud je jiná hlava stejné hydry. Prezident je jinde, tzn. může udělat nápravu nebo ještě větší botu, ale zcela nezávisle. Normálně to nedělá sám, ale jeho právníci.

 6. Já se hýkání Zdechovského, Jurečky, Pekarové, debilně se usmívajícího Fialy a podobných vyvolenců vůbec nedivím. Jsou to ti samí, kteří v letech 2020-2022 SPOLU s Babišem vytvářeli covidismus, schvalovali jeden nouzový stav za druhým a nadšeně hlasovali pro všechny lockdowny, omezení a buzerace. Byli to jejich hejtmani, kteří se přilísali k Babišovým gumákům, když ten hodlal prodloužit nouzový stav, ačkoli mu jej sněmovna prodloužit odmítla. Ostatně titíž politici minulý týden schválili protiústavní prodloužení nouzového stavu vyhlášeného „kvůli Ukrajině“ ne na maximálně 30 dní, jak ukládá zákon o bezpečnosti republiky, ale rovnou do konce května. Byli to titíž poslanci, kteří schválili novelu pandemického zákona, která všechny předchozí prasárny typu lockdownů a diskriminace neočkovaných legalizuje.
  Právní stát je tu soustavně destruován poslední tři roky naprosto otevřeně, a to právě těmi lidmi, kteří jsou teď pohoršení, když se prezident republiky Miloš Zeman dokonce v souladu s Ústavou a právními předpisy rozhodne dát milost svému známému. Typově stejných milostí rozdal jeho předchůdce Václav Havel desítky, jenže to tyhle lepšolidi nepohoršovalo, protože Havel byl jejich kámoš a soudruh, zatímco Zeman jejich kámošem nikdy nebyl a nebude.
  Nakonec se splní proroctví Nohavici: narozen v komunismu, umřu v komunismu.

  1. vono to je just to samý s UKčkovem ovšem: dyž členové NATO bombardovali a jinak rozdávali lásku a mír v různejch čmoudistánch a jinejch Jugosláviích a zabyli tam statisíce, možná miliony, to bylo naprosto v pořádku a správně, protože to sou kamarádi (sic); jakmile totéž udělá Rusko, tak je to satanova díra a je správně je všechny jaderně vybombardovat do doby kamenné, kapiš?

   1. to behemot:

    „Ale v Americe bijou černochy!“ Odkdy přesně je zmrdství jednoho legitimizací zmrdství druhýho? A ano, za to co teď ty ruský svině provádí na Ukrajině by Moskvě atomovka velice slušela ;-) Poprosím Bělehrad nevytahovat, ztráta času. To číslo v přezdívce je rok narození.

    1. pochopil-li jsem Behemota správně, nejde o adoraci či legitimizaci jednání Ruska, ale o pokrytectví. Nejste však jediný, který tohle nevidí.

     1. to Treb: Pokrytectví samozřejmě vidím, jsem na něj obzvláště alergickej. K čemu přesně má v současný situaci sloužit tohle vyhrabávání starý špíny? Já vám to rád prozradim. Není to nic jinýho, než relativizace. Rusko je v současným konfliktu jasnej agresor, tečka.

      1. tohle vlákno ale není o nějaké relativizaci ruska, ale o rozvratu svobody v ČR a o jejich průvodních jevech. vy se zarputile upínáte na ruskou agresi a kdo jen zapremysli trochu jinak, je hned kremrole a Putinův agent. Ovšem to co říkáte mi připomíná „a komu tím prospějete, co?“ nebo „ten podvratný živel podkopává naše socialistické zřízení“. Což je mimochodem přesně to, co je ten zásadní problém.
       ještě dodatek. příspěvek zakončeny slovem „tečka“ ve mě vzbuzuje jakoukoliv neochotu přemýšlet o slovech toho druhého. to prosím ode mě k vám není výtka, jen konstatování.

       1. Jenže tu reletivizaci do toho zatáhl Behemot a ne PaKo86, stěžujou si u něj.
        Což je tady v diskuzích typické, druhej vtáhne nesouvisející věc a třetí tu nesouvislost vyčte čtvrtému. Boží.

        1. vlákno začal Bonseti, ne Behemot. Otočil to PaKo, tudíž si stěžuji správně. To „typické“ jste předvedl vy.

      2. „K čemu přesně má v současný situaci sloužit tohle vyhrabávání starý špíny?“
       No nechtěl bych ti do toho házet vidle, ale třeba v USA na tom mají založený komplet právní systém. Na mezinárodní úrovni tuto pandořinu skříňku otevřela právě Jugoslávie a pokračovalo se dalšímu neschválenými speciálními operacemi na blízkém východě.

    2. No právě, ten rok narození je ten problém.

     Ve vší slušnosti – prosím nastuduj si, co v roce Tvého narození provedl 4. reaktor v Černobylu a vem to jedním vrzem i s Hirošimou, Nagasaki, Trinity a RDS-220 (tzv. car bomba).

     Zkus pak ještě jednou tu atomovku v Moskvě přehodnotit.

     1. to Servisdok:

      Proč prosím je problém rok narození ’86? Nemám podle vás právo utvářet si vlastní názor, protože ve svých 36 letech nejsem ještě dost moudrý? Havárii v Černobylu mám nastudovanou velmi detailně. Hirošimu a Nagasaki velmi nadprůměrně, stejně tak jaderné testy obou supervelmocí během studené války. Atomovka na Moskvu byla samozřejmě nadsázka. Co bych ovšem skutečně velmi uvítal je konvenční vypráskání Putinových prašivých psů zpátky do Ruska koalicí armád NATO v čele s Polskou

      1. Vašnosti, ráčej laskavě zalézt zpátky do emerické řiti, odkud sem vylezli. Nikdo tu na jejich cinty není zvědavej. Když budu mít potřebu nechat si nasrat do uší (do hlavy), tak si můžu pustit ČT a budu to mít ještě stereo.
       Na Dfense chodím právě proto, že si tu nikdo nedovolí přilézt s kýblem hoven z české mediální žumpy (respektive až donedávna nedovolil, než se sem začali houfně registrovat placení trollové z jandových demokratických homoporno hodnot).

       1. Velký výsměch kremrole ;-)

        1. To sis tady dovolil dost PaKo 86 :-)))

         Jen se můžeš bavit tím, jak kremrolky kvíkají…

      2. To jsou úvahy jak z devadesátkových amerických céčkových akčních filmů. Chápu, žes na nich byl odkojen, ale zjevně ses od té doby neposunul.
       Tak jak nešlo reaktor v Černobylu vypnout jedním tlačítkem tak ani jedním tlačítkem nepořešíš Putina. Západ si roky nedělal domácí úkoly a na Putina ukazoval akorát dlouhý nos a teď čumí jak puk, co se to děje. Pravda je možná taky taková, že je to vlastně chtěné. Co se stane bylo jasné už v roce 2019, kdy o válce jako jisté věci mluvil zcela veřejně poradce ukrajinského prezidenta. Zvláštní, že jsou teď všichni „překvapeni agresí“.

      3. Ano a polska armada uz moze na casti UA aj rovno zostat, tak ste to mysleli? Urobit capa zahradnikom?

       1. Asi si chlapec nenastudoval polske sny o Velkom Polsku.. viem si dobre predstavit, ze Ukrajina zanikne – zapadnu cast si rozdelia Poliaci, Madari a Rumuni.. vychodna pripadne Rusom a vsetci budu spokojni.

      4. Tu soutěž o Moskevský pohár už si vyzkoušelo dost států. Všichni si nabili hubu. Tudy asi cesta nevede.

      5. PaKo86:
       Hele, měl bych jeden dotaz…

       .

    3. @pako86
     Zdá se mi, že Vám nedochází, že pokud svět uvykl bez výhrad akceptovat jako běžnou normu násilné prosazování libovůle zmrdů jedné strany, logicky si přestanou dělat hlavu s postupem dle stejné normy i zmrdi jiných stran.

 7. Já jen doufám, že to Zeman doklepe až do konce, a pak jim natruc zvolíme Babiše. Jen houšť a větší kapky!

  1. Tož to nevím Honzo, jestli je úplně dobrý nápad..myslíš?
   Hranice všeho, co je ještě možné, se na časové ose bohužel posouvají. Ovšem to, co v tomto zmíněném případě hradní sebranka předvedla, to překonává naprosto všechno už tím, jak do očí je to bijící.

   1. Problém je, že osobnosti jaksi došly. Tím míním lidi, se kterými můžu nesouhlasit, ale můžu si jich vážit, můžu přemýšlet nad tím, co říkají.

    1. Na prezidenta se nejlepším jeví být janeček. Proti covidismu, pro svobodu slova, proti fanatismu. Jo, je trošku mešuge – ale je to známá osobnost a dostatečný boháč, aby si zaplatil volební kampaň.

     A dsot vypovídající je fakt, že už teď na něj progresivní levice vede největší antikampaň ze všech potenciálních kandidátů.

     1. Divnej nafoukanej matfyzák, řekne lid. Toho si Andrej namaže na chleba. Něco jako dříve Horáček. Bohatej pražák, co zbohatl na hazardu? Zapomeň. Jo kdyby do toho šel Jarda Jagr…

     2. Asi taková sranda jako s aligátorem s ním nebude, ale třeba zbuduje na hradě harém a otevře casino, ale i se Slovákem a jeho zahradníkem to budou bizár.

     3. Jj a pak vam tam konecne zacne raj 😀.
      Ja sem obcas zajdu nakouknout , obcas jsem te i precet a neco se mi i libilo ale rekni mi proboha , jak jsi na tuhle hovadinu prisel ?
      Ze by jsi si vazne nevsiml za poslednich x let kam to cele vede ? Ze kazdej novej klaun je horsi nez ten predtim ?
      Kde se ve vas bere ta jistota ze vas nekdo zachrani ? Lol
      Janecek napojeny na Us bullshit a penezovody haha …
      Rekl bych ze leto tam u vas bude v klidu a na podzim se dramaticky slapne do kroku , no a pak te snad tyhle kraviny prestanou napadat ..
      porad jeste neuvazujes o te ayahuasce ? Asi bys cubrmel na data z blizke budoucnosti co ny ti byly ukazany :)

     4. Janeček býval miláčkem médií, zvali ho kde kam, i u Krause byl… po slavíkovi už je vodvařenej.

      Mě by se třeba zamlouval Miroslav Macek. Akorát ten asi kandidovat nebude.

      1. Janeček je liberální pravdoláskař a to se nezměnilo. Jediný důvod proč začal tak vyvádět je, že opatření dopadla nejen jak obvykle na plebs ale i na něj tj. na boháče, kterých se podobné záležitosti nikdy netýkaly.

      2. Macek je dost starej. Mně by se líbila Daniela Kovářová.

       1. starej, ale bystrej

        1. Já bych už měl rejstřík kandidátů jasnej: Drábová
         Ta baba jediná ví, co říká a k čemu se vyjadřuje. A neplká.
         Jenže ona nechce, to je problém většiny mých kandidátů.

         1. baba rozumí svýmu oboru, pak ji asi z nějakejch důvodů něčím postrčily pravdolásky a od té doby, co začla svou odbornou autoritu zneužívat k prosazování zpolitikařenejch, z principu antivědeckejch sraček, u mě skončila

     5. Jo volte Janečka a budete se po čase divit stejně, jako se divíte teď po volbě pětikoaly Fialy.

     6. Cywe, ezopíča Janeček? Co bojuje proti zlojedům? Vy ste fakt nepoučitelný.

  2. Tak to jsi kreten. Cim hur, tim lip?

 8. Znam jednoho extremne inteligentniho cloveka ktery si v teto destrukci pravniho statu, bujeni zakonu a norem, apod. doslova libuje. Podle nej slozitost uz dosahla z hlediska teorie informace faze tzv. velkeho systemu, a da se v nem delat hacking. Asi na tom neco bude, pac uz ani advokati nedokazou zarucit svemu klientovi vysledek ani kdyz temer vse de facto mluvi v jeho prospech. Jsme svedky nejneuveritelnejsich excesu proti logice – ktere v pravnim systemu projdou. Totez jako kdyby konstrukcni kancelar zcela vazne vyprodukovala vykresy stroje kde ve stylu slavnych kreseb M.C. Eschera by dopravnik sel najednou a soucasne nahoru i dolu :) Hacker dokaze v tomto systemu nemozne, tedy to co by system zdanlive vubec nemel umoznovat. Jak resili dejiny podobne situace v civilizacich (treba v rimske, kde nastal ke konci velice podobny stav – Vandalove na hranicich a ourednici vydavali stale nove vynosy, ktere uz nikdo nerespektoval)? No valkou, mili zlati, valkou… V tom „lepsim“ pripade takovym vnitrnim rozkladem jako ve Vymarskem Nemecku kde vydeseni burgeri volili takoveho mensiho, vouskateho, ktery slibil – a v prvni fazi i dodrzel – kupr. ze chleba nebude stat milion marek a rudym zatne tipec…

  1. Nerad už bych se dneska pouštěl do větších akcí… ale za jedno fakt děkuju, za připomenutí geniálních věcí od Eschera. Díky!

  2. Tohle není ani stát, natož právní. Veškeré dění na světě určují asi tři nebo čtyři lidi. Volby a vlády jsou tu od toho, aby lidi věřili, že můžou cokoliv změnit, protože dokud tomu věří, tak bude relativní klid. To je celé. A za chvilku už ani ty vlády nebudou. Zruší se hranice a bude jedna vláda, která bude šéfovat celému světu.

   Jestli někoho zajímá, v jakém světě žije, ať si přečte Kafku, zejména Proces. Tam to všechno najde.

   1. Nezmysel. Svet sa nedá riadiť, už vôbec nie celoplanetárne z jedného bodu o troch-štyroch ľuďoch. To je vysvetlenie na úrovni aborigencov, čo veria, že za zlú úrodu môže nahnevané božstvo.

    1. +1

    2. Jak proboha můžete něco takového napsat po tom, co během pandémie všechny západní státy, resp. jejich vlády naprosto stejně zblbly a snažily se hlava nehlava pandémii vymýtit očkováním, přestože bylo dávno jasné, že tudy cesta nevede? Detaily implementace plánu se v jednotlivých státech drobně lišily, ovšem ne moc.

     1. bodejť by ne, za notnýho hýkání lžimŕdií to vod sebe kopírovali, vobčas to vypadalo jako soupeření že kdo stihne těch hoven nasrat nejvíc současně

      1. Prej Putin vyléčil covid. Che. Asiati nepřekvapují, jsou z covidu mnohem vysranější než Západ. Čemuž se při jejich hustotě osídlení a stavu medicíny popravdě zas tolik nedivím. A s tím že se dosud hovno promořili ten průser akorát odkládají. Užijte si to, zmrdi žlutý.

       1. Ty jsou na tom hůř než Australie s tou jejich politikou nulového covidu. To jsem radši přetrpěl ten tlak na očkování, než tu mít megatvrdý lockdowny při pár nakaženejch prakticky napořád. A přesně to je v Číně.

        1. I jinde, třeba v Singapuru taky. Oni si asiati taky chtěli hrát na pány přírody jako Západ a lockdownem porazit covid. Jenže bohužel pro ně jsou to diktatury, který opravdu můžou zavést účinné lockdowny, jenže tím problém nevyřeší, jen odloží. Takže jedou na tygru. Demokracie je v tomhle naštěstí slabá, takže jsme se už promořili, navíc veřejné mínění má větší váhu než v asijské diktatuře.

 9. Ta historka o vypnutí webů je fakt zábavná. Webům zrušili registraci v CZ doméně a ty se přesunuly do domény news. Kdo nemůže bez AE být, má je zde https://aeronet.news/. Navíc na tomto webu je i článek, jak omezení obejít. Chápu, že ta smršť, která poslední měsíc přichází z Azie na weby českých úřadů a institucí není válka, ale speciální vojenská operace na Ukrajině.

  1. Weby se vypínají ve větší míře, než se o tom mluví. Pravomoc vypínat weby jako první dostalo ministerstvo financí oficiálně qůli potírání hazardu, v reálu aby lidi hazardovali jen doma. Nedávno dostal stejnou pravomoc i SÚKL oficiálně qůli ochraně lidí před špatnými léčivy, ale určitě to nebude zneužito i pro potírání covidových „dezinformací“. Do toho všeho přišla svazácká aktivita se zrušením vybraných DNS záznamů na .cz doméně, která ale byla následovaná i státem nařízenou blokací vybraných domén prvního řádu na úrovni providerů.
   Nějak se nám s tím v poslední době roztrhl pytel. A bude hůř…

   1. https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/vz-rozvedka-armada-blokace-webu-cenzura-svoboda-projevu_2204050644_cib

    Takze „soukroma iniciativa“ CZ.NIC pada. CZ.NIC tak ztratil kus duveryhodnosti.

    A po vzoru Pandy 2.0 – to, co jsme tedka udelali, mozna nebylo koser, ale do budoucna udelame zakonne upravy takove, aby to koser bylo.

    Ponechavam bez dalsiho komentare.

Napsat komentář

D-FENS © 2017