Protistátní happening - zpět na článek

Počet komentářů: 12

 1. Vítám každou snahu jak zaneprázdnit stát který nám každým dnem ukrajuje osobní svobody. V letáku ale stojí že znaprázdníme úředníky a ti tak nebudou mít čas na kokotiny. Spíše ale bude přijato více úředníků, případně se prodlouží lhůty na vyřizování.

  1. Tak, ono je celkem běžné, že když debil vymyslí nějakou „akci“ nikoli nepodobnou této, tak se to logicky musí naprosto minout účinkem. Ono je to samozřejmě myšleno „proti Andrejovi“, kterého se to pochopitelně naprosto nedotkne a vodserou to zase úplně normální lidi (pokud si tohohle pubescentního trucování na MF; protože většina lidí v téhle zemi je normálních doufám; vůbec někdo všimne). Pro ty pomalejší malá nápověda: Ministerstvo financí není Andrej Babiš, stejně jako Miloš Zeman není lid této země, stejně jako třeba sámoška u vás na rohu není její vedoucí. A taky doporučuji nastudovat něco o zákonu padajícího hovna.

   1. S tím nemám problém. Člověk který jde pracovat do státní správy přece předem ví, že je tam proto, aby buzeroval lidi. Na to musí být zvláštní nátura, stejně jako jít dělat bachaře nebo revizora. Takovýmhle lidem klidně způsobím pracovní stres :-) Aspoň o tom budou vyprávět ostatním, že museli pracovat a třeba to někoho odradí.

 2. Vim,ze stat umi vymahat pohledavku jednu korunu, i kdyby to melo stat majlant.

  Ale na druhe strane, pokud jde o penize danoveho poplatnika, tak nad temi stat casto mavne rukou. Zkuste treba vymahat desetikorunu za nejakou bagatelni ujmu (treba za zasvinene okno auta od samolepiciho oznameni o boticce). Dozvite se, ze castka je smesna a tudiz nevymahatelna.

  Celkem bych se nedivil,kdyby se na toto stat vysral a proste nereagoval. Na nasledne bombardovani dotazy donoru by reagoval nejakym univerzalnim mailem treba o tom, ze dar pokryl bankovni poplatek za zauctovani daru. Nazdar. Nebo neco podobneho.

 3. Svatá prostato. Už vidím stát, toho zmrda, jak se svíjí na zemi v křečích. A ti úředníci, kteří budou muset vyřizovat požadavky lidí, ti už nebudou mít čas na vymýšlení 3,14čovin. Výkal, vy vole. Nebudou mít čas na vyřizování požadavků lidí, protože budou muset vyřizovat požadavky kokotů. Zřejmě je to celé nějak založeno na premise, že ti, kteří se budou muset touhle taškařicí zabývat, jsou totožní s těmi, kteří ty vulvoviny vymýšlí. Pakliže by to mělo mít vůbec nějaký efekt (o čemž pochybuji), dopadne to akorát tak na „ty lidi“. Ale jakože stát dostane popapuli, fakt hustý – no řekni, Máňo.
  #whatadork

 4. Je pěkný jak to každej hned setře, ale má snad někdo lepší nápad? Dal někdo energii a čas do čehokoli jinýho? Pochlubte se !

  1. V čem jsou naše argumenty nesprávné?

   1. Píšu něco o správnosti argumentů? Píšu že každej se div nestrhne v tom aby rozcupoval ideu, ale sám s ničím nepřijde. Tak nějak sem to tady čekal, kritiky plno ale nápadů nula.

  2. Já se takhle veřejně chlubím nerad, ale když na to trváte… Tedy, tento týden jsem dal čas a energii do divadla a minulý do welnessu. Snad mi to uznáte jako lepší nápad.

   1. na -tom-, -wellness-. Té energie nazmar…

    1. Jde o to jestli je podstatou tý činosti relaxace nebo něco jinýho, třeba posedávání v hospě málodko vidí jako ztracenou energii/potenciál :)

  3. Že nikdo nemá lepší nápad nedělá z DDoSování úředníků správnou věc. Tohle célé není o řešení, nebo nápravě, je to jen sprostá pomsta, nic víc.
   Navíc ono zpracovat tenhle „dar“ stojí určitě víc než korunu, takže takhle se akorát vysávají peníze z rozpočtu, které by mohli jít jinam, třeba do školství, nebo zdravotnictví. Celkem ironie bojovat proti nenažranosti státu tím … že ho nutíme žrát víc peněz ;)

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017