Popírači, kteří nepopírali - zpět na článek

Počet komentářů: 89

Přidat komentář
 1. Kdo potřebuje jistý druh diskusí vypudit z veřejného prostoru a kdo potřebuje psa bít, hůl vždy najde.
  Ta diskuse totiž provokuje posluchače k ověřování argumentů, nalézání dalších a potažmo sebevzdělávání vymlčovaným směrem. To je to poslední, co ideologicky založený režim vládnoucí silou a pomocí demagogie a nasrativů může potřebovat.

 2. Zde otázky vyvolává především fakt, že nacisti, ještě když těla ani pořádně nestačila zetlít, pomalu ani vychladnout, vyvolali mohutnou psy-op mediální kampaň proti „bolševickým vrahům“ která vážně působí dojmem, že byla dlouho dopředu připravovaná. A ne improvizovaná až po „náhodném objevení masových hrobů“.

  A to dokonce tak, že přizvali „věhlasné“ patology a forenzní specialisty, kde je ovšem vadou na kráse, že výhradně z okupovaných německých území a z území otevřeně fašistických států (od Protektorátu až po mussoliniho Itálii). Takže zlí jazykové tvrdí že dotyční měli pravděpodobně obavy. že skončí ve velmi podobném hromadném hrobě, kdyby závěry jejich „vyšetřování“ neodpovídaly představám hajlujících zadavatelů.

  A pokud mě paměť neklame, tak tohle byla právě oblíbená nacistická kratochvíle, že vyvedli lidi hromadně do lesa, kde je zmasakrovali a zahrnuli do hromadného hrobu. To udělali za války několikrát s válečnými zajatci či obyvateli koncentračních či jiných táborů.

  Na rozdíl od „bolševika“ kde to ČEKA „čistila“ kus po kusu takže se různě náhodně objevovaly mrtvoly s kulkou v týlu, ale ne hromadné hroby a hromadné popravy, což byla doména banderovců, ustašovců a dalších nácků.

  1. Sovieti (resp. Rusi) priznali svoju úlohu v katynskom masakri v roku 1990. K dispozícii sú aj rozhodnutia verchušky ZSSR.
   Nemci spočiatku upozornrnia miestneho obyvateľstva nebrali vážne, až po výprasku pri Stalingrade sa rozhodli túto masovú vraždu propagandisticky využiť.

   „05. 03. 1940
   Lidový komisař vnitra SSSR Lavrentij Pavlovič Berija předal Stalinovi spis č. 794/B, ve kterém definuje polské zajatce jako zatvrzelé odpůrce sovětského systému, bez možnosti nápravy. Konstatuje, že NKVD považuje za nežádoucí, aby se tito prominentní váleční zajatci, nepřátelsky smýšlející vůči SSSR a komunismu vůbec, vrátili domů. Navrhuje řešení speciálním způsobem, použití nejvyššího možného trestu proti výše uvedeným – popravu zastřelením.

   Tentýž den, zasedání politbyra Ústředního výboru Komunistické strany Sovětského svazu podpisem Stalina a všech vysokých členů vedení (Berija, Kaganovič, Kalinin, Molotov, Vorošilov) rozhodlo, že se zhruba 26 000 polských nepřátel má podrobit nejvyššímu trestu. Tímto usnesením bylo rozhodnuto o osudu 15 000 polských důstojníků, pohraničníků, příslušníků rozvědky a kontrarozvědky, četníků, policistů a pracovníků vězeňské služby držených ve zmíněných táborech.“
   (ostatných 11 000 boli civilisti).

   Komplexné (aj keď stručné) zhrnutie udalosti:
   https://www.valka.cz/topic/view/76113

   1. A 26. 11. 2010 ruskou vinu potvrdila ruská Duma.
    https://www.lidovky.cz/svet/masakr-v-katyni-naridil-primo-stalin-odhlasovala-ruska-duma.A101126_193924_ln_zahranici_lya
    Takže nechápu, co chtěli frajeři vyfabulovat?

    1. No pokud Rusové tvrdí, že to udělali oni, tak to přece nemohli udělat. Rusové vždycky lžou, to nevíte?

     1. V duchu ideí milovaného Vůdce Pietra Nuttelenka: Sssssvině russssácký dessssolátsssský sssi tak chtěli přisssssvojit zássssluhy!

  2. Oblíbená kratochvíle to byla, až na to, že oběti pochází z řad sovětských zajatců, a hroby dle data a času jsou na sovětské straně. Tou dobou už dávno frčela Osvětim v režimu lágru pro válečné zajatce a Němci vysidlovali masakrovali Poláky úplně běžně. Proč by si dali tu práci, že by zrovna část Poláků odvezli někam do prdele, kde je jakože najdou, když je mohli poslat chcípnout do svého lágru jako další statisíce ve stejné uniformě.

   1. @Ada
    a kampak se ti polští čerchmanti tedy poděli?
    A proč přestali psát dopisy i deníky?
    Jo už vím, Němci je zajali a svlékli a odvezli do koncentráků zplynovat (eee wait, koncentráky přece nebyly, no nic) a místo nich převlékli do polských uniforem ty tajatébmužiky a ty zastřelili.
    Teď už je mi to jasné!

 3. Ten rozsudek ale zcela jasne stanovil, ze pokud chceme vinu hodit na nekoho, kdo se zadnych provineni dopoustet nemuze, pak tento zlocin zpochybnujeme. Ja teda v tom logiku vidim. S napetim cekam, jak to bude s Gazou. Protoze jestli oficialni narativ bude, ze Zide tam delaji genocidu, tak je to v poradku a kdyz rekneme pravdu, tak se zadneho popirani nedopustime. Pokud ovsem oficialni verze bude, ze tu genocidu tam dela Putin, pak nesmime rict, ze je to picovina, protoze to by bylo popirani genocidia.

  1. Potíž je v tom, že právničina není věda, dokonce ani pavěda.
   Ale 100% čistá „talmudistika“. Proto nemá se spravedlností nic společného a slouží jen jako klacek privilegovaných na ty neprivilegované.

   Čili pokud nás skutečně zajímá, kde se vzala ta prohnilost současného právního systému, tak je nejlepší studovat Bibli, konkrétně tu část kde Ježíš vede spory s „farizeji a zákoníky“.

   Původní „právo“ které bylo dokonce i spravedlností, zkončilo na našem území likvidací slovanské kultury pomocí křesťanské vatikánské mafie, kdy odtud zmizela spravedlnost a objevilo se tu biblické talmudistické „právo“.
   S tím že pravda je to co říká církev a Bible, a komu se to nelíbí, tak pro toho je tu inkvizice.

   Co jiného je „inkvizice“, než to, že vás ve zfalšovaném správním řízení křivě obviní, při nedodržování vlastních zákonů a úředních postupů a pak dostanete likvidační zákaz řízení, který vás zničí ekonomicky i sociálně ?
   Oč bylo jednodušší a průhlednější „správní řízení“ kdy vás obvinili z čarodějnictví a sebrali vám veškerý majetek naprosto přímočaře ?

   Hodně se to zjednodušilo v době pobělohorské, kdy prostě stačilo „nebýt katolík“ což byla dostatečná „vina“ k zabavení majetků.
   Co to bude tentokrát, bude stačit „nebýt ukrajinec“ na zabavení našich majetků a nemovitostí ?

   1. Vidis to moc cerne, proc by se melo zabavovat jen neukrajincum? Mame prece hen tu rovnopravnost, takze okradeni budou vsichni. Ted Fijala seka dalsi dluhy na munici na UA, pritom Washington prohlasil, ze to problem nevyresi, pouze oddali. Proc by Cesi nekoupili nedobrovolne za svoje nejakej cas Ukrajincum, aby jich jeste vic mohlo umrit? Pokud nekdo dela soukrome sbirky, jeho vec. Jeden nahazi prachy do automatu, jiny do UA. Proc ne. Ale proc se toho mam nedobrovolne ucastnit i ja a pak cist srdceryvne narky nasi vlady, ze Husakovy deti budou mit duchod uplne nahovno?

    1. @Sysop
     Husákovy děti nyní platí mejdan současným důchodcům, aby byly ojebány až (pokud) nastane čas jejich důchodů.
     Mohou si za to samy a dobře jim tak.
     Dopadnou hůř než současní fňukalové z řad pseudopodnikatelů a vdov bydlících v nájmu 3+1 v Prahe.

     1. Az pojedu do Phy, skocim nachcat Husakovi na hrob. Hajzl jeden.

      1. @Sysop
       do Blavy.
       Bacha ať u toho nepochčijete Fica, chodí tam pro inspiraci. ;-)

       1. Dachsmeister: :-))) Sysop coby Van Damme a moderní verze Double Impact – pochcaný Ficovy nohavice i Husákův hrob. To by bylo drahý. Ale pokud by to přenášel live na tytrubce, na advokáta by hravě vydělal:-)

        1. @fadtwi
         myslím, že se mýlite, pochcání Gustava in memoriam i Fica realtime k úspěšnému fundraisingu IMHO nepovede.
         Jo pochcat Fialu, Čaputovou nebo Havlovi hrob, to je jiná.

         1. Chce to plan. Pekne Schritt für Schritt.

         2. Dachsmeister: fundraising na YT probíhá na pozadí a sledovanost by to mělo skvělou.

          Že by někdo přispíval adresně pochopitelně vůbec neuvažuji.

          1. Po te akci na bratislavskym cintorine bych se ale obaval, aby ta parta, co se pak ke me ve tri rano prijde zeptat, jak se mam, pobrala moji starou rustinu.

   2. talmud nema spolocne nic s krestanstvom, toboz s vatikanom

    lide, ctete!

    1. KaBrňák minimálně píše. Co čte a jestli vůbec je těžko říct.

  2. @Sysop
   však koncentráky taky nebyly, židi a neposlušní si dobře žili v převýchovných pracovních táborech, ale pak ty kurvy ruské, americké i britské ty tábory „osvobodili“, zavřeli na měsíc bez dodání potravin a pak až natáčeli ty vyhublé a mrtvé. ;-)
   Aby to hodili na ten kulturní a civilizovaný národ a ospravedlnili svoje teroristické bombardování nevinných občanů toužících po míru.
   A Leningrad taky nebyl, kdo chtěl mohl v zimě klidně odejít po jezeře, zbytek zemřel dobrovolně na přepracování.
   A Srebrenica taky nebyla.
   Ani My Lai nebylo, to zrobili Vietkong donutili k tomu americké zajatce.

   1. Rikam to furt – Hersh proste keca. I ta jeho pohadka s plynovejma trubkama, co bouchly beztak proto, ze tam muzik v Rusku usnul a masina prestrelila tlak.

    1. @Sysop
     tam žádný trubky nebyly, natož plyn, celé to byl fake, plyn proudil Jamalem.;-)

 4. Koukam, ze vytezeni obvinenych probehlo celkem standardnim zpusobem. Predpokladal jsem, ze se xoudu ani nedostanou v celku, ale musim rict, ze FSB prijemne preqapila. Mozna ze pak nasledne „dozivoti“ bude tak na tyden.

  https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-otec-ctyr-deti-i-sotva-dospely-mladik-kdo-jsou-obvineni-z-masakru-u-moskvy-40465348

  1. @Sysop
   a FSB rozplete i temné nitky vedoucí k loutkovodičům do Kyjeva, Washingtonu a Langley,

   1. Nase policie se jeste ma hodne co ucit. Nejen, ze je smerem na Tadzikistan chytli, ale jeste je i stihli v noci prepravit temer k ukrajinske hranici. K tomu jeste doprovodny pribeh a rano uz to slo na sklo. Hele… proste jsou dobri, ne ze ne. Medvedev v tom mel jasno uz ve ctvrtek.

    1. @Sysop
     pche, zas tak dobří nejsou, jo nacpat ukrajinské zajatce, potažmo mrtvoly z mrazáků do Krokusu a vystřílet to tam a zapálit byl dobrej nápad, ale vytáhnout z Thalie 4 Tadžiky to už byla pičovina, teď se do toho namontovali muslimáci a celý by se to mohlo zvrtnout nesprávným směrem.
     Ale na druhou stranu, mužikům v čele s lovci medvědů a Medvěděvem je vsjo jasno, začem bukvy…
     A ty rychlé reakce, kam se hrabe PČR při honu na študenta co mu jeblo.

     1. Mozna ten tyjatr trefili Ukrajinci BUKem, ale muselo se to nejak zamaskovat, jinak by taky muzici mohli chtit novy prezidentsky volby. Co my vime.

      1. únikový Renault je jasná francouzská stopa :-)

       1. Beztak vsichni 4 vypadaji jak Francouzi.

        1. To právě vůbec. Francouzský muslimáci vypadaj rozhodně jinak, než tyhle ruský/kavkazský typy. Francouzský jsou většinově z Afriky.

         1. @shifty
          a není to virál od Adidasu?
          Když teď přišli o zakázku pro německé kopáče do kožené koule?
          Něco jako Adidas na koncert, na útěk i do tjurmy!:

          1. @Dachsmeister – jasná anglosaská akce prostě. V Rusku jsou přece jenom ty hodný a poslušný muslimové, historicky prokázáno.

          2. vědí, že používají jazyk kremlu? https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/rusko-jaky-je-lavrov/r~98d20d4ce78111eebf960cc47ab5f122/
           výraz Anglosasové moderní uvědomělý Evropan nepoužívá :-)

   2. jaký temný nitě ty zmrde, normálně se veřejně naparujou pohlaváři slimáckejch stádů v ukravínskejch uniformách poté, co dostali ukravínský vovčanství a západní zbraně, aby mohli podnikat teroristický nájezdy na ruský území, jaká náhoda, že zrovna tam, kama ujížděli údajní slimáci z akce, to sou všecko jenom velký shody náhod a vůbec nic nemá s ničím žádnej souvis!!

    1. Tady udelali podraz na predsedu dolni snemovny kanadskeho parlamentu. Vyhodili ho a pritom mel pravdu: https://vlkovobloguje.wordpress.com/2024/03/26/ukrajina-je-vyspou-demokracie-vubec-tam-nejsou-nacisti/

     Trudeau vubec nema smysl pro tradice. Fandil jsem mu a timhle u mne skoncil. Mazu si ho z mobilu.

 5. „Takhle špinit nacistické Německo, jehož činy se pozvolna přesouvají na jiné …“

  Přesně o tohle jde. Je to potvrzení toho, že současný režim není demokratický, ale fašistický.

 6. Nejake mousky ta nase ceska demokracie jeste ma, to je samozrejme pravda. Ale az se dotahne do konce ta korespondencni volba, tak uz zadne problemy s demokracii nebudou.

  1. Bude jistě dobře, už i rozvraceče pohody a světlých zítřků v žoldu toho špatného imperia začinají vyslýchat https://web.litterate.cz/to-byl-zas-vikend/ … uvidíme zda budou mít šanci vyzkoušet i postupy na krizové situace https://web.litterate.cz/prakticke-navody-k-pouziti/

   1. Daniel napsal, že dnes vše popíše ve 22:00 na Litterate.

    1. Podepsal jim to. Zmackli ho a maj ho. Ted bude psat, ze tam vlastne byl quli sberu staryho papiru po kancelarich.

 7. Dog eat dog a dostane-li komunista za uši, já nic neviděl. Neboli who cares?

  1. to víme dávno, že seš kretén

 8. Taky máte ze fšeho bžundu.
  Adamsonova rodina a moai.
  https://www.facebook.com/reel/970906137977269

 9. Ty záznamy při jednání se státní mocí si opravdu dělejte. Pak se dá dokázat, že realita může být úplně jiná (Soud proti J.Skálovi, V. Kapalovi a J.Václavíkovi 1.2.2023):
  https://www.youtube.com/watch?v=pRsEuLr6nh0
  Hodně zajimavé od cca 25 min.

  1. Jakypak cavyky s tim, pekne po stalinsku, maji vsichni tri dostat opratku, protoze je na to spolecenska objednavka. A jestli se to za dvacet let zase otoci, no tak je post mortem treba nekdo ocisti, no. Prej Svobodny vysilac, nebo co. Jak by to tady za chvili vypadalo, co soudruzi?

Napsat komentář

D-FENS © 2017