Policie a respekt - zpět na článek

Počet komentářů: 7

 1. Zkoušel jsem to a myslím, že by mi Váš výčet nepomohl. Policajti jsou totiž taky jenom lidi a naprostá většina z nich je správná, slušný člověk se nemá čeho bát atd. Je to marný. Sem tam to lidem dojde až po osobní zkušenosti s pomáhat a chránit a kolikrát ani tak ne.

  1. joe…..vy jste pěší?

   1. Nejsem, proc? Mozna to neni srozumitelne napsane, ale popisoval jsem argumenty co slychavam od jinych…

  2. Rozumím, asi jako novinář Fendrych:
   http://dfens-cz.com/fizlomilovo-prozreni/

   Ale aspoň takhle máte co nabídnout, stačí poslat odkaz na článek a to byl důvod, proč jsem to sem poslal.

 2. Chudak Dietl musel vymyslet Spital na koncu statlu, aby mel serial plny prisunu cerstvych zapletek. Dneska uz se toci jen tri typy serialu: kriminalka, doktori, placky. Placky ne jako placky, ale jako placky, tedy plakat, ne placat. To je vsechno uplne hovno proti tomu, jaky zdroj je zivot samotnych fizlu. Breci furt, kradou, zabijeji, se spitalem jedna ruka… ten kdo se tohoto tematu chyti, tak ma nadosmrti o cem tocit a vydela balik.

 3. Podle mého názoru pokud budou existovat STK, kde po uhrazení drobného všimného (zpravidla 200-250 Kč) technikovi, který se filtrem nebude zabývat to s tou eliminací vozidel nebude zas tak horké.

  1. Furt říkám, že celej tenhle SYSTÉM s názvem „demokracie&svoboda“, je gigantickej podvod a JEDNA VELKÁ KORUPCE durch und durch…:-)

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017