Oškliví dezoláti a krásní lepšolidé - zpět na článek

Počet komentářů: 42

Přidat komentář
 1. Zástupcům rautů zájmovcu potulných hord vyžíračů lidových poběžníků ze „státního už asi už odzvonilo. Dnes se slétají ekologové na sleziny dopravními letadly (s osvobozením od uhlíkové daně) jedno panáčků a když se tedy vejdou na letiště tak dojíždí odtamtud se zelenými pompami elekromobily pro které nahánějí dýzlagregáty aby mohli „krosit a být pojízdní.
  https://www.youtube.com/watch?v=K2IelmlM-r8

 2. od tý doby co vohnouti začali fňukat už to ani neni legrační

 3. Hm, velmi slabý článek postrádájící náznak vtipu a poměrně i myšlenky. Nevidím rozdíl mezi tím primářem a Vohnoutem. Oba se chovají špatně, akorát každý na své straně barikády.

 4. @cingischan: Josef Vohnout názorně ukazuje, jak se bude psát, až bude schválen zákon, který rozšiřuje seznam trestných činů o „šíření dezinformací ohrožujících demokracii a bezpečnost státu“. Já ho chválím, že trénuje už teď:-)

  1. Ten clanek by mozna bylo dobre vytisknout a nekam schovat, protoze na cenzure uz se usilovne pracuje a pak to nabere dost otacky, pokud to projde. Takze az pak budeme -opatrne- vzpominat na nektere clanky na tomto webu, muzeme si je aspon precist s baterkou pod duchnou.

   1. A při čtení mobil stranou a nepředčítat si nahlas :(

    1. Stranou ano, ale zase ne moc daleko, protoze es wird der Tag kommen!… eh, pardon… a prijde den, kdy se bude kazdy prokazovat tim, ze je tam, kde ma byt, podle mobilu, pokud nebude chtit dostat cip. Kdo nedela nic spatneho, nema co skryvat, zaaano.

     1. Ale na čipešky už víme jak. Stačí bezdrátová nabíječka telefonu a jedno jednoduché udělátko k němu.
      Věřili byste třeba, že cikáni se naučili odstínit i ty „bezpečnostní prvky“ proto krádežím, na dražším zboží v hypáčích? No naučili..

 5. K těm mrazákům. U nás mrazáky byly. Během dvou let se průběžně stěhovaly z místa na místo. Vysvětloval jsem si to tak, že kdyby šla pohřebka kvůli jednomu vytestovanému do karantény, tak tu práci nějaký čas nemá kdo dělat.

   1. Ten test se ale musi udelat rychle, nez se z dezinformaci stane pravda, jako obvykle.

   2. Test musí na jedničku vyjít každému, kdo umí česky a není úplně blbej. Si mohli dát víc práce, Klemperové a jiní.

  1. JH:
   Ani nemusím. Stačí vědět, která „strana“.

   Čekám, co přinese DigiHavel. Působí to stejně „přirozeně“, jak za normalizace výstupy dětí ze základky v politických pořadech:

   https://youtu.be/o5YJwzypNcg?t=35

   .

   1. N T P C…. ‚demokracie je zahradou svobody‘. To je preklep a ma tam byt velke ‚S‘, nebo si ten digihejvl dela jako prdel? Jak muze kurva nekdo do jedne vety spojit demokracii se svobodou? A tohle tlaci do deti? Horsi, jak za Husaka.

    1. Zní to rozhodně vznešeněji než kapitalismus a svoboda v jedné větě. A spousta lidí se spokojí být jedním celým poddaným, když může být jednou sedmimilontinou voliče.

  2. Na cem to ten debil zase frci? To se, kurva, nemuze radeji drzet te marjany, ktera mu nedelavala aspon takovej bordel v hlave?

  3. Jednoho by nenapadlo se odsouzenému v politickém procesu smát. Smát se mohou autorovi jeho známí.
   Ještě, že je člověk vzdálený takovým názorům.
   Děkuji za odkaz, občasné kouknutí na dno společnosti je advance warningem – jakože před otevřením žumpy uhasit cigáro.

   1. Ten fetak hrde slape vodu, jsou vetsi kalibry, co v te zumpe plavou s nadechem pod hladinou.

  4. Mimochodem, kdyby mel momentalne nejakou svetlou chvilku mezi abstaky, tak bych se ho zeptal, jestli take muzu jit sedet za schvalovani genocidia, pokud prohlasim, ze na Rusy na Donbase se mel hodit atom a ze vypaleni Domu odboru v Odese byl spravny a demokraticky cin.

   Ted se to zacina zase mlit v Kosovu, takze mam prohlasit, ze Srby je treba vyvrazdit a posilit muslimske Kosovo?

   Ja jen, abych vedel, ktere schvalovani je trestne a za ktera se naopak dela v Cesku pisalkovska kariera.

  5. Tak jsem se teď podíval, na co si dát pozor, když je to to genocidium. Ale je to fakt genocidium?

   § 400 – „kdo v úmyslu zničit úplně nebo částečně některou rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou, třídní nebo jinou podobnou skupinu lidí …“

   Možná, že se v tom rozsudku píše, která skupina lidí měla být tou SVO zničena úplně nebo částečně. Člověk se nedívá na TV, možná mi něco uteklo. Jaká skupina lidí má být Ruskou federací a těmi dvěma novými republikami zničena úplně nebo částečně?

 6. Paráda, jako obvykle. Zásoba Haškových povídek a podobných textů není nevyčerpatelná a něco takového prostě člověk čas od času potřebuje k protažení komplexu chechtacích svalů a k veskrze příjemnému okysličení. Za podobným účelem šukat v podstatě není kde a jak a vůbec, a i rychlovka se jeví být komplikovanějším způsobem dosažení psychické pohody.

  Trpkou pravdou je, že „výstavní kusy ve výkladní skříni demokracie skutečně reprezentují náš lid“ – bohužel. Bůhví, čím to je, z čeho pramení tato lidská vlastnost. Hajzlíci jsou tváří lidu, jeho vzory, lidem samým.

  Co na tom, že se jedná o část od šedivého středu k jednomu kraji. Ta opačná strana, byť je nikoliv zanedbatelná, jakoby nebyla. (Jistě, póvl se seskupuje, zatímco slušní jsou individualisté. I to se nakonec projeví.)

  Nejen, že „politické cvrlikání prostě zmrdy přitahuje jako magnet“, ale ony obecné kladné vlastnosti – a to nikoliv ve smyslu téměř vždy dokonalého Mirka Dušína, ale prostého zvířete, které jedná tak, aby jeho druh přežil a v co nejlepší kondici – jsou upozaděny (tedy ne v kursu, ne in) tím víc, čím víc je vůdci společnosti (od globální elity směrem dolů) společnost v zájmu vůdců rozesírána. Jiný důvod protežování nenormalit není, ať už jde o podnebí, počasí, nebo o bruseloviny surovinové či společenské.

  —————–
  Ad nenormality: pokud se někdo tak zvaně identifikuje například jako
  – Napoleone Buonaparte,
  – medvěd nebo
  – autobus Škoda 706 RTO,
  – faraon Psusennes,
  jaké benefity z toho pro něj plynou? Má na něco nárok? Pokud ano, proč? Jakto, že ne?! Je jednoznačně legitimní požadovat, aby pro medvědy byla vyhrazena část každého veřejného dopravního prostředku. Napoleonu I. přísluší odpovídající special treatment všude, kam se vrtne. Jak je postaráno o jeho bezpečnost ve společnosti davů? Jak je zajištěn provoz jeho sídel v Čechách? Atd.

  Tito všichni a všichni další, pokud budou chtít být zaměstnáni, budou muset být zaměstnáni. Bude jejich zaměstnavateli veřejně deklarován závazek podpory diverzity a inkluze sestavením a podpisem Lunatic Business Forum Memoranda?

  Je již změněno přetrvávající stereotypní vnímání tohoto tématu a zároveň též posílen přístup, který je dobrý pro business i pro jednotlivce?

  Před blížícím se faraonem je tedy třeba se vrhnout do prachu ulice a pokud Vás snad přejede faraonův vůz, poděkujte v duchu za prokázanou milost. Tohle není žádná sranda! Jde o princip, který umožňuje všem lidem bez ohledu na jejich individuální odlišnosti plně rozvinout jejich osobní potenciál. Dobrovolné uplatňování principu diverzity znamená přijímání, podporu a další rozvoj talentu jednotlivců.

  Motto: „Když dal Nastě, dá nám taky.“
  Řekl bych, že jste vedle, pošahanci. Blázen může být kdokoliv a jakkoliv a ne jen ten a jak se to zrovna vám hodí do krámu. Z tohoto pohledu je i – dosud, kdysi – normální člověk bláznem a zasluhuje, aby se všechny trendy kecy vztahovaly i na něj.

  1. Zacal bych definicemi. Kdo je to ‚normalni clovek‘ a kdo je to ten ‚blazen‘? Pokud se napriklad podivam na Brusel, mam nutkani rict, ze blazni jsou novou normou.

   1. Vždyť jo. Je to nová normalita. A ti postaru normální jsou – blázni.
    Sice by bylo lepší se toho nedožít, ale když nám to nebylo dopřáno, tak můžeme uplatnit pověstnou českou flexibilu a přizpůsobit se.

    1. Kdyby mi aspon bylo osmdesat, taxi reknu ‚polibte mi prdel, mam to za par‘. Jenze tahle nova totalita prichazi v dobe, kdy mi neni ani tricet, ani ctyricet, ani padesat a je fakt problem stihat manevrovat, abych to treba jeste par desitek let nekam mohl klepat. Bejt mladsi, clovek udela radikalnejsi opatreni (nejlepe fakt nekam zdrhnout, i kdyz moc neni kam). Ale v mem veku je to tak akorat na nasrani. Treba mne tak naserou, ze az mi bude tech osmdesat, tak si najdu ty, co o tom rozhoduji a vezmu jich par s sebou na vecnost.

     1. To si taky bohužel někdy říkám.
      – na umírání jsem ještě mladý
      – na to abych někde začínal od nuly už jsem zase dost starý
      – ale v tomhle bordelu se nedá žít, ale jen živořit a přežívat

      Příčemž stádový lumík s úsměvem idiota bude dál kráčet vstříc útesu, a neuvědomí si nic ani když z něj už bude padat dolů.

      1. Staň se křesťanem, církev má s přežíváním velké zkušenosti za těch posledních 2000 let. Viz heslo „nikodémismus“.

       1. Jihočech Honza: na to nemusí být křesťanem, problémem je v každém případě ignorace manipulace, lží a uvěření v kravinu. Což může být pro racionálního člověka docela problém, když nemá vymytý mozek od dětství. Jinými slovy, já věřím, že Vy jste díky své víře v pohodě s tím, že budete s úsměvem na rtech skákat z útesu, protože je to tak správně. Ale proč si myslíte, že je to řešení pro každého?

        1. Ignorace, manipulace, lži a uvěření v kravinu je pouze část problému. Stejnou je i izolace ve společnosti – proto ty kurvy chtějí zavřít alternativní média, aby si lidé připadali osamělí se svými názory.

         Skákat z útesu chtějí leda tak zelení aktivisté, když už ne sami, tak alespoň v další generaci (neměj děti – zachraň klima). Křesťanství možná učí věci, které jsou iracionální nebo nepohodlné, ale ne sebevražedné.

         1. Jihočech Honza: ale prd, velebnosti. Zavřít alternativní média chtějí prostě proto, aby neexistoval jiný než oficiální diskurs. Vždyť tohle dělala církev celá staletí a je to jediný důvod, proč tu ty kraviny jsou i dnes. Tehdy šlo bránit vědění a nedejbože „alternativě“ velmi snadno a když už někdo vytiskl knihy, co neměl, tak se daly spálit, že.

  2. Zapomněls na ten erťák. S ním by mohla být největší prdel.

   1. Pravda.

    Tak třeba samozřejmé použití vyhrazeného jízdního pruhu pro MHD.

    Klidně si to jde v pruhu onen diverzitní a za ním – jeho – krokem kolona dalších autobusů, tentokrát normálních. (Ale fuj, tohle slovo se v této souvislosti nesmí použít, to bychom si nerozuměli. Či snad na prospěšných pracech se stavit je libo?

    Na vymýšlení dobra pro všechny jsou, domnívám se, v bruseli baráky plné frikulínů.

 7. To je….jako obvykle. Takze, tady se to bude libit

  1. Lojza = mediální přesvědčenec.

   .

   1. Corona = lhar, zmrd, negramot, IQ 80

  2. To jsi vystihl přesně …

   Nikdy bych nevěřil, jak můžou trollí farmy perfektně fungovat a jaká sorta lidí to bude ochotně baštit a bezplatně a nadšeně šířit dál …

   Neuvěřitelné …

   1. Nj, na forum 24 se diskuze nevede, tak holt musíte smrdět někde jinde.

 8. Furt stejná žumpa plná proruzzkých dementů. To zas bude rok…

  1. Jestli to tak je, tak to bude skvělý rok, soudruhu. :-D

Napsat komentář

D-FENS © 2017