Odpověď na odpověď - zpět na článek

Počet komentářů: 28

 1. Tyjo, napsals mail nejakemu buzerantovi z ods.
  Naprosto se vše změní, po této mailové výměne se ods dočista změní. Od zitřka se poslanci ods jiz nebudou nadále ptát, zda-li je strkání penisů do análních otvorů dostatečně konzervatvní čin, ale konečně nám ukážou tu pravou pravicovou a konzervativní stranu.

  1. No zajisté autor nechce obrátit sebranku na víru pravou a neočekává rituální sepukku minimálně poloviny ústředního výboru ODS. Je jen tak přirozeně nasrán, když sračky dosahují výše kolen, zatímco ještě před třemi lety jen po kotníky. Určitě již neočekává, že by dotyčný PR na toto zareagoval. Prostě se vypsal a já nemohu nic jiného než souhlasit. Jsem docela zvědav jestli se objeví oponenti jako píčus Pískobouře a jiné klony. To si zase počtu.

   1. Díky, odpověděl jste i za mne.

   2. Pred tromi rokmi po kotníky? Dnes po kolená? Pred tromi rokmi boli po krk, dnes ich ani nevidno pod tými sračkami.

  2. Ta pravá pravicová a konzervativní strana to řeší koksem do řiti. © Havlíček 2023 :D

  3. Změní se úplný hovno, samozřejmě. Buzerant z ODS má občas v popisu práce generování pokryteckých frází (může outsourcovat na woke Chat.GPT), jinak nic – svítí se, ale nikdo není doma. Co by teď mezi těma vládníma mentálně zabarikádovanejma kreténama tak změnilo situaci, by byla dobře umístěná bomba.

   Jinak je ale Stanik snad asi dobrej borec. Nadávat umí, přiměřeně, a má rozhled do širších, chronologických souvislostí. Je to pak tragikomedie, když takhle uvědomělý pisálek sepíše historický sled slibů a chybů dané strany, a ty šmějdi, profesionální převlékači kabátů… ti si z toho nic nevezmou.

   Vždyť Fiala-zmrd něco tvrdil v listopadu 2022, a v únoru 2023 udělá voličům fuck you, otočku 180 stupňů. Upozorňovat tu na šméčka a ideové nesouvislosti Nečasovy doby, atd., jak házet perly sviním. Jedině tu bombu.

 2. Tupolánek myslím skončil, když poskytnul opravdu povedený rozhovor nějakému řiťopichovi z LUI?

 3. Pokud vím, Václav Klaus, na rozdíl od našeho bývalého premiéra vlády, a současného i budoucího prezidenta, nikdy v KSČ NEBYL, o členství v nějaké rozvědce ani nemluvě. Jako jeden z mála. :-P

 4. Voliči ODS jsou klubem pravicových masochistů. Stejně jako klient přileze zpět k domině, která ho spráskala bičem a pokapala horkým voskem, volič ODS doleze v předklonu k urně a zase jí to hodí.
  Stejně jako masochista přileze k domině která ho spráskala a zkasírovala o opravdu velké peníze.
  Jen s tím, že ODS a její kleptovláda voličům z kapes vytahá mnohem víc peněz než luxusní domina.

  Bohužel masochističtí voliči ODS nutí i nás ostatní účastnit se této masochistické hry na otroka a „money slave“.

  Po káždé vládě ODS a jejich levobočků (TOP09 a spol) tu zůstal obrovský tunel a právní svinčík. A když přišla EU, tak kmotři z ODS zjistili, že budou moct roky dál krást dotace a tak to podpořili všemi deseti.

  1. Touché :) Dobrý příměr, taky mi hlava nebere, jak jim to někteří lidé v mém okolí, jinak dosti inteligentní, stále dokola hází v domnění, že volí pravici.

   1. „…lidé v mém okolí, jinak dosti inteligentní, stále dokola hází …“

    – – –

    Protože reklama, marketing, psychologická manipulace.

    .

 5. Pokud by existovala opravdu pravicová strana, tak dostane cca 5%. Pokud by zmizela pětikolka, tak dostane 10%. Pokud by navíc ještě měli geniálního promotéra, tak by získala 15-20%. Po opravdové pravicové politice není poptávka. Tečka.

  Nejdřív by museli lidi přesvědčit, že se to časem vyplatí. Že nekradou. Že prožrat dnes je sice lákavé, ale u zítřejšího placení to bude víc bolet. Prostě by tady museli žít úplně jiní obyvatelé, než dnes. Pak ano, pak by měla pravicová strana šanci.

  1. To není jen o obyvatelích.
   Podívej se na takového Salazara.
   http://www.tedeum.cz/3_2010/salazar_tyran_otec_vlasti_032010.htm

   https://www.databazeknih.cz/knihy/salazar-tichy-diktator-74295

   Když předseda vlády nekrade a žije neokázale, skromně, je i ministrům trapné přikrádat, odklánět a korumpovat.

   Jeho vlastní slova:
   https://www.youtube.com/watch?v=9SDvk6_R3rs&ab_channel=JoaquimEsteves

  2. Jeden krutopřísnej týpek mi vysvětlil, že Češi si nedokážou vládnout.

   Taky, najít nějakou charismatickou, férovou, nacionalistickou osobnost s morální integritou, co by protěžovala zájmy českýho státu a lidu, a dokázala to někam dotáhnout, v dlouhodobým časovým horizontu? Těžko – já kde nic to nic, nevidím.

   Orbána na ně. Volit Korunu Českou, a nechat se spravovat jako provincie Uherska.

 6. Tak tohle je mazec, vážení!
  https://aeronet.news/video-roztrzka-mezi-jevgenijem-prigozinem-a-generalnim-stabem-ruske-armady-se-dramaticky-vyostrila-sef-pmc-wagner-group-v-emotivni-hlasove-nahravce-obvinil-generaly-z-napomahani-nepriteli/
  Už si o tom cvrlikají i vrabci na střeše, že ruský generální štáb je složený v podstatě ze samých „agentů Pávků“, překabátěných a pracujících nikoliv pro vlastní zemi, ale pro jistou zámořskou velmoc.
  Tohle je situace obdobná ve všech generálních štábech zemí východního bloku. Prostě po převratech v 90. letech si tam dosadili z USA svoje vlastní vlastizrádce a vykopali odtud všechny vlastence.

  1. Nikoli, kabrňáku. Tohle je vnitřní mocenský boj mezi Prigožinem+Surovikinem+Kadyrovem, kdy tahle partička si mezi sebou už domlouvala, kdo bude ministr obrany a kdo bude mít jiné posty – a mezi Putinovými věrnými Gerasimovem, Šojgum a FSB.

   Triu PSK hrálo jim do karet, že se je milovali ruští nacionalisti včetně warbloggerů, a těm Putin musel dělat ústupky.

   Jenže partička PSK už začala moc ohrožovat systém, jak si jej vybalancoval Putin, takže ji Gosudar zařízl. Nechal Wagnera vykrvácet a nedává mu dělostřeleckou munici. Wagnerovci na to nejdříve reagovali arogantně sebejistě a posílali Gerasimova a Šojgu „na chuj ty pizděc naval munici“ – ale teď už jim sklaplo a hezky slušně žadoní, jestli by se prosím prosím milostivě neslitoval a nějakou munici jim neposlal, smutně koukáme. Pochopili, že tahají za kratší konec provazu.

   Porovnej si sám:
   https://twitter.com/i/status/1626260315166892033
   https://video.twimg.com/ext_tw_video/1607440031555244041/pu/vid/320×344/MffEo3Ph7WYEe9oY.mp4?tag=12

   1. Vnitrák Mrcasík se zase činí. Byť na pochvalu nadřízeného náčelníka ploskolebých vnitráckých apačů, to rozhodně není. Bo z toho všude čouhá lež a manipulace zcela zjevná.

    Pravda je taková, že Wagnerovci jsou zdaleka nejefektivnější jednotkou na bojišti. A jediný důvod, proč někdo z generality chce tuto jednotku, která dělá práci místo regulerní armády, zasabotovat, je ten, že je to vlastizrádce.
    Atačí se kouknout na náš generální štáb, jak tam ty lampasácké čivavy unisono piští „na rusa, na rusa!“. S ruskou generalitou je jen jediný rozdíl, že oni to tak otevřeně pištět nemůžou, že si přejí selhání SVO. Protože by je potomci těch co zahynuli ve Velké vlastenecké válce, prostě vynesli v zubech.
    Což oni je vynesou tak jako tak, protože jejich protistátní činnost je už naprosto zjevná. Teď si toho začali všímat už i ti méně chápavější a naivnější.

    Bhužel, průměrný čech je zbabělý vohnout, který si nectí své předky ani to co pro něj udělali a jak se obětovali aby se on měl lépe. Proto pištění generálských buzíků z GŠ u nás stále zůstává bez odezvy.
    Zatímco na ruských soc. sítích se strhla bouře, po Prigožinově prohlášení.

    Ruská armáda má plné sklady munice z ještě poválečných let. Zhruba ještě tak na 2-3 války. A pomalu tam expiruje a rezne. Tak není jeden jediný důvod proč nevypravit vlak a nedovézt Wagherovcům alespoň tu starou munici do RPK a minometů či děl ze 70. let.

    Leda že je dotyčný generál vlastizrádce a chce dopřát trochu oddychu američanům, než sem navezou houfnice a tanky NATO a zmobilizují poláky, čechy, slováky,…

    Se současným tempem by totiž do půl roku stáli před Oděsou. A brzy by zabrali celé pobřeží.

    1. Kdybys četl ruské zdroje, kabrňáku, včetně polooficiálního Wagnerovského Gray Channel Telegramu a včetně té televize vykopnuté z Litvy za proruskou propagandu, tak bys věděl, že Wagnerovci dosáhli výsledků jen proto, že posílají 8členné grupy s příkazem, že pokud nedobyjí pozice ale vrátí se, půjdou ke zdi. Wagnerovi tedy prakticky došel materiál, protože vězně už všechny spotřeboval a další se mu nehlásí. Za Surovikina měl rozjednané, že namísto toho dostane „500“ – tedy mobiky a profíky, kteří odmítli nesmyslné rozkazy a stáhli se z fronty. Jenže smolík, ty nedostane, protože ani Putin nechce takhle zmasakrovat obyčejné Rusy. U vězňů to nevadilo, u etnických menšin to nevadilo, ale vygumovat pár tisíc etnických Rusů by už byl problém.

     Co do toho zbytku to prostě vidíš jako Hurvínek válku – nerozumíš historii Ruska, historii ruské politiky ani vyššímu obrazu, než je „rota na frontě“. Putin a Silovici, ze kterých vzešel (Jelcin pořádal fakticky výběrové řízení, kdy si na postu premiéra zkoušel 3 KGB/FSB a teprve kandidát Putin uspěl) si 20 let velmi pečlivě stavěl velmi vybalancovaný systém, kdy nikdo nemůže přerůst přes hlavu a zkusit uchvátit moc Gosudara. Prigožin se o to pokoušel s tvrzením, že je Putinův vyvolený. Když se veřejně prolátlo, že si s Kadyrovem už domlouval kdo bude mít jaký post na Ministerstvu Obrany RF, Putinovi za zády, tak přetekla příslovečná poslední kapka. A Prigožin teď hraje o všechno, protože pokud padne, jeho vlastní lidi ho sežerou.

     A poslední věc – ty dementní kecy o tom, že pracuji pro Vnitro nebo že mě někdo platí si nech od cesty, já také nekydám hnůj, že kdo píše proruské kecy, ten je placený ruský troll z petrohradské IRA. Všechny náplavy za to jdou okamžitě do ignoru, tobě to trpím jen proto, že si pak dáš pár facek a probereš se. Moje historie na tomhle serveru jasně ukazuje, že jdu konsistentně proti vládě, proti vnitru a proti jejich čachrům – akorát nejsem společně s tebou proruský, no můžeš se z toho zbřídit.

     1. Ještě jsi zapomněl tu pohádku o tom, jak vězni -prcačkáři a vrazi s IQ 70, kteří do té doby jen chlastali samohonku nebo pobývali ve vězení když ožralí někoho zabili či znásilnili – tedy jak tento výkvět ruského vězeňství, dokáže obsluhovat složité PVO systémy, radiokomunikační systémy a další pokročilou techniku. Na kterou potřebuješ buď VŠ elektrotechnického směru, v lepším případě několikaletý tréning s velmi silnou osobní a morální motivací.

      Realita je ovšem taková, že Wagnerovci jsou složení převážně z motivivaných vlastenců a profesionálů, lidí kteří odešli z armády, důstojníků které vyhodil nějaký zkorumpovaný generál apod.
      Kdyby tam bral každý vězeňský odpad s IQ bublajícího bahna, tak by se dočkal toho, že by takoví napáchali víc škody ve vlastních řadách, než na nepříteli. A žádné vítězství by se nekonalo.
      (docela by mě zajímalo, co si o obsluze takové pokročilé techniky myslí třeba Servisdok)

      Ty mýty a propagandistické bláboly o „lidských vlnách“ jakožto úspěšné ruské taktice, by si západní propagandisti měli už konečně strčit někam. Ne že by se to nedělo, ale to většinou bylo dílem generálů-vlastizrádců jako byl Žukov nebo jako je dnes Gerasimov.

  2. A snad bys nechtěl tvrdit, že jeden z nejbližších osobních přátel Putina, který má jeho plnou důvěru, je americký agent? Ts ts, to by tedy nebyl pěkný obrázek o brilantním úsudku a rozvědčických znalostech Gosudara.

 7. Tak nevím, měl zvací dopis v 68. roce taky 40 stránek ?

  „Vyjednávači o česko-americké dohodě o obranné spolupráci (DCA) dokončili na pracovní úrovni návrh 40stránkové smlouvy, která má usnadnit případný pobyt amerických vojáků v Česku. Sdělil to vrchní ředitel sekce obranné politiky a strategie ministerstva obrany Jan Jireš, který vedl český tým.“

  Mám takový pocit, že 40 stránek nemají ani patřičné české zákony ohledně vojenství.
  A dovoluju si upozornit, že mezinárovní smlouvy mají přednost před jakýmkoliv českým právem. Takže česká republika už prakticky ztratila jakoukoliv suverenitu a stala se jen americkým protektorátem.

  „Jak už dřív Jireš řekl Právu, konkrétní pobyt amerických vojáků nebo případný vznik americké základny na českém území neřeší. To by musela nejprve schválit vláda a parlament, jednalo by se tak o separátní politické rozhodnutí. „Pouze řeší to, že pokud se obě strany někdy v budoucnu domluví na působení amerických vojáků na území ČR, tak v dohodě DCA bude přesně popsané, co to znamená a jaké bude jejich právní postavení,“ řekl.“

  Hmmm, takže klasická salámová metoda, vaření žáby hezky pozvolna.

  „Smlouva se zabývá mj. ochranou životního prostředí, provozem vozidel s americkými vojáky a jejich rodinami nebo postavením dodavatelů amerických sil.“

  Takže oni tu budou i s rodinami ? To je regulerní okupace. A předpokládám, že budou mít postavení ubenmensche se zaručenou beztrestností před zákonem. Tedy že se to bude řešit u nich (= do ztracena).“

  „Stanovuje, že pokud vojáci v hostitelské zemi způsobí v souvislosti se svou službou trestný čin, jurisdikci nad nimi si ponechává vysílající země.“

  Čili naprostá beztrestnost.

  1. „Velká část naší armády odjede bojovat podle aliančních obranných plánů. Naše teritorium se stane významnou tranzitní zónou a zázemím a je opět na nás vojácích, aby tato zóna byla bezpečná a mohla fungovat,“ uvedl.

   V případě konfliktu mezi NATO a Ruskem by bylo v Česku velké množství legitimních cílů, které jsou již dnes v dosahu ruských zbraní. „Rusko nebude čekat, až se zorganizujeme a odjedeme někam na bojiště zabíjet jeho vojáky. Bude reagovat hned. Život každého vojáka i občana České republiky se okamžitě obrátí naruby, všechno bude jinak,“ uvedl. Považuje za nutné nic si nenalhávat a veřejnost o tom informovat.

   Je podle něj na čase začít připomínat, že existují zákonem stanovená branná povinnost, systém mobilizace a na obraně se nepodílí pouze armáda. Veřejnost se tím nemá strašit. „Je ale potřeba si věci říkat na rovinu a informovat o tom také veřejnost. Je to součást budování odolnosti a obranyschopnosti,“ dodal.

 8. takovou snůšku sraček sem už dlouho nečetl…

  ano, ptáci dycky kradli; byl tam něgdy něgdo, kdo nekradl? voni se tenkrát spokojili se stovkama milionů a aspoň NĚCO použitelnýho pro lidi za nima zbylo, teď se už jede ve stovkách miliard a za ty nebetyčný hrachy sou čímdál větší sračky eště PROTI lidem…co bychom za pár takovejch Klausů dali, sleduju ho poslední dva roky, a jeho názory jsou tisíckrát víc na úrovni, než nějakej sráč stanik, vo té vymaštěné sebrance, co sedí ve strakovce, to ani nemluvím, to sou hovna na podrážce

  s vohledem na to, co se v ojvropě děje, tak jistě, lepší varianta by byla úplná privatizace energetiky, ale to je stejně naprosto neprůchozí, a pokud stád tu privatizacu ČEZa udělá, minimálně se ty kurvy nebudou moct vymlouvat na svoje zbohatlický kamarádíčky; samozřejmě po dvou letech jejich tunelování a ojebávání lidí, takže se napakovali na tom, a eště se napakujou, až to vod nich stád za nebetyčně přestřelený prachy vodkoupí…

  1. zestádnění ČEZa sem myslel

  2. Á, někomu jsem sáhl na modlu. Ale ať si každý myslí o kterémkoli politikovi co chce. Jiná věc je podpora zestátnění ČEZu. Chtít zestátnit podnik, který už je v rukou státu, to chce velký fištrón.
   A abych nezapoměl. Až Vás zase přepadne nával emocí, tak sráčem titulujte svého fotra. Jinak děkuji za příspěvek.

 9. Že na ukrajině po 7.-9. vlně mobilizace bojuje volksturm, to už je tak nějak všeobecně známé.
  Ale že tam už mají hitlerjugend, složený i z holek, to teda čumím:

  https://twitter.com/pozorzmena/status/1627957967407443968?s=20

  To se mají české pipiny na co těšit, s naší všeho schopnou vládou.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017