Očerni policistu zajistíš mír - zpět na článek

Počet komentářů: 321

 1. U cloveka, ktery slouzi u policie, notabene udajne nejaky vyssi důstojnik, bych ocekaval vhodnejsi reakci na nejakeho uboheho, labilniho vyblikavace. Nikdy by me nenapadlo, ze můzou z cernyho mercedesu vyskakat jak kovbojove na ulici v plnem provozu pokerovane tupe hrany s bouchackou a rikat si policie.
  Takoveho vyblikavace potkam min 1x tydne a to nejezdim po D1 a ackoliv si myslim, ze by takovi jedinci meli jezdit pod bezpecnou davkou leků nebo nejezdit vůbec, z hlediska nebezpecnosti nikoho neohrozuji a nepredstavuji zadnou vaznou spolecenskou nebezpecnost. Kdyz uz by mel pomahac nutkani dokazovat svou nadrazenost, meli ho stavet beznym postupem jako pri bezne silnicni kontrole. Skoda, ze vyblikavac nemel stupen agresivity stejnou jako ty tupe hrany a nebyl drzitelem zbrojniho pasu…mohlo se na v Tv tyden mluvit o necem jinem, nez o soudruhovi Buresovi…

  1. Vubec neni co resit. Kdyz pujdu do divadla na komedii, tak chci videt komedii, protoze jsem za to uvalil prachy a mam zcela u prdele, jestli herka, co prestavuje hlavni postavu ma doma problemy se svym nabijecem ergo ji neni do smichu. Prachy shrabla, je to profik, tak chci kurva zabavu.

   Fizl, kterej shrabl prachy za to, ze je profik, proste musi umet udrzet svoje poslapany ego na voditku. Jinak mu vubec nepatri krochna do ruky. Je placenej za praci s debilama a jeden ho prave vytocil. Takze fail.

   Dal neni co resit.

   1. Tak nějak. Zkuste jako zaměstnanec poslat potencionálního zákazníka do prdele, protože je kretén. S krabicí půjdete domů ještě ten den…

    1. Tedy u vás dvou mě fascinuje jak mícháte jablka a hrušky. Policista je Zákon, prostě on je tu ze Zákona, ten Zákon vytváří vaši zákonodárci, které si vy volíte a on je zplnomocněn vykonávat svou funkci ze Zákona. A vy ho srovnáváte s nějakým zaměstnancem, co musí dodržovat nějaký morální kodex předepsaný od svého zaměstnavatele, protože ten zaměstnavatel je závislej na svých zákaznících, jinak nebude mít tržby a může zabalit krám. Takže logicky nutí zaměstnance, aby si nechali doslova srát od zákazníka na hlavu. Nebo ho srovnáváte s komedianty, kteří kdyby hráli jak ponocnej, tak si nevydělají ani na slanou vodu (pokud je teda neplatí veřejnoprávní televize, že). Policista si nenechá srát na hlavu, Sysope, jenom proto, že vy nebo mamess neuznáváte Zákon a jste duší anarchisti a nejraději byste policajty viděli na dně mořským.

     1. A já myslel, že stát se má řídit jako firma… To, že tady poukazujeme na pokřivenost systému, kde většina státních zaměstnanců prakticky nenese odpovědnost za svojí činnost mi tedy nepřijde jako míchání jablek a hrušek, ale spíše porovnání toho, jak je to někde správně a jinde špatně, ale pokud Vám přijde ok, že když jdete na úřad, kde s Váma nepříjemné úřednice vyjebávají, jak se jim zachce, protože jsou tu také ze zákona, tak si to užijte, mně se to prostě nelíbí a kritizovat to budu. A podsouvání někomu, že je anarchista si laskavě nechte od cesty.

      1. Re: marmess
       30.10.2017 v 0:36

       Fizlove jsou skoleni podobne jako pes: rekne se „lumpik“ a pes utika a steka. Fizlovi se rekne „anarchista“ nebo „nacista“ a on utika a steka. A je mu uplne u prdele, co z toho je levicak, co je pravicak a co to vubec znamena. Hlavne je tady videt, ze pitomce nelze vzdelavat tim, ze jim vysvetlite, jak to funguje, protoze oni to stejne nepochopi. Proste se musi delat jednoduche souvztaznosti stylem podnet-reakce. Tedy „ty ses voe zakon“-„ty ho muzes zmydlit,vsak mas voe cislo nebo voe kuklu. Ale ty nejses srac jako voni voe, protoze voni kdyz maj kuklu, taksou sraci voe“. Haf haf,informace vstrebana.

       Ze fizl neni zadny zakon stylem westernovek, ale ze je to statni poskok, kterej se ridi SLUZEBNIM zakonem, tedy ze SLOUZI lidem, to nema cenu jim vysvetlovat. Moc slozity.

       Ja jsem minarchista, ne anarchista (ja vim, slozity) a fizly nechc videt na dne morskym, chci je spis videt nekde makat a vydelavat hmotne statky. Par jich je potreba, proc ne, tezkou havarku nekdo sepsat musi, zajistit nebezpecneho pachatele taky, proste sluzba lidu. Ale fakt se jich nemusi po autech a sluzebnach valet 44000.

       1. Divoký Západ s volením šerifů měl něco do sebe.

        1. NWO se mně začíná líbit :oD

       2. Nebojte se, Sysope, už se vám blýská na časy, vidět váš kyselej xicht a ruce na kapotě, až vás zastaví humanoid jako policista, nebojte se, u něho emoce a sprostá slova rozhodně nebudou na prvním místě, budete mít policii, jakou si opravdu zasloužíte ;-) https://www.w4t.cz/poprve-v-historii-bylo-obcanstvi-udeleno-robotovi-62511/, zatím teda se budou starat tihle humanoidi o staré či nemocné lidi (třeba ho, Sysope, taky vyfasujete na starý nemohoucí kolena), a cesta k policii je pro ně jako stvořená, držím jim palce, ta Arábie umí ale překvapit, že? Marmessi a vy nebrečte, humanoidní úředník pro vás bude to pravé ořechové, protože lidi vám nejsou dost dobří, pořád jen remcáte, jste neustále nespokojený se vším.

        1. Tohle je asi poslední místo, kde tyhle fízlí nářky někoho dojmou. Náčelníku, proč nás lidi nemaj rádi?

         1. „Proč nás lidi nemaj rádi?“ Protože lidi jsou v 70ti procentech nevděčný svině a jsou tudíž v přesile, takže těch 30 procent, co nejsou nevděčný svině, mají smolíka pacholíka. Polo, já myslím, že můžete být spokojen, cituji: „Jednání policistů, které bylo na uveřejněném videozáznamu, je neomluvitelné, vedení krajského ředitelství se s takovým jednáním neztotožňuje a nebude je tolerovat žádnému policistovi našeho krajského ředitelství,“ uvedl ředitel plk. Mgr. Pavel Krákora.
          „Jsme si vědomi, že veřejnost je chováním policistů silně rozhořčena, ani my se s ním rozhodně neztotožňujeme, nicméně okolnosti události jsou prezentovány pouze jednostranně. Do vyřízení věci nelze z naší strany bohužel veřejnost seznámit s celým jejím průběhem,“ uvedla mjr. Ing. Martina Korandová.

          A teď já: 70 procent veřejnosti je moc rádo, že se nevděčná policie zbaví (díky jednomu hajzlovi, který účelové video i výkřiky srdceryvné „pomoc, pomoc“ dělal na něčí „zakázku“) dvou policistů z elitního útvaru, kteří se zabývají tou nejzávažnější trestnou činností a potýkají se s těmi nejhoršími zločinci (proto ta sprostá mluva jednoho z nich). Tato veřejnost jistě ocení, že bude opět o dva takové policisty z elitní jednotky méně a to zejména v době, kdy závažná kriminalita nabývá na síle.

          1. Takže opět zameteno pod koberec jako vždy.Vzhledem k faktu, že policie je největší zločinecká organizace v zemi je i případný odchod dvou dementů jako odebrání lžičky vody z rybníku.

          2. Nojo jenom dva, to nasere co, že jich v tom autě nebylo aspoň pět? Musíte přitlačit, abyste jich mimo službu postavil co nejvíce. Hele, to dáte, vy na to máte.

          3. No jestli ti dva jsou elita, tak radeji ani nechci vedet, jaky je ten zbytek.

          4. Re: ex.lex

           Která závažná kriminalita nabírá na síle? Neříkám, že nenabírá, jenom já si jí nějak nevšímám.

           Ale fajn. Až se budu moci na veřejnosti také promenádovat s bouchačkou v ruce, tak se můžeme bavit o těhle niancích. Zatím nesmím nekrytě nosit ani luk s nátahem přes patnáct kilo nebo vzduchovku (což jsem mohl jako dobu před tím). Při představě, jak jde třída gympláků přes město a šest z nich nese přes rameno malorážky by se dnes orgáni zbláznili (i když nám tehdy vzaly závěry). Atd.

           A pochopitelně až se dotyční naučí nechovat se k cizím lidem jako hulvát. Pán nebyl těžký zločinec.

          5. Nojo, tak to se musíte odstěhovat do Ameriky, abyste mohl mít doma arzenál zbraní. S tím vám já nepomůžu. To je zajímavý, u policistů vám zbraně vadí, ale sami byste měli doma nejlépe arzenál a chodili s nimi i venku.

          6. Mě osobně u polistů zbraně nevadí. Tedy myslím, že valná část z těch, kteří jsou skutečně potřeba, by se bez nich obešla, ale pochopitelně při přepadení banky nebudou ukecávat ozbrojené útočníky.

           Mě vadí, že pokud si jí vytahuje nějaký „elitní policista“ na řidiče, co si s ním vyměnili pár gest, tak je to pro Vás OK. Kdybych si to štrádoval po ulici s airsoftkou, tak mě chlapci přijedou řešit pro přestupek (což se reálně stalo, vím od zasahujícího) a podle Vás to bude ten Zákon.

           Jinak arsenál zbraní mohu mít i tady. A uznejte, že skryté nošení se přehání. Proč nemůže jít lukostřelec s lukem, myslivec přes město s puškou (obojí bylo ještě relativně nedávno možné), atd. Konečně, pokud budu mít u pasu pistoli,co tím komu udělám? Lautr nic. Blbé pravidlo, pokud jí budu mít v koženém pouzdře, stejně každý ví, že nosím a je to legální, neboť je skrytá.

          7. Protože tu zbraň vám může někdo ukrást a pak s ní spáchat zločin. Když je zbraň skrytá, není na očích a nikdo vám ji nevytrhne nebo neukradne. Neustále se řeší v poslední době pachatelé krádeží, kteří vytrhávají jiným z rukou mobily, tablety, cokoliv, na ulici v tramvaji, v metru. A teď si vemte, když půjdete všem na očích s puškou a někdo si vás vyhlídne a odzbrojí vás a pak tu zbraň použije ke spáchání zločinu.

          8. Tak to jo. Léta tu myslivci chodili s nekrytými zbraněmi pěšky z města, i v místě, kde jsem bydlel. Nevím o tom, že by jim je někdo ukradnul. Zatím co pokud jí ponese v látkovým pytli, tak to už ukrást nejde, to dá rozum.

           U déček, zejména mechanických a vzduchovek je potom tato situace vysloveně vyhrocená. Někdo mi šlohne luk a udělá s ním banku. Nebo se zlamovací vzduchovkou, paintbakou či airsoftkou. Opět, pokud jí nesu v pytli, tak každý soudný člověk tuší, že tam nemám housle a ukrást pytel je obdobně těžké, jako ukrást kvér.

           Taktéž není vyloučeno, že někdo ukradne sekerku, motorovou pilu, klíče, sadu šroubováků, videokamru a další předměty, rovněž použitelné pro spáchání přečinů, zločinů a nemravností. Časem se i ty budou muset nosit v pytli.

          9. Moje zena asi brzo bude muset nosit ze zakona rousku, bo ji porad rikam, ze by na tu svoji hubu mela mit zbrojak.

           Je videt, ze neuvazujes jako fizl. Pokud zapojis logiku, jsi v haji. Fizl neuvazuje a nehleda logiku. On posloucha hen ten Zakon a od moudra toho zakona se odviji i uvazovani fizlovo.

          10. fízl neposlouchá zákon, protože ho ani nezná. on jedná podle toho co mu řekli na pšm

          11. Však se dočkáte, Sysope, burka a hidžáb je slušivý oděv.

          12. Re: Sysop 1.11.2017 v 8:10

           Aby ta rouška ze zákona nebyla bez ohledu na hubu…

          13. LWG: Tak samozřejmě, že i v pytli vám ji někdo může ukrást, ale pořád je lepší tu zbraň mít skrytou, než dávat na odiv, že ji máte. To, že nesete přes rameno pušku ještě neznamená, že vás někdo nesejme.
           Tak třeba vám dovolí všem nosit venku zbraně jako myslivcům, které jste potkával léta. Ostatně bylo by to účinnější, když se postřílíte mezi sebou. Myslím, že je vás tu dost, kteří k tomu máte předpoklady, dle vašich reakcí tady. To bude o spoustu starostí méně. Já jsem pro. Akorát se obávám, že se ke mně nikdo nepřidá a jsme zase na začátku, těch policajtů se prostě nezbavíte. Leda byste na ně uspořádali hon.

          14. Ad ex.lex 31. 10. 23:16:
           Pak by i policajti měli nosit pistole v pytli či příručním trezůrku, protože jinak i jim někdo může tu zbraň vytrhnout. Hm…

          15. PanPředseda: Vy máte ego až do mraků, když si dáte netový alterego Pan Předseda.
           Policajt má výcvik, když si nechá vytrhnout zbraň je to ostuda nejvyššího kalibru a absolutní neprofesionální zásah. Takovej policajt ať mně nechodí na oči. Proti tomu je výkřik na grázla: kundo woe police – nádherná hudba.

          16. Ad ex.lex 1.11.2017 v 20:11:
           Chcete-li to takhle, tak ego až do mraků měl i Váš pan otec, když Vás radši nevystřík na vrata od stodoly a neposlal za tím ránu jistoty z brokovnice. I když se možná mýlím, protože podle toho, jak tu vystupujete, jste se nejspíš nenarodil, ale vyšel v rozkaze.
           Na dotaz ‚vytrhl zbraň policistovi‘ mi Google odpověděl, cituji: „Přibližný počet výsledků: 137 000 (0,61 s)“.
           Odvážím se tvrdit, že (podle mne značná) část střelců, jež nejsou policisty, má, co se týká zbraní, lepší výcvik než většina policistů (tím myslím takové ty řadové policisty, nikoli zásahovku).

          17. PanPredseda
           2.11.2017 v 11:51

           To né, to už je moc :D

          18. Ad Behemot 2.11.2017 v 12:35:
           Pardon :-)

          19. To snad ani není možné, aby se to profesionálovi, chodícímu zákonu vůbec stalo? To bude nějaká kachna…. :D

          20. to mě rozsekalo :D

          21. Tak tento příspěvek mně donutil k registraci.Ano, u orgánů mi zbraně až na výjimky fakt vadí. Před několika málo měsíci jsem si udělal zbroják.
           Na praktický zkoušce:
           1. Byl tam BACHAŘ ( dodělával si vlastní zbroják ), kterého jsem se v údivu nad jeho střeleckým výkonem fakt v šoku zeptal, jestli už někdy v životě střílel… A to střílel z ČZ 83, zbraně, kterou používá i v práci :( Nakonec zbroják s odřenýma ušima udělal.
           2. Byl tam BÝVALÝ BACHAŘ, který OPAKOVAL praktickou zkoušku, protože NENASTŘÍLEL!! ( střílel na 10m ČZ 75 )
           3. Byla tam DOPRAVNÍ POLICISTKA, která zkoušku OPAKOVALA, protože NEZVLÁDLA BEZPEČNOU MANIPULACI SE ZBRANÍ!! :(
           4. A nejlepší nakonec – zaučující se MĚSTSKÝ POLICAJT, kterého vyhodili, protože NEDOKÁZAL ANI NAPÁSKOVAT ZÁSOBNÍK!!! :(

           Kdybych neviděl na vlastní oči, neuvěřím. Já jen doufám, že tyto lidé použijí kvér pouze jako kladivo a nebudou se snažit střílet. Věřte nebo ne, nepřikrášlil jsem ani písmeno……

          22. RonineZ: Myslím že je to přesně opačně, zkušební komisař eliminuje zcela neschopné jedince z řad policie atd.

           Nemusím doufám dodávat, že kdyby bývali sloužili policajti beze zbraně, potkávali bychom na ulicích i tyto zcela nepoužitelné jedince.

          23. neuromancer: ano, pravda, taky úhel pohledu, beru. Problém je jinde. Výše uvedení bachař a PČR si dělali zbrojní průkaz pouze „pro vlastní potřebu“

           Totiž, co se týká PČR, tak ti pro výkon povolání zbrojní průkaz mít nemusí, jelikož se na ně nevztahuje zákon o zbraních. Použití zbraně policistou se řídí zákonem o Policii. Policista zbraň získá po absolvování kurzu, ve kterém prokáže znalost podmínek použití zbraně podle zákona o Policii a dále znalost bezpečné manipulace se zbraní a střelby na cíl.

           Takže se bavíme o lidech, kteří nosí krochnu každý den v práci ( a tedy s námi a kolem nás ) – bez ohledu na to, že reálně nezvládnou bezpečnou manipulaci se zbraní a/nebo střelby, aby mohli získat „svůj, civilní“ zbroják :(

          24. ex.lex, 30.10.2017 v 22:50
           Já jako jeden z veřejnosti např. ocením to, že bude o takové dva policisty, kteří nedokáží dodržovat zákon, chovají se, jako kdyby byli něco extra a my normální smrtelníci jim nesaháme ani po kotníky, že bude o takové dva policisty méně. Pokud je ovšem opět nepřikryje GIBS a nezamete to pod koberec.

          25. Goro: Máte recht, postavit ke zdi a zastřelit. co si to vůbec ta policie dovoluje, kotníky by vám měla líbat, vy jste pán, platíte ji ze svých daní. No, teď budete platit ze svých daní migranty. Ty vás vyjdou o dost dráž. Tak už abyste možná začal šetřit.

          26. Já jsem ze staré školy, tak si na všechny ty akronymy těžko zvykám. Znám jen LOL a ROFL a pak nějaký smajlíky. Jo, a ještě by to chtělo #whatadork.

          27. ex.lex: Koukám, že pán je jasnovidec. Touhle vlastností (že víc lépe, co si myslím, než já sám) oplývají většinou ženy. Bývají i stejně komunikačně agresivní, pokud si dovolím nesouhlasit s jejich názorem.
           V každém případě se od zaměstnanců chce, aby dělali to, za co jsou placení. U policie je navíc očekávání (je na diskuzi, jestli oprávněné), že by měli působit i trochu jako mravní etalon, tedy někdo, kdo dodržuje zákony a chová se správně (stejně jako by farář neměl prohánět děvky když má padla). Pokud by zmíněný farář chodil do bordelu, taky se veřejnost asi bude pozastavovat nad tím, jestli je ten pravý pro výkon své profese. Stejně tak to platí i tady.

          28. Ad Goro 2.11.2017 v 13:43:
           No co, tak o tom faráři složí sloku písničky a karavana táhne dál…
           Přišel farář do bordelu,
           pěkný pozdravení dal:
           „Pochválen buď Ježíš Kristus,
           taky bych si zamrdal.“

           :-)

        2. Ja myslim, ze prvni budou brecet fizlove, protoze budou na dlazbe. A zacnou vzlyky „…ze ja vul se lip neucil…“. Nekteri budou nostalgicky vzpominat na svych nejlepsich dvanact let zivota, tedy zakladni skolu :-)

         1. To je v pořádku, Sysope, kdo by platil lidi? Lidská práce stojí moc peněz a navíc zjišťujeme, že už ani není efektivní, proto robotizace, průmysl 4.0, digitalizace apod. Skoro pět milionů lidí jen v naší republice podle posledního sčítání lidu ani neplatí daně, tak k čemu jsou? Kolik jich neplatí daně v celém světě? Jak byste to chtěl utáhnout v budoucnu? Mnoho profesí zanikne zrovna tak jako ta policajstká. Humanoid nepotřebuje plat. Nepotřebuje školy, ani tu základní. Nejí, nespí, nepotřebuje vodu, neznečišťuje ovzduší, nechodí na wc, není po něm žádný odpad. Potřebuje jen servis a na to stačí jen určité procento populace a pak ti, kteří budou tzv. myslitelé. Humanoid nemá emoce (leda naprogramované), což je úplně skvělé, myslím, že to je na tom to nejlepší. Lidí je moc, Sysope, mají emoce, mlátěj s nimi ty emoce ode zdi ke zdi, lidi dělají bordel, s ničím nejsou spokojený, dělají si to nejhorší navzájem co můžou, tak co s nimi? Sysope, necelých 60 milionů lidí bude stačit, k čemu 5 miliard?

          1. Pokud mezitim civilizace nezanikne (zdravim Zrg), tak zcela bezpochyby fura pochuzkaru bude nahrazena nejakou pixlou. A to ne z nejakych racionalnich, nebo uspornych duvodu, ale bohapuste proto, ze nejaka soukroma firma Safefert bude tyto krapy vyrabet, dodavat, servisovat. Proste vyvar. A nebojim se rict, ze ve finale to danove poplatniky i vyjde draz, nez zivej fizl. Ale to uz je holt blbost lidi.

           Na hodne mistech (treba kriminalka), pokud ma na nich byt udrzitelny jakys takys funkcni princip, budou zatim lide nenahraditelni. Umela inteligence dobry, ale pokud jde o intuici, tu zatim jeste stroje nemaji. Snad casem.

           Nedelam si iluze, zeby robofizlove nebyli zneuzitelni, nebo lini, tedy neefektivni pro danoveho poplatnika. Ono to spise bude tak, ze jejich efektivita bude pro nekoho „vzadu“, ruzna lobby („ano zde v Kotehulkach jste jel 52 a pokud se vam to nelibi, dostavte se v nedeli ve 23nulanula na nase obecni reditelstvi sidlem v Bruseli, do te doby vam bude vuz zadrzen coby jistina…“), soukrome firmy (prodejci lekarnicek, pneumatik, detskych sedacek,…).

           Bude to samozrejme jeste horsi, nez je dnes.

           Ale konstatovani, ze je to dnes lepsi, nez to bude v budoucnu nijak nevyvraci fakt, ze uz dnes to pomerne dost stoji za hovno a o efektivite PCR lze velmi pochybovat. Za stavajiciho systemu je PCR potreba. Otazkou je ale mira. Namisto nabirani dalsich pitomcu bych spise dovybavil ty stavajici, kteri nemaji ani naboje na trenink strelby a rozhodne vice utahl srouby soukromym dodavatelum, vcetne dohledu nad plytvani sverenymi prostredky ze strany PCR.

          2. Sysope, to mně nedělejte, nejdříve ze mě děláte policajta, teď zase jsem zrg? Moc se těším, co budu příště ;-)
           Jaká intuice? Ti dva policajti taky měli intuici, že ten řidič je vadnej a přesto dostávají céres ode všech. Tak sereme na intuici, není potřeba. A až se zruší peníze, není potřeba nějakej daňovej poplatník, zbytečný, všechno bude fungovat jinak. I ta humanoidní policie. A taky nebudou ztráty na životech u těch humanoid policajtů a to je mně taky sympatický. Ještě k těm daním, já radši jako daňovej poplatník budu platit policii, hasiče nebo záchranáře než třeba politiky. Platit politiky (hlavně některé) to je absolutně neefektivní záležitost. Vyhozený prachy.

          3. Vyřiďte tam náčelníkovi, že vzkazuju, ať si vybere nějakej jinej materiál. Ti blbové co tam má (to ste vy, kucí), co nechápou psanej text, to je už ai trapný…

          4. Tak jsme to náčelníkovi řekli a on vzkazuje, že se máte k nám, Behemote, přidat jako extra blbec, abyste posílil naše řady.

          5. Re: ex.lex
           31.10.2017 v 23:00

           – zdravil jsem Zrg, pro jeho vize armageddonu nekdy koncem minulyho, predminulyho, pristiho,… nebo tohohle…? Tydne. To neni slozita glosa.

           – Behemot se docela dobre uzivi vlastni hlavou a rukama, nemusi coby komercne neuplatnitelny byt nacucnuty na statnim cecku a poslouchat nejakeho jeste blbejsiho nadrizeneho

           – prndy o humanoidech jsou pro mne asi tak dulezity, jako duchodovy system v roce 2100. Ja se drzim statutu quo.

          6. To se mně ulevilo, že už budete mrtvý, až tu budou humanoidi. Vy byste na nich zase nenechal nit suchou. Vy jste kverulant par excelence Sysope.

          7. Jsem zvykly za svoje penize dostavat to, co opravdu chci. Ostatne by bylo moc zajimave, kdyby se lidem umoznilo, aby sice dane nemohli snizit, ale mohli je rozdelovat dle sveho uvazeni. Kolipa by z toho slo na PCR… Jo ze jsou lidi blbi a pak by breceli, az by jim lumpik vybilil barak? No to treba ano, ale uplne stejne jsou blbi treba pri pojisteni nemovitosti a zatim se zda, ze je vyrazne vice tech, kteri pojistky neplati a usetri, nez tech, co jim pak sklepy proplachne voda.

          8. Jo, tak vy jste zvyklý, tak tohle je bonbonek večera :oD. Vy mně připomínáte politiky, ti jsou taky zvyklí dostávat co opravdu chtějí.
           Co se týče daní, platíme je všichni, kdo pracujeme. No, pokud by nešli žádné daně na PČR, tak by ji museli rozpustit, leda že by ji financovala Úhnije. Sloučení těch bezpečnostních složek do jednotného úhnijového sboru bude ideální, budou i lépe placeni a lépe budou moci i vymáhat Zákon. Když budete mít jeden provázaný celek nejen ekonomicky a politicky nýbrž i multikulturně s hlavním stanem, bude jedna armáda a jedna policie. Tím se taky ušetří, co furt platit tolik sborů ve všech těch zemích. Pak už nepotřebujete ani vlády v těch zemích, stačí něco jako guvernéři, co budou spravovat ten určitý zemský rajon.

          9. Jó, to se takhle podceňujou ti piráti silnic a pak je z toho tohle. Tak brou noc, nanuk snědenej, jdu natáhnout kosti. Ještě že jste tam nebyl, Sysope, mohl jste bejt třeba mrtvej za ty svý daně, žejo.

          10. No boooze, 8 mrtvejch Amiku. Amici takovej pocet cmoudu v Afghanistanu, Iraku, Syrii atd. vymasti v prumeru kazdych par hodin. Teda az na to, ze tam se to oznacuje krasnym eufemizmem „collateral damage.“

          11. Re: ex.lex
           1.11.2017 v 0:33

           No… a jak to souvisi s potrebou hromady fizlu? Presne toto je dukazem, ze jsou uplne nahovno, protoze nezachranili ani ty mrtve, ani nelecili ty zranene. Doktor a hrobar udelaji lepsi praci.

           A ze lumpa chyti a pak to vysetri? Ale prave proto si lidi v USA v kazde prdeli zamestnavali serifa, aby nemuseli honit hajzly sami. Kdyby ale serif jen buzeroval a rikal, ze potrebuje dalsi a dalsi spolupracovniky, tak by se zrejme v dobach Divokeho zapadu zhoupnul taky.

           Je naprosta ostuda policie, ze namisto kontrol lekarnicek nebyla schopna zabranit tomuto teroristickemu uroku. Ze to nejde? Pak nepotrebuji policii, FBI a CIA, kdyz je neochrani.

          12. Tak já bych byl trochu opatrnější s tím „nefungovalo to = je to k ničemu“, protože občasně selže lecos a to, že něco nefunguje proti nějakému nebezpečí nebo v konkrétním případě neznamná, že to nezafunguje jindy, je to otázka cena/výkon.

          13. A kolikrát že to zafungovalo? :D

           Poměr cena/výkon je myslim docela tragickej, když všechny ty různý divný ozbrojený spolky buzerují, olupují i zabíjí kolikrát víc lidí, než kriminálníci…

          14. Re: LWG
           1.11.2017 v 8:59

           Vzhledem k faktu,ze cely princip najimani si ochranky stylem, ze na ni platim, ale k dispozici ji mam jen na telefonu, je tragicky. Nehlede na fakt, ze mnohdy neprijede, protoze dokud neni lump v baraku, tak prece prijet nemuze. A az je lump v baraku, tak to nestihne.

           Proste policii ano, ale minimalizovat stav a osekat pravomoci. Buzerace za lekarnicky je nahovno, nehlede na to, ze stavajici lekarnicky jsou na druhe. Podobne jsem nevidel boticku (byt je to v kompotenci strazniku, ne policie), ktera by zabranila zavazeni vozidla, apod.

           System je postaven na zamestnavani neuplatnitelnych a dojeni penez. Sluzba statu. Se sluzbou obcanum uz to kulha.

          15. Je humorné to tady číst. To, že zde žijeme civilizovaně rozhodně není důsledek toho, že jsou lidi slušní Dušínové, ale toho že pořádek je vynucován. Někteří přispěvatelé mi připomínají ty opice v kleci s banánem a studenou sprchou. Jakýkoliv koncept efektivní ochrany povede k zřízení organizace, která dodržování práva bude vynucovat. Pro opičky doporučuji se inspirovat třeba ve Spojených státech, kde jsou nemalé oblasti, kde když na čas přestane fungovat veřejné osvětlení či policejní vůz přestane projíždět každých 15 min tak dochází k rapidnímu nárůstu kriminality.

          16. No jistěěě, Amíci už přišli na to, že když se pomelou mezi s sebou je to efektivnější. Máte bod.

          17. Námět k úvaze. Je ex.lex policajt, nebo si tady jen tak hraje? Pomalu začím věřit, že policajt není.

          18. b) …. ale možná je to hrající si policajt:-))).

          19. „…se pomelou mezi s sebou…“
           Já myslím, že je.

          20. Třeba je diselkytck. Já občas píšu tak, že bych při tomto způsobu hodnocení mohl být klidně policejní prezident a nejsem. Fakt ne. Nebo by mohl být prostě blbej, ale mimo složky, protože zatím neexistuje právní úprava, na základě které by blbci museli nastoupit do složek.

          21. Jakkoli pravopis může působit podobně, mezi textem blba a inteligentního dysletkita zpravidla bývá rozdíl v kvalitě obsahu. U ex.lexe se ovšem forma s obsahem vzácně snoubí.
           No jistě – to, že každý policista je blb (dobře, tak jsem si trochu zapřeháněl – může být i obyčejnou sviní), samozřejmě neznamená, že každý blb je policistou. Jen jsem si tipnul.

          22. Re: LWG
           2.11.2017 v 23:21

           Mozna jsem prehnany optimista, ale stale tak nejak uvnitr duse doufam, ze PCR uplne blbce s obrovskym sebevedomim nezamestnava.

          23. @ex.lex „Ti dva policajti taky měli intuici, že ten řidič je vadnej a přesto dostávají céres ode všech.“

           Oni přece nedostávaj céres kvůli intuici. Ať si myslej, co chtěj. Céres dostávaj proto, jak na základě té intuice (ať už byla správná, nebo ne) jednali. Nevím, jestli jste ochoten to rozlišit.

           Ale když říkáte, že policajt je Zákon, třeba mě poučíte, jaké ustanovení umožňuje policajtovi za daných okolností (neprobíhala žádná honička) zablokovat vozidlo, přistoupit s volně nesenou zbraní v ruce k občanovi a bez předložení služebního průkazu po něm cokoli chtít.

     2. Upřímně, tím „zákrokem“ oba pánové nadělali na hlavu nejen sami sobě, ale všem, kdo v ČR nosí stejnokroj či služební odznak. A následně si s celým zákonem o Policii si IMHO vytřeli pozadí.

     3. i policajt musí dodržovat kodex svého zaměstnavatele a především musí dodržovat zákony
      zákon o služebním poměru §42 (1) Příslušník musí být propuštěn, jestliže
      odst. d) porušil služební slib tím, že se dopustil zavrženíhodného jednání, které má znaky trestného činu a je způsobilé ohrozit dobrou pověst bezpečnostního sboru,

     4. Já si osobně myslím /po mnohých interakcích s nimi/, že si flojdi i kriminálnická služba mizernou pověst zavinili velkým dílem sami. Flojdi buráckým jednáním, nadřazeností /pomáhat a chránit, fakt jo?/, zbytečnými buzeracemi, kovbojskými manýry, honičkami po americku, při kterých bývají nezřídka poškozeni i další nezúčastnění atd. Kriminálnická služba zase odfláklým vyšetřováním, nezajišťováním důležitých důkazů pro státní zástupce ve stylu „hlavně už ať je to z krku“ – případů, kdy něco vysloveně ojebali byla i v médiích spousta a pak se zbytečně spílá soudcům, že někoho pro nedostatek důkazů pustí.
      Dokud se nezačnou chovat jako lidé a přesně v duchu toho už zprofanovaného PaCh, bude to čím dál horší a nelze se divit lidem, že když dostanou možnost, jaksepatří jim zatopí.
      Ostatně jak bývalá SNB, tak jejich pohrobci nikdy velké vážnosti a úcty v těchto končinách nepožívali – když už ne kvůli „volovinám“, pak tedy proto, že ty byli vždy oni, co se postavili se zbraněmi v rukách proti těm, kterým měli sloužit a které měli chránit. Udělali to už mnohokrát – a sviňárny s nějakým dopadem si bohužel lidé pamatují mnohem lépe, než dobré skutky, které jejich příslušníci bezesporu páchali také.

      1. Fizlum predevsim chybi (krom jineho) sebereflexe. Oni delaji uplne vsechno dobre a poud se ti to ty xindle ovcanskej nelibi, taxe seber a tahni jinam, vsak uz nemame 70. leta, ale o5 60.

       Prijde mi to takove hezky romske, az multikulturni.

     5. “ je zplnomocněn vykonávat svou funkci ze Zákona“
      To nepochybně, jen vám tam chybí „Státní moc lze uplatňovat jen v případech a v mezích stanovených zákonem, a to způsobem, který zákon stanoví.“ No, a tady pánové poněkud selhali.

      1. Karkulka: pánové neselhali, pánové se potýkají s takovými kriminálními živly, že by vám lezly oči z důlků a americký thriller byste považoval za pohádku. Takže se tý rychlý zásahový akci absolutně nedivím. Řidič jasně vykazoval známky chování, co oni vyhodnotili jako špatné a podezřelé. Můžeme to maximálně nazvat jakousi „deformací z povolání“ (což se vyskytuje běžně i u daleko méně náročných profesí), ale rozhodně to nebylo nic, co by stálo za takový účelový mediální hon. A jestli někoho pohoršila ta peprná mluva jednoho z nich, tak to sorry, to se omlouváme, my totiž normálně jednáme s krimiživly v bílých rukavičkách, vykáme jim, ptáme se, jak se po vraždě vyspali a nabízíme jim růžovou cukrovou vatu.

       1. Clovek aby se bal jit po ulici, ze narazi na reznika z jatek. Ten videl v zivote krve,ze by nam lezly oci z dulku. A ze by tasil sekacek, bych se vubec nedivil. Vzdyt je to jeho prace. Proste poseka par lidi, deformace z povolani.

        1. Nojo, jenomže u řezníka by to byla vražda, ovšem pokud policista takového řezníka zastaví dřív a zařve kundo vole policie stůj, tak je to v pořádku, lidi mu zatleskaj, a jedinej Sysop a jeho věrní přicmrdávači oleje do ohně tady, na tom opět najde nějakou mouchu. Jenomže když takhle policisté pro nějaké podezření nekalostí zastaví vyichtelenýho řidiče, kterej klidně mohl mít mačetu v kufru a mohl bejt ten řezník, tak už to není v pořádku, protože ten vyichtelenej řidič si to celý nahrával, aby to mohl použít jakože „pomoc, pomoc“ zlí policajti, lidi já nic, já jen vyichtelenej hajzlík, co chtěl mít (mimo jiné nekalé úmysly) ještě největší sledovanost na jůťůbku.

         1. Podivejme se, kolipa nasranych rezniku se sekackem v ruce zastavil udatny fizl a kolipa failu udelali fizlove na nevinnych ovcanech rekneme treba za posledni rok.

          Tyhle hypoteticke uvahy nad „…pokud policista…“ ve srovnani s realnym „…policista udelal…“ neobstoji. Je to neco jako „muj pes sice obcas pokouse male dite nejakeho souseda, ale pokud by vesnici napadl nejaky vrah, tak ho bud zastavi a nebo aspon bude stekat. Proto ho po vesnici necham litat dal“.

          Ono se nehraje na „mohl“, alebrz na „udelal“.

          1. Co takhle prevence? Nic?

          2. V ČR?? Čistá nula. Když už tady vidim nějakýho CopThePigga, tak jsou zabukvičený na nějakym místě, který hlavně dobře vynáší. Dycky mě fascinuje, jak jsou schovaný za nějakou zákazovou cedulí, přičemž kdyby skutečně mělo jít o nějakou prevenci, tak by zřejmě měli preventivně působit před ní. Problém vyřešenej. Kontrolní kontroly taky mají mít preventivní funkci, zdalipak teda za ty prachy a přidanou buzeraci máme nějakou statistiku udělených přestupků v jejich rámci?

          3. No, po tom co tady čtu ty názory na policii se ani nedivím, že se snaží nevyčnívat. A na ulicích je jich málo, v kancelářích podstatně víc. Jenomže všechno odnášejí ti na těch ulicích, protože jsou nejvíce vidět. Ti kancelářský ne, ti jsou schovaný. Takže dělat obyčejnýho poldu není žádnej med. A dobrejch kriminalistů taky ubývá, je to nevděčná práce, kriminálníků je čím dál více a když chcete skutečně bojovat proti zločinu, každej vám hází klacky pod nohy. Z toho možná pramení pak i ta občasná frustrace, protože vidíte ty hrůzy, které obyčejný člověk nevidí, každý den se s tím potýkáte, máte za sebou spoustu dobře odvedené práce, jenže to nikdo neocení, ale nějaký prohřešek se řeší ihned s mediální parádou. Média nezajímají dobře odvedené věci, dřina, práce, média potřebují senzace, jinak by je lidi nesledovali. Ten maník by si taky ty policajty nenatočil, kdyby tam nedošlo k nějakému excesu z jejich strany. Nebylo by to zajímavé pro lidi a sledovanost mizivá.

          4. Ta prace fizla neni o nic horsi, nez jine zamestnani, treba i ucitel. Vetsinu casu proflaka, obcas zarve na nejakeho spratka, obcas mu nejaky zazobany tatik vysvetli, ze ten servany spratek byl jeho, nekdy se za nej reditel postavi a jindy ho vyrazi, apod. Nicmene ten ucitel zadne vysluhy nedostane a na ulici se krikem „skolni inspekceeeee“ nezachrani.

           A pokd jde o hruzy, tak ja jsem jako pubos mel mesicni brigadu na patolce, takze jen tak neco uz mne nerozhodi.

           Podobne to maji felcari. Nevdecna prace, lidi je serou, staci malo a hned je nekdo zaluje, zodpovednost obrovska… takto to muzeme brat celej vecer.

          5. Nojo, měsíc na patologii, to už jste sežral šalomounovo hovno. Když tomu učiteli ten zazobaný papík ustřelí hlavu, protože jeho spratkovi dal pohlavek za neurvalé chování, tak kdo to bude vyšetřovat, když nebudete mít tu nenáviděnou policii? Půjdete tu vraždu vyšetřit vy, Sysope, zatýkat vraha budete taky vy, za svoje daně?

          6. Šel by doložit alespoň jeden případ, kdy by se popisovaný stalo?? Jinak je víc namístě se ptát kdo by měřil padesátku v míste, kde je jinak 70 bez jinýho zjevnýho dopravního omezení, zkrátka kdo jinej by tam ty značky dal a šel vynucovat když ne švestky. Když počád melete o tom, jak nás ta vaše skvadra chrání před padouchama a jak by bez vás vypukl totální chaos, tak jak nakonec dopadla střílečka v Uherskym Brodě?

          7. Re: Blaugranas – Smajlinka
           1.11.2017 v 12:25

           To mas marny. On je schopen jeden pripad, kdy nahodou PCR neco ze svych povinnosti uspesne dotahla do konce, pouzit jako dukaz, ze je potreba, aby nejlepe u nich bylo pul naroda.

           Moje osobni zkusenost je, ze jsem je v zivote opravdu potreboval petkrat. Dvakrat, kdyz mne prepadli, a trikrat, kdyz mne okradli. Vysledkem je, ze ty tri kradeze byly samozrejme odlozeny a ty dve prepadeni mi alespon umoznily v roce ’92 si vydupat ZP, prtoze PCR sama uznala, ze nema sanci mne chranit (tehdy se jeste Gabal zrejme nesral do politiky). Takze lumpove vs. PCR 5:0, nemuzu si pomoct.

          8. Půl národa by to ani nedalo, fyzický testy, vždyť je to samej chabrus, křikloun „pomoc, pomoc“ a sluníčkovej pacifista, co si nechá radši korektně od nepřítele uříznout hlavu. Vás by, Sysope, u police ani nezaměstnali, možná jako vrátnýho, a to jedině s mojí přímluvou, obrovskou.

          9. Re: ex.lex
           1.11.2017 v 20:17

           Proc bych boha jeho mel lezt k PCR? Takovej kripl fakt nejsem. Docela dobre se uzivim rukama a hlavou v kapitalistickem svete, nepotrebuju socialistickej statni cecik. Diky.

           Pokud jsou fyzicke testy nad schopnosti uchazecu,nicmene se vola po zvyseni poctu fizlu,no tak holt se budou muset prizpusobit ty fyzicke testy. Vsak on stat neco vymysli, to jsem v klidu.

          10. Jestli vy se, Sysope, živíte hlavou, tak už mně hodně věcí dochází, proč je tenhle stát tak v prdeli.

          11. Re: ex.lex
           1.11.2017 v 20:57

           No vidite, ze to chapete. Protoze ti schopnejsi ten stat proste nedoji.

          12. Re: Sysop
           1.11.2017 v 20:05

           Asi tak. Detto ze zkušenosti vlastní i mýho sociálního okolí, škoda slov. Pak se odněkud zjeví tenhle gumídek a pláče, že od společnosti nedostanou aplaus vestoje, květiny a medajli, když někteří z nich vší pravděpodobnosti navzdory odvedou svou práci. Ke vší smůle nás všech jejich problémy imo plynou ze snad záměrně neefektivního vedení, tim spíš je ale jasný, že mezi tou sebrankou nemá slušnej člověk co pohledávat.

           P.S. speciálně pro exlexe: tou prací skutečně nemam namysli zbuzerování nějakýho vesničana do bezvědomí za nezapnutej bezpečnostní pás, kontrolní kontroly nebo že rozmáznete děcko o barák čété.

          13. Re: Sysop

           Učitel – vetsinu casu proflaka, obcas zarve na nejakeho spratka,

           Tak si musím zjistit, co žena vlastně dělá. Všechny ty její popisy práce vypadají úplně jinak a to ještě není velící důsto.. chtěl jsem říct třídní.

          14. To jsem citoval sveho tchana, byvaleho skolniho inspektora. Moje tchyne byla ucitelka na druhem stupni a jeji bratr rediteluje na ZS dodnes.

           Mam to jen z overenych zdroju ;-)

          15. Jj, chudáci, maj to těžký. Takže pak to je samá sebevražda stylu desetkrát spadl na nůž, pak se oběsil, uklidil po sobě a zamkl zvenku, žejo?

           Pro ty tzn. kriminalisty jsou jen dva druhý lidí – vinen, a zatím na svobodě. Jestli to kurví kvůli příkazu shora, neschopnosti nebo jenom snaze mít čárky je jdno, je to dost příšerný a kolik lidí je v kriminále nevinnejch ani nechci uvažovat.

          16. Behemot
           1.11.2017 v 21:11

           Vis co je zajimavy? Ze kdyz se mele neco o Zbrojnim zakonu, tak se vzdy objevi nejakej mudrlant, co vykrikuje, ze „lidi jsou ten nespolehlivej faktor“. Zatimco pokud jde o zakon sluzebni, tak nikdo nevyrvava, ze problemem PCR jsou sami fizlove.

           Pro exlex je to moc slozity vstrebat, on chodi spat se serifskou hvezdou na prsou pyzama. PCR je neco jako komunismus. Perfektne fungujici system, kdyby ho nekurvili sami ucastnici.

           Ja vubec nic nemam proti PCR. Nektere prace proste nejaky statni poskok delat musi a hasici nemuzou byt vsude. Chapu to. Ale nechapu, proc jich ma byt cim dal tim vic, kdyz vysledky jejich prace jsou cim dal tim vice tristni a hlavne – v drtive vetsine tato prace pritahuje uplne debily, co si neumi ani precist Ustavu.

           Takova kriminalistika ve sve podstate uz by mohla byt zcela mimo PCR. Kdyz jedou nekoho zajistit, stejne si berou litacku. Pro mne za mne by to mohl byt zcela samostany segment spadajici pod MVCR. Zpravidla jsou tam dost chytri lidi a do hokny se nechodi valet, ani si foukat bebi buzerovanim lidi, kteri je pres statni kasu zivi. Je to proste jina sorta.

          17. Sysop
           1.11.2017 v 21:18

           Přečti si pár článků od Peciny, obávám se, že se ti iluze o kvalitě kriminalistů vypaří jak pára nad hrncem.

          18. Re: Behemot
           1.11.2017 v 21:25

           Ja se snazil vyzdvihnout, ze jednooky je lepsi, nez slepy… Ono kdyz se podivas, jak funguji felcari, autoservisaci,… tak co bys pak cekal ve statni sfere? Kdo neco umi, neleze do statni sfery a ti, co ‚umi‘ uplne nejvic, tu statni sferu v souladu se zakonem rozkradaji.

           Kdo nic neumi, nechce osobni zodpovednost, chce klidek nekde v zavetri, jde k PCR. Je to takovy hybrid mezi civilem a armadou.

          19. Sysop
           1.11.2017 v 21:33

           No jak koukám, tak sme se zase vrátili do temných časů, kdy úředník je pán a plebs může jen šoupat nohama. Kripl Musil dneska defacto vypnul stošestku, zatím jen ke mzdám, ale to ostatní příde: http://paragraphos.pecina.cz/2017/11/ustavni-soud-dale-omezil-svobodny.html

          20. Behemote, vy potřebujete terapii NWO jak prase drbání.

       2. Obhajujete neobhajitelné: je irelevantní s kým se pánové (možná, občas) potýkají, pořád jsou povinni dělat pouze to co jim zákon povoluje, a pouze způsobem který zákon stanoví.

        Argument že „pán mohl mít v kufru mačetu“ je naprosto k smíchu – ano, mohl. On mu to totiž žádný zákon nezakazuje, nebo se snad mýlím? Samozřejmě pán mohl být také několikanásobný vrah – ale i kdyby byl, i přesto musí policisté dodržovat zákon.

        1. karkulka: policisté jsou Zákon. Šmytec. Zvykněte si, že vám nebude všechno procházet, že si nebudete dělat co chcete, vaše svoboda končí tam, kde začíná svoboda druhého. Pirát nemá co dělat na silnici, ten může být jedině ve sněmovně.

         1. Fízlí PŠM je zdá se stejně kvalitní jako před listopadem 1989. Není pak divu, že jsou švestky oprávněně za dementy.

          1. polo: tak se odstěhujte, když se vám něco nelíbí, nikdo vás tady nedrží. Hranice máte otevřený, vzhůru do migrace, matka vám napeče buchty a můžete vyrazit.

          2. No, vždyť říkám, jako před listopadem. Náčelníku, proč nás lidi nemaj rádi? A ty co nás nemaj rádi vyexpedujeme v akci Asanace.
           Ale dneska už to tak snadno nejde, soudruhu.

          3. polo: Odstěhujte se jinam a nefňukejte mně tady neustále, jak jste ze všeho frustrovanej. Navíc jste postiženej minulou dobou, ti jsou nejhorší, pořád řešej nějaký starý křivdy, je to v nich jak v koze lůj, jsou psychicky vyichtelený a nemůžou se s tím srovnat. Zajděte k psychiatrovi, třeba vám poradí, jak se vypořádat s tím, že jste žil v socialismu. Vy byste potřeboval vojnu jak řemen, tak čtyři roky minimálně. Tyhle kňoury jako jste vy nemůžu vystát.

          4. Já se nikam stěhovat nebudu. Mně se tady líbí. Jsem tady doma a vyšinuté švestky s IQ tykve, které ještě ke všemu kňourají v diskusích, že je lidi nemaj rádi, když se chovají jako idioti mě odsud nevyženou. Méně pláče a a více nasazených botiček, soudruhu. :-) Tvá gramofonová deska zkrátka nefunguje :-)

          5. polo: Jedinej kdo tu kňourá jste vy. A zase nářek nad nasazenou botičkou, no ty woe, vy musíte bejt frustrovanej jak stehno. No bóže, tak vám někdo nasadil botičku na auto, to je vopravdu strašnej příběh, lidi, botičku mu nasadili, problém jak stehno pro alterego polo.
           Jo, a mně je úplně u systému, jestli má někdo někoho rád nebo ne. Mě takový věci absolutně nezajímají.

          6. Je to legrace, jak ti ujíždí půda pod nohama a vztekle mlátíš hlavičkou o zem. :-D

          7. Tak já momentálně baštím pistáciovýho magnuma. Měl byste si dát taky nanuk, sladký vám prospěje.

          8. Jsou předměty, které by běžný konzument nejedl ani za mzdu.
           Musíte být výjimečný a odolný humanoid.

          9. ygorek: My, humanoidi, předměty nejíme, my jíme potraviny. Vy máte dobře vymoglovanej mozek, to se hned tak nevidí. Ten dýfens tu má opravdu neuvěřitelnou sestavu, už chápu, proč se vždycky zrg, atom a ještě pár jiných nicků najednou stáhne, když naběhne tahle celá vaše „parta“ vedená Sysopem. Takovej nízkej vrozenej intelekt u tolika lidí na jednom webu je pozoruhodný úkaz :oD

          10. Sysop s tebou, orgáne, jednal vysloveně v rukavičkách, smím-li se vyjádřit. Já bych se neudržel. Holt, sice preferuji saturninovsky elegantní řešení, jenže když se narazí na extra blba, nedám to. Temperament. A slovo intelekt proboha ani nevyslovuj.

         2. ex.lex 31.10.2017 v 20:33

          „policisté jsou Zákon“ Ale hovno, soudruhu orgáne. Pro obecního nebo státního pohůnka platí zákon úplně stejně, byť se vám na politickém školení mužstva snaží namluvit něco jiného. A ano, zvykněte si, že vám nebude všechno procházet a že si nebudete dělat, co chcete. Zvláště chování zpanštělého hovada vám nebude tolerováno.

         3. ex.lex: To jsou totální nesmysly, v ČR je právo Ústava, Sbírka zákonů a vyhlášek (a dalších předpisů) a právo vykládají soud několika instancí, nad nimi bdí Ústavní Soud. Dá se tedy tvrdit že soud je zákon.

          1. Tak. Fizl je neco jako vratnej. Dostane od sefa noty, tak otravuje lidi. Jinak je vetsinu casu zalezlej v budce a cumi na telku.

          2. To, že vás přepadli a okradli není vina policajtů. Nasazujete psí hlavu policii, zatímco sám jste plný žluče, jedu, smutku, vzteku, bezmoci kvůli tomu, co se vám stalo. Konečně to z vás vylezlo, proč ta obrovská nevraživost vůči policii. Na pachatele se zlobte, ne na policii. Jste frustrovaný invalida a kopete do policajtů. Hledáte viníka svého osudu na špatném místě. To hodně vypovídá o vašem charakteru i osobnosti.

          3. Oh, racite se myliti. Prectete si proslov Ivana Gabala ohledne toho, jakou praci zastava PCR a proc je tedy zbytecne, aby lide nosili zbrane. Samozrejme neopomente se podivat, jakou funkci tento soudruh zastava. A protoze takto vysoce postaveny clovek, ktery ma tyto rozhodovaci pravomoci zcela jiste neni debil a nesere si do huby, tak je jasne, co mam od PCR ocekavat, ze.

           Ergo ten vyrok neni muj, ale cloveka, ktery do bezpecnosti teto zeme ma hodne co mluvit.

           Co vas se tyce, tak doporucuji jedno: sudte vyrok a ne recnika.

          4. neuromancer: Soud je Zákon? Vážně? Kdyby soud neměl obžalovaného, kterého mu doslova naservírují až na podnose policisté se všemi přímými a nepřímými důkazy, což představuje titěrnou práci, o které nemáte ani šajnu, a kdyby žalobce nevznesl obvinění, tak si soud může tak akorát zajít na pivo, protože by byl zbytečnej. Policajt je Zákon, on je ten nejhlavnější, kdo dodá viníka, soud je už jen úřad, který projedná případ se všemi náležitostmi a vynese rozsudek. No ty woe.

          5. To, ze pucflek prinese ulovek, z nej lovce nedela.

           Fizl neni zadnej zakon. Je to jen pucflek zakona.

          6. Ale dělá, Sysope, dělá to z něho lovce největšího, nikdo jinej ten úlovek nepřinese. Takže se zklidněte, chápu, že máte vztek pořád na ty grázly, co vás zřídili, ale nevydupete si tady nesmysly, to fakt ne.

          7. Re: ex.lex
           1.11.2017 v 20:59

           Kdyz jdu s mym psem na lov, tak sice on kachnu prinese, ale lovec jsem ja. Ja jsem o jeji smrti rozhodl a take rozhodnu, co s ni bude dal. Pes mozna dostane behy.

           Mate holt hokej v praci. Ale to se stava. Mnohdy si uklizecka mysli, ze je vic, nez reditel, protoze „bez ni by v te spine shnili“. A koho si myslite, ze drive vymeni? Reditele, nebo ulizecku? Soudce bude soudit nadozivoti, i kdyz udela botu. Vy poletite za botu takovym obloukem, ze po 100 metrech zacnee zvolna klesat.

           A vvvottom tto je.

          8. Vy nejste žádnej lovec, vy jste zapšklej invalida, co si honí ego na tom, že kope do všeho, do čeho může
           kopnout schovaný za nickem alterega. Ještě tu od vás nezaznělo jediný pozitivum. Pod všemi diskuzemi jenom nadáváte, kopete kolem sebe, házíte jedový sliny, nikdo tu není tak skutečně psychicky zdrcenej jako vy. cítím to z vás i přes ten monitor. A uklízečka je víc než ředitel. Ředitelů vám v dnešní době najdu tolik, že s nimi zaplním půlku Václaváku, minimálně. A uklízeček tam bude naprostý minimum, Sysope. A votomje.

          9. ex.lex 1.11.2017 v 20:54

           Hele a kolik z vás orgánů dělá tu „titěrnou práci“. Jen dnes jsem viděl x vašich soudruhů titěrně postávat u silnice (přičemž několik duševně nedostatečných se snažilo přesvědčit okolí, že u toho nejsou vidět).

           Policajt je hovno zákon. Jen pohůnek, co zaštěká a přinese. A to ještě jen tehdy, když dostane povel. Jestli tohle nechápete, tak přijímací testy ke sboru musí mít opravdu tristní úroveň.

          10. Nejen přijímací, očividně to platí i pro psychotesty.

          11. Re: ygorek
           1.11.2017 v 22:20

           Ja si cele roky myslel,ze Izerova scenka z Policejni akademie a proslaveny bily kun je kamuflovana. Ale cim dal tim vice nabyvam presvedceni, ze se jednalo o skryty zaznam reality.

          12. kat: Vy ještě žijete v roce 1960, jste nám tam zamrzl, čéče, to je furt soudruhu sem, soudruhu tam, až tahle generace postiženejch katů frustrovanejch minulostí jako vy vymře, myslím, že si společnost skutečně oddychne.

          13. ex.lex 2.11.2017 v 0:21

           Použil jsem „vašich soudruhů“ v původním významu toho slova (soudruh – někdo stejného stavu jako vy). Je celkem smutné, že mnohým při tomto oslovení naskakuje souvislost s jistou levicovou stranou a jejími členy. Možná zvyk z dob minulých.

          14. kat: Nojo, někdo tam postávat musí, policii ještě nezrušili, tak se s tím budete muset, kate, smířit. Ale můžete zkusit demonstraci, heslo by mohlo bejt třeba jako: Chceme národ bez policie! Pryč s duševně nedostatečnými! Pryč s pohůnky! Pomáhat a chránit si budeme sami!, hele nevzdávejte to, třeba vám to vyjde a policii zrušej.

          15. ex.lex 2.11.2017 v 0:44

           Netuším, proč musí někdo postávat u silnice, ale uvítal bych, kdybych mu na to postávání nemusel přispívat. Na demonstrace nechodím, takže se asi neuvidíme.

           „Národ bez policie“ – patrně jste chtěl napsat stát bez policie. Na tom bychom se mohli shodnout. „Pomáhat a chránit“ – vážně se s námi chcete podělit o nějaké chrabré skutky, na které by toto heslo pasovalo? Sem s tím! Ale vynechte srdceryvná dramata o záchráněných kočkách ze stromů či střech, ať to není příliš dlouhé.

          16. Tady jeden je, s jakým nasazením se sami hned pustili do odklízení následků nehody! https://www.facebook.com/tipmobile/videos/vb.208250371032/1598123559234/?type=2&theater

          17. Dá se říct, že přímo zachránili hodnoty. Vyčkejte času, Behemote, počínání oněch „záchranářů“ vám bude jistě odborně vysvětleno.

         4. „policisté jsou Zákon“
          Opravdu si někdo myslí, že má cenu vyměňovat si argumenty s někým, kdo to zcela vážně vidí takhle?
          Policajti nejsou zákon, darebáku (jakkoliv vám to na PŠM asi říkali). Policajti jsou pouze jednou ze složek, zajišťujících jeho vymahatelnost. Nezbavuje je to povinnosti ten Zákon dodržovat taky.
          Jestli si tohle myslí většina policajtů, tak se nedivím, že to vypadá, jak to vypadá.

          1. Mam kamarada v Brne, kterej tam leta delal slapku PCR.

           A pamatuju se, jak mi s gustem rikal „hele, ja mu reknu vo papiry, ty si dam voe tady do kapsy a pak teprve ho resim voe. A jak je kua hodnej.“

           A ja na to: „ja bych se s tebou vubec nebavil. Bud si mne prover, vrat mi papiry a zahjime ukon, nebo si je zatim nech, ale nema smysl pokracovat v nejakem prosetrovani, kdyz ani nevis, s kym mluvis“.

           To ho lehce nasralo „si pyco myslis, ze nesklapne krovky kdyz mam jeho papiry voe??“

           A ja na to: „ja bych se na papiry vysral, vubec se s takovym arogantnim hovadem nebavil a pokud by nezahajil zadny ukon, tak bych klidne odjel a jeste podal zalobu pro nezakonne odneti dokladu totoznosti. Na to totiz potrebujes prikaz soudu, ‚voe'“.

           Mam zkusenost, ze v Madarsku mi v roce ’94 faleska policejni hlidka ukradla pas a na konzulatu mi rekli „nemel jste jim ho davat do ruky, mel jste jim ho jen ukazat. Nejste povinen pri prokazani totoznosti vydat doklad z ruky“.

           No kamarad to hrozne tezko rozdejchaval. A jak vidim, tak tohle uvazovani je u PCR standard.

          2. John P.Graver: Nerozčilujte se, to je o infarkt. Tak v Kanadě už mají jiný zákony, tam už NWO jede v plný palbě
           http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Bili-bezte-pryc-Jedna-zena-neposlechla-a-umelci-se-za-to-omluvili-510412
           Johne, taky se dočkáte, budeme zdvořilí, až vám to bude líto.

          3. Ake zakony ze tu mame? Kde presne ste to vycital? V clanku ktory popisuje ako nejaka „spevacka“ ktorej meno som si musel zagooglit si privolava k podiu svojich a nejaka fotografka ich tam nechcela pustit? A to cele v sukromom zariadeni? Ti idioti sa ospravedlnovali z vlastnej vola a tusim ze prave prisli o nejakych dobrovolnikov natrvalo. To ste si vybral dost mizernu temu. Mne skor vadia ine veci. Napriklad to, ze sme tu mali prave pripad kulturneho obohatenia a media skor osocuju obet a nepisu nic o podozrivom. Mali sme totiz v nasom 400 tisicovom meste stvrtu vrazdu roka 2017. Obet je modrooka bloninka menom Josie Glenn a miestna televizna stanica uz nezabudla pripomenut ze viedla „riskantny zivot“. Pracovala v „exotickom masaznom salone“. Podozrivy Oluwatobi Boyede zjavne nepochopil ze v Kanade je prostitucia legalna a ze zeny s ktorymi sa stretne v „exotickych masaznych salonoch“ nie su lovna zver. Pravda, o nom nepisu vobec nic. Celkom by ma zaujimalo ze odkial prisiel (podla mena to vyzera na Nigeriu), ako sa dostal do Kanady a ze cim sa tu zivi.

         5. „…vaše svoboda končí tam, kde začíná svoboda druhého….“

          Ja si furt rikal, odkud se tento blabol vzal.

          A uz to vim!

          Z ust nejakeho bachare nebo fizla. Uplne vidim tu kobku, co v ni chodi mukl ctyri kroky od zdi jedne kobky k te druhe a okynkem mu bachar rika prave tuto vetu.

          1. Jo, zlatý časy, když byly kobky, to byl aspoň pořádnej kriminál. Dnes je to samá posilovna, knihovna, studovny, televize, mobily, drogy, doktoři, advokáti, dobré výživné jídlo, teplo, světlo, sprchy.. všechno jak v grandhotelu. Proto bezďáci kradou, aby se dostali do lochu. Ptají se: Za kolik musím ukrást, abych se dostal do lochu? Vždycky když se blíží zima, kradou nejvíc.

          2. Jeden muj kamarad je reditel jednoho takoveho zarizeni, takze si nedelam iluze. Navic jsem jich docela dost videl zevnitr v ramci svoji prace. Vim, jak to tam funguje.

          3. Smrdutý temný stísněný kobky jsou, Sysope, už jen ve vaší duši a s tím si musíte poradit sám.

          4. re: ex.lex

           Trest dělám jen okrajově, nicméně vyprávění bývalých vězňů mi nepotvrzují to, co říkáte. Navíc bezďák, který krade na podzim se dostane do vězení tak řekněme, pokud vůbec, kdy? K jaru?

          5. To, že tady příslušník mele akorát hovna a dělá z policajtů ještě mnohem větší blbce, tu všichni víme přece. Upřímně jestli to tady čtou i jiní policajti, musí jim být lehce stydno za ty sračky, co tu tady „ex.lex“ vypocuje.

          6. Pokud někdo ze zdejších čtenářů měl snad nějaké pochybnosti, působením exe.lexe byly spolehlivě vyvráceny.
           Děkuji tedy, já už jen kávičku.

          7. Ano, v tomhle případě je výhoda v tom, že není třeba nic dělat. Stačí jenom nechat dotyčnýho pořád psát.

          8. :D made my day

           I když, přikrmit to občas neuškodí, jak vidno :D

          9. Behemot – to chce :)

          10. ygorek: Neskloňujte, ex lex, laskavě, znamená „mimo zákon“. Doplňte si vzdělání, laskavě.

          11. ex.lex: To nejde.
           Latinu jsem studoval řádově delší dobu, než se přednášela na Vokovické Sorbonně.

           Jinak:
           Ex.Lex (hardcore-punk) z města Nový Jičín.

          12. Tady nebude žádná shoda. Tenhle ex by je nechal tak maximálně předvést:).

          13. ygorek: To, že jste starej zapšklej pán, vás neopravňuje neustále někoho urážet. Víte, jaký je rozdíl mezi vámi a Sysopem? Sysop ty kobky má v duši, to se dá srovnat, ale vy je máte v mozku a to se srovnat nedá.

          14. Tady sou všichni zapšklý, se divím, že sem vůbec lezeš, takový duševní gigant s vynikajícím mozkovým myšlením.

          15. shifty: Abyste se měl na co ptát. To vám jde.

          16. Re:ex.lex
           1.11.2017 v 22:09

           Bohuzel pro vas,jsme na ceskem serveru,dokonce si i hezky cesky vykame,tudiz ctime pravidla ceskeho pravopisu a sklonujeme,prechylujeme a delame dalsi,v ceskem jazyce bezne,veci.

           S podobnymi typy jsem se obcas setkaval,kdyz jsem korekturoval.Objevil se napriklad pomerne vzdelany clovek,ktery trval na tom,ze chce mit u sveho jmena „manager“, namisto „manažer“,nebo uplne nejlepe „vedoucí“.A jake bylo jeho diveni,kdyz na konci vety byla jeho funkce rozdelena v souladu s pravidly ceskeho provopisu,kdy cizi slovo neprejate do ceskeho jazyka se deli dle puvodnich pravidel,v tomto pripade man-ager.Neskutecne to v ceskem textu bilo do oci.Ale bylo to jak gramaticky,tak typograficky zcela spravne.

           Podobne je to s vasim nickem.Protoze latinska slova cestina prejima a sice deleni zachovava (ant-ark-tida), tak ale sklonuje.Tudiz jste sklonovan, mily ex.lexi.

          17. Sysop: máte to špatně, ale protože byste se se mnou opět hádal, jako vaši nohsledi, tak tady to je černé na bílém:

           správné rozdělení slova Antarktida je následující: An-tark-ti-da (tedy An-tarktida, Antark-tida či Antarkti-da).
           Dělení slov je součástí Internetové jazykové příručky Ústavu pro jazyk český AV ČR: http://prirucka.ujc.cas.cz/ Pokud nenaleznete odpověď ve výše zmíněné jazykové příručce, můžete se se svým dotazem obrátit také na Jazykovou poradnu Ústavu pro jazyk český AV ČR

          18. Re: ex.lex
           1.11.2017 v 22:52

           Ustav pro JC rad meni sirupy a syrupy,ja jsem korektury delal v 90. letech a to bylo deleni Antarktidy tak,jak jsem uvedl.Ostatne jak by se soudruzi porvali s Arktidou,to by mne tedy zajimalo.Ono nestaci pouzit Guugl.Soudruzi v onom ustavu couvaji pred tlakem importovanych jazyku,coz lze pochopit,do urcite miry.

           Nicmene anglicka slova se v ceske vete stale rozdeluji anglicky,i kdyz se sklonuji.A o tom bylo merito.

          19. Sysope, nevokecávejte furt ty svoje intelektuální průsery. I když to bude evidentně bílé, tak vy z toho uděláte prostě tmavě fialovou a ještě si na tom blábolu vytvoříte image. Co mně to připomíná? Některé politiky. Vaše „parta“ vám to žere, já ne.

          20. Re: ex.lex
           2.11.2017 v 0:31

           Kdyz uz nekdo seda k Internetu,mel by umet cist a to zejmena casovou posloupnost,kdyz uz nezna gramatiku. Ale zase muzete byt v pohode,vam se intelektualni pruser rozhodne nemuze stat.

          21. Takže, pánové, dobrou noc. Předvedli jste toho už dnes opravdu dost, aby si člověk udělal ucelený obraz.. a já jdu natáhnout kosti. Další puzzle poskládáme příště.

          22. Tak. A příjemné zítřejší sepisování zprávy pro nadřízené. Snad vaši snahu dostatečně ocení. Kdyby jste měl někde nějakou mezeru ve vytěžování, neváhejte se zeptat, zde vám každý rád odpoví.

          23. Tohle mě zaujalo. Vy sepisujete nějaké zprávy? A co tam píšete, kate?

          24. ex.lex 1.11.2017 v 23:27

           Ne, neradujte se, nejsem jako vy příslušníkem. Nesepisuji zprávy pro nadřízené a svodky, špatně jste psané pochopil.

          25. LWG: Nojo, fronta do vězení je dlouhá, aspoň vidíte, jak se tam každýmu líbí. Říkám to furt, že máme málo věznic. Ale to je jak házet hrách na stěnu. Pán je advokát?

          26. Ne, pán je ten, co dělá ty triky. S obhajobou, důkazama, právama a tak. Jak vám řikal náčelník že si na ně jednou došlápnete, pamatujete, ne?

          27. Nevím, co vám říká náčelník, Behemote, ale jak vás čtu, bude ten váš rozhodně mizernej náčelník. Už to, že váš nick je modrej, ve mně důvěru nevzbuzuje. Modrá barva mně evokuje samet.

          28. „Už to, že váš nick je modrej, ve mně důvěru nevzbuzuje.“
           Tak tohohle mentála si tu ještě chvíli pěstujme. Ten se ještě nechá vytěžit.

          29. Jo jo… :D S tím bude ještě prdel, protože je fakt tak blbej, jak daleko vidí. Hlavně že spinká na dormeu :D :D

          30. Re: shifty
           2.11.2017 v 10:09

           …a pritom je to jeden z tech lepsich odposlouchavacu,protoze mu byla dana duvera,ze muze obcas i neco napsat. Ted si predstav ten zbytek…

          31. Ať si to kluci užijou :) a hele zrg1 a opět hromada hodnot. No jo no…to už je takovej… kolorit tady…

          32. par dnu tu nejsem a o nic jsem neprisel. Tri proflakli trollici se ukajeji v osobnich utocich… zatimco ve svete uz definitivne pochopili, ze false flag v LA se nepovedl, takze udelali lepe pripraveny na Manhattanu, kde nejsou hen ty zbytecne pochyby, jak kdo , proc a podobne. Taky pochopili, ze na svete je desetkrat vice penez, nez odpovida vykonu realne ekonomiky a bitcoin se definitivne urval z retezu.
           Dale v Syrii probiha valka o sferu vlivu mezi Iranem, Irakem, Ruskem a Syrii na jedne strane a Izraelem a USA na druhe strane , pricemz Assadova FSA nezadrzitelne postupuje k hranici s Irakem, pokud tu dalnici u Al Bukamal osvobodi, bude mit Izrael straslivy problem, ze jeho uhlavni nepritel Hizballah a potazmo iranske milice (oboji dvoji mimochodem produkt americke zahranicni politiky) zlikviduji americke proxy (Al Kajdu a ISIS, opet produkt americke zahranicni politiky) a Izrael se octne v pozici, ze ho siroko daleko nikdo nebude mit rad, zatimco Rusko si na Blizkem vychode udela solidni buffer zonu pred potencionalnimi americkymi snahami o destabilizaci Kavkazu, jak uz to borci zkouseli v Cecensku, Abchazii, Osetii, Nahornim Karabachu a v Kazachstanu.
           Jinymi slovy studena valka jako remen, zase se rusti a americti vojaci navzajem otukavaji a pomeruji si ho, kdo ho ma vetsiho. Jako onehda v Koreji a ve Vietnamu. Zadne spanile jizdy US army jako v Iraku, tohle uz je minulost.
           Nicmene – narozdil od Vietnamu – tohle vypada na slusny Assaduv blitzkrieg.
           A to se ti kokoti snazi vyvolat jadernou konfrontaci s NK.
           Aneb sjednotit proti sobe Rusko a Cinu a otevrit po nezdaru na Ukrajine a v Syrii treti frontu. Kdepak jsem jenom podobnou strategii videl ? Aneb USA fakt nezaprou, ze jsou pohrobkem nacistickeho Nemecka.

          33. Někomu jste skočil na špek, dneska už přece všichni vědí, že IS byl jen virální reklama Toyoty.

          34. zrg: Za mě spokojenost. Komentářů 308, solidní vlákno, dobrý materiál na průzkum psychologie osobnosti.
           „Aneb USA fakt nezaprou, ze jsou pohrobkem nacistickeho Nemecka.“ – bingo.

          35. zrg: Jo, ještě zajímavost. Ve světě už jsou cca tři miliony kryptogenních, vy budete vědět o čem je řeč. Oficiálně je nazývají „lidé bez státní příslušnosti“.

     6. Ale hovno. Fizl je zamestnanec uplne stejne, jako treba hasic, nebo spravce Narodniho parku. Vsechno jsou to sluzby dane nejakym zakonem. Kdyz mne zpravce Narodniho parku zmlati klackem, tak je to fpohode, protoze on je tu prece ze ‚Zakona‘?

      Kazdej ten fizl ma nejakej pracovnepravni vztah. Je to zamestnanec jako kazdej druhej. Jedinou vyjimkou je, ze v urcitych omezenych pripadech si to hoknu muze tahat domu tim, ze kdyz cestou z hospody zahulaka „policijeeee“, tak muze lidi mlatit vic, nez Franta, kterej je jenom zednik.

     7. Tak to se pane dost pletete. Policista NENÍ zákon, to platilo tak možná pro šerifa na divokém západě.
      Policista je pouze figurka, která má dohlížet na to, že občan zákony dodržuje. Může ho v rámci přestupku potrestat. Ale hlavně musí bezpodmínečně dodržovat zákony a všechny interní směrnice. A jedna z nich říká, že se nesmí nechat vyprovokovat a vždy jednat s občanem bez emocí a s respektem.
      Stejně tak je dané kdy smí policista vytahovat zbraň a k jakému účelu. Rozhodně to není přestupkové řízení na silnici k zastrašení řidiče.

      Pánové z medvěda rozhodně ukázali, že moc dekor držet neumí. Krom toho, že se zachovali tak jak bych čekal spíš od goril mafie tak ještě hodili vidle do akce na které právě byli. Moc dobří zaměstnanci to tedy nejsou.

      1. steve2924: To si musíte počkat na ty humanoidy, to budete mít zásah bez emocí, to se spolehněte. A s tou korektností ke grázlům, kterou tady obhajujete, jděte do prdele.

       1. Plácačka ztrácí nervy. :-D

        1. No, vy jezdíte taky jak prase, tak si moc nevyskakujte, vy nerve.

         1. Jezdit jako prase. To znamená účelně, po stabilních cestách a opatrně, protože nedaleko číhá policajt s flintou?

          1. No, kdyby to bylo na mně, tak by byli na každým rohu a ozbrojení až po uši, takže vy buďte rád, že já o tom nerozhoduju a že ty policajty potkáte zřídka a můžete si zařvat do kamerky „pomoc, pomoc“ a pak to hodit na jůťůbko. Kdyby by to bylo na mně, tak si policajta, hasiče ani záchranáře nenatočíte, to by bylo trestný. Šlapal byste jak švýcarský hodinky. Takže buďte rád za to, co máte a jak to všechno (ne)funguje.

          2. Pokud máte nějaký odkaz, kde řvu do kamerky „pomoc, pomoc“, tak ho uveďte, nebo mlčte navěky.

           Vzhledem k tomu, že si policajta, hasiče a záchranáře platím, (jsem občan ČR a daňový poplatník), mohu si je samozřejmě i natáčet.

           Dokážete alespoň zhruba odhadnout, jaké by to bylo, kdyby „to bylo na mně“? Minimálně byste šlapal jako švýcarské hodinky.
           Chodník.

          3. ygorek: Ten ufňukánek v tom autě to jste nebyl vy?
           Já jsem taky daňový poplatník a co jako? Vy si tu jako daňový poplatník řešíte tupou malost svýho ega tím, že nenecháte na policajtech nit suchou.

          4. K prvnímu řádku: Takže nemáte. Tedy mlčte.
           K druhému řádku: Pokud nechápete text, je produktivnější se místo žvanění zeptat.

          5. ygorek: Já se vás nemusím na nic ptát, vy jste mně u systému. ale baví mě si tu s vámi krátit čas. Jste zábavnej :oD

          6. Re: ex.lex
           31.10.2017 v 22:04

           Chcete tvrdit,ze zamestnavani statnich zamestnancu je perpetum mobile,kdy tito zamestnanci vykazuji cinnost a jeste sami sebe plati z jimi odvedenych dani? Pozoruhodny nazor. Ale musim vas zklamat, takto to opravdu nefunguje. Danovych poplatniku,kteri vytvareji skutecne statky a nebo delaji skutecne prospesne a trhem zadane sluzby je nepomerne vice, nez fizlu,proto fizlove nejsou o vode a o chlebe.

          7. A jak byste si to Sysope představoval, abyste se nepodílel daněmi na platech policistů? O to vám jde? Takže když by byla policie soukromá a platil ji nějaký mecenáš, jako třeba platí Soros neziskovky, tak by někdo takovej platil policii? To by se vám líbilo? Vám ani tak nejde o nějaké policisty, ty jsou dobrá záminka k tomu, proč neplatit daně, hodí se vám do krámu, proto hledáte kdejakou chybu u nich. Vám jde hlavně o to, abyste nemusel platit daně, o tom to celý je. Vás serou daleko víc daně, než policajti, protože ty potkáte jednou za čas, ale daně platíte každý měsíc.

          8. A další vlna pláče. Naštěstí uzlíčky mindráků jako ty rozhodují tak akorát o tom, zda si cestou na svačinu zapnou sirénu nebo ne :-)

          9. Pokud vím, tak o zapnutí majáčků a sirény musí žádat. Jeden mi vyprávěl, že raději jede jak mu zobák narostl bez majáčků, že je s tím méně problémů.

          10. Ok, tak tedy na sekanou a housku bez sirény.

          11. Sekanou ne, radši svíčkovou nebo biftek. Takovej dobrej biftek medium to je žraso. Nůž do něho zajede, lehce narůžovělá šťáva vytryskne.. to je lahoda. Ale musí bejt dobrej kuchař, aby vám ten biftek udělal správně.

          12. A tak vono se uvažuje, že se bude žádat i o to, jestli mohou toho pachatele vůbec zadržet. Protože jsou s tím pořád problémy, nikdo pořádně neví, jak ta policie vlastně má fungovat, protože když zasahuje, tak je to špatně a když se dloube v nose, tak je to taky špatně. Všichni jsou chytrý jak rádio, ale nikdo neví v podstatě nic. Jeden právník řekne, že to bylo ok, druhý řekne, že to bylo out a třetí řekne, že je potřeba další zákon. To je furt něco.

          13. „…nikdo pořádně neví, jak ta policie vlastně má fungovat, protože když zasahuje, tak je to špatně a když se dloube v nose, tak je to taky špatně.“

           Pokud Vaše pracovní náplň sestává ze špatných zásahů a dloubání v nose, chápu, že s tím máte určité problémy. Mírně vylepšit by se to snad dalo, kdybyste zůstal jen u toho dloubání. Nebude to asi zrovna na povýšení, ale na rozdíl od správných zásahů byste to mohl intelektuálně zvládnout.

          14. coyot: To je dobrej nápad kojote, taky si říkám, že jsou moc aktivní, chce to zvolnit, pianko, na provokace lidí jako vy vůbec nereagovat. Nechat ty provokatéry vyichtelit do mrtě. Ale někteří nám to kazí, jsou moc akční, to víte, to jsou ty emoce. Vy jste jich taky plnej jak tak vás čtu..nojo..

          15. Jaká provokace, chtěl jsem jen pomoct. No, když o to nestojíte…
           Ale emocí, těch tedy plný opravdu jsem. Přečetl jsem si pár Vašich příspěvků a pro slzy nevidím.
           A nenechte se odradit rýpaly a pište dál. Onehdy jsem měl s jedním kolegou při, protože tvrdil, že průměrný policista je chytřejší než kočka. Řekl bych, že dnes jste mi vyhrál panáka skotské. Děkuji.

          16. coyot: Tak si dejte skotskou, jelikož já jsem abstinent, dám si mine bez bublin. Víte, že alkohol ničí šedou kůru mozkovou? Je to znát, chlape, váš sarkasmus neznamená, že jste chytrej.

          17. Ježíšikriste, Vy jste abstinent!? Tak teď už z Vašich komentářů nerozumím vůbec ničemu. A chytrej – to nevím, ale na to, abych mohl nosit pendrek, asi ne dost.

          18. coyot: Já pendrek nenosím, takže to bylo mimo mísu opět, ale tak u vás mě to nepřekvapuje.

          19. Tak ho noste! Hergot chlape, nepodceňujte se pořád, tady už nikdo nepochybuje, že na to máte.
           A s tím chlastem a šedou kůrou… na Vašem místě bych se toho rozhodně nebál.

          20. coyot: Nevidím jediný důvod, proč mít pendrek. Je naprosto neefektivní, bojový sport je daleko efektivnější, kojote.

          21. Bojový sport bez zkušenosti z reálných bitek je dobrý možná na zlepšení erekce, ale v boji pomůže méně, než si většina jeho příznivců myslí. Kdysi dávno, když jsem vedl jeden oddíl bojového sportu, přišel si s námi zatrénovat jeden fízl s přehnaným sebevědomím. Opustilo ho během pěti minut.

          22. A mimochodem, základní technika policejního karate je mi známa: udeřit, uskočit, vytáhnout placku. Jen pro opravdové chlapy.

          23. Jo a kojote, chlast patří „vyvoleným“ jako jste vy, já zůstanu u tý mine.

          24. Jo, nepochopil…podobne ako podstatu celeho problemu co sa v tejto diskusii rozobera.

      2. Šerif na Divokém Západě byl obecním zaměstnancem, najali ho městští radní.
       JJ by jistě z rukávu vysypal, zda to bylo v Abilene, nebo v Dodge City, a jak se dotyčný jmenoval.
       (V některé z proběhlých diskusí o anarchokapitalismu to bylo uvedeno podrobně, tuším včetně platu.)
       K tomu by se slušelo podotknout, že na Divokém Západě platily zákony USA jako v kterémkoli jiném státě Unie.

      3. „Policista je pouze figurka, která má dohlížet na to, že občan zákony dodržuje. “

       Ano. Jednou se nějak platonicky uvažovalo o legalizaci trávy a Komorous k tomu měl říci, že jako policista nemůže mlčet, protože taková změna zákona je pro něj nepřijatelná. Tím se u mě odpískal, neboť jako policista právě musí mlčet a případnou změnou se řídit.

       1. A to máte recht, legalizaci marihuany by měli povolit. Taky jsme navrhovali automaty na drogy, jako třeba máte na nápoje, na lístky, na prezervativy apod. Prostě feťák přijde, hodí prachy a vypadnou mu drogy na jaký má „chuť“. Ale to neprošlo. Prej jsme se zbláznili. Třeba v budoucnu to bude možný. Jak k tomu takovej feťák přijde, žejo, když si nemůže v automatu koupit drogy a musí obíhat dealery. Je to pro něj vopruz.

        1. Jak k tomu někdo přijde, že si vypěstuje kytku a nemůže si jí ani sám legálně usušit pro vlastní potřebu, byste se spíše měl ptát. Nebo si z ní udělat mast na kolena.

         Jinak pochopitelně uhýbáte stranou, tráva tam byla čistě ilustrativní.

         1. Neuhýbám, já říkám, ať to zlegalizujou. Alespoň nebudou pěstírny načerno a nebude už lukrativní džob pro někoho. To samé drogy, mafie by utřela frňák, kdyby byly automaty na drogy. Feťáci by měli přístup k drogám, tím by se kumulovali jen na těch místech, kde by byly ty automaty někde na perifériích, čas od času by přijel vždycky anton, sesbíral by ty vodpadlý, předávkovaný, mrtvý a šmytec.

          1. Tak tak. Když to začne dělat stád tzv. legálně, tak za 250 gram, dražší už je to jenom na václaváku pro tůristy, takže asi tak.

           Ostatně jak s chlastem, když je tam daň několik stovek za litr, tak není divu, že to každej dělá načerno :D

           Jinak už je to tady, a že to trvalo…bez stádu by se lidi stříleli místo pozdravu dobrý den, krev by tekla po ulicích, ani by ty hromady mrtvol nestíhali pohřebáci odvážet…notyvole, ti kokoti tomu fakt věří, to je gól ᗡ-:

          2. Kdyz jsem prolejzal Jizni Ameriku, tak tam zvejkal snad kazdej. Jasne, clovek aby sezvekaj vagon, aby mel nejakou vetsi euforii. Ale ono tam jelo kdeco. A zrovna hromady mrtvol jsem tam nejak nevidel. Uplne normalni bordel, jak vsude jinde.

           Takovej chlast se v podstate dostupnej kazdymu a hromady ozralu se po ulicich nevaleji. Ja osobne nejsem konzumentem zadne zakazane drogy, ale pro jejich legalizaci jsem vsema deseti. Protoze jedno zlo jsou drogy a druhe zlo jsou ty prachy za ne. Tak aspon jedno by se odbouralo.

         2. @ LWG: jak už dřív naznačil Sysop, na policajty se musí trochu pomalejc. Tenhle už evidentně ztratil nit.

          1. smajlinka: Bavíme se o drogách, jestli k tomu nemáte co říct, tak běžte plakat o policajtech jinam. Fňukání na policajty už tu bylo dost. Všichni se tu shodli (kromě mě), že policajti jsou fuj, fuj, fuj, ztrácí nit a zase fuj, fuj, fuj. Tak to bysme měli. A teď k tématu – Máte něco proti legalizaci drog? Nechcete dopřát těm závislejm chudákům, aby k tomu měli snadnější přístup?

        2. Jaké prachy?
         Drop In poskytuje služby bezplatně.
         A nemusí se nijak obíhat.

         1. Drop in vám dá tak akorát sterilní stříkačku a nějakou náhražku, a to dělají jen proto, aby se nešířila mezi feťáky hepatitida anebo aids a jiný sračky. Víte, kolik stojí jejich léčení z vašich daní? Víc, než nějakej policajt placenej z vašich daní. Aby si ti feťáci mezi s sebou nepůjčovali stříkačky tak je drop in, navíc je stejně nemá podchycený všechny. Ti majetní, co mají na stříkačky a na drogy tam rozhodně nechodí.

        3. legalizaci marihuany by měli povolit
         To je zajímavá konstrukce.
         Sebekriticky přiznávám, že se jazyk toho kmene asi nenaučím.
         Nebo: Kdo by měl komu povolit legalizaci?

         1. Přišel jsem na to:

          Legalizaci marihuany povoluji!

          1. Čemu na tom, ygorku, nerozumíte? Legalizace znamená uzákonění, aby byla stopro legální, to znamená zákonná, aby byla v souladu s právním řádem, takže v čem vám ta věta nedává smysl?

          2. Tak ještě jednou a pomalu přečíst, zatnout zuby a zkusit to mezi ušima.

          3. Je to naposled, takže:
           Kdo komu by měl povolit legalizaci, tedy uzákonění, aby byla zákonná (atd.)?
           Nápověda specielně pro exe.lexe: Kdo může něco legalizovat? Kdo mu to povoluje?
           Bonus:
           Kdo může povolit legalizaci rostliny volně rostoucí v přírodě?
           __________________

           Musím uznat, že nasazení toho humanoida, nebo tak pokročilého robota, rozhodně splnilo svůj účel a vidím jediný způsob, jak reagovat.

          4. Nemyslím. Všichni současně žijící humanoidi jsou schopni vyšších intelektuálních výkonů, než tenhle úkaz a žádnej robot nemůže být tak blbej, ani kdyby měl v palici jen řídící jednotku stěračů.

          5. Vida.
           Takže úkol splnilo i takto jednoduché zařízení.
           To je ovšem smutné.

   2. :-) Lepe bych to nenapsal…

 2. článek horší jak od fendrycha
  najíždění přez plnou čáru není z videa průkazné
  blokobvání cesty taky ne. ve chvíli, kdy skončilo zúžení cesty mohli „policajti“ klidně jet a ve zúžení stejně nebylo kudy. (a proč se vůbec s „dementem“ zdržovali, když tak strašně pospíchali)
  kdyby ti policejní kovbojové znali a dodržovali zákony, tak se nic z toho co je na tom videu nestalo
  1. zastavovat vozidlo může uniformovaný policista
  2. prohlášením „kurva, kunda“ se neprokazuje příslušnost k policii
  3. pokud na někoho kdo sedí za volantem míří policajt zbraní není žádný důvod ho ještě mlátit. nejpozději v tuto chvíli se měl policajt legitimovat

  pokud se vám takovéto chování líbí, můžou podobní kovbojové příště vyběhnout třeba na vás.

  1. Ačkoliv máte z právního hlediska pravdu, dotyčný kameraman může být rád že potkal opravdové policisty.
   Kdyby takhle začal najíždět na nějaký tvrdý holky z Arménie, tak by jsme nejspíš nikdy žádný záznam najíždění a omezování neviděli a nikdo by už nikdy neviděl ani toho „kameramana“.
   Ten „kameraman“ evidentně měl koule jen za sklem svého vozu a záměrně celou akci vyprovokoval a gradoval.

   1. A to je prave ten rozdil! V aute jeli „vzdelani“, vycviceni policiste, kteri by meli umet jednat v krizovych situacich s daleko horsimi zlocinci a ne Armenci s plnym kufrem prasku. Bylo by zajimave videt, kdy by ty dve opice byli z dopravky, provedli beznou silnicni kontrolu a pan kameraman by mel tyden propadlou STK a nemel by nahradni levou predni zarovku…adekvatni k tomuto zasahu by bylo na miste dotycneho zastrelit a celou jeho rodinu vystehovat na Sibir…

  2. No, já bych zase řekl, že ten bod 2 je přesným a jediným způsobem, jak by se měli policajti představovat. Protože pak není pochyb.

 3. Mno o způsobu zastavování byste ještě měl něco dostudovat…
  A když jsem tohle video viděl poprvé, na samém začátku kauzy, tak hned první dojem byl, že kameraman jede jako kretén a zasloužil by po hubě… A ejhle… 😁

 4. „Ano, když se někdo zjeví pistole, je potřeba začít panikařit a běhat dokola a toho, kdo jí má okamžitě exemplárně potrestat, zvlášť když je to tak zavrženíhodné individuum jako je policejní důstojník.“

  Nó, když bych já vylezl na ulici s kuší, tak mě ten samý policejní důstojník sejme za porušování zákona, protože kuše se prý na veřejnosti nesmí nosit… Zároveň by mě ale nikdy nenapadlo vytahovat kuši na nějakého idiota, co mě ohrozil v provozu. Natožpak pistoli. To by mě zmíněný policejní profesionál nejenom sejmul, ale ještě by mě protahovali iDnesem, Novinkama, a Dailymailem dalších deset dní.

 5. Tady přece nikdo policajty neočerňuje. Odjakživa si vystačí sami.

 6. Naprosto souhlasím s tím, že „kameraman“ za to najíždění dostal potlamě. Spratek jeden nevychovanej.

 7. Hm, další trapasník. To je fakt umění popsat dvě normostrany a nic neříct a je vás tady čím dál víc. myslím že aktuálních 4.44 pod blábolem je ještě hodně milosrdných …

 8. Už dle nadpisu jsem věděl, že článek bude absolutní sračka a…potvrdilo se. To, že někdo mluví o fízlovi jako „policistovi“ mě vždy zatahá za uši. A článek samotný je ubohej pokus o pochopení a toleranci k nemocnejm fízlům co ohrožovali ovčana svou bezmeznou mocí.

 9. „Kurvatykundo“… Další slova jsou zbytečná…

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017