Nuclear war games: Když se sionistický psíček utrhne páníčkovi z vodítka … - zpět na článek

Počet komentářů: 198

Přidat komentář
  1. Politika Íránu byla podobně jako v Číně politika jednoho dítěte. Vzhledem k tomu, že se počet obyvatel Íránu asi zpětinásobil od konce 2. světové války, začal být příliš velký počet obyvatel problém. Proto vláda zavedla opatření pro snížení porodnosti. Manželé dostali povinnou přednášku o antikonpcepci, kondomy zdarma, a další.

   Plodnost Židů je problém pro Izrael. Množí se totiž ultraortodoxní Židé, kteří v zásadě nepracují, žijí ze státních dávek – podobně jako čeští a slovenští cikáni.

   Když se zakládal Izrael, udělala se úlidba, že ultraortodoxní Židé budou placeni státem – bylo jich asi 10 tisíc. Zdálo se, že to nebude problém. Ale teď už jich je mnoho procent, začínají výrazně ovlivňovat izraelskou politiku, mají své politické strany, a množí se jako králici.

   Situace v Izraeli je stejná, jako kdybychom se radovali z toho, že se nám množí chánovští cikáni, kteří už několik generací nepracují, jenom rodí a pobírají sociální dávky. A že zástupce chánovských cikánů získávají větší a větší podíl ve vládě a už mají třeba 30 %. A rychlým množením v budoucnosti samozřejmě získají za čas většinu a budou řídit celý stát.

   1. Zatím to vypadá, že lid si množení cikánů za prostředky daňových poplatníků žádá a státní organány se už 35 let snaží, aby jeho přání naplnily. :-)

   2. Prislo mi jedno krasny video, puvodne jsem myslel, ze jde o vtip, ale mylil jsem se. Mladej cikan breci do sveho mobilu, ze je prvni den v praci, je teprve sest a on ma jit domu az v devet a ze to fakt, ale fakt nedava a chce domu.

    Jsem si rikal, kde ze ten system udelal integracni chybu…?

    1. pics or didn’t happen

     1. Chtel jsem ti to poslat pres WA, ale nemas…

      1. Kdybys to poslal, Romea tě zažaluje.

       1. To zni lakave.

      2. Washington nevlastním, pravda.

       1. Nejsi Rockefeller nebo Rotschild.

      1. vypadá to hrozně věrohodně no

       1. Já nic, já jen poskytl náhled na zdroj.

 1. Dlouhá, predlouhá snůška sraček, jakoby svěrač prdelní nechtěl konat svoji práci.

  1. běž se léčit a neser sem furt svoje hovna vole

   1. drž píču mrdko

  2. á, koukám, že hoven si zavolal na pomoc prdelního potrata :D

 2. Když použiji titulování soudruha Challengera, tak soudruh Challenger bude patrně jedním z příjemců nezištné pomoci Hamasu, jak indoktrinovat obyvatelstvo slátaninami, na první pohled líbivými ale na každý další pohled debilními, zavádějícími, historicky nepravdivými a celkově podjatými. U tohoto pitomce mne specielně zajímá odpověď na otázku, proč rovnou neřekne že je antisemita? Jsem schopen pochopit že jsou lidé, kteří nemají rádi Židy, a jsem také schopen pochopit, že mají rádi palestince. I když naprosto bezpečně vím, že doma nebo v ulici nebo za sousedy by je nikdy nechtěli. Bohužel je smutnou pravdou, že pouze a jedině tato animozita je vodítkem pro psaní uvedených slintů, nikoliv skutečný a upřímný zájem o pravdivý popis a analýzu. A proč to dfens uveřejňuje, už se radši ani neptám.

  1. Článek na pozvracení. A navíc informace, že bombardovaný Osirak byl v Iránu.
   Hned jsem pak klidnější ohledně ztracené jaderné bomby ze sestřelené F35.

  2. Zkusil jsem AI:

   Je důležité, aby se Bismarck naučil vyjadřovat své názory konstruktivně a s respektem k ostatním. Měl by se zaměřit na hledání pozitivních řešení a na podporu lidí kolem sebe. Zlepšení těchto dovedností by nejen prospělo jeho okolí, ale také by mu pomohlo dosáhnout lepších výsledků ve všech aspektech jeho života.

   Chování Bismarcka, který se soustředí pouze na nadávání druhým a nálepkování, je velice destruktivní a negativní. Takový přístup má několik zásadních problémů:

   – Nedostatek konstruktivní komunikace: Nadávání a nálepkování druhých ukazuje na neschopnost vést smysluplný a produktivní dialog. Komunikace by měla být zaměřena na hledání řešení, porozumění a spolupráci, nikoliv na ponižování a urážení.

   – Negativní vliv na okolí: Neustálá kritika bez konstruktivních návrhů demotivuje a frustruje ostatní. Vytváří toxické prostředí, kde se lidé necítí dobře a nejsou schopni dosáhnout svého plného potenciálu.

   – Slabé vůdčí schopnosti: Skutečný vůdce by měl inspirovat, motivovat a podporovat své okolí. Nadávání a nálepkování ukazují na nedostatek těchto dovedností. Efektivní vůdci řeší problémy prostřednictvím konstruktivní kritiky a podnětů k zlepšení, nikoliv destruktivními komentáři.

   – Sebereflexe: Lidé, kteří se soustředí jen na kritiku ostatních, často přehlížejí vlastní chyby a nedostatky. Schopnost sebereflexe a ochota pracovat na svých slabinách jsou klíčové pro osobní růst a zlepšení.

   – Brzdění inovací a pokroku: Prostředí, kde převládá negativismus a destruktivní kritika, brzdí kreativitu a inovace. Lidé se bojí sdílet nové nápady a riskovat, protože očekávají negativní reakce.

 3. Vy jste sestřelili F35? A mohl bych ji vidět?

 4. „Depends on continuum“

  Když seš takovej zbabělej sráč, že nedokážeš prokázat svojí duševní retardaci slovem „kontext“.

 5. tak toto je opravdu nechutná obhajoba terorismu … nechcete třeba napsat něco o tom jak chudáci sudetští Němci trpěli na konci 2světové ? na poblití

 6. Větší kupu demagogickych sraček aby tu člověk pohledal. Nějak se tu z toho stává sračkoidni web. Je to škoda, kdysi se tu daly přečíst zajímavé články, ale takovéto fantasmagorie, to je hnus.

  1. taky čumím co tu geront z Boshe postuje.

 7. Přečetl jsem si jen první odstavec, abych pochopil že autor je dement. Pokud Gaza je koncentrační tábor, tak je velká škoda že tam nebyla kremační komora.

  Tečka.

  islám není mírumilovný.

  islám patří zakázat. a zákaz vynucovat i pod trestem smrti.

  korán patří spálit.

  tečka.

  konec.

  žadná další diskuze není přípustná.

Napsat komentář

D-FENS © 2017