Nuclear war games: Když se sionistický psíček utrhne páníčkovi z vodítka … - zpět na článek

Počet komentářů: 198

Přidat komentář
 1. Netanjahu je něco jako Fiala nebo Zelenskij. Musejí se jako žába na prameni držet v politice, jinak stanou před soudem.

  Netanjahu je v Izraelu vyšetřován z trestných činů, ale jako Kneseťák má imunitu. Udělá úplně všechno proto, aby byl znovu ve vládě. Protože jeho popularita klesá, rozhodl se pro zoufalý čin. Pro genocidu pod záminkou požáru říšského sněmu, který shodil na Hamás / Palestinu. Neexistuje, aby Hamás provedl přepadení území Izraele, pokud by si to Netanjahu nepřál, protože ty hranice a území jsou hlídané tak, že neproklouzne ani komár. Netanjahu potřeboval záminku pro „zvyšování popularity u Izraelců genocidou Palestinců“.

  Netanjahu je na tom podobně jako Zelenskij. Musí prostě předvádět fanaticky krev, jinak jde od válu. Prostě jejich kariéra skončila, jakmile přestanou téci obrovské Amazonky krve. A oba sázejí na to, že kritika Žida je antisemitismus, a to západní atmosféra nedovolí, protože co Žid dělá, dobře dělá – to je axiom. Protistrana Žida je vždy ta špatná.

  1. „ty hranice a území jsou hlídané tak, že neproklouzne ani komár“

   To si myslím, že je přehnané tvrzení.

   Ani Izraelci nejsou nadlidi a mají svoje slabiny. Jednou z nich je intenzivní spoléhání na techniku místo živých lidí. Už není rok 1960 a průměrný Izraelec není odolný kibucník nebo člověk, který přežil vyhnání z rodné země. Jsou to moderní lidé jako my, a taky rádi sedí v klimatizovaných místnostech v Tel Avivu a koukají na YouTube, místo aby fyzicky seděli na nějakých strážních objektech, které jsou potenciálně otevřené palbě nepřítele.

   No, a tak je tam na té čáře čím dál míň lidí a čím dál víc kamer, robotů atd. Jenže ty pořád nemají inteligenci srovnatelnou s lidmi a v nouzové situaci toho moc nezachrání.

   1. Zkuste se, pěkně prosím, seznámit s tím, jaké ploty, opatření a hlídání byly / jsou na hranici Gazy. Kolikrát je to násobně jištěné technicky i lidksy.

    Útok Hamásu, který proběhl, je nemožný bez toho – aby to Izrael dovolil. Izrael prostě chtěl akci, kterou by před světem ospavedlnil genocidu Gazy. Potřeboval ten „požár říšského sněmu“. Další otazníky vyvolává, že bezpečností a vojenské složky byly záměrně v dobu útoku Hamásu z oblasti předem odvolány – což se nikdy předtím v historii Izraele nestalo.

    Když Natanjahuovi teče do bot a hrozí mu soud a vězení, když nebude v politice – pak se hodí i obrovské množství mrtvých a válka.

    1. Vynechal jste celkem důležitou odolnost, že ty síly nebyly jen tak „odvolány“ – byly přesunuty na Západní břeh, kde zase jednou musely dělat živé bariéry mezi osadníky a Palestinci.

     Ty osady jsou velká strategická chyba Izraele a ano, Netanjahu se svojí pravicovou koalicí je v tomto směru významnou součástí problému. Vznikla lokalita, kde je promícháno několik milionů lidí z vzájemně znepřátelených etnik tak, že si skoro vidí do kuchyně. Podívejte se na etnickou mapu Západního břehu, to je šílenství.

     A co se války a kariéry týče, tahle válka definitivně pohřbila Netanjahuovu kariéru a divil bych se, kdyby mu za rok neříkali „obžalovaný, vstaňte“. Vaše přesvědčení, že izraelská pravice chladně naplánovala „požár říšského sněmu“ v těchto rozměrech, moc nekoresponduje s reálnou politikou v Izraeli. Hlavním politickým atributem jestřábů bylo, že dokáží zajistit bezpečnost. Teď vypadají jako mamlasi a to zlomí premiérovi vaz daleko spolehlivěji než jakákoliv korupce. Ani v Likudu už nemá podporu.

     Kdyby to byl „požár říšského sněmu“ ve smyslu úmyslně zosnované krize, bylo by těch obětí, no, patnáct?

     1. Mě nepřijde, že z pohledu Izraele jsou osady na Západním břehu chyba. Izrael se (zřejmě) rozhodl zabrat Západní břeh pro sebe. Izrael v původních hranicích je velmi „úzký“ a tím pádem hodně špatně bránitelný (proto taky asi nikdy Izrael dobrovolně nepustí Golany).
      Ty palestince nemůže ze Západního břehu jen tak vyhnat (on je taky po předchozích zkušenostech nikdo nechce). Jenže jak by to měl jinak udělat, když ten Západní břeh chce? Myslím, že se rozhodl mezi palestince postupně (jak to čas, peníze a politická situace dovolí) umísťovat osady. Čím to bude mozaikovitější, tím lepší. Často se ty osady staví, aby byly do určité míry „bránitelné“. Podle mě uvažují v horizontu několika desítek let. Původně to území bylo osídleno jen palestinci. Teď už je „rozdrobeno“ izraelskými osadami, kterých bude přibývat. Je možné že za několik desítek let se ty osady začnou postupně „spojovat“ a vytvářet souvislejší „izraelské“ území. Jak to bude vypadat třeba za 100 let je otázka. Třeba mu ta strategie vyjde nebo nevyjde.
      Je to sice cynické, ale to že jsou při střetech mezi palestinci a „osadníky“ mrtví, spíše posiluje vzájemnou nenávist. Takže se ty kultury nebudou mezi sebou mísit a třeba vzájemných sňatků bude málo. Je možné, že nakonec rozhodne porodnost.

     2. Pane Kechlibare, až někdy napíšete další knihu, zase si jí koupím. Pokud se nebude týkat ani Izraele ani Rusů – tam si můžu rovnou přečíst Víta Rakušana, bude to autentičtější a obsahově stejné. Pokud nejste ideově zaslepen, jste dobrý a máte talent.

      Nebudu ani diskutovat o tom, že tato válka, ke které si Netanjahu vyrobil svůj útok Hamásu – byl jeho pokus udržet se v sedle. Nebudu vám dávat další a další detaily událostí kolem útoku Hamásu, protože evidentně si jí pak ověříte – ale už si nenastudujete další souvilosti.

      Kdyby Izraleci zaručili Netanjahuovi beztrestnost (až nebude mít imunitu, půjde před soud za činy, ze kterých je vyšetřován – a netýkají se Palestinců), nebyl by ani útok Hamásu (který si vyrobil pro zvýšení své popularity), ani další související události a problémy a přehmaty Izraele, které vznikly a vzniknou v souvislosti s tím celému Izraeli.

      Netanjahu svou zoufalou a hysterickou snahou udržet se v sedle napůl zničí Izrael, a zavaří to i velmocenskému statusu USA. Protože genocida takového rozsahu, jakou provádí Izrael (poté co si Netanjahu myslí, že jím zpunktovaný útok Hamásu je dostatečné ospavedlnění) zcela změní pozice mnoha států vůči Izraeli.

      Netanjahu navíc kalkuluje s tím, že Žid je vždy dobrý, Žid se nesmí kritizovat – jinak je to antisemitismus. A začnou krokodýlí slzy, že holokaust (ačkoli Rusů, Číňanů bylo zlikvidováno Hitlerem daleko více, ale nejsou takové plačky jako Židi).

      1. Alane, mně přijde, že kromě obecně spikleneckého pocitu „strašně se mu to hodilo, tak to zorganizoval“ neberete v úvahu žádná specifika Izraele coby národa. Že je prostě neznáte ani natolik, co já, a já je znám řekněme středně.

       Zásadní věc, kterou opomíjíte: na takové vražedné akci by musela tiše spolupracovat řada lidí z bezpečnostních složek, jinými slovy, významná část izraelského bezpečnostního aparátu by musela být ochotna prolít krev jiných Izraelců jen proto, aby jakéhosi Netanjahua zachránili před basou.

       To je v naprostém rozporu s tím, jak funguje židovská kultura a náboženství, a tím, že ty silové složky jsou plné pravičáků, v nich má náboženství spíš větší než menší vliv. Mossad a podobné složky jsou plné lidí, kteří upřímně věří ve svého Pána a synagogu nevynechají ani na dovolené. Pro nás nevěřící Čechy je to těžko představitelné, ale Hospodin je podstatně větší autorita než izraelský premiér. PODSTATNĚ. To je bytost, která jim jasně sdělila zákony víry, a kdo se jich nedrží, ten bude proklet.

       A Hospodin velmi zásadně neschvaluje zabíjení Židů Židy. Navenek, vůči vnějšímu nepříteli – to je jiná, viz kdysi Amálek a dneska Gaza. Ale uvnitř Izraele platí jiné principy, Židé se nemají co zabíjet navzájem a celé fungování moderního Izraele je tímhle utvořené. Ojedinělé přestoupení tohoto principu, jako třeba když Jigal Amir zastřelil premiéra Rabina, se bere jako hodně těžký hřích a mívá celospolečenské důsledky.

       A vy mi říkáte, že just zrovna nábožensky založená izraelská pravice je plná lidí ochotných jít do pekla, v jehož existenci pevně věří, jenom kvůli tomu, aby nějaký zkorumpovaný stařec měl o pár právních problémů míň.

       Kdo je tady ideologicky zaslepen?

       1. Myslíte, že když 30 let pracuji se Židy a Izraelci, že je neznám?

        Izraelci jsou většinově ateisté. Bůh a náboženství je většina Izraelců totálně u zadku. Samozřejmě, že jim lichotí, když se mluví o tom, že jsou vyvolený národ – ale to je spíše otázka ega než náboženství. Ono třeba Lipavskému také lichotí, že mu říkají, že je borec, když na Tajwanu štěká na Čínu a doma na Rusy, ale realita je jiná.

        Navíc máte dojem, že Izrael = Židé, ale jestli nerozlišujete ani tyto dvě věci, tak co si mám myslet? 20 % Izraelců jsou Arabové a vyznávají Alláha. A jsou to také Izraelci a izraelským občanstvím, mimochodem. Myslíte, že jako Izraelci a zároveň muslimové vyznávají nějaký judaismus?

        Hospodin je Izraelcům / Židům u zadku. Izraelci ani Židé žádného Ježíše Krista či Hospodina neuznávají! Vždyť vy nevíte vůbec nic! Oni nejsou křesťané, oni jsou Židé či Izraelci! Bible není jejich kniha.

        Pohádky o Hospodinovi či pohádky o Židech coby vyvoleném národu – a jiné věci v křesťanství jsou určeny pro nežidy.

        Proboha! Jak to mám vůbec brát vážně?

        1. Těžko můžete znát Izrael, když tvrdíte věci jako „Izraelci jsou většinově ateisté.“. Ale houbeles. Tam je to náboženství daleko živější než u nás. Daleko.

         Jistě, že i uvnitř Izraele samotného jsou nějaké rozdíly, Tel Aviv je sekulárnější město, Jeruzalém je naopak zbožný ažaž. Kde sídlí vláda a nejdůležitější bezpečnostní orgány? V Jeruzalémě.

         „Navíc máte dojem, že Izrael = Židé, ale jestli nerozlišujete ani tyto dvě věci, tak co si mám myslet? 20 % Izraelců jsou Arabové a vyznávají Alláha. “

         Slaměný panák. Neřekl jsem, že Izrael má jenom a pouze židovské občany. Nemusíte pochybovat o tom, že vím, že má významnou nežidovskou menšinu.

         Vůči mému komentáři je to nicméně irelevantní. Mluvil jsem hlavně o dění v izraelských silových, informačních a bezpečnostních složkách, a tam drtivě dominují pravicově orientovaní Židé.

         „Hospodin je Izraelcům / Židům u zadku. Izraelci ani Židé žádného Ježíše Krista či Hospodina neuznávají!“

         Co mám na tak terminologicky nesmyslnou námitku říci? Hospodin = JHVH = Adonai = Pán zástupů, toho uznávají Židé stejně jako křesťané. Ano, Ježíše Krista neuznávají, však jsem to nikde netvrdil.

         Nevím, s jakými Izraelci pracujete, ale ta jejich pravice moc sekulární není, a jeden z důvodů, proč posílila, je vysoká porodnost mezi zbožnými Židy bez ohledu na to, zda jsou ultraortodoxní, nebo jen konzervativní.

         A ano, máte pravdu, že ta ultraortodoxní komunita na tom Izraeli spíš parazituje, ale v podstatě nevím, proč to zmiňujete. Já jsem argumentoval, že je SILNĚ proti židovské tradici zabíjet se navzájem, nebo obětovat životy kvůli politikaření, a na to jste mi neřekl ani Ň.

         Ta komunita by nepřežila 2000 let v diaspoře, kdyby neměla velmi silné tabu vůči bratrovražednému jednání uvnitř sebe sama. Má, a je to kurňa vidět dodnes. Žádné masové útoky a la Západní fronta nebo třeba současný Časiv Jar, IDF se vždycky snaží šetřit životy VLASTNÍCH lidí.

         1. „IDF se vždycky snaží šetřit životy VLASTNÍCH lidí.“
          …čehož důkazem je i ten tank Merkava. Přežití posádky na prvním místě. A který další tank na světě má vzadu dveře, kam se dá naložit raněný kolega…

         2. šak vyvolání záminky pro likvidaci/odsun čmoudů pro Konečný Vítězství židáků je docela silná motivace vobětovat pár, aby se přeca měli líp všici, že to zrovna hraje do karet nejakýmu starýmu dědkovi je jenom tak mimochodem…tvl…

       2. Arabové a Židé se od sebe liší poměrně málo. Obě skupiny jsou Semité. Jejich jazyk je podobný. Se základy arabštiny se dá hebrejštině trochu rozumět.

        A to nemluvím o tom, že většina dnešních Židů nejsou zrovna původní Židé. Stejně jako judaismus byl osvojen i nežidy.

        Stát Izrael dává právo izraelského občanství těm, kdo jsou Židé po matce a těm, kdo konvertují k judaismu. Klidně takto můžete izraelské občanství získat i vy.

        A pokud budete ultraortodoxní Žid a zachovávat všechny ty tradice judaismu, tak můžete být dokonalý parazit. Izraelský stát vás bude živit. Ale už toto izraelskému státu přerůstá přes hlavu, tak si myslím, že to brzy nějak omezí.

       3. Izrael je něco jako pokus o kopii Vatikánu, jen v židovské podobě. Bohužel Židům zatemnila jejich vize o vyvolenosti národa mysl – a tak udělali spousty špinavých a nemorálních věcí místním obyvatelům kolem sebe, se kterými budou muset bojovat a potýkat se.

        Jejich politika je vůbec zvláštní. Dodnes se jim nepodařilo sestavit ani Ústavu.

        1. Ta vyvolenost je celkem normální stav mysli většiny národů po většinu historie. I přírodní národy se zhusta označují jako „lidské bytosti“, což implikuje, že sousedé jsou něco jiného a můžeme se k nim chovat jinak. Árijec/neárijec, Řek/barbar, muslim/káfir, věřící/nevěřící…

         1. U židů je to přeje jenom ještě trochu jinak, protože u nich ten pocit „vyvolenosti“ vzniká spojením nacionalistického šovinismu s národním náboženstvím, což je vcelku unikátní stav. Zatímco šovinismus na bázi národovectví je po světě celkem běžný, právě ten náboženský aspekt („jsme vyvolení, protože to tak chce Bůh a ostatní nám mají sloužit“) je specificky jejich – judaismus není univerzální náboženství a věřící většinou nemají zájem ho šířit mezi příslušníky jiných národů. Narozdíl od křesťanství nebo islámu.

          1. Optejte se libovolného přírodního národa jak vznikl svět a jaké je postavení jejich kmene. To šíření náboženství souvisí s tím zda budujete impérium nebo se obracíte k vlastnímu kmeni. Evropská civilizace na svém vrcholu taky nebrala každého pokřtěného negra jako svého rovnoceného bratra, rovněž tak Saudi si rozhodně nepustí do rodiny kdejakého pakistánce.

 2. Hamás je mimochodem hnutí, které založil kdysi sám Izrael. On totiž Izrael má podobný modus operandi jako USA. Zakládat radikální skupiny, dát jim vojenský výcvik, platit je – a pak posílat do okolí, aby dělali bordel.

  Hamás je placen, a to velmi bohatě placen, Západem – skrze Katar. Ten Katar je tam jako mezičlánek, který vypere západní peníze do andělské běloby, a pak předá Hamásu. Takže oficiálně není Hamás podporován Západem.

 3. Měl bych na autora dvě otázky:

  1) Co by se mělo stát s pásmem Gazy (před touto válkou). Měl jeho obyvatele přijmou Egypt nebo jiná země (nechtěl je nikdo, snad se podívali do Libanonu)? Měl jej Egypt přičlenit či spravovat (odmítal to), nebo to měl udělat Izrael (odmítal to) nebo jiná země jako exlávu (pokud vím, nikdy se nenabídnul)?

  2) Jak by – kdyby měl rozhodovací pravomoc – reagoval na situaci po prvotním útoku. Pokud autor odsouhlasí násilnou protiakci, jak by jí konkrétně provedl? Podkud by reagoval nějakým plněním Palestincům, kde by měl hranice?

  1. No co, vypalit nejake mistni Lidice a Lezaky. Tak se musi na povl, co zabira misto na uzemi, ktere mu dle slovutnych historiku nepatri a moc si vyskakuje.

   1. Koukám že Hitler byl docela čučkař, nějaké 2 díry zakopané…
    Kdyby měl před sebou dnešní vzor Izrahelle, tak by vypálil nejmíň 2 okresy.

    Ale ono to nebylo jeho „humanizmem“ ale tím že tu potřeboval „klid na práci“ a bezpečný týl pro jeho vojska. To na východní frontě vypálil území o rozloze půl ukrajiny.

    Takže přece jenom se ti sionisti inspirovali u Hitlera…

    1. Zdá se, že Židé chtějí zatáhnout svět do třetí světové války. Žid Zelenskij, Žid Netanjahu. Jakmile někdo někde vyvolává genocidu, je to Žid a pod vedením Žida. Židé Zelenskij a Kolomojskij znovu probudili nacismus na Ukrajině a začali s genocidou většiny občanů Ukrajiny. Žid Netanjahu se rovnou rozhodl pro genocidu Palestiny.

     1. Zelenskij je jen loutkou USA. Nikdy by nemohlo dojít k až takovému probuzení nacismu kdyby na tom neměly zájem USA. Největší vina padá na USA a lokajské státy. Dnes u není tajemstvím, že Američani školili banderonacisty v zabíjení Ukrajinců na Donbase.
      CIA: Podkopávání a nacifikace Ukrajiny od roku 1953 od Wayna Madsena https://www.voltairenet.org/article189895.html

      1. Ukrajina byla určena k podkopání a štvaní proti Rusku už někdy na přelomu 19./20. století.

       Už Lenin, když přijížděl do Ruska zavést barevnou revoluci nařízenou Němci, tak kromě zavedení komunismu také zavedl umělý ukrajinský jazyk. Učil Ukrajince, že nejsou Rusové, ale Ukrajinci. Že nemluví rusky, ale ukrajinsky. Ukrajinci protestovali, protože nič také neexistovalo. Ale Lenin prosadil speciální učebnice pro Ukrajince, pro ukrajinské školy, a pod vysokými tresty se trestalo, když se označovali za Rusy a svůj jazyk za ruštinu.

       Západ se velmi snažil rozeštvávat co se dá na Ukrajině. A dělá to už přes sto let. Nacifikace Ukrajiny je jen přidaný další bonbónek.

     2. Jděte s tou svojí nenávistí někam. Zelenskýho si vybrali anglosasové, aby jim zařídil rozložení Ruska. Chtěli si prostě zopakovat roky 1917 a 1991. A hlavně potřebovali za každou cenu zamezit bratříčkování Ruska s Germánskem, jako v 1914 nebo 1939.
      A když se ten hérec z ruskýho útoku pokakal, Boris mu jako velký rejža vysvětlil, jak má svoji roli hrát a kde jsou mantinely jeho kreativity.
      Že je Zelenskej Žid v tom hraje maximálně tu roli, že je prostě dobrej herec a lakotná svině. Oni Židi prostě bývají ve svým oboru nadstatisticky úspěšní, proto se jim občas říká „národ knihy“. Ale to je u Zelenskýhop asi tak veškerý jeho přínos, jinak je to anglosaskej fackovací panák určenej k použití a následnýmu odpisu coby univerzální viník totální destrukce Ukrajiny.

     3. Ale ne.

      Putin žid není. Vypadá spíš jako mongol.

      Takže vaše premisa, že všichni co chtějí zatáhnout svět do třetí světové války, nebo páchají genocidu jsou židi neplatí ;)
      A historicky pro vaše tvrzení taky moc podpory nenajdete.

    2. kaBrnak 11.5.2024 v 14:41
     Máte o Němcích nějaké mylné představy, Němci rozhodně čučkaři nebyli. Třeba Babi Jar (píše se to různě), za víkend cca 30 tisíc židů. Jeden víkend!!!

     1. Němci nechali to nejefektivnější a nejdrsnější vraždění, tu nejšpinavější práci, ukrajinským a pobaltským nacistům. Ti byli takoví sadisti a psychopaté, že se z toho i nejúchylnějším nacistům navalovalo na blití.

      1. A prave proto je potreba smeknout pred schopnosti delegovat, o tom zadna.

       1. Sysop: Využili talentů všeho druhu.

        Sadistům dali špinavou práci.

        Šlechticům a elitě dali prachy a majetky zabavené nižším rasám, jako Čechům.

        Pohraničním českým a polským Němcům dali pocit, že mohou patřit k velké říši. A ne k těm zaprděným Čechům či Polákům. (Dnes se historie opakuje, když dávají Ukrajině, Litvě, Estonsku, Lotyšsku. Finsku, atd. pocit, že mohou patřit k velkému NATO.)

        Nakonec si talenty (kované nacisty a esesáky) po prohrané 2. světové válce odvezlo USA. A teď ve 21. století USA dělá politiku napůl řízenou těmi říšskými talenty a jejich rody. Totéž platí pro EU, kde zakladatelé mají podobné původy. Výjimkou byla Kanada, která si přebrala k sobě ukrajinské nacisty – jak ukázal i ten nedávný omyl, kdy Kanada vyznamenala ukrajinského nacistu. Řada nacistů zmizela do jižní Ameriky. Řada jich poklidně dožila v Německu.

        1. jo a druhá půlka sou židáci, a vůbec, ale vůbec tam nejsou žádný třenice a všecko funguje jak dobře namazanej stroj, že, ty vole :DDD

  2. @LWG
   ač nejsem tázán, tak asi takto:
   ad1) vytvořit z toho bordelu Singapur nebo Honkong
   Zasypat to penězi a zároveň likvidovat všechny magory.
   Koncentrák hermeticky uzavřít, nechat v provozu letiště a vybudovat přístav a odsolovací zařízení, avšak ponechat pod kontrolou IDF.
   500m hraniční pásmo zaminovat a zatopit mořskou vodou.
   2) dobýt a obsadit sever pásma, vybudovat tábory a vytlačit obyvatelstvo z jihu na sever, pak dobýt jih a začít budovat dle 1)

   1. Já bych souhlasil, jenom si moc nedovedu představit, jak z toho dělám až tak prosperující enklávu. Ale jinak bez podstatných připomínek.

   2. Vidím tři problematické věci. To zatopení mořskou vodou (bylo by to neskutečně drahé) a likvidace všech magorů (to by asi fakt byla genocida). Oni ti palestinci nejsou příliš zvyklí pracovat už v několikáté generaci (není to tak úplně jejich vina, nemají kde), takže vytvoření obdoby Singapuru nebo Honkongu by také bylo asi nemožné.

   3. Nestačilo by, kdyby prostě Izrael tu enklávu Palestinců ignoroval. A vrátil jí všechna území, která dle OSN náleží Palestincům? A pak to nechal na nic?

    1. oprava: na nich?

     Já mám pořád dojem, že si tu všichni hrají na Bohy a sociální inženýrství.

     Pořád je jednoduchá věc, aby si státy hleděly svého. Izrael ať vrátí území, které okupuje několika státům. Ať se Izrael začne chovat podle mezinárodního práva a OSN. Nejen podle klauzule „Žid je nadřazená rasa, může cokoli, a je to stvrzeno bohem“.

     My se můžete přestat montovat do Ukrajiny a Ruska. Není to naše záležitost krmil Zelenského oligarchy. Jak si to Zelenskij udělá, tak to bude mít.

     My můžete přestat přijímat migranty, protože coby suverénní země je nemusíme přijímat.

     1. Blaznis? Izrael ma prece ZAJMY.

     2. Nejde o to, že by „Žid směl cokoli“, protože je nadřazená rasa,. To je pitomost.
      Může cokoli, protože je naším špatným svědomím. Když se tu točily dokumenty o spokojených Židech v táborech s jimi rovnými, všichni drželi tlamy, i když všichni věděli, o co jde. Když odsud Židé uháněli pro naši závist a nenávist, tak nikdo neřekl ani popel. To, že to způsobí v Palestině neřešitelné problémy přitom už začátkem minulého století věděl každý, kdo uměl do desíti napočítat. Že britská správa byla spíš spalovačem mrtvol psaly tehdejší noviny ve velkým. A že uznání státu Izrael bylo svinstvo non plus ultra, to je nabíledni.
      Ale byl to jakýsi pokus umýt si ruce od krve a přeprat si svědomí za to, že jsme na nich nechali páchat neskutečná svinstva. Jsou naším špatným svědomím, které si pokoušíme vykoupit dalším svinstvem vůči někomu jinému, kdo prostě jen méně křičí.

      Ostatně s Romy to bylo podobné, akorát ti si nikde svůj stát nezaložili, protože mají dost inteligence k tomu, aby tušili,m jak by takový stát dopadl. Holt, nejsou „národem knihy“, no. A protože nejsou právě stvořeni k tvorbě materiálních hodnot, neb mají jiný hodnotový žebříček), nemohli nastřádat dost prostředků k tomu, aby byli také dostatečně slyšet.

      P. S.: ač z hloubi duše nesnáším filmy o utrpení Židů za Světové války, protože je všechny považuji za megakýč, možná pro některé svůj význam mají. Já bych osobně před hrůzami minulých totalitních diktatur upřednostnil filmy o té totalitní diktatuře dnešní. Ale je vidět, že někteří nejdříve musí pochopit ty předchozí.

      1. To zlé svědomí už nebude dlouho trvat. Účastníci druhé světové už téměř nežijí, pamětníků je pomálu, včetně těch co v květnu 1945 srali do plinky a generace narozené desítky let po válce nevidí důvod, proč by se měli kát a platit za hříchy pradědů. Koho dneska zajímá napoleonova genocida španělského venkova, nebo magdeburská svatba. Ono je to i vidět na těch protiizraelských protestech. Holocaust už není omluva.

       1. A asiati, černoši a hispánci maj celej Holocaust u prdele úplně. Neměli s ním nic do činění.

    2. Vy byste ignoroval území, ze kterého na vás létají rakety?

     1. Latimérie podivná: Možná by to chtělo neprovokovat ty raketové útoky, že ano.

   4. Koncentrák… to slovo bych nepoužíval.
    Podle mě byl největším koncetrákem Ostblok…

    1. V koncentraku byl poradek a makalo se tam.

     1. Nebyl tu ani pořádek, ani se tu nemakalo. Teda vlastně pardon, na chatách a chalupách se makalo, to zase jo. A zdaleka nejen o sobotách a nedělích…
      Spíš byl tu bodel, ve kterým se lidé přetveřovali, že jako makají, a stát se přetvařoval, jako že je za to platí.

    2. Integrale: Východní blok? Rajská zahrada to nebyla, zvlášť pro lidi jiného mínění, co nechtěli ohnout hřbet, ale koncentrák? Zřejmě si v té době ještě nežil.

 4. Panebože!

  1. Ale no tak strčte si jehudu do neduhy

   1. No tak,Ali! Len pokojne, nadýchni sa a tak… :)

    1. Alláha i Ollaha si vetkněte tamtéž. Stejně tak jako boha vodovodních trubek nebo elektromobilů.

     1. Ale, ale, Ali! Veď ty už nie si schopný pochopiť ani zmysel jednej vety. :)))

  2. Ano, tady jsem!

 5. Tvl…vychazej tu ruzny sracky…ale z tohodle mi je fyzicky nevolno.

  1. To je fajn. Tak se skoč vyblinkat jinam.

  2. Pravdu díš, neskutečné demagogické sračky pro duchem chudé.

 6. Nenašel jsem v článku nic o vlivu chemtrails ani roli Sorose. Je fakt, že už jsem ale pak nečetl moc pozorně.

  1. Chemtrails a Soros vám vyprázdnili mozek.

  2. Jiřík Černý už předal žezlo prý.

 7. Co to je, nevíme. Stahuju &
  jus 11.5.2024 05:43:25 Odpovědět
  “svět bezpečnější pro demokracii”

  Doporučuji pustit si jeden díl seriálu Daria S1E04 – Kavárenské nepokoje (fastshare)

  nx 11.5.2024 05:55:10 Odpovědět
  Díky, Daria je skvělý seriál, a to srovnání doopravdy sedí.
  https://fastshare.cloud/44dc9e0ad8ed0b17d820b7f28779af84802d9cf767949815bd63037c222e86f8209730c76949230f0d67a27b61128f59e8542d5841199e9af673a8fe12f6180931b9eb2b

  1. Zrůžovokřivolíníky potěším hned, ale lotři neprat ani na soutoku divoké a tiché bye čwy, jo?
   https://www.facebook.com/100089257012057/videos/1591082111670274/
   Teda tohle že jo.
   https://www.youtube.com/watch?v=E-H0jvWosC8

 8. Fakt dobrý. Díky za článek. Oficiálně bylo po útoku Íránu ticho po pěšině. Ale ve skutečnosti zřejmě: Izrael leží na lopatkách. Chtěl jsem dát jedničku s hvězdičkou, ale hvězdičku jsem nenašel, tak jen za JEDNA.

  1. Írán je jediná země v okolí, která je schopná Izrael rychle smazat z mapy.

   Nutno říci, že Izrael pokouší trpělivost Íránu velmi drsně. Írán musí zachovávat bohovský klid a sebeovládání, protože jinak už by se vinou (nejen) Izraele rozhořela v oblasti velká válka. Peršané jsou holt ušlechtilý a starobylý národ, který nezdegeneroval jako západní šlechta.

   Izrael je dost silný válečný štváč v oblasti. Poměrně často se konání mezistátní setkání Ruská federace versus Izrael, kde je Izraelu vysvětlováno, že jsou nějaké meze jejich chování, které se budou tolerovat.

   1. Ale notak fuj… jaky ‚valecny stvac‘? Proste jen prosazuje svoje zajmy, no. Makes Izrael great again. Svet podle pravidel.

   2. V regionu jsou schopny vymazat Izrael z mapy ještě minimálně Saudská Arábie a Turecko. Ve všech třech případech však zní otázka, za jakou cenu?

    Naopak jsem přesvědčen o tom, že Izrael docela dobře ví, co dělá a Irán to ví také.

    Ten masivní útok Iránu považuji spíše za dialog a test, zhruba tohoto směru:

    Irán: My jsme mluvili s Medveděvem a teď si picnem. Bacha na nás!
    Jordánsko (sestřelí nějaké drony): My v tom nejedem. Nepůjčujeme k tomu náš vzdušný prostor.
    US, GB (sestřelí část balistických raket): Když půjde do tuhého, jdeme do toho taky! Bacha na nás! Izrael není Ukrajina a Vy nejste Rusko.
    Izrael: (sestřelí většina dalších útočných prostředků): Tak jo, takový máme svaly, světe.
    US: A klid tady bude!
    Izrael: (provede lokální diverze): Jasně, jenom musíme dát nějakou demonstrativní facku. A vy bacha na nás, mohlo by to být horší!
    US: A klid tady bude! Jinak bude u benzínek peklo a to se nám nelíbí.
    Izrael: No jo, už klid. Stejně teď bouráme pásmo Gazy.

    Použité prostředky tomu odpovídají: z celých tuším asi 300 použitých zbraní mělo nějaký potenciál těch prý 30 střel s plochou dráhou letu a těch bylo málo na to, aby překonaly obranu (mohlo se stát, ale ne v nějakém podstatném množství). Drony byly zřejmě jen pro parádu a mrak 120 starých balistických střel měl možná mít nějaký efekt, kdyby přehltil protivzdušnou obranu, což se nestalo a myslím, že to Irán ani nečekal.

    Suma sumárum, šlo v podstatě o ritualizovaný souboj, z které někdo mohl odejít se šrámem, ale ne s prokousnutou tepnou.

    1. V případě Iránu je to hodně o jejich „kultuře cti“. Na přímý útok musí reagovat, jinak by „ztratili“ tvář. Ví to jak USA, tak i Izrael (oba mimochodem v podstatě reagují na útoky ze strany Arabů stejně, prostě se té arabské kultuře přizpůsobili).
     Když USA zlikvidovali v Iráku iránského generála Sulejmáního + doprovod, tak Irán „musel“ odpovědět, a to útokem na leteckou základnu USA v Iráku. Poté byl víceméně „klid“ (tedy snad kromě toho, že Irán „ze strachu“ z odvety sundal civilní letadlo).
     A když Izrael zlikvidoval iránského generála + doprovod na iránském velvyslanectví v Sýrii (s určitou „nadsázkou“ lze říci že iránské velvyslanectví je iránské území), tak opět „musel“ Irán odpovědět.
     USA i Izrael „nějakou“ odpověď Iránu předpokládali. V obou případech si odpovědí na útok Irán „zachoval tvář“ a USA ani Izrael na tuto „odpověď“ nijak výrazněji nereagovali. Žádný ze států to v současnosti nechce stupňovat. Jede se dál a lze čekat „další kolo“.

     1. Latimérie podivná: Ono to není o kultuře cti. Írán si nechal kálet na hlavu od Západu dlouho a od Izraelců rovněž.

      Ale příklad Ruska ukazuje, že prostě západní svintva musíte potrestat, jinak vás Západ považuje za „ně ljúdi“. Rusko se snažilo se Západem domluvit několik desetiletí a trpělivě neoplácelo západní sviňárny – došlo to tak daleko, že mají namířené americké rakety hned u svých hranic. A musejí sehrát umravnění Ukrajiny, a ukázat Západu, že prostě umějí také udělat bebí.

      Írán musí začít se stejným. Pro Západ byl Írán osou zla „ně ljúdi“. On se nám v západním myšlení ten náckismus dost usadil vůči zbytku světa.

      Ta kultura cti je věc, do které Západ nutí státy. Protože pokud si nechají líbit, třena jen z důvodů moudrosti a neeskalace napětí západní či izraelská svinstva, tak Západ to bere jako slabost a začne eskalovat.

      1. Tohle kdyby si tak dovolil říct nějaký vládce „nepřátelské“ země:

       Now, I also think that if we were just resorting to that and we didn’t have a realistic view that there are bad people out there who are trying to do us harm — and we’ve got to have the strongest military in the world, and we occasionally have to twist the arms of countries that wouldn’t do what we need them to do if it weren’t for the various economic or diplomatic or, in some cases, military leverage that we had — if we didn’t have that dose of realism, we wouldn’t get anything done, either.

       řekl „mírotvůrce“ Obama

     2. ambasáda je výsostný územi podle mezinárodního práva ty nadsázko :D

    2. LWG: Ani Saudská Arábie ani Turecko nejsou schopni vymazat z mapy Izrael. Saudská Arábie je spíše na ty prachy. Kdyby se válčila zasypáváním prachama nebo ropou, tak to by Saudská Arábie asi zvítězila, to ano. Ale reálná vojenská síla, ehm, ehm. Kdyby Saudská Arábie měla vojenskou sílu, tak na Arabském poloostrově už dávno neexistují ty okrajové státy jako Jemen. Turecko se neustále potácí na pokraji krachu, turečtí politici pak oscilují mezi tím, jestli občané Turecka by je nejraději zaškrtili a nebo nechali ještě chvíli žít. Turecko nezkrachovalo hlavně proto, že EU cpe výpalné Turecku (což prosazují Němci), a Turecko vyhrožuje zasypáním miliónů migrantů do Evropy, když EU nebude cálovat dost miliard euro ročně.

     Írán je ve stejné situaci jako před několika lety Rusko. Západ – včetně USA a České republiky – říkal Ruské federaci „vy ně ljúdi“ a choval se k nim jako k hadru. Až donutili Ruskou federaci pochopit, že Západ je banda namyšlených impotentních idiotů, co nedodržují žádné smlouvy a považují zbytek světa za otroky (teď to pochopil i Írán). A že je třeba rozdat pár facek a udělat si pořádek ve svém umístění ve světě. A Írán si také dělá pořádek.

     Nebylo to dlouho, kdy Írán měl povražděné své jaderné i jiné vědce od Izraelců. Navíc Írán byl zasypáván sankcemi od USA, mimo jiné ho odpojili od bankovního mezinárodního systému SWIFT. Tehdy ho zachraňovalo Rusko a Čína. Írán platil zlatem a ropou.

     USA chce především zničil vyspělé kultury. USA jede stylem, že celý svět má být jen zvířecí pudy (proto úchyláctví LGBTQ a kultura progresivních idiotů, co nic neznají a neumějí). Jakékoli vyšší ideje a kultury – perská, řecká, křesťanská, syrská, ruská, česká, atd. – má být zničena a rozvrácena. Írán je obrovská země, s obrovskou vznešenou perskou kulturou, která je základem vědomostí a rozmachu půlky Asie – mimo jiné celá vzdělanost Indie je ve skutečnosti perská. Proto je pro USA snaha zničit Írán a jeho kulturu.

     Podobně kdysi v Evropě starořecká kultura vycházela ze staroegyptské kultury – proto je snaha EU i USA zničit Řecko. Imigrací, dluhy (skrze euro), válečně (Turecko okupuje půlku řeckého Kypru, nedávno znovu vojensky napadlo Řecko – EU a Německo dělalo vše proto, aby Řecko podlehlo a prohrálo). Atd.

Napsat komentář

D-FENS © 2017