Nadlimitní zásobníky - zpět na článek

Počet komentářů: 46

 1. Pokud se nepůjdete udat, tak hádám, že to nikdo řešit nebude. Aneb jak z ozbrojených zákona dbalých občanů udělat anarchisty. Možná i to je cílem EU, zničit to co dobře šlapalo bez nich.

  1. Bez nich šlapalo dobře všechno. Na co šáhnou, to zkurví.

 2. Mně na tom nepřijde vůbec nic vtipného.

 3. Ano, je to také absurdné.

  Ovšem je to důsledek přechoďáků, které jsou pokusem ulehčit některým od dopadu střelnice.

  Plnohodno… ech, čo to tárám, nadlimitný zásobník můžete mít pochopitelně v jednom trezoru, v jednom batohu, nesmíte je však do pušky bez výjimky vložit.

  1. Dopadu směrnice. Už u toho spím.

 4. Kdo chce střílet, zbraň si opatří.
  Kdo se chce bránit, nesmí se bránit.
  Válka je mír !
  Svoboda je otroctví!
  Láska je nenávist!
  Nevědomost je síla!

  1. Pravda je ruská hybridní válka.

   1. Rusko chce vypnout internet, jsem pro, alespoň uvidíme kolik z té protiruské propagandy je pravda.

    1. Jak se vypíná internet? Takovou tou černou krabicí s tlačítkem jako ukazovali v IT Crowd?

 5. Absurdní řešení absurdní směrnice ve smyslu Vlk se nažral a koza zůstala celá. Výjimka na zásobníky je nároková a bez poplatku, víc ulehčit to nešlo. Už od včerejška je těch žádostí pár tisíc, takže příslušným úředníkům fakt nezávidím. A pro nás se v podstatě nic nemění, výjimka je na furt, tak o co jde.

  1. Eeeee isto „na furt“? Veď na večné časy (na furt) sme sa mali mať radi aj so Sovietsky zväzom. Veď na večné časy (na furt) sme si sľúbili aj lásku v 89-tom.

   1. Na furt, dokud nám to všechno neposbírají. Furt je přeci známá časová jednotka.

 6. Rad bych se zeptal autora, jestli ma Brena zaregistrovaneho jako pistoli samonabijeci nebo jako pusku samonabijeci?

  1. Kupujeme 11” verzi, která je jako pistole. Jako puška se prodává jen ta nová delší verze, tuším 16,5” hlaveň.

 7. 1) Není to lekrační ani trochu, je to zvůle.
  2) Kurva tohle přece není článek, blog, ale nějakej bídnej status na sociální šit.

 8. Pánové, přestaňte prudit a poděkujte střeleckému Pánubohu, že to dopadlo takhle. Mohlo by to být jako v Británii, tam se můžete bránit maximálně vrháním gumových medvídků. Investujte energii spíš do opuštění spolku, který se jmenuje EU, naši předkové cedili krev za samostatnost a my jsme ji prodali za…

  1. gogoi:
   A co ty?
   Jakpak jsi hlasoval v referendu o vstupu…?

   1. Já? byl jsme proti, jsem proti a budu proti….jsem nechutně konzistentní

   2. Čechija: bych chtěl vidět tebe, kdyby za tebou přišli, abys vstupil… se třema deckama!
    Teďka sou fšeci chytří…
    EU: Mě jako komunistovi by nevadilo, žes nevstupil, ale žes vystůpil !

  2. Ono je to za současné situace jedno, jestli být nebo nebýt členem EU. EU je natolik obrovskej moloch, že může vydírat prakticky kohokoliv v Evropě, možná kromě Běloruska, které je orientováno východ. Podívejte se na Norsko nebo Švýcarsko. Tam je ten socialismus ještě tvrdší než tady. A v Británii se odchodem z EU taky moc nezměnilo.

  3. Přesně tak. Místo přehledného a rozumného zákona paskvil, ale i tak díkybohu za něj, a napjatě čekejme, kdy RVHP bude chtít utáhnout šrouby.

   1. Co nevidět zakážou olovo a tam už nějaká obezlička půjde vymyslet jako spíš nepůjde.

    1. To by měli zakázat i olověné akumulátory, olovo v pájkách pro zdravotnické a vojenské aplikace. Nerad bych, aby to dopadlo jako se rtutí, kdu zakázali teploměry a ušetřenou rtuť narvali do spořivek s životností 40 hodim, které nasraní zákazníci házeli úplně všude.Jediná výhoda je, že už bude navždy mír, protože armády nebudou mít čím střílet.

     1. Ale budou. Jenom se prostě bude střílet nějakým svinstvem. A kromě toho pořád máme klacky.

      1. Dneska byla hezká fotka a článek v E15, jak Sellier a Bellot vyrábějí náboje pro pistole a revolvery. A doprovázela to fotka, jak jedou ze stroje pásy do kulometu….Až se tohle dozví v Bruseli….

   2. Treba veriť, že nový Zväz západných socialistických republík sa bude brodiť sračkami po čínskom víruse a že bude prudiť so zelenou energiou a eko-terorizmom a že na na zbrane si spomenie až niekedy neskôr. Najhoršie by to asi dopadlo ak by európsky parlament presadil také podmienky držby zbrane ako v BRD+DDR či Kingdom of Condom (aj keď títo zmetci sú už jednou nohou preč z EU).

    1. Ako sa hovorí u nás katolíkov, „veľká je tvoja viera, synku!“. Ten byrokratický moloch má toľko ľudí, že sa všetkým témam stihnú venovať paralelne…

 9. O tomhle jsem tu psal článek před týdnem. Mám za to, že pokud je vaše AR-15 nadále v kategorii B (patrně ano), pak bez povolení výjimky nesmíte vkládat nadlimitní zásobník ani tam. I když už máte zbraň i zásobníky nakoupené před účinností novely.

   1. Já jsem si to přečetl, ale mám na to jiný názor. Nemusím přece papouškovat všechno, co se tam píše.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017