Manželství pro všechny! Pro všechny? Manželství? - zpět na článek

Počet komentářů: 167

 1. Demagogická, homofobní sračka. Z D-FENSe se pomalu stává platforma pro Okamurovce.

  1. Toutou:
   Co seš zač…?

   1. Toutou asi bude koprofil a vadi mu, ze se o nem v clanku vyslovne nepise.

    1. Praetorian 4.5.2021 v 15:01

     No, sousedem takových manželů bych snad ani nechtěl být.

    2. Takže mu jde o hovno.

     1. sere na to prej….

      1. A neserou voni na něj tak trochu?

  2. Ale houby. Je to asi jako s Churchillem a liberály, anebo s Reaganem a demokraty. „Nezměnil jsem se já, neopustil jsem demokraty/liberály, to oni opustili mne.“

   Když se moc tlačí na pilu, začnou se okamurovci jevit jako hlas zdravého rozumu.

   1. Je to jako kdysi definice pravé/levé úchylky: té se dopouští soudruh, který jde stále rovně, zatímco Strana uhnula doleva/doprava…

    1. Aneb víra uhlířská… Straně věřte, soudruzi.

  3. Ale no bozinku! Je to ale skaredej clanecek, vid…

   1. Stejne jako prostitutka je povolani a kurva je charakter, je homosexual diagnoza a buzerant je … toutou.

    1. Trefné zhodnocení.

 2. https://www.penize.cz/podnikani/425367-pokuta-za-sexistickou-reklamu-soud-vydal-prelomovy-rozsudek?

  Ještě že páni soudci nemají třeba takovej instagram, to by ho asi museli taky zakázat, protože tam je neskutečný množství sexistických věcí :-D

  1. Čechistánci zřejmě vymysleli bezbožnou teokracii, protože to tu čím dál víc připomíná islámskou diktaturu bez Alláha.

   1. Za tím budou beztak stát zas nějací puritánští pitomci ze ziskovek…

    1. Dlouhý pochod institucemi v přímém přenosu. Média, univerzity a soudy.
     Argumentace tradičně nesmyslná, marxisticky dialektická – ženské stačí odhodit hadry a má vyděláno, zatímco na mužské tělo by nikdo zvědavý nebyl.

     1. A tak možná jo, nějaký žencký občas tvrdí, že se asi taky rády kouknou. Otázka je, esli to bude mít nějakej znatelnej přínos propagaci danýho podniku, jako že si ten leták někde nechají ležet a uloží si ten podnik do paměti…protože takto to, aspoň nějakým způsobem, funguje.

      LWG mi připomněl, měl bych si zas otočit list kalendáru :D

  2. „Reklamní sdělení s sebou nese nejen propagační, ale také kulturní funkci, která může ovlivnit pohled adresátů reklamního sdělení na svět, na vztahy mezi lidmi či na postavení ženy a muže ve společnosti,“ zdůraznil Krajský úřad Jihomoravského kraje. Jeho postoj pak potvrdilo i ministerstvo a soudy.

   Já myslím, že vhodně nafocená reklamní fotografie může postavení pomoci, alespoň u mužů.

   Jinak je to bezpříkladná vulvovina, například výrobci náhradních dílů a pneumatik, rovněž mnoha stavebních materiálů by měli zbystřit, protože zatím se snaží svými kalendáři přispět postavení a teď jasně vidí, že postavení je ze společenského hlediska nežádoucí.

   1. Možná na té depopulaci nakonec něco bude? Nebo to bude jenom despoticky povolený vybranejm párům, a nejlíp nějakým Autodocem, po schválení příslušným oruadem?

   2. @LWG

    Pokud firma využije v reklamě nahé ženské tělo bez jakékoliv souvislosti se svou činností, může to být v rozporu s dobrými mravy

    ttsssssss dala všecko do zastavárny přece a jeto :D :D ;D ;D

    1. a pořídila za to ten bourák?

 3. https://neviditelnypes.lidovky.cz/spolecnost/sosp-prvni-krucky.A210505_210413_p_spolecnost_wag

  Celkem dobrý počin, aspoň nějaká snaha proti tomu co se na nás valí.

   1. Pozdě a málo a přece víc, než kdokoliv kdo tady mudruje v diskuzích. Jenom čekám, kdy to tady ještě někdo strhá, že je to píčovina, protože…
    Buďme rádi, že jsou u nás lidé, co mají podobný názor jako my a tvoří aspoň maličkou protiváhu všem těm sračkám.

    Mimochodem sice vím, že každej správnej Dfensák tady poslední dobou má dumbphone a sociální sítě zásadně nepoužívá, ale třeba zrovna Vávra tam má dost velký dosah a to je taky slušný vliv na lidi kolem…

    1. Nepokládám se za „toho správného“, přestože vzdorovitě používám starou Nokii a vůbec nepoužívám žádnou ze sociálních sítí, pokud za ni nepokládáš Internet samotný.

     Pro kontrolu se ale optám:
     Už někdy v minulosti sociální sítě něčemu opravdu dobrému napomohly?
     Za sebe mám totiž pocit přesně opačný – že je tomu přesně naopak. Co vznikl FB a TW, tak šíří jen svinstvo, bordel, levičácký hajzloviny a šikanuje to lidi. Protože se tam doslova vybleje opravdu kdekdo. Často i ti, co sotva prolezli základkou, soudě podle jejich projevu. Jak by řekl klasik: idiot, debil, hňup, jen támhle vzadu jsou dva blbci vedle sebe. Taky mám neodbytný pocit, že ty sítě vůbec nevznikly kvůli „propojení lidí“, nebo snad nějakého „šíření dobra“, ale kvůli něčemu úplně jinému. Proto k nim mám takový přístup, jaký mám. Můžeš mě stokrát označovat staromilcem, starou konzervou či otravným důchodcem, klidně až doblba.
     Vidím, co vidím. A to ani nemám účty, takže ani zdaleka nevidím všechno, co vidí přihlášení lidé s účty.
     Děkuju pěkně, ale obejdu se docela dobře i bez páně Zuckerbergových vynálezů, které IMHO IMHO IMHO zatím přinesly víc škod, než opravdového užitku.
     Z tohoto hlediska jsou mi pak nějaký dosahy všelijakých Vávrů či Slonkových spíš k smíchu. I nějaký desítky miliónů sledujících v případě Trumpa či nějaké pophvězdy, mě nechává zcela chladným.

     Napíšu to radši takhle nadrzo, tady se zatím nemusí chodit okolo horký kaše a psát mezi řádky:
     Ty shifty asi ne, ale já si pamatuju časy, kdy bez těchhle „vymožeností“ neměli lidi až tolik zbytečných starostí, měli mnohem víc času na své skutečné přátele a koneckonců i na sebe samotné.
     Covfefe.

     1. Tak na začátku to asi mohlo byt docela zajímavý, ostatně jako spousta věcí, než se tam naplavil kdejakej debil a levičácká svoloč a samotný ty firmy začly jet politickou linii, žejo. To už je ale hodně dlouho.

      Jak je na tom vlastně třeba takovej linkdin, taky se tam jede levičácká agitka, nebo to eště zůstává tak-nějak profesní, nevidí tam někdo?

   2. Ja mam posledni dobou u fotbalu, a i u jinych sportu problem s jasem. Asi neco s televizi, takze to uz nesleduju.

  1. Vy nemáte dojem, že celé to začalo těmi malými, napohled neškodnými ústupky buzerantům?

   1. Seš někde na přímu? Mám dojem, že to snad padá do černé díry nebo něco.

  2. Mě spíš zaráží že kolik eště dalších asociací a spolků a kde čeho na obranu toho samýho vznikne? Není to trochu tříštění sil? Kdyby aspoň spolupracovali, neřikám, že musí být všichni v jedné partaji, ale ti blbci o existenci těch druhejch ani neví. Kdo tady třeba eště další zná NAOSP?

   To by asi chtělo založit spolek na vyhledávání a koordinaci spolupráce spřátelenejch spolků XD

 4. Ale to už je opravdu poslední požadavek. A než se nadějete, budete mít jako heterosexuál ve schránce výzvu k nástupu do transportu směr sprchy.

  1. s hodně klouzavým mejdlem :D

  1. Panek:
   Tyhle stránky nedoporučuju…

   :OD

  2. Ty taky naletíš na kdejakou píčovinu..

   1. Možná. Ale je to zpráva převzatá z The Guardian.

    1. Každopádně ty stránky jsou informační odpad…

     1. To sice jo, ale česky to nikde není. Pak stačí vybrat klíčová slova (jméno starosty, boston dynamic) a můžu ověřovat.

    1. ED 209?

    2. Za to může Hollywood. Snad jediný hodný roboti byli Číslo 5, Wal-E a KITT. Všechno ostatní byli zabijácký kurvy. A ten Číslo 5 jen podmíněně, protože Čísla 1 až 4 byly taky zabijácký kurvy.

     1. Nj, ale zase třeba tamagotchi by to mohl kompenzovat :D

      1. to jsem třeba nikdy neměl, přitom to byl takovej hit… ale ještě mám pogy :-D

     2. Kdyby zase nemlel sračky…tak jenom namátkou co si já vzpomenu takle narychlo, mimo ty tři už zmíněný:
      – Andrew (člen naší rodiny, mimochodem krásně zahráno Robbinem Williamsem)
      – David (A.I.)
      – Annalee Call (Alien Resurrection)
      – Sonny (I, Robot)
      – Data (ST: Next Generation)
      – většina AI na lodích Vrchní stráže (mimo těch, co zešílely; Andromeda)

      Mám pokračovat a přiznáš žes plácnul kravinu, nebo to zas budeš rozmělňovat v hovnech?

      1. Slyšels někdy slovo nadsázka? Filmů s robotama a AI je asi milion, takže je každýmu jasný, že těch hodnejch budou tisíce. Ale většina těch nejprofláklejších jsou záporáci. Robot záporák je lákavá postava.
       BTW, ta Andromeda je trochu nevhodnej příklad, pokud si vzpomínám tak většina těch lodí právě že zešílela a i Andromeda byla v podstatě nelítostný zabiják „jen plnící rozkazy“. Je to koneckonců válečná loď.

       1. Většina je poněkud silný slovo, potkalo jich to několik. Dokonce drtivá většina lodí na „pohřebišti“ si udržela rozum, a dyž je nakonc zachránili, staly se zase členy Společenství.

        Že sou válečný, a? Měly programování, něco jako tři zákony robotiky, no a taky Společenství před pádem už zase tak moc navostro neválčilo…

        Obecně je záporáckejch robotů dost, ale nevidím důvod, aby nějaký „nejprofláklejší“ byli záporáci, to je kravina. Možná to máš jenom nějak divně zadrátovaný.

       2. Nebyly ty lodě spíš nějaké organické/živé? Matně si pamatuju že nějaká měla mládě. Už je to dlouho co jsem na to koukal. Přestal jsem jak byli na jakési planetě plné mlhy a začalo to být jakési až moc alternativní..

        1. To si asi pleteš s Leviatanama z Farscape, ne? Mimochodem u nás velice málo známý a přitom IMO jedno z nejlepších sci-fi vůbec, proti tomu se Andromeda krčí v koutě :D

         V Andromedě to jsou klasický superpočítače (s kvantovejma procesorama či co) s nahranou inteligencní s vědomím, následně si pak samy vyberou svůj styl a vzhled, a eventuelně avatara (aka androidí tělo).

      2. Annalee je vyrušena Ashem.
       Sonny těmai ostatními roboty stejné série.
       Data vyrušen Borgy.

       1. Sonny je jeden jedinej s opravdovou inteligencí i emocema, ty sério. Že jako celkově WTF, jaký vyrušen, to je mi pitomost.

    3. A asi bych taky na fízlrobota koukal nevraživě, menšina nemenšina.

     1. Všechny dobrý a zajímavý vynálezy v režii státu skončí u armády nebo fízlů. Je to smutný, ale je to tak. Taky se netěším na policejní drony a další lahůdky ala Half Life 2, ale zřejmě to tak opravdu bude, ta naše budoucnost.
      Tohle je mimochodem taky pecka – https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/jet-pack-jako-extremni-takticka-vyhoda-britsky-vojak-si-zahr/r~49235252ac0f11eb9cafac1f6b220ee8/

      1. Tak snad taky budem mít Resistance, jak v tom HL.

       1. Buď a nebo něco ještě chytřejšího :)

        1. Sorry jako, hnutí vodporu je nějaká chytrost? Prostě partyzáni bojující proti okupantům.

 5. Nejsem takovy literat abych neco podobneho napsal sam, ale plne souhlasim s timhle: https://blog.aktualne.cz/blogy/martina-heroldova.php?itemid=39866
  Vas nazor vam neberu. Ale argumentovat takovou pitomosti, ze vam prijde ze, nejaky slovo znamena tohle a ted by to mohlo znamenat i neco jinyho a to by zborilo svet, je fakt kravina.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017