Koukam, ze mam asi lacinej humor a budu taky hen ten boomer, ale mne to s tim autobusem prijde vtipny. Nevim, proc se kdo urazi.
fatdwi
SL: to bude jako všechno. Pár úchylů hysterčí a normální člověk se zasměje. Dělat si z něčeho srandu, to je nejlepší obrana proti všemožné totalitě, cenzuře a útlaku vůbec. Proto zesměšňování symbolů fanatiky tolik rozdovádí.
Foundryman
Proto měli komunisti v TZ paragrafy o hanobení republiky a jejího představitele, případně o hanobení státu světové socialistické soustavy a jeho představitele. Jen čekám, kdy to EU zase opráší.
ModrýKlokan
@ Foundryman
V EUmordoru je to již dávno oprášeno. V Dojčlandu odsuzují a zavírají na tvrdo za urážky politiků zcela běžně. Asi lyberanální demogracyje a kapytalysmus pyčo.
Foundryman
Ono by bylo zajímavé vědět, jestli by třeba prohlášení, že PePa je hloupej, bylo posuzováno jako konstatování faktu, vyzrazení státního tajemství nebo hanobení představitele. A to dokazování u soudu by asi bylo zábavné.
Sysop
No v Risi to funguje nasledovne:
– seberou te a vybilej ti byt. Ne jako maliri, ale jako cikani.
– soupnou te do vazby a nepustej stopky. Prej treba zpronevera, nebo detsky porno, nebo tak neco.
– postupne se v klidu rozebira, cos rekl, nerekl, mohls rict a tak…
– mas fuuuru casu premyslet, jestli jsi rekl spravnej nazor ve spravny zemi
– nakonec ti neco prisijou, neboj
Nejakej JUDr. Reiner Fuellmich ma celkem fajne zkusenosti.
Alan.Cox
Třetí říše má zkušenosti. Potřebují Rusa v Berlíně jako sůl.
Alan.Cox
Politické trestání a věznění za názor je v ČR naprosto běžnou věcí v současnosti.
fatdwi
Foundryman: však se to historicky osvědčilo, Honza též jistě nebere jméno boží nadarmo, nedejbože by si z papeže dělal prdel:-)
A pokud říše dostane možnost (dožije dost dlouho), tak se to vrátí prakticky jistě, není to tak dávno, co tady proběhlo, jak soudruh Schmerz nemá rád kritiku, zvlášť tu hnusnou, kdy mu lidi připomínají, co říkal před volbami a co po nich dělal (dělá). Od toho už je jen krůček k nějakému vhodnému paragrafu, co bude chránit představitele před dezinformátory.
Slecna Ling
to fatdwi
No mas pravdu, je to tak. Ale je to fakt uz otrava, jak nektery lidi dokazou z niceho vyrobit kovbojku. Navrhuju pro ne trestnej let do Frankfurtu. Ted jsem se zrovna vratila a predstav si, ze tu uchylove si v tech paracich vypli na letisti klimatizaci. Jako byl to zazitek v ty uniforme. Muze mi to nekdo vysvetlit? Venku 35 a oni resej ekologicky sragory.
fatdwi
SL: tak to se moc těším na letní služebky, zrovna FRA je vcelku obvyklý přestupní bod…:-( Zajímalo by mě, jestli se klima vypne i v kanclu toho zmrda, co ji vypne ostatním.
Slecna Ling
to fatdwi
A do prkynka…No snad tenhle trend upustej, ale pokud ne, vem si nejaky lehky, prodysny obleceni a deodorants a vlhceny ubrousky….Ja fakt nejsem hakliva, ale mne bylo na omdleni.
shifty
To je moc příjemná představa …. v Nice máš přitom mrazák i v tramvajích…
fatdwi
SL: holt je potřeba zachraňovat planetu, však ti šmejdi, co si lítají po práci a dovolených mají dřepět doma a žrát tofu, dobře jim tak. Ubrečenej článek proti šmejdům škůdcům v letadlech tady ještě vrchní pičulín neměl, třeba něco vyplodí:-)
Slecna Ling
To fatdwi
Ty jo, ale prosim te, proc mam pocit, ze v Evrope je to ted jeste vic poblazneny nez v USA? Zda se mi to? Ja zas nechci nikomu krivdit, ale pripada mi, ze ty levicovy neo rovnostarsky sracky vic ted jedou v Evrope nez tady v Severni Americe. Anebo kecam, pac mi to zkresluje konzervativni Texas?
No to si ze me delas prdel…Pockej, ja si to musim precist podruhy.
shifty
To je Trumpovi natruc. Trump je totiž debil. Nemá je rád. :D
shifty
levičákum teče do bot, tak už vážně magořej… jak to dopadne, nevím… ale prej se konečně prohlasovala vostřejší antiimigrační věc. Tady je v mediích samozřejmě ticho, ale zatím.
mam tu komentář z FB. Kde je přesně pravda, nevím.
Po letech, kdy progresivní levice ovládala evropské instituce, systematicky blokovala jakékoli účinné nástroje pro deportace nelegálních migrantů, po letech, kdy se evropská města potýkala s nekontrolovanými přívalem nelegálních imigrantů, kolapsem azylových systémů, rostoucí kriminalitou a rostoucím odporem původních obyvatel, se konečně něco pohnulo.
Evropský parlament schválil poměrem 418 ku 218 nejpřísnější deportační legislativu v historii EU. Deportační příkazy budou nově platit napříč celou unií, prodlužují se doby detence, ruší se automatické odkladné účinky odvolání, zákazy vstupu se zdvojnásobují na deset let a zavádějí se tzv. return hubs ve třetích zemích. Nástroje, které skuteční konzervativci a suverenisté marně požadovali roky.
Proč to jde až teď? Protože EPP, ta stejná frakce, která se celá desetiletí pyšní nálepkou „středopravicová“ (KDU-ČSL. TOP09, Stan), prostě dvacet let raději seděla v pohodlné velké koalici s progresivní levicí frakce Renew, brala posty a mlčela. Teprve po volbách 2024, které přivedly do parlamentu silnou alternativní pravici, najednou dostala strach a objevila odvahu hlasovat podle toho, jak se označuje.
Konzervativní poslanci přijetí legislativy bujaře oslavili sklenkou na střeše budovy parlamentu.
A tady přichází ta nejlepší část. Jedna z těch, jejichž frakce roky věrně střežila bezmocnost Evropy v otázce migrace, poslankyně Fabienne Kellerová z Macronovy umírající Renesance a frakce Renew Europe, ukázala svou pravou svazáckou duši. Postavila se na plénu a s vážnou tváří žádala potrestání konzervativních kolegů za to, že se sešli na střeše budovy a „hodně, hodně pili.“
Sál se smíchem skácel na kolena. Tohle je dnešní evropská progresivní levice. Dvacet let blokovala změnu a teď chce podat stížnost na mejdan
Ano, už eurokomisař Heidrich říkal, že jsme smějící se bestie. Doufám, že ke stejnému závěru došla i Uršula von Lejno a také brzy dojde stejnému osudu.
Acada
Ze jo. Ja se indentifikuju jako bojova helikoptera. A podle sveho pocitu bych preci mel moznost nosit podveseny rakety ne? A zatim me za to zaviraj. To se musi napravit.
DavidV
Je to už více než třicet let, kdy nikdo netušil co znamená lgbtinsdap… když jeden chudák šofér autobusu si začal myslet, že je autobus a skončil u Chochološka. V dnešní době by byl na sebe hrdý a podporovaný médii.
ModrýKlokan
@ Zůůmer David
Půl sedmý a už na plech. Dneska vy mlaďoši nic nevydržíte.
Koukam, ze mam asi lacinej humor a budu taky hen ten boomer, ale mne to s tim autobusem prijde vtipny. Nevim, proc se kdo urazi.
SL: to bude jako všechno. Pár úchylů hysterčí a normální člověk se zasměje. Dělat si z něčeho srandu, to je nejlepší obrana proti všemožné totalitě, cenzuře a útlaku vůbec. Proto zesměšňování symbolů fanatiky tolik rozdovádí.
Proto měli komunisti v TZ paragrafy o hanobení republiky a jejího představitele, případně o hanobení státu světové socialistické soustavy a jeho představitele. Jen čekám, kdy to EU zase opráší.
@ Foundryman
V EUmordoru je to již dávno oprášeno. V Dojčlandu odsuzují a zavírají na tvrdo za urážky politiků zcela běžně. Asi lyberanální demogracyje a kapytalysmus pyčo.
Ono by bylo zajímavé vědět, jestli by třeba prohlášení, že PePa je hloupej, bylo posuzováno jako konstatování faktu, vyzrazení státního tajemství nebo hanobení představitele. A to dokazování u soudu by asi bylo zábavné.
No v Risi to funguje nasledovne:
– seberou te a vybilej ti byt. Ne jako maliri, ale jako cikani.
– soupnou te do vazby a nepustej stopky. Prej treba zpronevera, nebo detsky porno, nebo tak neco.
– postupne se v klidu rozebira, cos rekl, nerekl, mohls rict a tak…
– mas fuuuru casu premyslet, jestli jsi rekl spravnej nazor ve spravny zemi
– nakonec ti neco prisijou, neboj
Nejakej JUDr. Reiner Fuellmich ma celkem fajne zkusenosti.
Třetí říše má zkušenosti. Potřebují Rusa v Berlíně jako sůl.
Politické trestání a věznění za názor je v ČR naprosto běžnou věcí v současnosti.
Foundryman: však se to historicky osvědčilo, Honza též jistě nebere jméno boží nadarmo, nedejbože by si z papeže dělal prdel:-)
A pokud říše dostane možnost (dožije dost dlouho), tak se to vrátí prakticky jistě, není to tak dávno, co tady proběhlo, jak soudruh Schmerz nemá rád kritiku, zvlášť tu hnusnou, kdy mu lidi připomínají, co říkal před volbami a co po nich dělal (dělá). Od toho už je jen krůček k nějakému vhodnému paragrafu, co bude chránit představitele před dezinformátory.
to fatdwi
No mas pravdu, je to tak. Ale je to fakt uz otrava, jak nektery lidi dokazou z niceho vyrobit kovbojku. Navrhuju pro ne trestnej let do Frankfurtu. Ted jsem se zrovna vratila a predstav si, ze tu uchylove si v tech paracich vypli na letisti klimatizaci. Jako byl to zazitek v ty uniforme. Muze mi to nekdo vysvetlit? Venku 35 a oni resej ekologicky sragory.
SL: tak to se moc těším na letní služebky, zrovna FRA je vcelku obvyklý přestupní bod…:-( Zajímalo by mě, jestli se klima vypne i v kanclu toho zmrda, co ji vypne ostatním.
to fatdwi
A do prkynka…No snad tenhle trend upustej, ale pokud ne, vem si nejaky lehky, prodysny obleceni a deodorants a vlhceny ubrousky….Ja fakt nejsem hakliva, ale mne bylo na omdleni.
To je moc příjemná představa …. v Nice máš přitom mrazák i v tramvajích…
SL: holt je potřeba zachraňovat planetu, však ti šmejdi, co si lítají po práci a dovolených mají dřepět doma a žrát tofu, dobře jim tak. Ubrečenej článek proti šmejdům škůdcům v letadlech tady ještě vrchní pičulín neměl, třeba něco vyplodí:-)
To fatdwi
Ty jo, ale prosim te, proc mam pocit, ze v Evrope je to ted jeste vic poblazneny nez v USA? Zda se mi to? Ja zas nechci nikomu krivdit, ale pripada mi, ze ty levicovy neo rovnostarsky sracky vic ted jedou v Evrope nez tady v Severni Americe. Anebo kecam, pac mi to zkresluje konzervativni Texas?
https://www.echo24.cz/a/HA8Yi/zpravy-svet-brusel-bude-poprve-hostit-islamisty-z-talibanu-migrace
žrádýlko :)
shifty
No to si ze me delas prdel…Pockej, ja si to musim precist podruhy.
To je Trumpovi natruc. Trump je totiž debil. Nemá je rád. :D
levičákum teče do bot, tak už vážně magořej… jak to dopadne, nevím… ale prej se konečně prohlasovala vostřejší antiimigrační věc. Tady je v mediích samozřejmě ticho, ale zatím.
mam tu komentář z FB. Kde je přesně pravda, nevím.
Po letech, kdy progresivní levice ovládala evropské instituce, systematicky blokovala jakékoli účinné nástroje pro deportace nelegálních migrantů, po letech, kdy se evropská města potýkala s nekontrolovanými přívalem nelegálních imigrantů, kolapsem azylových systémů, rostoucí kriminalitou a rostoucím odporem původních obyvatel, se konečně něco pohnulo.
Evropský parlament schválil poměrem 418 ku 218 nejpřísnější deportační legislativu v historii EU. Deportační příkazy budou nově platit napříč celou unií, prodlužují se doby detence, ruší se automatické odkladné účinky odvolání, zákazy vstupu se zdvojnásobují na deset let a zavádějí se tzv. return hubs ve třetích zemích. Nástroje, které skuteční konzervativci a suverenisté marně požadovali roky.
Proč to jde až teď? Protože EPP, ta stejná frakce, která se celá desetiletí pyšní nálepkou „středopravicová“ (KDU-ČSL. TOP09, Stan), prostě dvacet let raději seděla v pohodlné velké koalici s progresivní levicí frakce Renew, brala posty a mlčela. Teprve po volbách 2024, které přivedly do parlamentu silnou alternativní pravici, najednou dostala strach a objevila odvahu hlasovat podle toho, jak se označuje.
Konzervativní poslanci přijetí legislativy bujaře oslavili sklenkou na střeše budovy parlamentu.
A tady přichází ta nejlepší část. Jedna z těch, jejichž frakce roky věrně střežila bezmocnost Evropy v otázce migrace, poslankyně Fabienne Kellerová z Macronovy umírající Renesance a frakce Renew Europe, ukázala svou pravou svazáckou duši. Postavila se na plénu a s vážnou tváří žádala potrestání konzervativních kolegů za to, že se sešli na střeše budovy a „hodně, hodně pili.“
Sál se smíchem skácel na kolena. Tohle je dnešní evropská progresivní levice. Dvacet let blokovala změnu a teď chce podat stížnost na mejdan
Novinky reagují na sračky – https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-koupaliste-v-nemecku-zakazalo-vstup-lidem-kteri-se-nedomluvi-40584471
Ano, už eurokomisař Heidrich říkal, že jsme smějící se bestie. Doufám, že ke stejnému závěru došla i Uršula von Lejno a také brzy dojde stejnému osudu.
Ze jo. Ja se indentifikuju jako bojova helikoptera. A podle sveho pocitu bych preci mel moznost nosit podveseny rakety ne? A zatim me za to zaviraj. To se musi napravit.
Je to už více než třicet let, kdy nikdo netušil co znamená lgbtinsdap… když jeden chudák šofér autobusu si začal myslet, že je autobus a skončil u Chochološka. V dnešní době by byl na sebe hrdý a podporovaný médii.
@ Zůůmer David
Půl sedmý a už na plech. Dneska vy mlaďoši nic nevydržíte.
S tou identifikací opatrně, tady se jeden necítil jako banderovec anebo se cítil jako např. Zdeněk a už z něj Lukačovičova žumpa dělá exemplární případ a chystá další banálnní byrokraticko-justiční zvrácenost.
https://www.novinky.cz/clanek/krimi-za-symboly-z-na-pickupu-hrozi-muzi-par-let-ve-vezeni-40584468#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_vert_ab=&dop_vert_id=&dop_req_id=6FC82yYjIJI-202606221845&dop_id=40584468&source=hp&seq_no=3&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=abtest316_podcastbox_recommend_varBB
Není daloko doba, kdy budou řešit boomery, kteří odmítají eutanázii, i když je podle odborníků naprosto bezpečná a prospěšná pro celou společnost.
Za schvalování atentátu odsuzuje se…
Když čtu články jako tohle, taky mám chuť někde nějaké „Z“ napsat. Dementi policejní.
Čas pro novou vládu ukázat své kvality.
Pozor, abys neudělal chlebíčky se sýrem ve tvaru Z!
(https://www.idnes.cz/liberec/zpravy/jilemnice-bronislav-kalvoda-chlebicky-pismeno-symbol-z-spd.A220412_094436_liberec-zpravy_jape)
S těmi skopčáky to jde fakt s kopce. Dřív napsali „Juden verboten“ a bylo jasno, dnes aby se jeden domýšlel:
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-koupaliste-v-nemecku-zakazalo-vstup-lidem-kteri-se-nedomluvi-40584471
Jaxes nemej, taxi nezaplaves.