Formule na dálnici? Vadí? Nevadí? - zpět na článek

Počet komentářů: 176

 1. VADÍ, a hodně. Ne kvůli tomu že formule, ale protože je to jedena z mnoha událostí nahrávající PR bezpečnostně – kasírovacího aparátu, která nevyhnutelně povede k utažení šroubů, aby to šlo zkasírovat. Právní konstrukce jak je už ověřená a verifikovaná.
  SPOLU sice už rezignovalo na jakékoliv pokusy o „pravicovou“ politiku, ale úplatky a protislužby spřáteleným mogulům jedou plnou parou, balíček je velmi vhodný na přílepky. Počínaje bodovým systémem (a ten kokot ministr dopravy má dalnice rozjebané víc než za babiše), přes platbě ČT, úlitba pojišťovnám (50/50, subjekty), bankám (hypo), .. to skoro vypadá jako veřejný dům, kdo přišel a zacinkal měšcem, ten dostal. Babiš kradl a bude krást za bílého dne, .. ale +- hrabal jenom pod sebe.
  Imho formule je na něco jako sázku či prognózu, za jak dlouho se rozšíří odpovědnost a registrační povinnosti.

  1. Inu, pokud zacnou s registraci elektromopedu, tak pro mne jen doutnicek.

   1. Nechci být apriory návodný, ale když si člověk projede zprávičky a stav okolo, tak .. na ráně je v podstatě cokoliv, co se může pohybovat po veřejných komunikacích vyjma klasických kol. Včetně zahradní techniky. A „prodají“ to jako výhodu ve smyslu, že se registruje aby jsi nemusel platit POVko (dokázal že tam nespadá) a krádeže a ekologie a podobné nesmysly.

 2. Krematoria běží nonstop, teda radarové pasti a celý ten zprasený systém silničního fašismu pěkně šlape a je dobrým živobytím pro mraky parazitů. To nějaké formule nerozhodí, když bude potřeba. tak si fízlové objednají u nějaké úřední vši novou verzi zákona a formuli pujde vlastnit za podobných podmínek jako např. palírnu, tj. nonstop pod kamerami a dalším sledování a za nenahlášenou bude nějaký exeplarní trest a likvidační pokuta,např. 500 Mega aby si to i miliardář rozmyslel. Lid si to prostě bude skrz zastupiče žádat.

  1. akorát že kampáááň zafungovala zhruba tak, jak se očekávalo, a většina lidu s tím kupodivu nemá problém…dokonce možná spíš má problém s buzerantama, co se promenádujou a jinak lepijou na maggisrálu

   1. Soukromníci ala až průkopníci skulinek trhu, varianta úderníků. A jak by řekl guru tržník skořápkář institut. Privatizují si váš čas, potažmo život a hravě.

  2. V Litomyšli se šuškalo, že toho aktivistu v Šumperku si pase místní vedení, aby oddálilo D35. Na lidech jim nezáleží, z těch radarů má Litomyšl ročně 15-20 milionů.

   1. Můj volební program ve 3 bodech:
    1) Plná zaměstnanost
    2) Plná zaměstnanost
    3) Plná zaměstnanost
    Historie:
    https://www.idnes.cz/pardubice/zpravy/usekove-mereni-v-litomysli-se-odklada.A161219_130628_pardubice-zpravy_msv
    Kvůli předpokládanému náporu prohřešků hodlalo město zaměstnat dalších osm úředníků. Nyní je jasné, že jich bude méně.
    „Stále je nemáme a v první fázi jich bude určitě menší počet. Budou dva až tři,“ prohlásil starosta.

  3. Stran tech zastupitelu – ted ctvrtina slovenskych volicu to hodila Ficovi a opozice sere atomovy hriby. Nechapu, proc nadavaji na Fica, kdyz ten pouze dostal mandat volicu. Lid je hloupy a nepochopil princip zastupitelske demokracie.

   1. To neni špatný na to, že proti němu stála celá ta mediální klika a liberální politická internacionála pod taktovkou MI6 a CIA. Dokonce do volebních místností navezli i negramotný cigány a „asistenti“ s nima za plentou vyplňovaly volební lístky pro PS.

    1. Šafr píše, že ten výsledek je „katastrofa“. Naši „demokracii“ si takto rozvracet nenecháme…

    2. To je zajimava informace s tema cikanama, mas k tomu nejaky zdroj, prosim te?

     1. Lojza:
      I kdyby k tomuto nebyla informace o zdroji, stačí ty zvláštní vlaky. Chceš je popírat…?

      :OD

      1. Zalez, kdyz nemas odpoved, ostatne tebe jsem se na nic neptal

       1. Lojza:
        Jen si prskej, když nejsi schopen poznat hoax od hodnotné informace…

        :OD

        1. Hele me nezbalis, fakt…nemusis se tak porad snazit

     2. Traja cigani budu v parlamente za Igora trnavskeho kretena.. ten mal na kandidatke nejake ciganske hnutie.
      Vyzera, ze progresivna propaganda dosiahla pravy opak, ten pohlad na pretiahnute ksichty progresivnych komunistov je na nezaplatenie! Aj ked to nie take skvele ako minule volby, ked sa tesne nedostali do parlamentu.
      Treba vymenit volicov a obyvatelov zjavne nechapu to uzasne progresivne dobro.

 3. Vykvajzníci a pozéři svých ego vesmírů netýkavců vím že se nechcete dojmout v čvachtání v rypáčcích. Ježkovi voči. :-)
  No fakt bych nemusel ignoři, ale pořád si myslíte že nejste terč, můj tedy ne. I když, co asi? Ač ti co říkají sundejte růžové brýle asi nemůžete z důvodu, jakého vlastně?
  https://rumble.com/v3lufal-klaus-schwab-own-nothing-be-happy.html
  https://cz24.news/klaus-schwab-nebudete-nic-vlastnit-a-budete-stastni-own-nothing-be-happy-video/

  1. sergeju, i dyž vybrakuješ koroňáka, stejně tě každej hned prokoukne

   1. Ten je taky „chutnej.
    rezident 1.10.2023 08:14:37
    https://pravyprostor.net/?p=166649#comments
    A něco pro piloty F1 ..kdy budou na baterky sakra, preventivně a jasnozřivě navrhují klíček a nebo setrvák krosákům. :-)
    https://www.czechfreepress.info/uvadime-videa/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-25-09-2023.html

   2. Sergej si zjevně zakládá stínové registrace…
    Myslím, že stylovější tečku za naší nedávnou debatou, jestli nemoderovaná diskuse je průser nebo požehnání, osud udělat nemohl.

    1. vo jednoho debila víc v igňoru, jako vo co de? dokud není vomezení kolik jich tam naházet, tak cajk…

     1. Kolik vás tu je kádrováků brutopýráci ba jo netizace? Zeblili jste si štíty páni rytíři šlechty mentálů. :-)

 4. hele lidi čau
  mňa trebas tak ňako uniká rozdíl mezi traktorem s motorem z volhy, s převodovkou z trambusa, brzdama z žebřiňáku a celkově udělané z Hrčava-kit- dyi v alternaci motor Tudor z škodawerke, nebo méně často z převodovkou z Haklu, pohybující se po dálnicí, a nějakou jako formulí ajnc až sex, s vytuněným potomkem oného Tudora coby Favorit GTX s nějakým kitem brzd od Boše pro motokáry formule hajmkinder do 10 let kinder,
  ale nakonec zodpovědnej řidič jak traktoru tak formule jest furt lepčí než megavyježděnej 19 let pilot octafki 1,4TSI z tuningem provedeným mobilem přes kabel z amozonu za tvrdý tři stofki česki, kdy vnuk Tudora dosáhne celých krásných 100Kw ty voe s tuningem 140Kw podle gps v hauveju, kdy tunyng zadních bubnových brzd se provede tak, že se obložení maceruje v izopropylu, aby se odpařováním při brždění lépe chladily, křídlo navržené aerodynamickým geniem z Kozodírek, doplňuje uchvatnost oněch octaviatických pilotů

 5. Soudružka Vašáryová. „Fica volili lidé třetí a čtvrté kategorie.“

  1. Ko-za:
   „Vašáryová: „Fica volili…“
   – – –
   Využití prefabrikátů v rétorice.

   Právě jsem zahlédl v TV ministra Kupku. Je to takový odvar Fialy. Výrazivo a tvorba vět přesně podle not – na Slovensku hrozí totalita, ohrožení evrohodnot, zatažení na východ. Dopravě rozumí jako rapper jaderné fyzice…

   .

   1. Kupka je asi jedinej z vlády, co trochu myslí. A Blažek, ten umí zapojit hlavu, je to hajzlik, ale myslí mu to.

    1. Trump teď imitoval Bidena. Dost dobrý!

     1. pics or didn’t happen

       1. Smutné. Jako by se kočkovali kluci na školním hřišti, a ne kandidáti na přední funkci největší světové mocnosti.

        Jak také mohl vypadat politický humor:
        https://www.reddit.com/r/Conservative/comments/16x1mbj/eyes_wide_open/

  2. tak to se Ficouš má, takový svině jak vona sou bez kategorie, ty sou tak na zatopení v elektrárně, takže náká trojka-štverka, to je vo celý nekonečno vejš :o)

  3. ale ty kozy v postřižinách zcela převyšují její inteligenci, za to ji to odpouštím, tedá to to . že má čtvrtku slováků za lidi podřadné kategorie, ,,,,,,akurát mně tak nějak něco to připomíná , tedá to dělení lidí na kategorie, žeby nacismus, se kterým maj slovačiska tak nějak pozitivní zkušenost?

   1. Ne, dělení na kategorie proběhlo nedávno. Jak neměls Tečku v mobilu, tak druhá kategorie a vypadni.

  4. Co mne těší, je „kvičení“ tzv. liberálů (rozuměj fašistů), že ty volby na Slovensku nedopadly, jak bylo nalinkováno. Co je blbý, že je to přes Fica.

   1. RK: to je jako když se místní voliči radovali, že to posledně nevyhrál Babiš. Nemyslím si, že Fico, podobně jako pětidemolice tady, je „výhra“. Stejně jako nevnímám jako výhru Babiše, pokud v příštích volbách uspěje. Obojí je pro normálního člověka prohra. Protože až o něco půjde, soudruzi budou zase hlasovat ve vzácné shodě (třeba jako když se tady stylem národní fronty bojovalo se zákeřným virem). Je naivní si myslet, že by Babiš nenakoupil F35 nebo že Fico udělá něco zásadně proti EU. A pokud ano, soudruzi už si poradí, aby šlapal brázdu (v reálu, stejně jako Babiš, který pro své tupce plácal o tom, jak je proti a současně všechno v tichosti podepsal).

 6. Le píči se le pyja, to dá rozum, neé?
  Na maggisrálu navzdor maggisrátu.

 7. Docela šílený nápad, vyjet s něčím takovým na veřejnou komunikaci.

  Vzhledem k nízké světlé výšce hrozí pilotovi formule na našich vozovkách nepříjemný úraz v anální oblasti, třeba o vyčnívající poklop kanálu.

  1. Ale ale, tam bych řekl že to mají podobně nabušený, spíš ale bylo že ty vychytávky zakazovali a že by to vymáčklo s řidičů střeva v zatáčkách a těmi akcelerátory by taky šli do bezvědomí, udělali z toho holokáry. No a jako co jsem viděl mašinku jak bral obrubáky a hranoly v trase a kafe se mu držáku na palubovce nevylilo. Variabilně se mu napřed zkracovali a natahovali tlumiče na systém detekce povrchu cesty. Teď to se vším tlačí do prehistorie.

  2. na dialnici? fakjooo

   1. Na našich dálnicích není nic nemožné. OVyšší rychlost je o „držku“.
    A jezdit s formulí 130… to nějak nedáví smysl.

 8. https://cnn.iprima.cz/tisice-lidi-v-ulicich-ve-varsave-se-dva-tydny-pred-volbami-demonstruje-proti-vlade-413676

  Eurobolševická internacionála štedře placená usáckou rozvědkou a bruselí pořádá další puč. Tentokrát v Polsku.

  1. Tentokrat to a CIA, FBI a Sorose vyjde pekne draho….tvl milion lidi zaplatit, to uz nebudou drobny…
   Ale urcite svy penize dostanou, v USA to ted odhlasovali, ze si na to zase pujcej…

  2. Jsem v klidu.
   Tak jestli média uvádějí milion, tak reálně to bude několik tisíc (desítek tisíc)? :-)
   Je třeba dle potřeby dělit cca 10-100 příp. tímto koeficientem násobit…
   V seriózních mainstr. médiích by přeci psaly o vyšších tisícovkách lidí…Nebo ne?

   1. Pro pravdomluvná mainstreamová média to není problém. Ze 70 000 se dá udělat 7000 a naopak.

    1. Tak aspoň víme, s jakým počtem účastníků je třeba zhruba počítat…

 9. Brilantní!

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017