EU připravuje „nouzové zákony“! - zpět na článek

Počet komentářů: 49

Přidat komentář
 1. Tohle už je regulérní fašismus.

  1. Ne, to jsou evropské hodnoty.

   1. Mogrelové, kalergi a další jsou? …. Jo a lycká práva, zvířata. :-)

   2. Nie, to sú regulárne europske fašistické hodnoty.

  2. Bolsevici byli dobry vzor – predepsane vyse odvodu jsou ale moc uzkoprse, na dnesni moznosti.

 2. No a takhle si tu žijem.

 3. Ja bych nebyl az takovy pesimista. Historia magistra vitae : „Ti by na takovou vzdálenost netrefili ani vrata od stod…“ Poslední slova gen. Johna Segdwicka, pohlížejícího z palisád na nepřátelské linie během bitvy u Spotsilvanie 1864.

  1. Slona („elephant“), nikoli vrata od stodoly. A dořekl to, dostal ji krátce poté. A Spotsylvánie se odjakživa psala s tvrdým y, neboť souvisí s lesy, stejně jako všechny ostatní Sylvánie. Ten příběh je skutečně velmi zajímavý (obzvláště v rámci historie přesné střelby na velkou vzdálenost — seržant E. R. Grace jej zasáhl Whitworthkou, tedy ládovačkou, dobře na kilometr), ale probůh, proč jej neuvádět správně?!? :(

 4. Upozorneni pro admina : V sekci Novinky toto nefunguje : Mastercard plánuje zavést kádrování nákupů, které pak bude předávat represivním složkám

  1. Zkopíruj odkaz, pravé myšítko.
   Zkopírovaný odkaz vlož do adresové řádky.
   Odmaž ze začátku „https://dfens-cz.com/:%20“, zbytek ponechej (https://www.wsj.com/articles/visa-mastercard-amex-urged-to-track-gun-sales-to-fight-crime-11662160316?fbclid=IwAR2ssKQWJprJpOONO_mJhbEbQWS5ea-eY3MPKCA0_oGk5Ndd1ZgeKSlMwd4.)
   Klávesa Enter.

   Rád jsem pomohl. :-)

 5. Tak to je fakt mizerná úroveň článku. Nebál bych se ho označit za sračku. Jsme snad na aeronetu?

  Jinak, tady nějaký věci k tý směrnici v češtině
  https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/TA-9-2022-0219_CS.html

  1. Odkazuješ na věc přijatou před čtyřmi měsíci, zatímco článek je o něčem, co má být zveřejněno zítra …

  2. Selfpwn, chuju.

 6. Paralelně s tím ještě EU přijala „právně závazné doporučení“*, podle kterého členské státy musí umožnit ostatním policiím vymáhat cizí zákony na území cizích států, a to i s použitím zbraní a donucovacích prostředků.

  Okruh takto cizích zákonů se musí současně rozrůst o „zločiny z nenávisti a rasismus“, pod což se vejde ale úplně všechno.

  _____
  *EK se odvolává na rozsudek (loutkového) Soudního dvoru EU, podle kterého Doporučení EK sice nejsou právně závazná, ale i tak má každý členský stát povinnost je zavést ca. do 6 měsíců od vydání.

  1. Třeba jako v německu, dyž tam turecký policajti řídili dopravu a krotili dav při návštěvě Erdogana.

 7. Zlatá RVHP.

 8. Udělají vám blahobyt a budete aktivisti výměny obyvatel evropy kalergi tím že budete skákat na hlavách, znovu a lépe.
  https://svobodne-radio.com/2022-09-09-studio-berlin-kam-tecou-penize-ceskych-danovych-poplatniku-jenz-plati-predrazene-energie/

 9. Jednodušším se jeví přemýšlet o přenechání místa v eurosvazu nějakému zájemci (na způsob Kosova apod.) a pak už se člověk nebude muset takovými byť doporučeními zabývat.

  Když to člověka přestane v klubu bavit, tak prostě odejde. Osobně, pro jednoho člověka, to je úplně pochopitelné, ale „společnost“ – dva a více úplně těch_samých_lidí – má problém? To je divné. Někde na cestě je problém, zřejmě cosi v té tak zvané demokracii.

  1. TO má dva problémy.

   Menší: jsme moc malý stát na to, aby nás EU nechala beztrestně vystoupit. Museli bychom najít širší shodu a vystoupit naráz jako celý blok i s dalšími sousedy.

   Větší: EU je založena na ekonomickém uplácení klíčových osob a vrstev obyvatelstva. Dokud bude ca. 30% populace vydělávat na dotacích, grantech a programech EU, nikdy nekousne ruku, která ji krmí. A naopak bude horem pádem přesvědčovat ten zbytek, jak je nezbytné zůstat.

   Kdyby měl SSSR mozek a nikoli jen svaly, a československo uplácel výslovnými peněžními dotacemi politiků a hlavně fabrik a zájmových kroužků a osob v nich – tak bychom tu sovětskou armádu a vládu KSČ měli dodnes.

   1. Tak držel nás železnou oponou před dravci politik spálených zemí kde všude, dole odkaz. Další věcí je to že sajuz dělal jakousi politiku sociální rovnosti sobě pomáhajícím si preferováním třeba brežněva u nich dač a u nás se to přelilo s chatami a chalupami což standartní zápaďáci neznají a víkendové byty tam mají jen superúžerové. Tam v rusku prý obyvatelé měst se prý samozásobí z „chat až ze 30% vlastními potravinami, bum.
    https://orgo-net.blogspot.com/2014/11/200-let-americkeho-terorismu-prehled.html

   2. Ta hmotná zintereovanost je ve hře, to je fakt. Ale že by 30 % lidí žilo z EU přerozdělovaných peněz, se mi_zdá nějak moc. I když zdání klame a vůbec, jo.

    Ale spíš v tom může být kouzlo velkých čísel a z toho plynoucí neodpovědnost.

    Jako když ta kandidátka na presidentku Nekludová nebo tak nějak prý zmínila, že my, tedy zdejší společnost, jsme uznali, že komunistický režim byl zločinný (uvozovky nepíši, nedalo by se to číst), a tedy by ona bří. Mašínům nadělila hrdinské medajle. Hezky se to plácne. Ale že v takovém případě by zločinců bylo tolik, že by se museli vyvézt do pouště a že na vládnutí by se musela odněkud nějaká vláda včetně aparátu vypůjčit (aby nebyla zločinná), to už jakože ne.

    MY máme… MY chceme… MY nechceme… To jakože všichni_zdejší, až na šváby a důchodkyně se základním vzděláním. Pomyslní otcové demokracie kvůli tomu stvořili opozici, aby ta v režimu 24/7 přinášela důkazy, že to tak není, pokud tedy není.

    Ale tohle v demokracii nefunguje. Jistě kvůli té motivaci, co jste zmínil. Dílčí závěr, že je někde chyba, zůstává.

Napsat komentář

D-FENS © 2017