Den mobility 2023: Briefing - zpět na článek

Počet komentářů: 29

 1. Twitter už se nezobrazuje bez účtu?

   1. Tak to ať si Pižmoň trhne, zůstávám off the grid a pojedu podle hvězd a mechu na patníkách :D

    1. Bude Olds? :-))

     1. Bude Olds.

   2. Jsem málem spadl smíchy ze židle. V článku se mmj píše toto:
    „Musk již dříve vyjádřil svou stížnost, že firmy v oblasti umělé inteligence (AI) využívají data z Twitteru k trénování svých systémů. Uvedl: „Podnikneme právní kroky proti těm, kteří kradou naše data.“

    A pod článkem je v sekci SOUVISEJÍCÍ následující článek: „Musk chce na X sbírat biometrické údaje uživatelů. Představil i další novinku“

    Je to prostě hnus, když data jiným krade někdo jiný než já. :-))

    1. Nestojí náhodou ten muskovitý lidumil i za Neuralinkem ? Tedy pokusem číst lidem přímo myšlenky ?

     Ovšem přes noc se z něj pro vohnouty stal hrdina a filantrop co má rád lidi. Takový americký „čau lidi“ Babiš.

     Jenže tento nás jen tráví glyfosfátem, zatímco Musk frčí digitální koncentrák a ještě kamarádšofty s vojensko-průmyslovým komplexem. To není žádný čučkař.

     1. Musk není ani spasitel, ani ďábel, je dost ve vleku své inteligence, svého podnikání, svých intelektuálních zájmů a názorů na vývoj světa, dále svého sociálního okruhu…
      Finis coronat opus.

      1. Musk je jen cvičená opice, reklamní klaun Ronald. Za ním pak stojí ti co vše řídí a o všem rozhodují. Tedy sympatičtí pánové okolo 70 let s hlavou Klause Schwaba a příjemným obličejem George Sorose.
       Prostě tyhle typy.
       Takže slavný Twitter šel z bláta woke levičáckých mamlasů do louže vojensko-průmyslového komplexu, kterému Musk dělá šášulu a frontmana, s těmi svými špionážními družicemi, raketami, neuralinkem a další špionážní technikou a technikou pro celosvětový digitální koncentrák.

 2. Řeporyje – Cementárna se jezdilo jako RZ při Pražském rallyesprintu … (to jen jako zajímavost, nikoliv jako návod)

  1. To je samozřejmě jen náhoda :)

  2. I jako Eda Cup závody do vrchu :-)

 3. Mezi Kopaninou a Radotínem bacha. V lese je tam silnice úzká a jezdí tam autobus, tak pozor v zatáčkách. Jo a taky tam není mobilní signál, protože je tam lom.

  1. a taky jsou tam horizonty a odbočky a vjezdy do dvorů. jo a taky je to poměrně frekventovaná cyklotrasa.

 4. Je poměrně vtipné, že pan domácí v jistém minulém článku div nevyskočil z kůže z označení „chcimír“, „dezolát“ apod., ale sám nemá problém jiné entity označit jako „kokot“ či „frustrát s opruzeným šourkem“.
  To jen tak na okraj, až tu budou zase téct potoky slz. :)

  1. Kokot a frustrat jsou dlouho zavedene vyrazy, kde vyznam kazdy zna.

  2. Mě jenom fascinuje, že vy degenoi, musíte lézt na stránky, který vás serou a pak tam lidem psát, že vás serou. Takhle, já na to většinou seru, protože sem se smířil s tím, že je taková doba, kdy se lidi cítí být povoláni se vzájemně posírat, ale tajdlencto až jednoho zarazí. Poslal bych tě do prdele, ale stejně bys určitě nešel. Tak se jen pozastavuju nad tím, proč si nejdeš povídat někam s ostatními opruzenými šourky o tom, jak jsou auta zlá, nebo tak něco. Ale je to celkově tvoje věc a nám zde nezbývá než doufat, že si tu co nejvíc z vás užene mrtvici.

   1. Me jenom fascinuje, ze musis psat cloveku, ktery te sere a neseres na to, jak sam radis….
    To jsou paradoxy, co….
    Jinak imho upozornovat na to, ze se nekdo chova jako zmrd je spravne a v poradku….Ostatne, je vas tu vic, tak chapu, ze se tu citis dobre

  3. Gratuluju. Konečně někdo, kdo je stejnej buzik jako Lojza.

 5. v Chýnici se tudle dělala nová vozovka a naposled byl uzavřenej mostek uprostřed dědiny, i když nová vozovka je už hotová zřejmě v celé plánované délce

  místní si samozřejmě odšoupli plůtky a jezdili tama taky, ale asi nic pro rozměrnější vozidla, čili tudle objížďku by bylo dobrý čeknout, jestli už bude v provozu, pokud by nekdo chcel třeba zase přijet s tahačem :D

 6. Paráda. Kus trasy znám a mám to z domova kousek.
  Kolo s výfukem už bohužel nemám, tak vezmu oktáfku fkombíku ftédéíčku a na hlínách :-)

 7. Zbytečně krátká trasa. Proč to nezačíná třeba v Ivančicích, rodišti to Pyjaly ?

  Na druhou stranu, kdyby měl člověk objíždět všechny kretény české politiky, tak by tu bloudil po ČR 40 let jak židi na poušti.

  1. tak ses vyblil, a samozřejmě nedojedeš, pže by tě někdo mohl s těma komoušskejma kydama konfrontovat na živo, co :D

   1. Hlavně bych se asi musel konfrontovat s tím tvým pravičáckým Maserati, které jakožto správný velkokapitalista co dlouhodobě volí „modré svazáky“ , zajisté vlastníš !
    Jenže mám obavu že bych se spíš konfrontoval s tvou chrochtávkou fdehtu a fkorozi r.v. 2001.
    Což by mohlo ohrozit jednak můj oblek, jednak zdraví, kdybych se tam smíchy válel na zemi ze socky co si hraje na velkého pravičáka.

    Na rozdíl od tebe jsem se už nějakých demonstrací zůčastnil. Dokonce jsem k jedné vylepoval plakáty, protože jsem ji považoval za zásadní pro naši budoucnost.
    Zatímco vohnouti jako ty chodili volit modré straky a blábolili na zahradních grilovačkách s podobně postiženými, něco o neviditelné ruce trhu a viděli před sebou jen světlé zítřky neomezeného kapitalistického konzumu.
    Tak už je tu konečně máme díky Pyjalově ODS.

    1. zchládni zas tak na rok-dva v ygňoru, už mám tech stupidních komoušskejch pindů tak akorát…

 8. Novotný není blbej. Naopak, je velmi chytrej. Takže čekám, že bude projíždějící vítat chlebem a strdím a udělá z toho skvělou sebepropagaci.

  Nebýt tohoto úletu, asi bych i přijel. Za vola ale být nemusím.

  1. ten bude mít prasečí rypák strčenej v korytě koksu…

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017