D-FENS, třináct let, 999 článků

Featured Image

Včera se se na tomto serveru objevil devítistý devadesátý devátý článek člověka, který si na internetu říká D-FENS.

První článek majitele webu, který právě čtete, je datován do ledna 2001, takže to brzy bude slušných 13 let psaní. 999 článků to ve skutečnosti už dávno není; některé D-FENSovy články leží zahrabané v archivu, z nichž některé vyšly také na serveru zvědavec.org (třeba 1, 2, 3), jiné na autowebu a také mu vyšly dvě knihy (1, 2), ve kterých je další bonusový materiál. To by se ale blbě počítalo, tak jako jubilejní počet zakulaťme počet D-FENSových článků zde. Tímto mu vzdávám hold.

Ten, kdo píše, ví, že naškrábat nějaké sdělení včetně hlavy a paty není zase taková legrace. Tisíc, děleno třinácti lety a dvanácti měsíci je šest a půl článku na měsíc. Pokud budu uvažovat na psaní jednoho článku průměrně hodinu (D-FENS je vypsaný, já za hodinu nenapsal žádný), což je myslím velmi přízemní odhad, a přičtu každotýdenní půlhodinu na vkládání a editaci výtvorů vás, neregistrovaných autorů, vyjde mi přes 1300 hodin. Za tuto dobu mohl D-FENS třiadvacetkrát objet střední Evropu na kole, nebo sjet dvě třetiny ságy Dallas. Ale on si řekl: ne…

Jeho články bavily a taky přinášely podstatné informace. Insideři ví, že jeho publikační zásluhou padlo pod stůl několik pokusů prolobovat do zákonů této země všelijaké zmrdí zprasky. Za sebe mohu říct, že D-FENSovy články v mnoha věcech významně změnily můj pohled na leckterou problematiku, souhrnem bych to nazval od iluzí k realitě.

Díky.

D-FENS


21.09.2013 Smrtihlav

12345 (5x známkováno, průměr: 1,80 z 5)
596x přečteno
Updatováno: 27.11.2015 — 23:53

Reklama

D-FENS © 2017