Chceme ozeranec! - zpět na článek

Počet komentářů: 150

Přidat komentář
 1. Tož Prágl no…

  1. Ty nejsi zlej.Pokud by ta Horní nebo Dolní Prdel, nejspíš Moravská v který bydlíš, byla Hlavní, tak by mě zajímalo jestli bys utek nebo byl naopak povýšený.Nesnáším tyhle výkřiky…

  2. tak tak, co semtamfóry každejch 300 metrů, tady je to lepčí, tady sou každejch 200 metrů!!! joo!!!

  3. Hovno, to je všude. U nás chodili machrovat fízlové s bouchačkama i do školky, a nejvíc mě potěšilo, když fízli/ármy/co já vím kdo děckám v rámci šou na veřejném prostranství předvedli střelbu automaty. Ne že bych jim nevěřil, to zas ne, jsem uvědomělý a chápu, že propaganda musí být, ale možná bych byl raději, kdyby s tím šli do řiti.

   Tomu se nevyhnete, jako rodič se to dozvídáte vždy zpětně, aby nemohlo dítě preemptivně onemocnět.

   1. A ja si naopak myslim, ze ty deti, ktere jsou dnes ve skolce, se se zbranemi ve svem zivote urcite potkaji. Dobre bude, pokud v te situaci je budou mit v ruce ony. Jako kluk, kdyz jsem jezdil do LPT, jsme se na LM nebo VB vzdy tesili, protoze byly dymovnice, strileni, nebo prijeli se psama, vzdyt to bylo fajn. Nebo prijeli Svazarmovci s lodickama, letadylkama, raketkama…

    1. Ak je človek pripravený na takúto „návštevu“ a vie si odfiltrovať z toho tú propagandu (resp. mu to niekto starší a skúsenejší vysvetlí) a zabaví sa len s tým čo sa mu páči (zbrane, psi, lodičky, lietadlá, atď.) tak je to v pohode a aj zábava.

     1. SatanOkkY: dítě na nějakou propagandu z vysoka kašle. My jsme taky občas zašli na ZŠ k vojákům, lezli jsme do vrtulníků, BVP a dalších vymožeností lidově-demokratické armády, nadšení veliké. Jestli k tomu probíhala propaganda o imperialistech, co číhají na hranicích a chrabrých vojácích, co nás před nimi chrání, to je klidně možné, ale šlo to jedním uchem tam a druhým ven. Hlavní bylo mít v ruce kulomet a cvakat páčkama v bitevníku:-)

 2. :D :D super článek díky….

 3. Hey, hou… bylo za našich mladých let hej hou, ale tak si zpívali trpaslíci (permoníci), když se vraceli z noční šichty…

  Skandovačky – Zpíváme – Hey, hou.
  Na tohle jdou prachy vybrané od lidí, ale zároveň spořit jest nutno (zvýšení daní, zvané úpravami – to už tady bylo), aby bylo na další Hey, hou, další internacionální pomoc a na další sypání do bezedných děr kopaných bruselí. Alternativně může být Hey, hou financováno z US pomoci na rozvoj občanské společnosti apod., ale to je stejně nemravné. Co z toho mají ti, co odevzali prachy státu, jak tady, tak tam?

 4. Jo tohle. Když tahle individua táhla nahoru od Palačáku na Karlák, právníci z kanclů v jednom tom domě na ně házeli z balkonu pytlíky s vodou. Prej i policajti se zasmáli.

  1. @Opicak
   Tak, že to PaChům připadalo směšné bych ještě pochopil.
   Ale jinak to nechápu…

   1. Já to chápu. Ve skutečnosti jsou ti „stateční“ právníci ( kteří neumí obvinit a odsoudit tisíce současných megazmrdů ), ti vysmátí pomahači ( kteří neumí udržet pořádek ani na obecním nádraží natož zatknout evidentní zločince ) a ti „aktivisté“ z řad vygumované mládeže – všichni na jedné lodi.

    Jsou součástí stejného divadla, kdy právníci jakože hledají pravdu a hájí spravedlnost, pomahači jakože chrání a aktivisté jakože protestují, ale přitom je to jedna obludná, smradlavá komedie. Či spíše tragédie…

   2. Ja taky ne. Za myho mladi, kdyz se nam na travniku pod oknama panelaku valeli ozrali DDRoni, co se prijeli podivat na GP, tak jsme po nich hazeli sprcky naplneny bordelem ze skolni kuchyne, co pritahla sousedka. To aspon melo efekt. Ti drsnejsi lidi z kyblu varici vodu.

    1. DDR-onov ste takto trestali? Sa nehanbíte, našich priateľov v zbrani zo socialistického bloku takto týrať? Nepoviem ak by to boli DDR-áci – tí si to všetci zaslúžili, ale dobrí chlapci z východu? OK. Koniec irónie.
     Tá susedka doniesla ten odpad z kuchyne naschvál, lebo vedela, že príde „bratská“ návšteva, alebo to bola náhoda?

 5. Na ja, i dummbergovic mongololidi mají nárok na vycházky. Snad se nikomu normálnímu nic nestalo.

 6. Ježíšmarjá….
  Měl jsem v životě štěstí. Mám normální dítě.

  Ozeranec se mně líbí. To někde použiju. Geniální :-D.

  1. :-) jako malé dítě jsem si lámal hlavu, kdo nebo co je ta „černá okýbača co ovečky zatáčá“. Ono je to správně prý černooký bača….

   1. Ty oci byly afroamericke. Opatrne s tim…

   2. To jsou záhady textů.
    V mateřské školce byla třeba: „Tancuj tancuj vykrůcaj, len mi pecku nezrůcaj. Dobrá pecka na zimu, nemá každý peřinu.“ Pecka? Hmmm.
    Vesele jsme poskakovali a zpívali, paní učitelka hrála na piáno. (Tenkrát ještě učitelky hrávaly povinně a bezvadně.) Až později byl člověk seznámen s tím, o jakou pecku či vlastně piecku se to jedná.
    A známý vyprávěl, že v Michnově z Otradovic Loutně české se hovoří o „kvákanci“.
    Nahlédnutím do textu bylo zjištěno, že sice zvuk připomíná „… kvákanec“, ale slova ve skutečnosti jsou „(nechť zhyne) pekla_kanec“.

 7. Toho Schizofixu budou potřebovat ranec, až bude Ozeranec. Anžto násobně vzrostou poplatky za distribuci a nastoupí Ceaucescovo management dodávky elektřiny (tedy nikoliv podle vypínače doma ale podle vypínače v rozvodně).

  1. A nebude to tak, že v Praze ta elektřina vždy bude, aby se jim lidi nebouřili, zatímco ve zbytku republiky nebude ?
   Tak jak je to teď v Kyjevě.

   1. PRE má dost specifickou strukturu, jinou od ostatních distribuček, to je pravda, a tak problém s OZE bude mít menší. Skutečným problémem soustavy je letní nadbytek, nikoliv momentální nedostatek, jak si Ozeranci myslí. A jelikož Kirchhoffovy zákony platí bez ohledu na ideologická přání, tak pokud se to sesype ve velkém jinde, Praha sice nespadne, ale zase nebude mít odkud brát…

 8. můžete si za to sami. Tím, ze si necháte vše líbit a tím, ze když přijde na lámání chleba tak jim míříte jenom na nohy.

  Nikdo se nebouří. Nikdo nechce bojovat za víc svobody. Volite je znova a znova. Není důvod aby přestali utahovat šrouby. Oni nezastaví.

  Relevatnejsi debata je, jak se tomu nejlíp bránit. A jak zachránit svůj majetek. Anebo kam utéct. Nástup totality zrychluje. Bude hůř. Budou se budovat “lepší zítřky” a plnit mělké hroby těmi, kdo pochybují.

  Jako v minulém století.

 9. Vy se tady smějete, ale oni to myslí smrtelně vážně :-(

  A na ulici je možná pár desítek zoufalců, ale za nimi stojí vlivná média i velké peníze a mocné instituce. A ochrana „planety“ či „klimatu“ se stala náhražkovým náboženstvím vzdělaných a bohatých lidí.

  1. Jasně že to myslí vážně, je to pro ně zaměstnání. Na tyto akce totiž chodí placení aktivisté. Novináři z deníku Welt am Sonntag pronikli na náborové semináře skupiny Last generation a přinesli zajímavé informace: 1 300 eur měsíčně + sociální pojištění, když budeš dělat binec, prudit a provokovat normální lidi.

   https://pravyprostor.net/?p=154366

   1. Když tohle organizoval Al Gore jako svůj komerční projekt, zaplatil královská „stipendia“ hrstce vyvolených führeraktivistů, kteří pak zmobilizovali užitečné idioty v poměru cca. 1:100 zdarma.

    Článek je tedy nejspíše překroucen tak, že bere informaci o führeraktivistech a tváří se, že takto placeni jsou všichni, což je jednak nepravda, jednak stupidní a jednak takticky kontraproduktivní – taktika proti užitečným idiotům je jiná, než proti placeným agitátorům. A z těch 40 netáhel nejspíše nebude placený ani jeden.

    Jenže autor zjevně patří ke klace „každý, kdo šíří ideje/ideologii která se mi nelíbí, je Sašácký agent a Sašácké spiknutí, jiné vysvětlení neexistuje.“ Vysloveně StBácká rétorika i terminologie a tesknění po starých dobrých časech, kdy každá „ideodiverzní centrála“ dostala po hubě a šla sedět nebo těžit uran, to jen potvrzuje.

    1. Přesně tak. Přece nebudu platit někomu, kdo je ochotnej dělat zadarmiko. Krvácejících srdcí a užitečných idiotů jsou všude vagóny, takže stačí zaplatit jenom krysaře, co je povede. Osobně si myslím, že vyloženě placené jsou jenom špičky, pokud vůbec, protože i na těch špičkách bude dost lidí kterým nejde o hmotný prospěch, ale o moc, vliv, obdiv davů, místo v učebnicích, čestné doktoráty a ukojení ega vůbec. V naší kotlině třeba Zeman, Klaus nebo i ten Havel.

     1. shane: jednoznačně. Ono totiž dost těch užitečných idiotů nemá problém s penězi, aby je někdo musel platit a aktivismem si řeší svoje potřeby na vrcholu Maslowa. Akorát často z toho pak ty peníze mají jiným způsobem, protože jakmile je člověk úspěšný, není v dnešní době těžké úspěch různým způsobem monetizovat. Neposílá jim peníze ale žádný Sereš, který by je za jejich aktivismus platil.

      1. Tak je známo, že čert sere na velkou hromadu a nejsnáz se bohatne bohatejm. Nejhorší je první milion, pak to jde. Na druhou stranu, když se něco posere, tak i když miliardář přijde o 90 procent majetku a příjmů, tak furt bude za vodou, zvlášť když zchudnou všichni.

       1. shane: jasně, ale tady se nebavíme primárně o činnosti, která má k bohatnutí vést, ale o něčem, co plní úplně jiné potřeby. A přesto i tohle kolikrát vynáší, je to svým způsobem paradox. Když se nad tím člověk zamyslí a podívá se pod pokličku, tak je to naopak logické a jasné. Jenže většina lidí vidí aktivismus a myslí si, že „ti musí být zaplacení“. Nemusí a často nejsou, a i tak jim to sype.

        Pamatuju, jak i tady se řešilo, kolik kdo platí „miochvilkařům“.

        1. Jo. Ona si totiž většina lidí neuvědomuje, že vydělat se dá na čemkoliv. I na sebevětším průseru někdo dokáže zbohatnout.
         No a speciálně u socek jako kablbák pak platí, že jim nedochází, že ne každej je motivovanej penězma. O tom, že od určité úrovně už peníze nejsou podstatné ani nemluvě

         1. Penize urcite ne. Jen jejich mnozstvi ;-)

     2. Je to tak. Prachaci, kteri financuji tenhle povl, nejsou zadni pitomci.

  2. To je zjevné.Teď odbočím: Dostala se mi o svátcích do rukou lékařská kniha (shodou okolností a částečně proti mé vůli, anžto jsem čekal na příbuznou, až zavře ordinaci) o drogách.Samozřejmě jsem to nepobíral, protože vše klasicky doktorsky rozpitváno.Ale co mě zaujalo, autor psal o MDMA v tom smyslu, že mozek po vysazení drogy začne vykazovat poruchy třeba až za patnáct i dvacet let.Mraky odborných věcí, ale poslední věta v shrnutí mi utkvěla v paměti: „Je možné, že nás čeká v budoucnu sociální problém“.Kouknul jsem hned na rok vydání a bylo tam 2001.Tak mě přeběh mráz po zádech.Asi už jsem paranoidní:-)

   1. „Asi už jsem paranoidní:-)“
    To asi spíš asi jako budeš. Nechci se předmětných panchartů zastávat, nicméně, že ta děcka před dvaceti lety vysadila extázi a teď je z nich želé je matematicky poněkud nepravděpodobné.

    1. Mno, možná Forga není až tak mimo: 2001-Ozeranec končí VŠ a současně i s extází. Buduje kariéru. Ve věku 45 let na vrcholu moci, třeba i nějaká vědecká hodnost, publikační činnost vrcholí. Ono to má titul ze školy, která mívala jistou úroveň. Je tomu 50 a plácá věci které odporují nejen fyzikálním zákonům, ale historickým faktům. Chybně citují, citáty vykrádají a nebo si i cizí citáty různě upravují. Běžně bez citací vykrádají cizí publikace… Ale přitom věří tomu co říkají, protože takhle vědomě lhát, to dokáže jen kvalifikovaný psychopat/sociopat.
     Proto možná, na tom odloženém účinku MDMA, trávy a hašiše něco budu. Na vyléčeným alkoholikovi poznáš i po letech „že tam asi něco bylo“. S věkem morálně volní schopnosti člověka slábnou, tak příležitostné nevrlé, dogmatické postalkoholové duševní záchvaty se stávají jejich trvalým stavem.
     Zajímaví je, že ti kteří udrží každý den pít svoji jednu štamprdličku před a i po každém jídle zůstávají i ve stáří docela příjemnými společníky s pružným a docela bystrým mozkem. Snad jen krátkodobá paměť je občas potrápí, což ve společenském styku, nebo humanitně zaměřené výzkumné práci bývá spíše kladem než handicapem.

  3. Ty jsi teď zřejmě objevil Ameriku. Očekávám, že se ti snese hodně pochval..gratulky. Co myslet o krok dál? Etalon všech vychcánků tady(mrdka)už tam maká 2 roky… tak co vy? Budete dál brečet? Jen se ptám, jsem hloupý řezník mimo obor :)

Napsat komentář

D-FENS © 2017