Poučení pro budoucí Sysopovu vládu – obsadit instituce spolehlivými lidmi, a pokud jich nebude dost, alespoň je paralyzovat, či vedení donutit k resignaci. Nezbytní budou političtí vojáci, několik tisíc ramenáčů v řekněme modrých košilích, kteří už pánům soudcům vysvětlí, jak mají soudit.
Zatím se ale daří, cokoli na lžiznamu náhodou zahlídnu, tak brekot jak kdejaká verbež vodchází. Třeba jak ten místní mamrd tady vedle v diškuzi sral neco vo nejakým tom libtardím potlachu, tak si nemohli vodpustit tam na konci nachcat zcela nesouvisející brekot vo tom, jak skoro kompletní jakási banda příživníků z kůltůry vypadla. Ani sem doteď nevěděl, že taková banda darmožroutů existuje, tak teď su akorát nasrané, co za zmrdy zas musím platit. Netušim, proč bych se měl durdit, že vodtáhli do prdele?
Jihočech Honza
Zatím to ale není dost, a hlavní hnízdo a zdroj peněz pro pražskou kavárnu je ČT. Zde je třeba udeřit zcela nemilosrdně.
Tím nás jako mají ohromit/vyděsit/znechutit? Po tom, co ukronáckům potetovaným vlčími háky posílají peníze a zbraně, nám má vadit heslo „white lives matter“?
Alan.Cox
Pokud vypálíte USA a srovnáte ho se zemí, tak tím zničíte hlavní zdroj peněz pro pátou kolonu ČR.
Alan.Cox
Jakékoli hnutí potřebuje ustanovit moc, dokud to jde snadno. Obsadit univerzity, úřady, vlády, instituce, banky, média svými vlastními lidmi. Pokud si necháte vzít moc z rukou, tak pak už pozdě bycha honit.
Ani několik tisíc ramenáčů v modrých košilích nedokáže převzít moc, pokud je moc etablovaná jinak, jinde a na všech místech. V případě etablované moci trvá 20-30 let šikovnému strategicky velmi schopnému diktátoru než převezme moc skutečně, a to ještě se šancí nějakých 40 % že se to povede a 60 % že se to nepovede.
Lao’c, Tao te ťing: Působte na to, co tu ještě není a nestačilo zesílit.
vanthomas
Stejně mě nikdy nepřestane fascinovat ta urputnost, se kterou někteří vyčítají a připomínají Pavlovi jeho dávnou komunistickou minulost a přitom je nechává úplně v klidu, že premiérem je kariérní komunista, STBák a mafián. Ministrem kultury pak STBácký udavač, ministrem vnitra mlátička z pohotovostního pluku SNB a ministrem obrany bolševická guma, předseda ZO KSČ a zástupce velitele pro věci politické.
Když už, tak měřit všem stejným metrem, padni komu padni.
Alan.Cox
Měříme stejným metrem.
Andrej Babiš nebyl vedoucí estébák, který se snažil dostat k rozvědce jako Petr Pavel. Jo, kontráši, to byla jiná káva!
Mě přijde nejvíce humorné, že vstupem nejsvinštějšího komouše na Hrad se zároveň uzákonila trestnost propagace komunismu. Zdá se, že Fialova vláda si nevidí do huby, a fetuje víc než JXD.
dritchie
Do huby si nevidí hlavně jejich voliči.
Taková sebranka jako bývalá Fialova vláda byla v politice vždy.
Ovšem tolik hlouposti mezi voliči, aby to pustili k vládě, v minulosti nebylo.
Představa, že ten výkvět pošle k moci znovu třeba Rakušana s Piráty, je opravdu děsivá. A přesto je to reálné.
spiderman
Jde o chronologii – pár let zpět to bylo naopak. Bábovi celá umělecko-kulturní fronta (vesměs taky udavači stb + navíc antichartisti) vyčítali burešství, zatímco velebili rovného, statečného chlapíka, kterej vůbec nebyl žádnej rozvědčík a za svýho fotra kontráše taky nemohl. Ano, i já jsem proti dvojímu metru.
Poučení pro budoucí Sysopovu vládu – obsadit instituce spolehlivými lidmi, a pokud jich nebude dost, alespoň je paralyzovat, či vedení donutit k resignaci. Nezbytní budou političtí vojáci, několik tisíc ramenáčů v řekněme modrých košilích, kteří už pánům soudcům vysvětlí, jak mají soudit.
Zatím se ale daří, cokoli na lžiznamu náhodou zahlídnu, tak brekot jak kdejaká verbež vodchází. Třeba jak ten místní mamrd tady vedle v diškuzi sral neco vo nejakým tom libtardím potlachu, tak si nemohli vodpustit tam na konci nachcat zcela nesouvisející brekot vo tom, jak skoro kompletní jakási banda příživníků z kůltůry vypadla. Ani sem doteď nevěděl, že taková banda darmožroutů existuje, tak teď su akorát nasrané, co za zmrdy zas musím platit. Netušim, proč bych se měl durdit, že vodtáhli do prdele?
Zatím to ale není dost, a hlavní hnízdo a zdroj peněz pro pražskou kavárnu je ČT. Zde je třeba udeřit zcela nemilosrdně.
Seznam mne teď pobavil:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/porady-teren-video-hezka-ksiltovka-rika-vladni-poslanec-rasisticke-heslo-mu-nevadi-309334
Tím nás jako mají ohromit/vyděsit/znechutit? Po tom, co ukronáckům potetovaným vlčími háky posílají peníze a zbraně, nám má vadit heslo „white lives matter“?
Pokud vypálíte USA a srovnáte ho se zemí, tak tím zničíte hlavní zdroj peněz pro pátou kolonu ČR.
Jakékoli hnutí potřebuje ustanovit moc, dokud to jde snadno. Obsadit univerzity, úřady, vlády, instituce, banky, média svými vlastními lidmi. Pokud si necháte vzít moc z rukou, tak pak už pozdě bycha honit.
Ani několik tisíc ramenáčů v modrých košilích nedokáže převzít moc, pokud je moc etablovaná jinak, jinde a na všech místech. V případě etablované moci trvá 20-30 let šikovnému strategicky velmi schopnému diktátoru než převezme moc skutečně, a to ještě se šancí nějakých 40 % že se to povede a 60 % že se to nepovede.
Lao’c, Tao te ťing: Působte na to, co tu ještě není a nestačilo zesílit.
Stejně mě nikdy nepřestane fascinovat ta urputnost, se kterou někteří vyčítají a připomínají Pavlovi jeho dávnou komunistickou minulost a přitom je nechává úplně v klidu, že premiérem je kariérní komunista, STBák a mafián. Ministrem kultury pak STBácký udavač, ministrem vnitra mlátička z pohotovostního pluku SNB a ministrem obrany bolševická guma, předseda ZO KSČ a zástupce velitele pro věci politické.
Když už, tak měřit všem stejným metrem, padni komu padni.
Měříme stejným metrem.
Andrej Babiš nebyl vedoucí estébák, který se snažil dostat k rozvědce jako Petr Pavel. Jo, kontráši, to byla jiná káva!
Mě přijde nejvíce humorné, že vstupem nejsvinštějšího komouše na Hrad se zároveň uzákonila trestnost propagace komunismu. Zdá se, že Fialova vláda si nevidí do huby, a fetuje víc než JXD.
Do huby si nevidí hlavně jejich voliči.
Taková sebranka jako bývalá Fialova vláda byla v politice vždy.
Ovšem tolik hlouposti mezi voliči, aby to pustili k vládě, v minulosti nebylo.
Představa, že ten výkvět pošle k moci znovu třeba Rakušana s Piráty, je opravdu děsivá. A přesto je to reálné.
Jde o chronologii – pár let zpět to bylo naopak. Bábovi celá umělecko-kulturní fronta (vesměs taky udavači stb + navíc antichartisti) vyčítali burešství, zatímco velebili rovného, statečného chlapíka, kterej vůbec nebyl žádnej rozvědčík a za svýho fotra kontráše taky nemohl. Ano, i já jsem proti dvojímu metru.