Jen jednu poznámku bych měl, a to k těm výše zmíněným přeplněným vozíkům před markety. Z vlastního dlouhodobého pozorování mohu konstatovat, že už to delší dobu není co bývalo. Přeplněné košíky se změnily na košíky se sotva pokrytým dnem. Jen občas projede fajnšmekr s vyrovnanými basami s jistě chutným mokem nebo vietnamec s opravdu vrchovatým košem – ten ale nakupuje pro svoji firmu. Tak je to alespoň v našem gorodku před jedním ze dvou Kauflandů. Stávám většinou u vchodu a čekám, až manželka nakoupí. Pozorováním nákupčích se bavím už nějaký čas, protože mě nakupovat otravuje a tohle je jediná zde provozovatelná zábava.
není to taky tím, že síť čupr/hytlermarketů narostla nade všecky meze (zhruba jak síť pump), teda asi tak největší hustota na plochu ai obyvatela ve známým vesmíru? a stále rostou další!!
CBATbI CTOKOKOTOB
A dokázal byste vysvětlit na co s tím Vietnamec ve firmě dále dělá?
Dachsmeister
@CC
přeprodá dál, ceny v akci bývají dumpingové
CBATbI CTOKOKOTOB
Přeprodávají s příplatkem vohnoutstvu, co nemělo vatu ani na dumpingové? Jo, to dává smysl!
No co by asi tak dělal kupříkladu s třiceti kusy Magnum Almond?
Dal si je do mrazáku a jedl celé léto? :-D
Pirath
Ano, když postavíme na misky vah Balkán a to ukrajinsko-slovensko-marocké „urputné hovado“, tak můžeme vést dlouhé polemiky o tom, co je lepší. Ale více co? Raději bych laťku posunul o trochu výš, je-li to možné.
Max Otto von Stierlitz
Die Fahne hoch!
Siloton
tak včera článek o „malé právní bitvě ve velké válce mezi Arméncem a Vidlákem“ zatímco dnes poučení o tom že mezi náma a Rusákama žádná válka není a tak bychom rozhodně neměli dodržovat zbrojní závazky aliance. Congrats :)
pro jedince navyklého na rozkazy a poučení to může způsobit vír ve škatuly
vasek
Pockej pockej, jakej Armenec, jedna se jasne o fialajugend, nevahal bych pouzit ani termim teroriststvo, ten se mi velice libi.
Dachsmeister
@vasek
není von ten Majk zlý KoZa liberál?
SilentPysk
Nepochopil jsem, o čem vlastně ten článek je. Ale nevadí mi to.
Sysop
O tom, ze kdyz stojis v hovne, je to lepsi, nez v nem lezet.
Dissenter
Ale pořád je lepší ležet na suché zemi než stát v hovnech.
Alan.Cox
To by ovšem mnoho politiků nejen z Brusele, Německa, USA a dalších nesměli generovat tolik exkrementů.
PrincJason
Článek je o tom, že když seš blbej, a nedokážeš pochopit ani takto jednoduchý článek, tak se tím nemáš veřejně chlubit. Bohužel většina blbů je ale tak blbých, že ani předchozí větu nepochopí. Nu což, tak to holt na světě chodí.
leon
Je to o tom, že jsme si to posrali míň než Srbové.
Akorát že jim k tomu pomohlo humanitární bombardování a nám k tomu stačil Klaus a jeho „zodpovědní“ „inteligentní“ pravicoví voliči.
Dissenter
Měli poslouchat Chorvaty. :-)
CBATbI CTOKOKOTOB
Ze když tě Bureš jebe do prdele, máš mu být vděčný, protože Vučič to dělá do voka. A i jinak že je na Balkáně krasně.
Zaregistroval domenu a praskl tam nejakou testovaci HaTMatiLku. Proc ne.
CBATbI CTOKOKOTOB
Lorem Volepíčo Ipsum
CBATbI CTOKOKOTOB
Myslím, že ejaj nesprávně používá kulturní kódy. Havla nemáme rádi, protože humanitární bombardování. Obohacením máme na mysli, že do svého smrádečku nepustíme cizince. Tedy cizince neslovanské, když nechceme slovanské, říkáme banderovci.
Jantar
No jo, dřív se různí Mengeleové se svými injekcemi museli schovávat v různých institutech pro mrzáky a duševně choré.
Dnes vám smrtící šmakuládu píchnou v budce na hlaváku, a Primerák si za úplatky od farmaceutické firmy koupí novou vilu v toskánsku. A ještě bude v televizi prstem hrozit těm co se nenechali napíchat.
Desetitisíce mrtvých, statisíce neplodných, a to jen v této zemi. Mengeleho nejdivočejší sny se naplnily.
CBATbI CTOKOKOTOB
Bro, ty už ty injekce fakt vynech. Nebo aspoň nekupuj před Hlavákem!
Jantar
Jste poměrně mimo.
Ten váš slavný Babiš protlačuje zákon o eutanazii. Poté co za kovidu zlikvidoval funkční zdravotnictví a propustil ředitele pojišťoven (co za ukrainizace rozkradli zdravotní systém) s milionovými odměnami, místo aby je za to nechal zavřít na 20 let do kriminálu.
Ukrajinskou verbež co sem natahal Fiala, odmítá vykopat zpátky do banderlandu.
Odmítá vystoupit z dotační EU.
Celkovê pokračuje ve Fialově politice.
A tak bych mohl pokračovat dál a dál…
Jantar
Nejzásadnější co vám uniklo je to, že ho drží za koule tím majetkem ve svěřeneckém fondu.
Kdo ? Nejspíš nadnárodní globalisti, majitelé Blackrocku atd.
To znamená že jim bude zobat z ruky, provádět výměnu národa za Ukrajince, Vietnamce, Indy, arabáče a likvidovat čechy eutanazií, ekonomický, pomocí nařízení EU, jako v západním chalifátu.
Jste si jistý že tohle je lepší než Vučič ?
LD
To se bude ještě Eichmann v pekle divit, jak to mohl ošéfovat kdyby byl trpělivější …
Krampus na hrad! Krampus na hrad!
tvl zase prvni? Meli by ti udelit Nobelovku za prvni komentare. :-D
Ne, ne.
Čestné členství zde.
NA VĚKY.
To bylo ruplejch cévek.
:-D
To ti nemusí nikdo udělovat. Je jasné, že tu budeš hnít ještě i poté, co vypnou internet, sergayi hoolosavný:D
Jak není tu lehké žití? Co je to za dezinfo? :-D
Přijdu do krámu a vidím jak dělník zaokrouhlí nákup na celou stovku jak havíři před 40 járy.
Přijdu do hyperduper, nákupní vozíky přetékají div, že se nezlomí kolečka, regály s pečivem po dnu volna jak kdyby hladomor.
Benál skoro za pade, cíga za dvě kila a v ulicích maximálně kavárníci za podporu ČT a ČRo.
https://youtu.be/PTmN5ZLjSUQ
A aby nebylo těch slováků málo, tak ještě ministr dopravy.
https://www.youtube.com/watch?v=c-EyD3ELBRg
Víte jak poznáte, když slovák lže?
Jen jednu poznámku bych měl, a to k těm výše zmíněným přeplněným vozíkům před markety. Z vlastního dlouhodobého pozorování mohu konstatovat, že už to delší dobu není co bývalo. Přeplněné košíky se změnily na košíky se sotva pokrytým dnem. Jen občas projede fajnšmekr s vyrovnanými basami s jistě chutným mokem nebo vietnamec s opravdu vrchovatým košem – ten ale nakupuje pro svoji firmu. Tak je to alespoň v našem gorodku před jedním ze dvou Kauflandů. Stávám většinou u vchodu a čekám, až manželka nakoupí. Pozorováním nákupčích se bavím už nějaký čas, protože mě nakupovat otravuje a tohle je jediná zde provozovatelná zábava.
„Stávám většinou u vchodu a čekám, až manželka nakoupí.“
WTF?
A co byste si bez ženy počal?
Rohlík, párek a pivo? :-D
není to taky tím, že síť čupr/hytlermarketů narostla nade všecky meze (zhruba jak síť pump), teda asi tak největší hustota na plochu ai obyvatela ve známým vesmíru? a stále rostou další!!
A dokázal byste vysvětlit na co s tím Vietnamec ve firmě dále dělá?
@CC
přeprodá dál, ceny v akci bývají dumpingové
Přeprodávají s příplatkem vohnoutstvu, co nemělo vatu ani na dumpingové? Jo, to dává smysl!
Jasně.
Mladí z Horní Dolní, kde je všeho všudy jeden obchod pojedou 10, 15 km pro jednu věc do města, když ji prodává „místní“ prodejce 12/7/365.
A co teprve mladí ve městech, kde sejdou v croksech do večerky v přízemí.
Pokud je to dál než 3 – 5 minut z postele tak dovážka.
Čas jsou přeci peníze.
Že ho pak promrhají u netflixu neva.
A co by nezajeli, když je benzín tak levnej.
To není o ceně benzínu, ale o lenosti.
@CC
kupim v hypermarketu, odvezu do prdelau a tam prodám těm, co nechtějí jet busem co jezdí 3xdenně 15km.
Presne. Tady v okoli celkem beznej kolorit.
No co by asi tak dělal kupříkladu s třiceti kusy Magnum Almond?
Dal si je do mrazáku a jedl celé léto? :-D
Ano, když postavíme na misky vah Balkán a to ukrajinsko-slovensko-marocké „urputné hovado“, tak můžeme vést dlouhé polemiky o tom, co je lepší. Ale více co? Raději bych laťku posunul o trochu výš, je-li to možné.
Die Fahne hoch!
tak včera článek o „malé právní bitvě ve velké válce mezi Arméncem a Vidlákem“ zatímco dnes poučení o tom že mezi náma a Rusákama žádná válka není a tak bychom rozhodně neměli dodržovat zbrojní závazky aliance. Congrats :)
A pozítří něco emancipaci. :-D
pro jedince navyklého na rozkazy a poučení to může způsobit vír ve škatuly
Pockej pockej, jakej Armenec, jedna se jasne o fialajugend, nevahal bych pouzit ani termim teroriststvo, ten se mi velice libi.
@vasek
není von ten Majk zlý KoZa liberál?
Nepochopil jsem, o čem vlastně ten článek je. Ale nevadí mi to.
O tom, ze kdyz stojis v hovne, je to lepsi, nez v nem lezet.
Ale pořád je lepší ležet na suché zemi než stát v hovnech.
To by ovšem mnoho politiků nejen z Brusele, Německa, USA a dalších nesměli generovat tolik exkrementů.
Článek je o tom, že když seš blbej, a nedokážeš pochopit ani takto jednoduchý článek, tak se tím nemáš veřejně chlubit. Bohužel většina blbů je ale tak blbých, že ani předchozí větu nepochopí. Nu což, tak to holt na světě chodí.
Je to o tom, že jsme si to posrali míň než Srbové.
Akorát že jim k tomu pomohlo humanitární bombardování a nám k tomu stačil Klaus a jeho „zodpovědní“ „inteligentní“ pravicoví voliči.
Měli poslouchat Chorvaty. :-)
Ze když tě Bureš jebe do prdele, máš mu být vděčný, protože Vučič to dělá do voka. A i jinak že je na Balkáně krasně.
Že ti schopnější zdrhli do říše a ještě se chlubí tím jak s tím vydrbali.
Přitom se na ně místní dívají zkrz prsty.
A stále patří pouze do nižší střední třídy.
Prostě českej pepíkstájl.
🤣
Dotaz mimo článek…Vyskočil na mě další web M14.cz. Pan domácí se nudí nebo se mu tenhle web nějak vymyká?
vocogo
http://m14.cz/
Zaregistroval domenu a praskl tam nejakou testovaci HaTMatiLku. Proc ne.
Lorem Volepíčo Ipsum
Myslím, že ejaj nesprávně používá kulturní kódy. Havla nemáme rádi, protože humanitární bombardování. Obohacením máme na mysli, že do svého smrádečku nepustíme cizince. Tedy cizince neslovanské, když nechceme slovanské, říkáme banderovci.
No jo, dřív se různí Mengeleové se svými injekcemi museli schovávat v různých institutech pro mrzáky a duševně choré.
Dnes vám smrtící šmakuládu píchnou v budce na hlaváku, a Primerák si za úplatky od farmaceutické firmy koupí novou vilu v toskánsku. A ještě bude v televizi prstem hrozit těm co se nenechali napíchat.
Desetitisíce mrtvých, statisíce neplodných, a to jen v této zemi. Mengeleho nejdivočejší sny se naplnily.
Bro, ty už ty injekce fakt vynech. Nebo aspoň nekupuj před Hlavákem!
Jste poměrně mimo.
Ten váš slavný Babiš protlačuje zákon o eutanazii. Poté co za kovidu zlikvidoval funkční zdravotnictví a propustil ředitele pojišťoven (co za ukrainizace rozkradli zdravotní systém) s milionovými odměnami, místo aby je za to nechal zavřít na 20 let do kriminálu.
Ukrajinskou verbež co sem natahal Fiala, odmítá vykopat zpátky do banderlandu.
Odmítá vystoupit z dotační EU.
Celkovê pokračuje ve Fialově politice.
A tak bych mohl pokračovat dál a dál…
Nejzásadnější co vám uniklo je to, že ho drží za koule tím majetkem ve svěřeneckém fondu.
Kdo ? Nejspíš nadnárodní globalisti, majitelé Blackrocku atd.
To znamená že jim bude zobat z ruky, provádět výměnu národa za Ukrajince, Vietnamce, Indy, arabáče a likvidovat čechy eutanazií, ekonomický, pomocí nařízení EU, jako v západním chalifátu.
Jste si jistý že tohle je lepší než Vučič ?
To se bude ještě Eichmann v pekle divit, jak to mohl ošéfovat kdyby byl trpělivější …