Argumentačním faulům a různým řečnickým trikům je v naší zemi konec! - zpět na článek

Počet komentářů: 19

 1. Väčšinou s tým nemám problém, ale teraz fakt neviem, či to má byť recesia, či vážne.

 2. To je jak z teleshoppingu, ultrashit.

 3. Tohle si snad ani Gruber nezaslouzil. Jako jo, tech strasnych zvastu o jeho velikosti uz tu bylo a nemalo z jeho vlastniho skromneho pera, ale tohle je az moc krute.

  Na strane druhe, urcite by ten clanek nejaka pekna multimetoda rozsekala na cimpr campr a treba nam to sam velky genius predvede v diskusi :-)

 4. Dve sracky o Nohavicovi a ted tohle. Ach jo. Škoda, že abych posoudil jestli se mi to libi nebo ne, musim si to precist.

  1. :-) Faul! Na posouzení kvality článku (knihy) stačí přečíst pár řádků/odstavců.

 5. Ale no tak Horste, uz to neprehanej…

 6. Dle mě je škoda, že tu na úvodní stránce už nevisí kodex autora a čtenáře tohoto blogu. Obzvlášť: Nelíbí-li se vám to, nečtěte to a můžete kdykoli svobodně odejít. No, možná D-fense samotného ta událost s Nohavicou ranila a proto nám chce ukázat že mu lidé napsali dva články o tom samém tématu. Nebo tím chce ukázat, jaké že nesmysly lidé chtějí řešit a nebo mezi nás jen hodil bombu a teďko se tomu pod fousky usmívá a říká si: Přece jen je to banda ublížených zmrdíčků :-) :-) :-) :-) Co my víme. Tak to tak neřešte a buďte rádi že se tady něco dočtete. Mezi námi, tento článeček nepovažuji za prodejní PR, a i kdyby, tak co. Je to Právo autora tohohle webu, to tady uveřejnit a co. Když se mi obvykle něco nelíbí nebo mě to nezaujme,(pokud to není něco jako Islám je tvůj kamarád a děti nemají pohlaví či bílí muži by se měli vystřílet, atd) tak se nenutím přemáhat svoji vrozenou lenost, a prostě odejdu a nic nenapíšu. Taky to tak jde. A jinak, takováhle knížtička by se mohla mnohým z nás hodit. Občas se mi zdá, že někteří z nás tu používají termíny „straw man“ a „oslí můstek“ a další, a přitom pořádně neznají fci a náležitý způsob použití těchto pomůcek. Tak to tak nehroťte a mějte se fajn.

 7. „Čtenář Gruberovy knihy Konec manipulace může tedy po chvílích přemýšlení sám překonat i ty nejrenomovanější univerzitní profesory z Oxfordu, Cambridge, Harvardu, MIT v tomto oboru…“
  Naši občani si knihu nejen zakoupili a přečetli, ale i po nocích doma opsali, takže teď u nás na jednotlivce vychází 2,13 kusu této výtečné knihy. Potlesk pro naši občani. Jsem si jist, že Grubra by neukecal ani Chuck Noris. Snad jen Zuzana Norisová za použití triku s felací či kopulací.

 8. Zase Gruber? Můžete prosím ty PR články nějak explicitně označovat, jak bývá dobrým zvykem? Jakkoliv je to v tomto případě zjevné.

  1. To je PR? Já to přinejlepším dokážu chápat jako ironii a sarkasmus, Profesor si prostě z Grubera dělá nepokrytě prdel.

   Jestli to skutečně mělo být PR, pak by Profesor měl přejít na skutečné odborníky v komunikaci a Gruberovi se zdaleka vyhnout.

   1. Podle mne to neni ironie ale reklama na zvyseni prodeje knihy. Je to ale zbytecne na wikipedii v anglictine je o argumentacnich faulech a ruznych paradoxech spousta clanku. Mozna by spis stalo za to zabyvat se tim, jak argumentovat spravne a nepouzivat zadne takove argumentace.

   2. Mně to přijde, jako by si „jakože“ dělal z Grubera prdel… Gruber.

 9. CO JE TO TADY KURVA ZA SRAČKY ??? Putin tohle, putin tamto, ale kurva že tady téměř třicet let máme zkurvenou demokracii, na polích glyfosáty a pesticidy. Nemáme vodu, a tu co máme je kyselá. Ale kurva o nic nejde, řekneme že za to může Putin a né naše blbost a vychcanost a lenost a hlavně NENAŽRANOST !!!
  Kurva převzít medaili od prezidenta je převzít medaili od prezidenta, asi největší ocenení co za život obyčejný smrtelník může dosáhnout. Tak dopiče o co tady kurva jde? Naopak kdyby medaili nepřevzal, byla by to mezinárodní ostuda.
  A pro zapadovlezdoprdelce uvedu ještě jednu věc, západ s námi pokaždé když mohl vytřel prdel.

  1. SkReT: Klídek, to se jen svět vrací do normálních kolejí :-) Zase máme univerzálního kazisvěta, dřív to byl Ronald Reagan, dneska je to Vladimír Putin.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017