… a kdy už budeme v tom komunismu? - zpět na článek

Počet komentářů: 105

Přidat komentář
 1. Jasne….
  Pokud nekomu dame facku, a nebo mu zlameme vsechny kosti v tele zeleznou tyci je v podstate to same. Normalne srovnatelny veci….

  1. Otázka, nad kterou by ses Lojzo měl zamyslet je to, jak dlouho bude našim mocipánům trvat, než přejdou od fackování k lámání všech kostí v těle železnou tyčí … Já těm zbytkům svobody, které ještě máme víc jak 10 let nedávám.

   1. 10 let ??? Já dávám demokratuře rok, maximálně dva, než se změmí ve fašistickou diktaturu.
    Ale myslím že se dočkáme do konce roku. Dýl to trvat nebude, než se proměníme v kompletní diktaturu řízenou z Pentagonu.
    Pokud sem dřív nepřijde válka.
    Rusáci musí velmi brzo něco udělat s tím hromadným přísunem zbraní z Polska. A čím víc budou (bombama a raketama) řešit poláky, tím víc se bude z Langley tlačit na ČR/SR aby se plně militarizovala a ukrainizovala a aspoň částečně zastoupila roli Polska.

    Takže bomby na Prahu letos možná ještě ne, kdyžtak až napřesrok.

    Ale to vše taky závisí na tom, zda to za týden vyhraje zelená lampasácká KSČ/ČSLA/NATO prostitutka, nebo „velkostatkář“ Bureš.

    1. to iste tvrdil zrg pred 5 rokmi. pouč sa z jeho chýb. nič sa neje také horúce.

    2. Konec světa za 3, 2, 1…

     1. Už?

   2. Jenom, ani s trestným činem nezdebilnění či uhlíkovou 100pičkou kacířství & grindýl bicH to nedával furt, pořád. ;-(
    Když někdy na začátku hodlali pěchovat CO2 z london city a hlavně z elekráren do podzemí tak bylo jasné že našli bussinessmani zlatý grál ale vycizelovali to až teď s platelínovanými formanty inkluzek odpadů co učí z análů směrnic. Ale ale že prý nám v německu greta zaplynovali, zmáchali a narvali do policejního antonu, jak je to možné? Otevírání těžby uhlí. :-)))

   3. Ja jim davam 20 let, spis vic. Nemuzou to delat moc rychle a potrebuji mezigeneracni skoky. Prvne potrebuji, aby zmizeli lidi, kteri si socik pamatuji a meli deti v ramci nej. (ti jsou dnes prarodicmi) Pak potrebuji, aby jejich deti, kteri meli socialistickou prupravu, take zmizeli (ti jsou dnes rodicmi, nekteri prarodici). Tyhlety deti jeste stale maji primy vztah k socialismu, protoze oni jeste zazili vychovu, ze je nutne jet double-think – co se rika doma, to se nepublikuje ve skole atd. atp. A az deti jejich deti budou zcela oddeleny od tohohle a az tem je mozne zacit ty svobody zurive brat za jejich vlastni podpory a hykani. A soucasne socikovske generace musi byt v minorite. Coz – pokud nezasahne zase nejaky virus neznameho puvodu a urcite ne z Ciny – potrva nejmene tech 20 let ;)

    1. Covidova diktarura ukazala, ze odpor dělá pouze par procent společnosti

    2. 20 let? To je hodne optimisticke uvazovani. Rok 2022 ukazal,ze mlada generace totalitu chce a ze svoboda slova je uz davno prazdny pojem. Doublethink se moc neprojevuje. Vyhrala 5koala, dva ze 3 top kandidatu na prezidenta jsou woke-friendly naprimo, jeden je woke-friendly prilezitostne.
     To vse umocnene soc sitemi. Je potreba si uvedomit, ze soc site tyto veci velmi urychluji. Veci jindy trvajici 5-10 let, dnes trvaji 1-2 roky. Blizime se do doby, kdy bude uplne fuk, kde je pravda, protoze co je a neni skutecne pravda na tom uz nezalezi, slova uz dnes ztraci vyznam viz: Muz, Zena..

     Bohuzel woke totalita zasahuje do integrity zejmena mladych a jejich organizmu. Kdyz skoncil SSSR, stacilo vyhodit legitimaci a satek a jelo se dal. Az se zjisti, ze woke je jen dalsi lez, zustanou urezany pindiky, falesny vaginy a hormonalni suprese. A spousta sebevrazd.

   4. 10 let? Optimistické. 1-2 roky to bude. Schválení zákonů chvíli potrvá. Záleží jak se moc bude bránit nový prezident.

    1. Bránit? :-D

  2. Já si myslím, že od systému 70tých a 80 let nejsme vůbec daleko. V některých ohledech jsme eště trochu víc v totalitě neboli v prdeli. Hlavně tím, že tady nebyli fanatičtí zastánci jedné, druhé či třetí strany. Tenkrát to byl systém proti většině. Ted tady máme většinu národa, která systému věří a zobe mu z ruky.

   1. oji 20.1.2023 v 22.26

    Když jsme se na hnojárně učili marxistickou filosofii v úpravě pro vidláky, dověděli jsme se něco o kapitálu, třídách, vývoji společenského uspořádání, o původy rodiny, soukromého vlastnictví a státu…
    Uběhlo pár let a naše znalosti vyšly z módy.
    Teď abych vylezl na půdu a hledal zaprášené poznámky z přednášek.

    1. Jen je třeba v těch knihách vyměnit zastaralé termíny novými:
     socialismus —-> demokracii
     imperialismus —-> ruský fašismus
     zlé USA —-> zlé Rusko
     bez korektury Vás ty knihy na půdě přivedou na scestí. Ale po ideovém očištění můžete většinu textu publikovat jako nejnovější výplody naší demokracie. Ten ideový základ je ovšem stejný.

  3. Lojzo!Koukám na ty komentáře mimoočkově a opět mám pocit, že jsi ještě nedospěl.

  4. Fyzické násilí proti odpůrcům režimu se dnes nepoužívá, možnost kriminalizovat nevhodné názory se už ale připravuje. A nemůžu se zbavit dojmu, že autocenzura funguje docela intenzivně, ve srovnání s osmdesátkami . . . , no, zas až tak velký rozdíl nevidím.

   1. Je to horsi, protoze soucasny rezim ma daleko lepsi sledovaci mechanismy. IMO

  5. Lojza – přesně. Ale tohle tady sklidí obdiv, obzvlášť u místních starců co se slzou v oku vzpomínají, jak byla tráva zelenější a péro pevnější…

   Chápu, že svoboda podnikání, pohybu, uspokojování jakkýchkoliv potřeb…to neznamená nic.

   Pak se můžeme divit, co nám tady vládne, když i lidem na DF chybí časy, kdy museli držet hubu a krok(A kdy by za psaní na web tohodle typu chodili běžně do kriminálu, protože by tím páchali protistátní činnost).

   1. I ty budeš jednou starý a vzpomínat na tu trávu a pevnější péro.
    Nikdo netvrdí, že byla „tráva zelenější“, nýbrž to, že té trávy bylo všude víc, volně přístupné a dalo se na ní hrát, protože nebyla demokraticky promořená psíma hovnama.
    Tohle jsou sedmdesátky v digitálu. I ty na to za 20 let přijdeš, co bylo špatně.

    1. Ehmmmm…..ne :-D

    2. Čekal jsem, že to na tebe zabere. Gratuluju.

     1. Tak jestli bylo cílem toho příspěvku, mne vytočit či nasrat, tak to se moc nepovedlo.
      Zabralo to jinak, než sis představoval.
      Jen ti připomínám, že i ty za 20 let přijdeš na to, co jsi v téhle době udělal špatně.
      A budeš v nějakém profízlovaném kotci vzpomínat na to, jak jsi kdysi, mohl na DF svobodně vypisovat o svobodě podnikání, pohybu a uspokojování potřeb. Teprv pak si uvědomíš, co znamená držet hubu a krok.
      Uvidíš sám – a možná nebude třeba ani těch 20 let, podle mne to přijde o dost dřív.
      Ty si to odesereš v plné palbě, já už budu v pekle a občas se na tebe kouknu, jak se ti v té svobodě vede.

      1. Nějak nemám potřebu ti odpovídat. Vlastně jsi to otočil o 180°. Přeju ti víc lásky a pohody.

      2. Dezolátům ovšem ve skutečnosti EU nevadí pro její nesvobodný charakter, ale proto, že jim brání zavést totalitu „národně sociálního státu“. Pro pobavení jsem shlédl snad všechny dostupné záběry těch pochodů a demonstrací a neviděl jsem jediný xicht, se kterým bych se chtěl zdravit, natož dělat nějaký byznys. Stačí mi rudé vlajky a prapor Dělnické mládeže. Řečníci na dezoškách jsou ve všech směrech loseři, snad s výjimkou Paroubka, který se zřejmě dostatečně proletářsky napakoval.

       Za 20 let možná budeme bojovat proti další totalitě. Proto si nemůžeme dovolit mít tyhle svině v zádech.

       1. Až za dvacet let? Optimisto…
        A domácí národně sociální „totalita“ by proti té zelené eurobolševické byla podstatně snesitelnější.

        1. Tím bych si nebyl tak jistej… ale co bude za 20 let. To nikdo netuší.

         1. Pokud se podíváš na to, co píše Sandstorm, tak přiblblíci z SPD nemají na to, vymyslet a zorganizovat všeobjímající, dokonalý totalitní systém. Na rozdíl od inteligentních svazáků, absolventů pražských univerzit a zahraničních stáží.

          1. Až budou 4 roky u kormidla a ČR vystoupí z EU, tak si řeknem. Do tý doby je to věštění z logru.

          2. ČR z EU nikdy nevystoupí. Nejsme Poláci ani Maďaři. Počkáme si, až se to rozpadne, jako v roce 1989.

          3. Nejdřív se budou muset rozpadnout mašiny na tisk eur. Dokud budou fungovat, tak se to bude zuby-nehty udržovat při životě.
           Vycházím z toho, že porážka či neúspěch, se jen těžko přiznávají. A bruselský kurvy to budou držet do posledních chvil, protože ta koryta jsou ještě poměrně plná, mají stále v rukou to přerozdělování. A bruselští si už na takový standard zvykli.
           Dovedete si snad představit, že by se měly paní Jourová, Charanzová a jim podobné, pokorně vrátit do ČR a živit se nějakou normální prací, byť v kanclu? Já ne.
           Netuším sice, kde má teď hnízdo třeba pan Telička či Zdechlovský, ale počítám, že standardní práce to není.

          4. Dovedeš si představit, jak si kapři vypouštějí rybník? Jak(ve vašich očích)lidé, co z dotací naprosto žijou, toho nechaj? Babiš, Orban?

           Vážně jste tak pitomý a věříte tomu?

          5. Orbán žije z dotací? A kdo a co mu dotuje? 8-o

 2. Nechcete se na to vysrat, prestat se virtualne vymezovat a jit treba do lesa?

  1. dono…:
   Jsi tu zřejmě nový, tohle jsem jim hlásal již dávno.Ale je to marný, je to marný…Zase na druhou stranu, pokud budem všichni v lese, tak bude konec Dfens a pak si položíme otázku:Proč vlastně?

   1. Bohužel tu nový nejsem.

    1. Mám rád dvoj i trojsmysly, ale tohle jsem nepobral.Napiš to mono.

     1. Prostě v rozporu s bodem 6. ty sračky musí chtě nechtě dlouhá léta číst.

 3. Nejsi ty takový trochu pohlupavy ?
  Tyhle volby nejsou o tom, jestli budu volit komunistu nebo ne. Ale o tom, jestli bude válka nebo ne !!!

  Kromě toho, tu většina takových chytrolínů „volí komunisty“ už 30 let. Tedy ne úplně komunisty, ale politickou ochranku komunistických papalášů a jejich dětiček, pod názvem ODS a další její frakce.
  ODS totiž v podstatě byla něco jako politické lidové milice, které chránili estébáky, komunistické papaláše a zejména jejich dětičky, tedy všechny privatizanty co tu rozkradli veškerý průmysl, před spravedlností a trestním stíháním. Prostě ODS = soukromá ochranka privatizačních komunistických papalášů.

  1. Generál řekl, že válku nezačínají vojáci, ale politikové. Akorát zapomněl dodat, jestli bude případně vojákem ve fci politika nebo politikem ve fci vojáka. Na všechny strany rozhlašuje, že chce mír. Tohle už taky jednou jeden furt dokola vyřvával na stadionu.

 4. Že bude Babiš kandidovat se tak nějak tuší/ví už hodně dlouho. A celou dobu všichni alespoň polorozumní lidé říkají, že půjdou volit proti němu – ať už to bude znamenat volit kohokoli.
  A ejhle, ledva Babiš vytáhne „mírovou“ kartu, už vylézají prorusáčtí skřeti z děr a raději nepůjdou k volbám….ale klidně jděte, a třeba si ho i volte, tolik vás naštěstí zase není.

  1. Aha. Takže prorusácký skřet už není ten, kdo volí Babiše, ale už i ten kdo k volbám nejde zvolit toho jediného vybraného správného komunistu z těch dvou. Talže pokud neche být prorusácký skřet, musí volit Pávka. To je zásadní upgrade.

  1. Tydýti :-)
   https://pravyprostor.net/?p=155137#comments
   Zase jsem to odkliknul bez kontroly, klávesy.

 5. Zlaté časy, kdy se zde propírali autobazarní zmrdi a oktávky v kombíku.
  Tyhle rádobypolitické a rádobyvtipné články jsou především tristním obrazem sociální inteligence autorů…

  1. nebojsa, na libtardský ksindly se taky vaří voda, je vás sice dost, ale nakonec se na všecky dostane…

   1. Asi tak, ale to ještě nemají ani páru o pozadí zdrojového kódu procesoru strojku.
    mariankosmac
    21/01/2023 at 0:53
    https://www.badatel.net/na-podanie-vyhlasenia-o-odopreti-mimoriadnej-vojenskej-sluzby-mate-uz-len-tyzden/#comments

 6. Ha? Proč mi orchestrion vyhazuje hlášku – vaše připojení není soukromé, no nic ani bych to nečekal. V totalitě.

 7. Volit rozhodně půjdu, a vhodím hlasovací lístek, který autorsky stvořím. Určitě se nenechám připravit o své právo a zatlačit do nečinnosti.

  1. A jó, na mne se tam smála vosumnáctka, 10.tiletá b ramboroví řízci se salátem.
   Ale kdysi jsem potkal v sobotu ráno teletina co se mi tlemil do očí když táhnul štos pátečních výsledků /přes noc do auta. Riskoval, mohl se taky oblíznout po lepáku. :-)

  2. prcdrs:
   Myslím, že by bylo fajn, kdyby vícero lidí vyjádřilo svůj názor na oba kandidáty tím, že tam vhodí něco vhodnějšího a důstojnějšího. Třeba kosočtverečný pičoid nebo kus psího hovna.

   1. G terey to hókl že generálský dobře naklepaný jrvavý biftek je mňamka, nebil to ňáký rubešovec, lotři.

   2. To ale fakt naprosto ničemu nepomůže… :-(

   3. hovno asi neprojde do škatule

    1. Aký veľký je hlasovací lístok u Vás? Ak sa nemýlim na Slovensku to bol formát A4. Aká veľká je obálka u Vás? Ak sa nemýlim tak u nás to bola obálka zhruba veľkosti A5. To už sa to psie hovno (teda ak nechováš svorku vlkodavov či moskovských strážnych psov) dá v pohode na ten preložený hlasovací lístok rozpatlať či v zavretej obálke rukou stlačiť na takú hrúbku aby to do tej urny vošlo. Je to oser ale ak sa chce……

Napsat komentář

D-FENS © 2017