A invalidovi odtáhneme auto taky - zpět na článek

Počet komentářů: 70

Přidat komentář
 1. Občas jsou strážníci i vtipně bezelstní. Vzpomněl jsem si při čtení na jednoho, který mne loni oslovil s vážně míněným dotazem, zda nemohu parkovat příště auto čumákem k chodníku, a ne do silnice. Že se mu nechce lézt do vozovky kvůli kontrole lístku.

  1. No, ono se to jeden čas i vyžadovalo, kvůli exhalacím při příjezdu a zejméne pak startování při odjezdu, aby výfukové plyny šly do ulice a ne k chodníku, kde jsou baráky s okny v přízemí atd. Nějakou logiku to mělo, ale dnes na to sere pes.

   1. Bylo to celkem nedávno (nějaký roky zpět). Řešilo se to snad i tady. A byly za to v Brně pokuty a pak to těm lidem museli vracet.

   2. Kdysi jsem videl/pouzival mensi parkoviste kde lidi spontalne parkovali auta cikcak. Dvere spolujezdcu se davali vic k sobe. Ale pak se osazenstvo obmenilo a zmizelo to… Auta jsou cim dal vetsi. Norma porad stejna.

   3. Do úzkýho parkovacího místa je s delším autem potřeba zacóvat.

 2. Zákony a předpisy musí platit pro invalidu stejně, jako pro všechny ostatní. Stejně jako musí platit pro imigranty, cikány a podobně.

  1. Začal bych se sociálními invalidy, tzn. úředníky a fízly.

 3. Zvláštní tvor, tenhle městský sportovec. Řekl bych, že jde o podmnožinu metrosexuálů, kterým nejde ani tak o sport samotný, jako spíš o to, aby při něm byli viděni. A když se kvůli tomu jejich ubohému dusání po asfaltu zavře část města, už ani nepotřebují závodit o ceny, protože všichni mají pocit, že vyhráli tu první. Kundy.

  1. To je proto, že neoliboši maj pokřivený žebříčky hodnot.
   Takhle se německá mládež dme pýchou nad morálním vítězstvím evropských tanků, pokud mají vyřešeny emise oxidu dusíku ve spalinách.

  2. A ne snad? Když každý dostane medaili..

  3. asi jak kdo… mě připadají jako děti, kteří si hrají na velké závodníky a uzavřená města a jiné pompéznosti jim dávají pocit, že jsou už skoro jako ti šampióni Bubu Bekele, Billy Beam Black Ear, nebo Usáma bin Bolt. Po vyprchání nadšení se opět vrátí do všedního dne, kde pak s nadšením vykládají o svých zážitcích někomu, komu je to pak úplně u prdele. Nejsou to jen městští běžci, ale i cyklisti a jiná podobná pakáž.

   1. běhací onaniju sem zkusil jednou, po zjištění, že kokoti na to zavřeli dvě ulice, už sem na tu maškarádu nigdá nešel

Napsat komentář

D-FENS © 2017