To je ale náhoda, Andy. - zpět na článek

komentářů 313

 1. Bureš je stejný eurohujer jako Kalousek, Feri a všechna ta havlistická svoloč. A k tomu všemu navíc devastuje tuto zemi jako nikdo před ním. Nepodléhejte iluzi, že je to jinak, že Bureš je nějaká hradba proti eurohujerům. Oni na sebe plivou jen proto, že se rvou o stejná koryta. Bureš musí jít prostě proto, že je to grázl. V tomto ohledu je třeba být zásadový, jinak bychom rezignovali na základní pilíře naší civilizace.

  1. Jo, takže vyměníme buldoka za mopslíka? No, to si skutečně pomůžeme, to už tu bylo. Základní pilíře naší civilizace? To je jako co v globalismu?

   1. Právní stát třeba pro začátek.
    Navíc Andy není ani eurohujer, ani euroskeptik, ale obchodník. Kdo od něj čeká víc než hájení Andyho obchodních zájmu, splace nad výdělkem. Během toho snažení rozmrda krajinu, energetiku i právní řád na sto let.

    1. Právní stát, to někde existuje?
     Cože Andy rozmrdá? Myslíte tu českou Ukrajinu, která se rozpadá přímo před očima? Na to nepotřebujete Andyho, stačí ťuknout „prstem“.

     1. Aj vaj, nevšiml jsem si nicku. Tak šup zpátky pod most.

      1. Copak, jeden z lepšolidí? Že jste to neřekl hned, že patříte do výšin. To víte, my z toho „pod mostu“ máme výhodu, nemáme kam padat z výšin, jsme nohama pevně na zemi.

       1. To nebyla narážka na nějaké sociální postavení nebo vyvyšování se. Dle starých bájí trollové hlídají mosty a žijí pod nimi.

        1. To je pravda, je o tom i pěkný film – https://www.csfd.cz/film/287755-lovec-trolu/prehled/

    2. Bureš je eurohujer právě proto, že je obchodník. Z Německa a EU má miliardové příjmy. Nevím, co je horší, zda eurohujerství z hlouposti, z předsvědčení nebo z prosté vypočítavosti.

     1. Eurohujerem nazývám lidi, kteří EU halasně velebí, často z přesvědčení. Když se obmění vedení, bude z něj třeba euroskeptik.
      Hezky je to vidět jak v jedněch volbách to bylo stát jako firma, zastavíme zadlužování, makáme a sbíral hlasy „pravici“. O čtyři roky později bere hlasy komančům a socanům, nabírá úředníky, zaklekává firmy. Kdyby tady masivně sílilo skinhedské hnutí, má v dalších volbách oholenou hlavu.

      1. To, co píšete, je ale estébákovo negativum, nikoli pozitivum. V politice jsou největší zlo lidé, kteří totálně mění postoje třeba ze dne na den. Takový xindl tam nemá co dělat, to je popření celého systému zastupitelské demokracie, který tu máme.

       1. Volicum to ocividne nevadi :o)

 2. Je to vskutku schizofrenní situace. Všichni víme, co je Bába zač. Ostatně, jeho kariéra zde byla rozebírána už v dobách, kdy ještě většina jeho oddaných voličů ani netušila, že existuje.

  Na druhou stranu nehodlám dělat v boji o zachování moci užitečného idiota nenávistí překypujícím pravdoláskařům, eurohujerům a dalším pokrokářům, kteří dnes už jasně vykazují všechny známky černobílého fanatismu, o kterém tu kdysi psal Cover.

  Upřímně chápu jeho voliče. Mají už holt té sebranky plné zuby, a Andy to marketingově umí velmi dobře. Ale ono když o morálce kážou takoví velikáni a miláčci národa jako zmr. Kalousek, tak se není moc čemu divit. Kdo způsobil Andyho vzestup? Ještě když byl Bába v pozadí, tak jak se na naše oligarchy sluší a patří, neměli antiBabišové problém ho vykrmovat (zde např přehlasování Klausova veta zákonu o biopalivech v poslední den funkčního období https://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=140513 ). Skokový vzestup preferncí zaznamenal Andy při akci, kdy zmr. Sobotka, totální dement, zaútočil zároveň na vlastního koaličního partnera a na prezidenta republiky, načež následovala dnes už legendární demise-nedemise.. A dál? Fanatická totálně přestřelená antikampaň, která podvědomě nutí neutrální voliče zastat se dotčeného.

  Takže nakolik se na Bábově vzestupu podílelo totální diletanství hnutí antiBabiš? Jsou skutečně tak zoufalí a fanatičtí, že se neuvědomují kontraproduktivitu svého počínání?

  1. schizofrenní situace to je v každém případě. Komouši, kteří tady rozkradli a rozmrdali co se dalo a sto let po nich tráva neporoste, tak jsou teď zpátky ve vládě v čele s agentem STB. Sametová revoluce byla vymyšlena v prognosťáku a vzešli z něj tací, jako je Klaus a Zeman. Největšího svinstva se v éře po roce 1989 dopustili právě Klaus a Zeman. Oba největší podvodníci a korupčníci všech dob, Zeman má přitom nadpoloviční podporu obyvatelstva. Zeman dohazoval kšefty Babišovi a ten pomalu rostl až vše nakonec přerostl a teď ten senilní nemocnej děda má o premiérovi jasno i když by Babiš rezignoval. Přitom tady lidi pošpiňují politiky, kteří se takových svinstvech nedopustili nebo nikdo o nich neví.

   1. ano, havlistická verse historie je vpravdě fascinující. Škoda, že jste nejmenoval nějaké ty křišťálově čisté politiky, které zlí diversanti zbaběle pošpiňují, mohli jsme se alespoň trochu zasmát..

 3. Slovenským soudem usvědčeného Agenta STB Bureše nelze volit za žádných okolností.

  1. jak: Berte to pozitivně. Lepší agent vlastní státní služby, než agent cizí státní služby. To by bylo mnohem horší.

   1. Jo, je lepsi mit vypichnute jen jedno oko, nez obe.

    A jinak to nejde? V Cesku asi ne.

    1. Sysope, nejde to jinak, nejen v Česku. Musel byste překopat celý systém, to by Vám zabralo dalších x let, nasadit úplně jiný lidi a Sysope, úplně všude, jak to chcete udělat, kde je chcete vzít? Je to, jako byste se mně zeptal, jestli lze zničit mafii, nelze.

     1. Tak jednak Burese jsme volit nemuseli (ja jsem ho nevolil, takze druzi mohli jakbysmet) a co se mafie tyce, tak jsem v zivote poznal tri ruzne zahranicni mafie a kdyby nas stat fungoval na jejich principech, tak bychom tu meli konecne poradek. Mafie ma s kriminalitou asi tolik spolecneho, co akce Anthropoid s terorismem. Je to proste veci uhlu pohledu. A, uprimne, kdyz mi nekdo bere pres 50 % prijmu, tak je to samozrejme take mafian a ne zrovna levny, i kdyz si rika honosne „stat“.

      1. Já taky ne, protože neměli v programu eutanazii. Hele, mafie má mnoho podob, od jednoduché frakce až po sofistikovanou. Ačkoliv „dobrej“ mafián v čele státu, to není tak úplně blbý, třeba faraoni někteří byli mafiáni a jak jim to šlapalo :oD.

       1. Problem soucasnyho „mafose“ je, ze propaguje zcela nemafianske metody. Neplati slovo, neplati cest, neplati zakony trhu. Podle nej naopak plati jen papir a jen nektery, misto trznich zakonu plati ty dotacni a cest? Pocuvajte, Kefalin, a co rozumiete hen takym „cest“?

        Bures neni mafian ani nahodou. Je to zcela cistej zmrd.

        1. Sysope, ale to přece víme, že jsou v podnikatelském prostředí jen menší a větší zmrdi. Jak byste to chtěl ukočírovat a hlavně přežít v dravém globalizovaném podnikatelském prostředí, když je pro globalizaci charakteristické šíření tržní ekonomiky dle vlastních pravidel, když budete mopslík?
         Co se týče té mafie, mafie nutně nepotřebuje přísná pravidla, tam jde spíše o tu hierarchii, aby mohla růst.

   2. Ještě horší by byl bývalý agent vlastní státní služby, který by byl nyní agentem cizí stání služby a který by byl hlídaný dalším agentem cizí státní služby, náhodou zaměstnaným jako osobní řidič.
    Toto je ovšem jen hypotetický příklad, který s realitou nemá absolutně nic společného.
    To D-fens: to není východoněmecká kriminálka, to je argentinská telenovela.

   3. ex.lex: Babiš je ze Slovenska, ty debile.

    1. jak: Ano, diencefalone, však jsme se Slováky byli dlouho bratři, proto je neberu jako cizí.

 4. Tja, Herr Babisch tohle přežije o tom žádná, většina u televize to vezme jako další z řady účelovek, v Praze se udělá šňůra veřejných vystoupení politických mrtvol na které by to spíš chtělo už hodit síť a někam je zavřít a pojede se dál. Existuje ale do budoucna kdokoliv nebo cokoliv – politik, strana, eu, sověti, martani co by bylo schopné nahradit aktuální věrchušku něčím s nějakým marketingovatelným programem co by bábu/občana nula nahradilo? Podle mě tu reálně za posledních deset let nikdo s ničím takovým nepřišel…

  1. Jelikož se nacházíte v globalismu, jediné co přijde, budou situace, kdy se budete potýkat s oblastmi, které budou přelidněné a kde budou vznikat ghetta, rezidence a exorezidence, protože další oblasti planety budou vzhledem ke změnám podnebí, oteplování planety, tání ledovců a mnoha dalším faktorům, neobyvatelné, nebo dokonce úplně zmizí do oceánu. Budete muset úplně překopat styl života, to znamená, že budete muset vymyslet takovou infrastrukturu a dopravu, která Vám nebude likvidovat ten zbytek obyvatelnýho prostoru a budete muset cíleně začít s environtologií a environmentalismem (včera bylo pozdě) a bedlivě sledovat, kolik druhů živočichů a rostlin Vám na planetě mizí, protože i pro ně je to devastující, přicházejí totiž o svůj životní prostor a vymírají. V tom všem budou pokračovat všechny přírodní živly, probudí se některé sopky, budou ničivé požáry, záplavy a mnoho dalších přírodních jevů, neboť příroda reaguje na všechny změny. Do toho všeho je přítomná evoluce, která vytváří nové živočišné druhy a rostliny, které se ovšem v tom prostředí už chovají jako predátoři a přemnožují se. Čekají Vás rušné časy, přejte si, aby byly jen takové jak píšu, to znamená bez občanských či světových válek, protože pak už Vám bude úplně jedno, jestli máte mezi přeživšími zombie vůdce Babiše nebo marťana.

   1. Mohu vědět na základě jakých relevantních podkladů si dovolíte dělat tuto predikci? Nebo mám Váš nick pokládat za jeden z mnoha dalších typu JPP? Děkuji.

    1. Ne JPP, ale zasírač amatér.

    2. Petricak: Na základě vlastního filozofického myšlení. Nevím, co je JPP a je mně to u systému.

    3. Petricak: Něco pro Vás mám, abyste neměl pocit, že moje predikce je mylná, a to je jen malý příklad ze všeho, co se skutečně stane https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/americany-trapi-zmena-klimatu-kvuli-zaplavam-se-presouvaji-d/r~0dc63610d39611e895620cc47ab5f122/

     1. Něco věrohodnějšího než Bakalův propagandistický plátek byste neměl?

      1. Petricak: Co to? Já nerozlišuju, koho je jaký plátek, rozlišuji zprávy dle klíčových znaků, jestli tohle taky patří Bakalovi, tak sorry, mně jsou majitelé všech médií u systému https://globe24.cz/svet/64260-dochazi-nam-cas-vedci-spocitali-za-jak-dlouho-lide-zdevastuji-planetu, https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/2662301-zprava-varuje-pred-rostoucimi-dopady-klimatickych-zmen-na-usa-ztraty-americke-ekonomiky

   2. Neustále vě mě roste pocit, že jste vcelku normální troll. Mírně vzdělanější, případně více používající google, leč přesto troll. Tenhle příspěvek už je ale za čárou – vysvětlení s použití 2. osoby – „vy budete, „vám na planetě“…..copa to? Vy jste vesmírný člověk z lodi Aštara Šerana, tedy se vás to netýká? Vyaspiroval jste si můj ignore list se shodným doporučením i pro ostatní.

    1. Váš hluboce emotivní příspěvek je něco, jako když zabzučí u mého ucha moucha. Vzhledem k náporu diencefalonů a lobotomiců, kteří zaplavují systematicky každou diskuzi, kde se jen mihne jméno Babiš a nazývají ostatní diskutéry trolly, je Vaše premisa o „vesmírném člověku“ na mou adresu, zcela logická.

  2. Já mám tezi, že tuhle nepříjemnou situaci může vyřešit jen ještě řádově nepříjemnější situace. Hodit to Bábovi tak, aby měl nad 50 %. Po takovýmhle monopolu by měl vystřízlivět i ten poslední koblihožrout a pak přijde tvrdej reset. Poteče krev, ale přijde mi to lepší, než se v těch sračkách pořád babrat a nechávat ostatním prostor mu do toho kecat. Čím později ten tvrdej reset přijde, tím horší to bude a tím víc nás to bude stát.
   Dosavadní strany si to bohužel svou činností natolik pohnojily, že lidi viděj spásu v gaunerovi tak velkýmu, že ty dosavadní lehce strčí do kapsy. Lidi nevolej Bábu proto, aby se měli líp, ale proto, aby se ostatní měli hůř. A vědí, že Bába jim to dokáže splnit.

   1. Metele Utelete: Já si myslím, že lidi volí Babiše, protože v něm cítí dravce a vědí, že v globalismu, bez vlastního dravce ve vůdčí pozici té smečky, se prostě neobejdou, jestli nechtějí skončit na „talíři“ cizího dravce jako „potrava“ pro jeho smečku. Pro mě je to pořád ještě nedovařenej dravec v globalismu s přelidněnou planetou, nemá v programu eutanazii ani trest smrti.

 5. K té náhodě ohledně nemoci i u sestry. Málo, ale přeci jen něco o tom vím, díky buď stejné nebo podobné nemoci v mém vzdálenějším příbuzenstvu (paranoia a blábolení nesmyslů u člověka, který je jinak inteligentní a ve většině situací se jeví jako naprosto v pořádku). Byl z toho také velmi medializovaný případ a naneštěstí s tragickými následky.
  Není to tedy vůbec žádná náhoda, že se nemoc vyskytne u dvou sourozenců. Možná v tom hraje roli genetika, dědičnost. To je ale jen moje spekulace. Každopádně to poukazování zrovna na tuto náhodu je lichý argument.
  Článek se mi líbí díky závěru. Babiš je ďábel, kterým vyháníme čerta staré gardy Kalousek a spol. Dobře to v sobotu popsal pan Vlk st. ve svém článku na Neviditelném psu.

  1. Přesně tak, tohle není náhoda jako spíš ošklivá hra genetiky. A autor ještě pozapomněl, když vypíchl ty agenty na Krymu, že oba kluci spolu byli potom i na „nepřátelském území“ – na Ukrajině, v Krivoj Rohu.

  2. A dále – převoz z Brodu do Klecan, to není žádná náhoda. Babiš to prostě zaplatil. Dostat se do Klecan není jen tak.

  3. – psychické poruchy se dědí, jsou celé rody ve kterých se vine linie různých psychických poruch
   – poruchy často propukají s rostoucím věkem – mladší čekají kdy a jaké to budou mít
   – většinou se lze na problém předem připravit – zvolit vhodné nízkostresové povolání
   – zajímavé je kolik umělců, vědců a jiných intošů tím trpí – je to asi něco za něco

   Nechtěl bych být synem Báby. Zařídí mu pilotní školení – dobrý spouštěč jakýchkoli psychosomatických nemocí. Po vypuknutí potíží místo aby mu sehnal opravdu dobrého psychiatra, ho nechá vláčet kamsi nějakým… K dobrému zaléčení kromě dobrého doktora je třeba klid, nějaká pohodová činnost a spousta času – rok a více. Zdravý už nebude nikdy.

   Dobře je zde vidět lidský profil Báby. Asi nelze ho za to dnes vyhodit, ale podporovatelé by příště u volební urny také mohli víc použít mozek a zvážit, zda takový hajzl může této zemi něco pozitivního přinést.

   1. Jenže koho použít na Kaluska a spol.? S Okamurou se zachází jako kdyby to byl Hitler a ještě k tomu s leprou. Navíc to charisma na vyšší úrovni tam jaksi chybí. ODS svoji naději ve VK ml. drží hezky zkrátka. No a na další pokusy ve formě Svobodných apod. volič prostě neslyší a asi ví proč (s Paynem jsem měl možnost se osobně setkat a bavit a ani se jim nedivím). Tedy asi budou čekat na někoho nového a mezi tím s větším nebo menším sebezapřením volit Babiše (já tedy ne, ale ani nepodpořím nikoho, kdo proti němu půjde po „majdansku“).

   2. Pokud ale ta nemoc měla akcelerátor v podobě drog atp., tak je zase doporučované řešení ho vytrhnout z prostředí a mít 24h pod dohledem. V Klecanech ho zaléčí a vykopnou, je tam strašnej nával. Dál je to o psychoterapii a podobných záležitostech.

 6. „Začínám pochybovat, že doba „po Babišovi“, která pomalu, ale jistě přichází, bude o tolik lepší než ta „za Babiše““ … neuvěřitelné se stalo skutkem, domácímu to konečně došlo :-D

  1. Nezlobte se na mě, ale pokud se i na tomto serveru už začínají lidé zastávat šmejda jako je Bureš, tak přicházejí opravdu zlé časy.

 7. Bureš je zloděj, lhář a stbák. Opozice jsou zase neomarxisté. To je skvělý výběr. Bohužel na jedné straně máme bývalého Stbáka Babiše a na druhé straně kavárenské neomarxisty. Takže proti sobě bojuji komunisté s komunisty a ne vše se dívá neobolševický Brusel. Takže socialismus bohužel zvítězil přátelé!
  http://www.epshark.cz/clanek/1298/od-jakese-po-burese-ii

  1. Asi tak…

  2. Ano, to je bohužel přesný popis situace…

  3. Jak se to říkalo, rozhodit mezi ně nože a pak posbírat mrtvé….
   Babiše nemůžu ani cítit, ale jednou vyhrál volby, tak má právo na své čtyři roky. A pak se uvidí.

  4. Hm, já Bureše taky vůbec nemusím, ale ta sebranka z druhé strany mi nepřipadá o nic lepší. Ba naopak, dnes už mi připadá pomalu horší jak ten Bureš, protože si tu demokracii představuje pěkně po bolševicku.

 8. Myslím, že Andrej jr. měl dokonce ATPL, samotný CPL by mu na lítání s B737 pro aerolinky nestačil. Na obojí je třeba minimálně medical class 1, jehož součástí jsou i psychotesty. Jestli si dobře vypomínám, v nějaké reportáži jsem zahlédnul rozhovor s někým z ÚCL, který říkal, že měl průkaz platný do konce roku 2015.

 9. Ještě pár výrazně důležitějších náhod z druhé strany co Dfensovi zjevně unikly:
  -rozhovor je už natočený, ale čeká se se zveřejněním několik dní, aby to „vybouchlo“ 2 dny před 17.listopadem

  -rozhovor se Slonkovou je zveřejněn po 21. hodině večer, tak aby ten den na něj Babiš už nemohl zareagovat a tak celá aféra měla k dobru dalších 10 hodin do rána aby se rozšířila po internetu mezi lidmi (co jsou na internetu do noci i mezi ty co naopak brzo vstávají) i do ranního vydání všech novin, kde bude jen případ samotný, ale reakce Babiše se do dnešního vydání už jaksi nestihne, takže v tištěných médiích mají CZ-majdanisti dalších 24 hodin k dobru

  -tak teď jsme na 16.listopadu, Babiš konečně může poskytnout rozhovor médiím, udusit propukající hysterii, ale je zase šikovně zaměstnáván novináři dotírajícími na těžce vyšinutého synka ve Švýcarsku, kam neprodleně musí odjet, než jeho paranoidně schizofrenní synek začne blábolit ještě větší nesmysly.
  (ikdyž můžeme vzít v úvahu že je to třeba jen rozmazlený fracek co se chce tatínkovi pomstít i kdyby měla padnout vláda, ale podle toho co natočila pí. Slonková to vypadá že má Babišátko opravdu o kolečko míň)

  -17.listopadu je už na pražských náměstích připravena komplet celá pražská kulturní fronta (nechyběl ani Kocáb s Rumlem co v Kyjevě osobně podpořili banderovský převrat) a těší se že se po jejich převratu vyšvihnou do ještě vyšších pozic, než se jim to povedlo po 89.
  kromě toho tam straší i Kradlousek a další vykukové

  Vše bylo evidentně naplánované hodně dlouho předem aby to do sebe krásně zapadlo. Někdo v Pentagonu za to jistě dostal prémie.

  1. Soucasne s tim Andy sr. jde klast vence v noci, aby se na nej nepiskalo a nebucelo, jako jindy, kdyz STB klade vence na obeti komunismu(zde vypichnu fakt, ze me bavi, ze Prazane vyvadi okolo Andyho, ale jini komuniste je nechavali v klidu, no nic) a jako nahodou musi jet rychle za synkem :) Von z toho soudruh agent taky tezi, ne ze ne :)

  2. Ona taky svatá Sabina S. není nějaký neústupný, nezúčastněný a objektivní novinář, ale někdo s nevyřízenými účty. Píča zrzavá, zhrzená, pamatujete?

   1. Kéž by jen píča zrzavá zhrzená. Slonková je všech novinářských sviní futrál. Ta její rádoby investigativní žurnalistika je dělaná zásadně na objednávku, momentálně pracuje pro Bakalu a americkou ambasádu (hádejte kam odešel Schapiro když ho odtud vyhodili? Monemtálně dělá pro Bakalu) a všemi způsoby proti téhle zemi.
    Ještě že porevoluční soudruzi zrušili trest smrti a zrušili nebo vykastrovali všechny paragrafy trestající vlastizradu, sabotáž a rozvracení republiky. Jinak by po 89. měl kat tolik práce, že by se z toho zbláznil. A píča zrzavá by se houpala už dávno (tím jsem samozřejmě nemyslel bývalého prezidenta :-)))

  3. Máte tam chybičku.
   Ke zvěřejnění nedošlo 15.11. ale 12.11. . Což je o kus dál od toho 17. listopadu.
   Jinak se zbytkem vcelku souhlasím; vím, jak snadno jsem manipulovatelný (stačí věc správně napsat, ani není třeba ohýbat realitu), a jak snadno se dá manipulovat s masou. A být novinářem, kterého živí takovéhle aféry, udělal bych to přesně tak. Byť to nutně nemusí být záměr, protože takové věci v zásadě vychází večer, a ten materiál je třeba zpracovat, ověřit, sestřihat, a to taky pár týdnů může trvat. Takže jestli ten termín byl záměr nebo ne, to těžko soudit.

   O všech takových kauzách si myslím své. V téhle republice je bambilion podobných případů, na které se dá ukázat. Volba Babiše mladšího se mi zdá fakt nešťastná, a je otázka, kam to bude pokračovat, protože podle mě to zdaleka zatím nebylo všechno; přinejmenším to Slonková a Kubík určitě plánovali trochu rozvést, byť jim to třeba Bába může zhatit. Ale to, že ke své práci využijí nemocného člověka, navíc syna, a takovýmhle způsobem, když by místo toho mohli řešit Čepro, Sharama Zadeha, produktovody a já nevím co všechno, to je prostě docela smutné, a doufám, že když už, tak to bude stát za to.

   Každopádně Bába to ustojí. Upřímně chtěl bych mít v jeho věku takovou výdrž, ten chlap je borec, co všechno je schopen ustát.

  4. kaBrnak
   19.11.2018 v 10:34

   Aspoň tu časovou osu byste mohl mít správně. Rozhovor je zveřejněný po 21. hodině, ale 12.listopadu (pondělí). I s tím dnem na rozmyšlenou jste na na 14. listopadu. Počítáte hodiny na rozšíření „fámy“ a vynecháte dva dny. S myšlenkou načasování před 17. listopad máte pravdu, nevím proč to musíte ještě dobarvovat.

   1. Já jen zapomněl, že se na DF vždycky najde nějaký osel co se točí na nepodstatných detailech. Jediné co se mění je reakční doba, kterou měl bureš i tak dost krátkou, 4 dny co se týče internetových médií, 3 dny co se týče papírových. I to je zatraceně málo když vezmeme v úvahu že mezitím musel ještě přijet ze zahraničního jednání a jet do Švýcarska uklid(n)it retardovaného synka.

    1. Jistě. A chytrák počítá hodiny a o dnech řekne, že jsou nepodstatné detaily.

  5. Tak je to s teoretiky globálních spiknutí a příznivci sionistů/chemtrails/iluminátů stále. Vymyslí super teorii a neověří si základní fakta (kdy to vlastně bylo zveřejněné). A každej druhej Jouza z jižních Čech jim to sežere.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017