Spasení pro vládní prasení

Featured Image

Radujte se, konečně jsem objevil Endlösung na zlepšení situace v České politice. Hrdě bych vám rád představil svůj politický projekt: NP – NicParta(j). Naším politickým programem je nedělat nic. Motivací pro tento přístup je holí fakt, že do čeho se (nejen) český politik začne šťourat, to se v průser obrátí. Parafrází STBáka:
Líp nebude, ale nebude hůř.

Ostatní politické strany vám nabízí reformy v sociálním systému. V konečném výsledku to dopadne vždy tak, že se prdlajs zlepší, jen systém se neustále mění, zdražuje a sem tam se něco pořádně zkurví. My v této oblasti neuděláme Nic. Problémy se sice nevyřeší, ale zase ani nezhorší a člověk bude mít krásné čtyři roky na to, aby se konečně v té záplavě sraček, které produkují fištróni napříč spektrem neuvěřitelnou rychlostí zorientoval a rozmyslel si, co s tím dál.

Ostatní politické strany vám nabízí rozpočtovou zodpovědnost, škrty, to či ono zlepšení ekonomické situace v ČR. Ve skutečnosti ale neustále produkují nová opatření a nařízení, které přinášejí nákladnou realizaci, nové ouřady, nebo vám ještě vytáhnou něco z peněženky. My v této oblasti neuděláme Nic. Situace se sice nezlepší, ale ani nezhorší. To je víc, než vám v současné politice kdokoliv nabízí.

Ostatní politické strany vám říkají: „Zatočíme z lobbismem ve vládě.“ My to dokážeme! No fakt. Nebudeme Nic dělat, tak kdo by nám za to asi platit. Tedy kromě ČR ve formě poslaneckých potažmo ministerských platů a náhrad.

Ostatní politické strany vám nabízí různorodé daňové reformy a opatření. V konečném důsledku v tom vznikne s pravděpodobností 1:1 zase jenom bordel, skulinky pro hajzly a to jediné co se skutečně změní? Zvýší se daně. Nebo zavedou nové. My v této oblasti neuděláme Nic. Takže pokud nevyhrají volby Svobodní, kteří je chtějí snížit, jsme v tomto ohledu opět cestou nejmenšího zla.

Ostatní politické strany vám nabízí: Zdravotnické, hospodářské, zemědělské a další reformy. V konečném důsledku, když už se něčemu navzdory neustálým změnám podaří alespoň trošku fungovat, zaručeně to zazdí nějakej reformní jouda. My v této oblasti neuděláme Nic. Čtyři roky klidu na práci, čtyři roky jistoty, že se zase něco neposere.

Ostatní politické strany vám nabízí různé fíčury v zahraniční politice. Ve skutečnosti se všichni liší jen v tom, komu kde polezou do prdele a komu zrovna ne. My v této oblasti neuděláme Nic. A vzhledem ke geopolitickému významu naší rozkradené země, si toho beztak celé to zahraničí nevšimne.

Ostatní politické strany vám nabízí různé persóny a odborníky, kteří většinou prdlajs něčemu rozumí a pokud by snad měli být pro svůj resort přínosem, jsou urychleně odejiti. My nebudeme dělat Nic. A jistě uznáte, že lidí, kteří mají dlouholetou profesní zkušenost s tím, nic nedělat je v naší zemi nadbytek. Vhodné adepty na naše kandidátní listiny můžeme snadno najít na mnoha úřadech, služebnách městské policie, v neziskových organizacích a mnoha dalších institucích veřejného života. My na svůj program máme skutečně reálný dostatek odborníků!

Jistě že v naší zemi je tisíc a jeden průser, které potřebují akutně řešit. Ale naši političtí konkurenti stejně řešení nepřináší. Jen přesouvají hnůj z jedné kopky na druhou. Je to sice smutné, ale situace, kdy vláda nebude dělat nic, je oproti současným politickým alternativám v ČR výrazné zlepšení situace. Ano, jsou zde i politické subjekty, které nabízí celkem přijatelná řešení. Jenže tato řešení sebou nesou osobní elementární svobodu a tak je omezenci drží dostatečně daleko od parlamentu. To by tak hrálo mámo, aby se to fšecko těm živlům nezakázalo. A hlavně sebou tato řešení nesou elementární lidskou zodpovědnost. A to je něco, co čeští občané odmítají zatvrzeleji než Jobs Win95. My máme řešení. Každý vohnout dobře zná, že kdo nic nedělá, nic nezkazí. A kdo není vohnout, jistě přivítá příjemnou změnu, že se po 25letech konečně v ČR pár let nic výrazně nezhorší. Situace WIN:WIN. My jsme to na co jste čekali:

My jsme kompromis bez kompromisů! My jsme Nic Parta(j).

Dědek, samozvaný führer skutečně středopolitické NP.


17.08.2015 Dědek

12345 (Zatím nikdo nehlasoval)
270x přečteno
Updatováno: 27.11.2015 — 23:51
D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!