Smrt v přímém přenosu jako clickbait

Featured Image

Protože pan Martin Fendrych, hvězda mediálního domu Economia, a.s., vyplodil další slátaninu, na kterou už nemohu nereagovat a na neaktualne.cz každý komentář, který by mohl připomínat jakoukoli konstruktivní kritiku vyvolá záchvaty cenzorismu (i když neobsahuje jediné sprosté slovo), můžete mě klidně zničit svými konstruktivními komentáři tady.

„Článek“ pana velmistra nejvíc připomíná blábolícího prosťáčka pracujícího s náhodným generátorem slov se strojově přesnou kontrolou pravopisu. Trvejme na formě, obsah je vedlejší. To je ostatně krédo pana Fendrycha (pokud vám tedy stačí ke štěstí správná interpunkce atd. Že se to nedá číst vůbec nevadí).

Prý, že podobná videa nikoho nepohoršují, dokud to neskončí špatně. To jsou perly moudrosti od našeho smaženkového krále. Všechna podobná videa jsou na blití, jen v tomhle je na konci místo marnosti zadostiučinění. To je asi pro něj velké překvapení. Jen náhodou to neskončilo tím, že zabila někoho dalšího. Dvě naprosto bezcenná stvoření bez mozku a špetky vychování to narvou do stěny a dostanou přesně to, o co si už dlouho koledovala. To prostě není náhoda, ani neštěstí. Jen dokonalá nominace na Darwinovy ceny.

Jako terorista, co se odpálí uprostřed davu a zrovna to neodnese nikdo další, šokující je na tom pak je to, že se vždy najde dost postižených jedinců, kteří u něj budou zapalovat svíčku a litovat ho! Ach a jak musí být jeho rodině?

Přes 60 životů vyhaslo (jak rádi někteří píší) za poslední měsíc na našich silnicích. A proč? Protože eee protože eeee protože… není technická kontrola každý měsíc a vůbec, lidi jezdí rychle a je na ně malá přísnost a nízké pokuty a málo příčných prahů!

Zvrácená společnost, který už přišla o všechny hodnoty a zoufale šátrá kolem sebe ve snaze se něčeho zachytit. Káže o morálce ze dna mravní bídy. Pana Fendrycha v EKO nikdo nemá rád a od většiny lidí, kteří s ním pracují, nebo pracovali se dozvíte, že je to *****. No on tak sice vypadá, ale potvrdí se to, až když svým blábolením udělá v mžiku z papíru použitý toaleťák.

Tohle video by měl vidět KAŽDÝ!
Je tam totiž všechno. Nevěnování se řízení, pocit vlastní nezranitelnosti, přístup k životu jako k videohře, kabelka na klíně při řízení, špatná poloha za volantem, nesprávný způsob jízdy, nepřiměřená rychlost, telefonování za volantem, hrátky s bezpečnostním pásem, různé bimbající se předměty v zorném poli, rozptylování řidiče spolujezdcem, a k tomu je to samozřejmě všechno hrozná sranda a je potřeba mluvit co nejvíc sprostě a pořád dokola retardovaně vykřikovat, že to tu nežije a že dneska ještě vůbec nejsou vožralý (tragédie) a že by šukaly, ale nemají s kým (celostátní tragédie) …. ať jdou s nimi všichni ostatní marnit svoje životy a jedou taky hrozně rychle protože oni tam budou za 5 minut. EPIC!

Že je to necitlivé k jejich rodinám? A to je citlivé zplodit něco takového a pak to bez výchovy vypustit do ulic dělat bordel? Jistě je to dospělá očkovaná běloška a tatínek jí nemá co nařizovat, ale potom taky platí, že má, co chtěla.

Za naše peníze jsme tam poslali dvě sanitky, hasiče a vrtulník. Někteří lidé v téhle zemi šetří na pračku a slovo dovolená hledají ve slovníku! Tohle je teprve ta pravá bezohlednost a sobeckost, starat se jen o sebe a kašlat na to, že mám nějaké děti a činy mají následky. Uvědomit si cokoli, až když se mi děti někde rozplácnou při něčem, co jsem neměl ani tušení že dělají, kde dělají, proč dělají a s kým. Ze svých chyb pak obvinit všechny ostatní a zoufale hledat příčinu KDEKOLI jinde, jen ne ve své hlavě.

Jasně, že se pak každý lituje, že chudinka holčička byla ještě tak maličká, ale ve skutečnosti lituje jenom sám sebe. Převzít odpovědnost za své činy a uvědomit si realitu. Změnit svoje chování a postoje je daleko těžší, než sedět a litovat se a vykřikovat „proč jsou lidi tak zlý“ na každou připomínku toho, že svět není plný plyšáků, kde štěňátka neumírají. Jako rodič, nechce, aby jeho selhání bylo veřejně v médiích. V plyšovém světě nemůžou být poslední slova poděšeně pobavené „Ty Pičo“. To je tak legrační, ta kráva nás nejspíš zabije.

Vážený pane Fendrychu

mají, co chtěli a o co se celou dobu snažili. Nejen ony, ale všichni, kdož je v tom podporovali, nebo jim v tom nezabránili. Nedělám si iluze, že se Vám někdy v té kouli nahoře rozední, ale zkuste pár úderů o zeď, horší už to být nemůže.

Novinařina je tvrdá práce, ale chce to opravdu mizernou duševní rovnováhu, dát do souvislosti s dopravní nehodou skutečnost, že náš prezident je také sprosté hovado.

Možná je má reakce na Vás svým způsobem pravdivá, existenciální, obnažující, onanující a já nevím jaká.. ale už se na to psaní laskavě vyserte.

„Pocit viny, pocit, pocit viny, nezajímá mě to, já necítím pocit viny, neznám pocit viny, pocit, pocit viny. Nezajímá mě to!“

 


16. 07. 2017 Vector

12345 (308x hodnoceno, průměr: 1,53 z 5)
18 186x přečteno
Updatováno: 16.7.2017 — 22:45
D-FENS © 2017