Racionální deklarace proti COVID-represi - zpět na článek

komentářů 906

Přidat komentář
 1. „Pokud chcete vytvořit naprosto falešnou paniku ze zcela falešné pandemie – vyberte koronavirus.
  Jsou neuvěřitelně běžné a je jich spousta. Velmi vysoké procento lidí, kteří onemocní jinou nemocí (chřipka, bakteriální pneumonie, cokoli jiného), bude mít pozitivní výsledek.
  Test PCR na covid, i když jej děláte správně a vylučujete kontaminaci, nebude přesný právě pro množství coronavirů (chápej druhů).
  V nemocnicích po celém světě jsou najednou statisíce obětí covidu.“

  zdroj https://www.nejvic-info.cz/testy-na-koronavir-nefunguji-zlatym-standardem-pri-testovani-na-covid-19-jsou-laboratorne-izolovane-vycistene-castice-koronaviru-bez-jakychkoli-kontaminantu-a-castic-ktere-vypada/

  1. Pokud chcete vědět, jak se to přibližně dělá, koukněte se na film Vrtěti psem s Robertem De Nirem a Dustinem Hoffmanem.

   1. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Otevreny-dopis-belgickych-lekaru-a-zdravotniku-vsem-belgickym-mediim-a-uradum-640115
    11.10.2020 … Zatímco poplašný tón zazníval z čím dál více zdrojů, objektivní fakta ukazovala úplně jinou realitu. Průběh covid-19 sledoval průběh normální vlny infekce podobné chřipkové sezóně. Jako každý rok vidíme na křivce směs chřipkových virů: nejprve rhinoviry, pak viry chřipky A a B, následované koronaviry. Neděje se nic odlišného od běžného průběhu. Použití nespecifického PCR testu, který vykazuje mnoho falešně pozitivních výsledků, vytváří obraz exponenciálního růstu. PCR test byl schválen ve zrychleném řízením a uveden do praxe, aniž by prošel standardním testovacím procesem. Tvůrce testu výslovně varoval, že test byl zamýšlen pro výzkum a ne pro diagnostiku. PCR test pracuje na bázi detekce zmnožení úseku genetického materiálu. Jakákoli kontaminace (např. jiné viry, zbytky genomu starého viru) mohou mít za následek falešně pozitivní výsledky. Test neměří množství viru ve vzorku. Skutečná virová infekce znamená masivní přítomnost virů, tzv. virovou nálož. Pokud má někdo pozitivní test, vůbec to neznamená, že je skutečně nakažený, nemocný nebo že onemocní. Kochův postulát nebyl splněn („stejné množství původce nemoci u nemocného jedince musí způsobit stejnou nemoc u zdravého jedince“). Protože pozitivní test PCR automaticky nevypovídá o existenci aktivní infekce nebo o nakažlivosti, nejsou opatření založená pouze na výsledcích tohoto testování ospravedlnitelná. …

    https://www.nejvic-info.cz/testy-na-koronavir-nefunguji-zlatym-standardem-pri-testovani-na-covid-19-jsou-laboratorne-izolovane-vycistene-castice-koronaviru-bez-jakychkoli-kontaminantu-a-castic-ktere-vypada/
    11.10.2020 … PCR test funguje amplifikací nepatrného množství DNA. Je proto zbytečné vám říkat, kolik virů můžete mít. A přitom to je jediná otázka, na které opravdu záleží, pokud tedy jde o diagnostiku nemoci. Každý bude mít ve svém těle neustále několik virů a většina z nich nezpůsobí nemoc, protože jejich množství je příliš malé. Aby Vás virus ohrozil, potřebujete ho hodně, obrovské množství. PCR ale netestuje virovou zátěž, a proto nemůže určit, zda je přítomna v dostatečném množství. takovém množství, které vás ohrozí. … Velké procento světové lidské populace bude mít v malém množství covi (RNA) DNA, i když je zcela v pořádku nebo je ten člověk nemocný se zcela jiným jiným patogenem. …

    https://www.protiproud.cz/zdravi/5372-asociace-odborniku-opatreni-vlad-proti-covid19-jsou-nepodlozena-nebezpecna-a-protipravni-zivi-ceska-vlada-paniku-virus-neni-obecnym-ohrozenim-pochybna-funkce-rousek-a-zlocinna-vakcinace-obrovske-skody.htm
    6.10.2020 … Jde o velmi přesný test, který dokáže detekovat zlomek RNA z viru. A test bude pozitivní. Virus však nemusí být u lidí přítomen. Taková analýza dává falešně pozitivní výsledky. Tyto testy se staly základem pro diagnózu a stanovení diagnózy sloužilo jako základ pro samoizolaci, izolaci a hospitalizaci, což vedlo k porušování práv občanů a neodůvodněnému přetížení systému zdravotní péče.
    Rozhodnutí zahájit postupné PCR testování všech lidí, které bylo učiněno na počátku nákazy, bylo nevědecké a nesprávné. Šlo o rozhodnutí politické. Skutečnost, že politická rozhodnutí se přijímají bez konzultace s lékaři a vědci, vede ke špatným rozhodnutím a nežádoucím a často katastrofálním následkům. Jakýkoli typ testování ke stanovení etiologie virů by v žádném případě neměl být prováděn u lidí bez příznaků respiračního onemocnění, nebo u zdravých lidí, a tím méně masově. ….

  2. Nemocnice v Uherském Hradišti, dosti přetížená, zcela vážně hledá dobrovolníky do služby. Přihlas se a v přestávkách můžeš rozvíjet své teorie o falešné panice. Já osobně znám dva lidi, kteří tam na koronovairus zemřeli v minulých 14 dnech. Kromě věku žádným fatálním onemocněním netrpěli.

 2. Než projdu všechny komentáře vod rána, ať na to nezapomenu: jako upřímně, když si shrneš všechny body, podíváš se, co se děje, tak ti přece musí jednoznačně vyjít, že to sou všechno absurdně zveličený kokotiny, rýmička je pro 90 % lidí zcela neškodná (a pro 90 % z toho zbytku není život ohrožující, jenom dost obtěžující) i přes tu šaškárnu s nicneříkajícíma testama.

  Takže jo, furt nic moc než fanatický panikářský pámbíčkáře a na druhé straně realisty, tak nějak nevidím. Pokud chce někdo nosit skafandr, ať nosí skafandr, režim ať se soustředí na funkční špitály a jinak AŤ TÁHNE DO PRDELE

  1. Koronavírus splnil to, čo od neho politici, novinári a covidopanikári požadovali.
   Pol národa posraného, a mŕtvi prakticky žiadni, to je veľmi efektný výsledok.
   Plukovník to vyriešil takto :
   „Prymula vysvětluje bojovou strategii s Covidem-19!“

   https://www.youtube.com/watch?v=BRsQaQaNHeo

  2. Dovětek: Čím víc se bude režim soustředit na špitály, tím méně budou funkční.

   1. Je ve stádním zdravotnictví nějaká jiná varianta?

 3. Mně tam jednoznačně chybí jakákoliv relevantní data. Ať mi nikdo neříká, že udělat tabulku počtu žáků a kantorů na všech ZŠ a přidat počty nakažených je problém – to má šikovnější zaměstnanec na MŠTV hotový za odpoledne.

  Můj potomek chodí na velkou základku, minulej tejden mi to nedalo a napsal jsem řediteli – z 800 žáků a učitelů má ten nesmysl JEDEN jedinej žák. A já slyším dokola, že zavřít je základky je nutný. Tak ať do prdele to „nutný“ podloží fakty!

  Tohle je pro mě jasnej důkaz, že nikdo nikde s daty nepracuje, jsou vysraný až na půdu z počtu odhalených a z otylců na JIPkách. Ale pracovat s daty a šikanózní opatření pasovat na ně, to bysme chtěli po fanatickém plukovníkovi moc.

 4. Nejprve chci poděkovat panu Mrcasíkovi za ten článek. Hezky sesumírováno, muselo to dát dost práce. Autor u každé kapitoly sice uvádí požadavky, které by bylo nutno realizovat, ale bezadresně komu. Pochybuji o tom, že si článek přečte Babiš, nebo kdokoliv z jeho grupy, respektive i kdyby si ho přečetli, tak reakce bude nulová. Jo, můžme to kopírovat a rozesílat, buď formou emailu svým známým, nebo dávát na web, ale to je pořád nula nic. Teď jsem kouk na počet přečtení -9.131, to je hezké ale v porovnání s cca 6,5 miliony české populace, po odečtení dětiček, to nic neznamená. Mě napadla jedna věc. Na serveru, kam občas chodím – kanadský Global Research, jsem v nějakém článku četl, jak v jednom státě v USA guvernér vyhlásil nouzový stav a na podkladě nějakých stížností, ústavní soud toho státu to panu guvernérovi zarazil, se zdůvodněním, že stávající nebezpečí vzniklé z Covid 19, není dostačující pro vyhlášení nouzového stavu. Vím, že na tomto webu je několik z vás právníků. Co to zkusit u nás? Dát se někdo z vás dohromady s panem Mrcasíkem, doplnit ten článek o další relevantní odkazy a poslat písmo s článkem Ústavnímu soudu s požadavkem, nebo návrhem, (já nevím jak se takové písmo označuje), aby ÚS nechal přezkoumat nezávislým orgánem vaše informace a zrušil ta opatření vlády, která budou vámi navrhována ke zrušení, nebo celý nouzový stav. Já bohužel,(nebo bohudík) nejsem právník a neumím podobné písmo vytvořit.

  1. 1) I kdyby si to přečetli všichni v této zemi, nebude to mít žádnej účinek. Většina lidí je neskutečně tupá a k tomu má vymytej mozek a svobodomyslných lidech, kteří chtějí dýchat čistý vzduch bez náhubku a večer po práci si zajít na jedno nebo do divadla, si myslí, že jsou to anarchopošuci.

   2) ÚS s tím vůbec nic neudělá. Vzpomeň si, jak to bylo na jaře. Tehdy ÚS sice konstatoval, že při vyhlášení nouzového stavu došlo k formálnímu pochybení vlády, ale pozdržel účinky NS tak, aby to vláda mohla napravit a aby mezitím nedošlo ke zrušení toho cirkusu. I kdyby bylo možné se proti tomu odvolat na mezinárodní úroveň, nikde na světě se nenajde nezávislá autorita, která by to zvrátila.

   1. Sbodem 1) naprostý souhlas. Mám naprosto stejé zkušenosti.
    K bodu 2). Koukni, jestli budeš mít chvíli na https://www.globalresearch.ca/constitutional-reckoning-state-lockdown-orders/5726124.Jsou tam popisovány případy ve státech Michigen, Visconsin a Pensylvánie. Ve všech třech to bylo trochu jinak, ale závěr byl stejný.Jenomže já evím, jak je to u nás. Může vláda vyhlásit nouzový stav bez souhlasu PS na prvních 15 dnů a až na prodloužení potřebuje souhlas? Nebo musí mít souhlas i na těch prvních 15 dnů? Jestli platí za a), tak s tím ÚS asi nic neudělá. Ale za pokus by to možná stálo.

    1. Kurva ten link je bez té tečky a bez toho Jsou. Nevím, jak se to tak blbě zapsalo.Takže znovu:
     https://www.globalresearch.ca/constitutional-reckoning-state-lockdown-orders/5726124

    2. Nejsem právník (alespoň ne vystudovaný) a nemám teď čas si to celé přečíst. U nás je možnost vyhlášení nouzového stavu vládou upravena zákonem č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení. Z toho, co vím, nebo si aspoň myslím, že to vím, může vláda vyhlásit NS na dobu 30 dnů a potom může žádat prodloužení. S tím však musí souhlasit parlament. Jak je to přesně s důvody pro vyhlášení NS, bohužel nevím. V rámci NS může vláda rozhodovat o omezení většiny práv a svobod upravených Listinou základních práv a svobod. Kromě práva shromažďovat se, může např. omezit vlastnické právo (např. může zrekvírovat auto nebo dům) nebo právo na nedotknutelnost obydlí. Může rovněž nařídit občanům povinnost nastoupit k nuceným pracím při odvracení katastrofy. Na jaře, myslím, povolala studenty a teď mediky. Když tak mě prosím někdo erudovaný opravte, pokud říkám nesmysly.

     1. Ještě jsem zapomněl podotknout, že v době NS může vláda snáze a ve zrychleném režimu měnit zákony a de facto tím částečně obcházet parlament. Snad jen změna ústavních zákonů nejde udělat tak lehce, ale mám pocit, že i to je jednodušší než za normálního stavu.

   2. Cože? Dyť se s tím snad ta banda bolševiků u soudu dodnes nezabývala! Se to tam ani nedostalo, ostatně už ai obecný správní soudy si s tím alibisticky vytírají prdel stylem, že než rozhodnou, tak se to dvakrát zruší a zavede a tak vlastně není proti čemu brojit, protože původní opatření už neplatí.

    Tady si může vláda v podstatě vyhlásit nouzovej stav kdykoli se jí zlíbí. Maximálně jí pak vysloví nedůvěru, ale nic jinýho se s tím nedá dělat. Ten zákon se musí pokud ne zrušit bez náhrady, tak výrazně překopat…

   3. Je to tak. Ten bod 1. je zásadný problém. Nemožno zachraňovať toho, kto to nechce, nechápe, ignoruje,…

  2. Nobody, ehm, na tohle fakt pozor. Globalresearch je ta nejodpornější žumpa na světě která má na rukou krev. Ti zmetci totiž začali šířit „informaci“, že doktoři v Africe kteří tam pomáhají bojovat proti ebole ve skutečnosti ebolu šíří – a když si to černoušci přečetli, tak pár doktorů a zdravotních sester umlátili či ukamenovali k smrti.

   Plus samozřejmě podpoří a rozšíří jakoukoli jinou idiotskou fámu a „alternativní zprávu“. Jinak řečeno, číst Global research je asi jako číst Goebblesovy noviny.

   1. No a, hm, je to vlastně špatně?

    1. Kamenovat lékaře? To jako fakt nebo už vysloveně trollíš?

     1. Tým lekárom môžme byť vďační, že sa v afrike starajú o dostatok dochtorov a inginierov, ktorí budú makať na naše dôchodky.

 5. Mám prej šířít výzvu plukovníka. Tak šířím. Výzvu.

 6. Prave jsem prezil projev Prymuly. Mohl by mluvit na pohrbech traged jeden. No co k tomu rict. Lze jako kdyz tiskne a ani se nezacervena. Zadna koronakrize neni. V Rakousku obcas prudej s rouskama, v Nemecku taky, ale nic moc. Zato my si musime zavirat hospody a v SK dnes schvalili zakon, ze kdyz vam zavrou provozovnu na zaklade protipandemickych opatreni, nemate narok na odskodneni. Vsechny opatreni jsou protizakonny, protiustavni a nevidim na tento postup jeden duvod. Vsichni prece jednou umreme, tak co se snazej zachranovat? Lesteny prdy…

  1. Ještěže má Slovensko za prezidentku paní Čaputovou. proto je ve svobodě a demokracii mnohem dál než my s ditátorem Zemanem. Vivat EU.

   1. Ako vtip dobré.
    Ale dávať „svobodu a demokracii“ ako jeden pojem, to je absurdné. Demokracia je opak slobody, alebo skôr je karikatúrou slobody.

   2. Presvedčili sme sa, že pani prezidentka a jej radcovský tím veľmi prefíkane plánujú termíny jej zahraničných návštev. Návštevu Nemecka si naplánovala zámerne na 21.-22.augusta, aby si mohla znovu kopnúť do Ruska. Na pozadí výročia vpádu vojsk Varšavskej zmluvy to malo mať tie správne grády. Veď aj nadpis jej rozhovoru pre nemecké médium znel: Podporujeme sankcie proti Rusku. Kto sú to tí „my“, pani prezidentka?! Ja sankcie proti Rusku nepodporujem a určite ich nepodporuje aj tých vyše 70% voličov, čo vás nevolili!
    ………………………………….
    Čaputová a Zeman jsou jako nebe a dudy. O ní Milion chvilek sní, když náhodou spí, protože Zuzana Čaputová je Václav Havel v sukni. Politická kariéra vybudována skládkou v Pezinku a úsměvná činnost v různých neziskovkách, to je opravdu „kvalitní“ předpoklad pro výkon prezidentské funkce.

    1. „Politická kariéra vybudována skládkou v Pezinku “

     – a to ju ona ani nevybudovala, iba ju zablokovala. Taký blokačný budovateľ.
     Ale mohli by sme ju vymeniť za Zemana. Mali by krajšieho prezidenta.

    2. Prezident či prezidentka Slovenskej republiky (ďalej len SR) má v rámci zákonom a ústavou udelených možností plniť následovne funkcie:
     1.) Reprezentovať SR navonok: Tu je ako prvý na rane vizuál a tu je na tom Čaputová ozaj dobre. Potom je tu predpoklad dobrého ovládania cudzieho jazyka (jeden jazyk absolútna nutnosť, dva sú očakávané, tri a viac nesporná výhoda) aby sa prezident/ka vedel/a dohovoriť s cudzími potentátmi bez toho aby musel byť po ruke prekladateľ/ka, ale tu neviem posúdiť Čaputovej schopnosti, lebo som ju ešte nepočul hovoriť cudzím jazykom.
     2.) Prijímať návštevy cudzích krajín resp. sa ukazovať v zahraničí – priama súvislosť s bodom 1.)
     3.) Vykecávať sa na rôznych fórach, podujatiach, návštevach atď. – tiež priama súvislosť s bodom 1.), ale tu už prichádza pre mňa jeden veľmi problematický bod a to je obsah a forma toho čo povie – lebo už sa nevyjadruje ako súkromná osoba sama za seba (tu by mi to bolo totálne ukulele), ale vyjadruje sa ako najvyšší reprezentant SR a bohužiaľ väčšina jej názorov nieje čiastočne až celkom kompatibilná s mojimi názormi.
     4.) Podpisovať / nepodpisovať zákony, menovať sudcov, udeľovať vyznamenania atď. – tu sa môže realizovať podľa daných právomocí a vlastného uváženia (samozrejme spojené s určitou mierou zodpovednosti) – tu nemám čas a zrejme ani chuť dohľadávať jednotlivé vyznamenané osoby a ich históriu, aby som sa k tomu vyjadroval

     Takže v rámci napísaného a v zrkadle momentálneho rozdelenia politických síl (kedy sa zmetci z Progresívneho Slovenska nieže nedostali do čela, ale ani do vlády a ani do parlamentu) a v rámci kandidátov v posledných prezidentských voľbách vyšla Čaputová (z môjho pohľadu) s prižmúrenými očami ako taký najlepší kompromis (myslené tak, že keď ľavé okom privriem a na pravom mám 7-čky dioptrie).
     Ak predstavuješ lepšieho kandidáta na prezidenta SR tak veselo kandiduj v ďalších voľbách a keď ma presvedčíš tak máš môj hlas.

     1. Ked podporis moju kandidaturu na prveho demokraticky zvoleneho diktatora na Slovensku idem do toho. Slubujem, ze ako prvu a najpodstatnejsiu vec, samozrejme az po odstraneni politickych oponentov, zmenim volebny zakon a budeme mat 150 volebnych obvodov a obcania budu mat pravo odvolat svojho zastupcu v NR SR ak bude hlasovat alebo inak konat proti ich voli.
      Program uz mame, ponukam ti miesto veduceho volebnej kampane.

      1. Osvícený diktátor?
       Jací kurva občani budou někoho odvolávat!?
       Jednou jste diktátor, tak budete diktovat, žádné křoví, volby, referenda, zástupci v NR SR a podobné hovadiny.
       Referendum leda 1× za 10 let, přejete si aby semancko diktoval dalších 10 let?
       A trochu nepotismu, pro případ, že semancko zemře, jeho desetiletku dokončí sy, dcera, bratr, manželka nebo prateta.
       Ja som za.

       1. No pockaj a to chces aby som sa ako zodral od roboty? To mam vsetko robit sam? Povodne som mal v plane davat referendum o mojom zotrvani kazde tri mesiace aby sa poddani naucili moresom a ze nestaci sediet v krcme ale maju pomahat rozhodovat ale ten navrh na desat rokov zvazim, ved ako diktator si mozem vysledky vyhlaseneho referenda vyhodnotit sam ci nie, aj spatne?
        A navyse snad nebudem robit diktatora az do dochodku, dopadnem jak Castro, ziadna dovolenka a furt len pocuvat dajake staznosti a reagovat na demarse z EU, to cloveka rychlo opotrebuje.
        NR SR musim zachovat, na koho sa budem vyhovarat? Nas Igor Matovic to ma ako pracovnu metodu a pozri ako sa mu dari, musim si tam nechat nejakych obetnych barankov ked uz opoziciu zrusim hned na zaciatku.
        No nebude to lahke toto dat.

      2. Tak asi mám také mierne deja-vu.
       Som sedel pred x-rokmi s manželkou (už to asi bola manželka a nielen frajerka) v nejakom obchodnom centre (to boli dávne časy keď sa dalo slobodne sedieť obklopený cudzími ľudmi a vymieňať si beztrestne kadejaké vírusy, baktérie a iné breberky) a zvrtla sa diskusia na tému: „Veronika Zuzulová vs lyžiarsky zväz“. Tak som manželke vysvetlil svoj pohľad na vec a keď som skončil tak sa od vedľajšieho stola ozval chlapík (asi o 10 rokov starší ako ja) stým, že teda s takými jasnými názormi a riešeniami by som mal ísť do politiky. Vtedy som to s poďakovaním odmietol, ale keď som dostal teraz druhú ponuku tak asi sa nad tým budem musieť zamyslieť.

 7. Doporučuji si tento blábol vytesat do kamene, do levé ruky vzít šamanské štěrkátko, do pravé krucifix a založit nové hnutí. Studijní typy si od autora mohou vytesat i učebnici statistiky.

  1. A argument k věci by nebyl?

   Nebyl. Že se ptám.

 8. Pánové, začínám vidět světlo na konci tunelu. Začíná se to hýbat: Lékaři a odborníci v zdravotnictví v Belgii napsali otevřený dopis orgánům požadujícím vyšetřování WHO za účelem vytvoření infodemie koronavirů, která předstírá pandemii. Následující dopis ovlivnil orgány veřejného zdraví nejen v Belgii, ale po celém světě. Text by se mohl týkat jakéhokoli případu, kdy státy zamkly své občany, místo aby lidem umožnily svobodu a povolily zdravotnickým odborníkům nést primární práci při zmírňování nemocí.
  Obsah:

  1 Když KTO předstíral pandemii
  2 OTEVŘÍT DOPIS
  2.1 Pojem zdraví
  2.2 Předpovídaná pandemie s miliony úmrtí
  2.3 Fakta o covid-19
  2.4 Uzamčení
  2.5 Náš imunitní systém
  2.6 Důsledky sociální izolace na fyzické a duševní zdraví
  2.7 Vysoce nakažlivý virus s miliony úmrtí bez jakékoli léčby?
  2.8 Propagace
  2.9 Masky
  2.10 Druhá korónová vlna?
  2.11 Posílení politiky prevence
  2.12 Hippokratova přísaha
  2.13 Vakcína
  2.14 Role médií a oficiální komunikační plán
  2.15 Nouzové právo versus lidská práva
  2.16 Nesmírné škody způsobené současnými zásadami
  2.17 Odkazy
  Podrobnosti: https://greatgameindia.com/belgium-who-investigation-coronavirus/
  Ještě pro dokreslení, má-li někdo zájem, může se podívat kdo/co je to WHO a něco o panu generálním řediteli WHO: http://desitka.org/pandemie/who-jeji-generalni-reditel-dr-tedros-adhanom-ghebreyesus/

 9. To jsou zas krávoviny.

  „V letech 1968-69 prolétla světem Hongkongská chřipka H3N2, která si globálně vyžádala na milion mrtvých a nemocnice v nejzasaženějších regionech byly přetíženy tak, že pacienty posílaly domů. Její smrtnost byla 0,5% – plně srovnatelná s reálnou, korigovanou smrtností nCOV-19. Nikoho ani nenapadlo kvůli tomu zastavovat ekonomiku, vyhlašovat celostátní karanténu zdravých jedinců…“

  V roce 1700 nikoho ani nenapadlo plošně vyplácet seniorům plošně důchody, takže bychom je neměli vyplácet ani dnes. Argumentace tím, co se dělalo před padesáti lety, je hrozně relevantní pro to, co se má dělat dnes.

  1. Tak 50 let zase neni takova minulost, to neni ani jeden cely lidsky zivot. Jasne, v nekterych oblastech se svet hodne zmenil, ale hodne toho zustalo stejne.

   Me zaujalo, ze tu H3N2 dokazali zastavit vakcinou, kterou vyvinuli 4 mesice po objeveni viru. Ono, pred 50 lety se uz toho vedelo o virech docela hodne – jasne, ted vime jeste vice.

Napsat komentář

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!