Komunistickou mlátičku teda fakt nechceme - zpět na článek

komentářů 815

 1. Problém je v tom, že na Václaváku protestovali novodobí eurokomunisté proti starým bolševikům. Ti co protestovali většinou nebyli zástanci svobody, ale příznivci totalitní EU. takže jedn zlo proti druh=emu. Bohužel. Luboš Zálom to naprosto správně popsal.

  http://www.epshark.cz/clanek/500/nekolik-slov-k-mlaticce-ondrackovi

  1. Tak tak. To co se dneska děje není o boji proti komunismu. Pokud se naoko bojuje proti komunismu, tak je to jen zastírací mlha.

   To co se děje je boj jedné konkurenční banky vůči druhé. Hlavní motivace je o koryto a penězovody. Žádná svoboda ani demokracie, ani jiné vyšší ideály v tom nejsou – jde jen o prachy a koryta. Občanům to ale je podáváno jinak.

   1. John: nevím, nevím. Mně jako občanu – daňovému poplatníkovi, který chce žít v jakž-takž svobodné společnosti, nejde pod fousy dění posledních let; eroze svobody a demokracie je viditelná skoro každý den. A tím nemyslím EU, která nás aspoň trochu kotví mezi slušnými západními zeměmi, ale ty naše Buráky, Zemany, Falmery, Okamury a další ksindl.

    Poměrně přesný popis současné situace je zde – ale je zajímavý jen pro liberální demokraty; pro rusofily a další, co sem chtěj znovu přitáhnout ten bolševickej humáč, to význam samozřejmě nemá.

    http://www.bubinekrevolveru.cz/v-pasti-ondracek-babis-stare-struktury

    1. Aniž bych zpochybňoval, že tady je místního svinstva také dost, to kotvení EU, prosím pěkně, vypadá zhruba asi nějak takto, a slušného na něm není zhola nic.

     Osobně jsem pevně přesvědčen, že Czexit je pro život v jakž-takž svobodné společnosti podmínkou nutnou (zároveň je zcela zřejmé, že nikoli postačující).

    2. Kdokoli se ohání falešným dilema „kdo není fanatický příznivec EU, je rusofil“ není v žádném případě liberální demokrat, nýbrž mizerný sovětský totalitář akorát v novém, slušivém modrožlutém kabátě.

     Dozdrojované důkazy o tom, jak „liberální demokraty“ zradila naprosto nedemokratická diktatura jménem „Evropská Komise“ byly v nedávném článku:
     http://dfens-cz.com/kdo-nejvic-nesnasi-eu-nikoli-rusofilove-nybrz-obeti-jejich-regulaci/

     1. Ještě že jsem tu minule rovnou uvedl, že jsem ruský agent. :-)

      1. Priznani je nahovno. Podstatou je obvineni z rusofilie a nasledne nalepkovani. To je rajcovni. Tim, ze se priznas, kazis kavarnikum den.

       1. Ok, takže nejsem ruský agent. Budu to popírat až do morku kostí. Schovám balalajky a o své baru plném vodky budu tvrdit, že je to čest Finsku. Marxe už schovávat nemusím, když mu vztyčili nedávno v Německu sochu.

 2. Vam tady vadi nejaky Ondracek, ale ze mate zasraneho komunistu v nato, s nejvyssim americkym vyznamenanim to mne hlava nebere….

  https://zpravy.idnes.cz/general-petr-pavel-oceneni-usa-rad-nato-dyt-/zahranicni.aspx?c=A180311_084117_zahranicni_jkk

  1. a řekl to někdo i těm v nato? možná by měl… :-)

  2. „Vam tady vadi nejaky Ondracek, ale ze mate zasraneho komunistu v nato“ – a kvůli tomu by nám Ondráček neměl vadit? Nebo co bylo poselstvím?

  3. Nikdo přece nepopírá, že máme v parlamentu komunisty. To ale přece neznamená, že je dobře dovolit Ondráčkovi být šéfem komise pro dohled nad GIBS? Vám opravdu vadí, že se demonstrovalo proti Ondráčkovi, ale ne proti ostatním? Tak jestli vám ostatní vadí víc než Ondráček, tak klidně demonstrujte pro mě za mě třeba za Pavla-Pavla. Nikdo vám v tom přece nebrání.

   1. talarich: Spis bych rekl, ze to je jen predrecnikuv povzdech nad kouzelnou tuposti a doublethinkem „protestujicich“ proti Ondrackovi.
    Media predlozila a ovce hykaj, dokonce vyrazily i na naves – urcite z toho byly upa nejvic fotky na fibicko. Kdyby predlozili Pavla ovce by hykaly stejne. Nemluve o tom, ze Pavel byl v roce 89 v armadni hierarchii vyse nez Ondracek. Rozdil je jen v tom, za Pavlovi z toho otvoru kam vlezl necouha uz vubec nic, takze je zaslouzily hrdina.

    1. V tom případě je to jeho hrubé nepochopení a domýšlení něčeho, co tak nejspíš vůbec není. A toho jsem se bál nejvíc. Ta tupá a hloupá prostoduchost myšlení, která není schopná vstřebat složitější myšlenkový mechanismus. Velmi to hraničí s jedním diskutujícím zde na serveru „však-víš-moc-dobře-o-kom-mluvím“, který má také pocit, že Soros si všechny v Evropě koupil, že USA můžou za všechny problémy nejen tohoto a minulého století, ale také za morové rány ve středověku a hlavně i za ukřižování Ježíše Krista. A že v Rusku je všechno tak skvělé a špičkové, že tam lítají všem pečená holoubata do pusy.

     1. Ten složitejší mechanismus asi nebude ta oportnistická výměna kabátu a lezení do zadku, že? To je poměrně jednoduchý proces. To bude hádám to jak z jednoho komouše udělat hrdinu a z druhého instatní neutuchající zlo. To nepochybně složitý mechanismus je.

    2. rozdil je v tom, ze Pavel je bejvalej clen KSC, ktery vlezl do strany protoze lampasak tam byt musel a ktery se od te doby nijak politicky neangazoval, zatimco Ondracek je aktivni clen KSC(m), a ktery je dodnes presvedcenym komunistou a poslancem za tyto. Nicmene, dokud byl Ondracek pomerne elitnim policajtem tak jeho minulost a nazory nijak zvlast nevadily, protoze podle vseho nebranily aby uspokojive vykonaval svoji profesi (byl kriminalista tusim na financni kriminalce), stejne jako to nevadi u Pavla. Pokud by Pavel vstoupil do KSC(m) a bures z nej udelal ministra vnitra, tak by se taky protestovalo.
     U ondracka by ani tak nevadilo co delal pred triceti lety, ale vadi ze je zkurvenej oldschoolovej kovanej komous dnes.

     1. Ten rozkaz Ondrackovi mlatit lidi mohl dat klidne komous Pavel.
      Ale ovce nechteji videt a vedet….

      1. Faktjo? Armáda řídila SNB? No to jsou mi věci.

     2. Z toho musí všichni postižení komunismem blinkat, když se dívají jak dekorují komunistické hovado. Ale třeba nám s talarichem vysvětlíte ten „složitý mechanismus“ jak se z toho nepoblít.
      Pro mě je závadnej Ondráček, protože je komunista. Budu si ho držet od těla. Pavel se stane komoušem znovu, když to pro něj bude dostatečně perspektivní, toho si od těla budu držet třikrát tolik. Ale jak říkám, třeba máte v rukávu nějakou teorii relativity:-)

     3. Ve sbírce pohádek Listopadové děti by mohla být jedna o tom, jak Ďábel zanechal dětem seznam všech čertů …

 3. Především mi vadí, že policajti kontrolujou policajty. Z toho nemůže už z principu vzniknout nic dobrýho. A teď ještě policajt bude kontrolovat kontrolory policajtů.

  Osoba Ondráčka je až na druhým levelu.

  1. nebude, odstoupil a kvicel u toho jak protrzena svine. Ale rozumim co chces rict.

  2. GIBS není kontrolní orgán – jsou to policajti na policajty…
   Z povahy věci samé nemůže vyšetřovat policajta nikdo než jiný policajt* **, stejně jako operovat chirurga nemůže než jiný chirurg…
   Kontrolní orgán (sněmovní výbor apod.) už může – a měl by být – složený z nepolicajtů, ovšem co tomu trochu rozumějí**…

   * I když se bude jmenovat jinak…
   ** Teorechticky by to měli být ti nejschopnější, prachticky to můžou být ti nejkřivější…

   1. Především by GIBS neměl patřit pod vnitro, ale pod spravedlnost, nebo třeba armádu. Klidně třeba pod ministerstvo školství. Hlavně, když bude mít jinýho ministra než policajti. Ideálně by nesměli bejt ani ty ministři z jedný strany.

    1. Já bych tam viděl justici. Ale pod kým by měla být kontrola soudů, to mě nenapadá.

     1. To je úplně fuk, hlavně aby to šlo křížem, aby měli příští Noskové co nejvíc ztíženou práci.

     2. S tou kontrolou soudů, to mi připomnělo jaksi

      … The civil courts promptly assumed criminal jurisdiction, and the year 1860 opened with four governments in full blast. The miners‘ courts, people’s courts, and „provisional government“ (a new name for „Jefferson“) divided jurisdiction in the mountains; while Kansas and the provisional government ran concurrent in Denver and the valley. Such as felt friendly to either jurisdiction patronized it with their business. Appeals were taken from one to the other, papers certified up or down and over, and recognized, criminals delivered and judgments accepted from one court by another, with a happy informality which it is pleasant to read of. And here we are confronted by an awkward fact: there was undoubtedly much less crime in the two years this arrangement lasted than in the two which followed the territorial organization and regular
      government
      .

      [Beadle, Western Wilds. p. 477]

      1. Appeals were taken from one to the other, papers certified up or down and over, and recognized, criminals delivered and judgments accepted from one court by another

       Čili byl to systém, který „funguje, jenom když funguje“ – a je otázkou (na kterou si netroufám odhadnout odpověď), zda by mohl mít delší trvání…

    2. GIBS nepatří pod vnitro – je to mezi/nadresortní sbor pro policajty, bachaře, celníky a podobnou verbež (jo, a taky hasiče), a důvodem pro jeho (správně její) vytvoření bylo právě to, aby nebyl/a podřízen/a resortnímu ministrovi/yni…

     1. P.S. Problém s hlídáním hlídačů se tudíž smrskl na skutečnost, že policajti na gibsony jsou odkud? Překvápko – je to GIBS…

     2. Fíha, to je docela překvápko, to mne nějakej pisálek přivedl na scestí. Když byla válka policajtů v plným proudu, někde jsem četl, že to při nějaký reorganizaci sebrali vojenský policii a vrazili pod vnitro.

 4. Naprosto strasna moralne-relativizacni sracka.
  V Barcelone zmlatili par lidi a proto je EU stejne (ne-li horsi) nez celej komunismus. Proc resit, ze u nas ty lidi mlatili na denni bazi a za mensi prohresky (schvalne, kolik lidi v EU dostava nakladacku od fizlu kvuli tomu, ze sli na koncert a meli dlouhy vlasy?). Tim neobhajuju ty svinstva co se dejou – ale na rozdil od komunismu se alespon probiraji v mediich a je alespon nejaky tlak na to je vyresit. Viz. Krejcova, ktera je sice mozna potrhlou levicovou aktivistkou, ale popotahovat ji po soudech za z moci uredni vymysleny zraneni je mnohem horsi.

  Na konci pak proevropska levice, ktera projela volby. DF asi vidi spojence v kazdym, kde je proti EU. Co se kouknout i na program – to slavny protievropsky hnuti peti hvezd co to vicemene vyhralo hlasa (krome toho, ze je protiunijni) – zvyseni duchodu, ekologii, trvale udrzitelny rozvoj apod. Tz. vsechno proti cemu tenhle server pravdepodobne stoji, ne? Ale na to ted radsi zapomeneme, budeme tanci ruku v ruce, zpivat kumbayah, protoze vyhrala strana co je proti EU – detaily radsi neresme.

  Do prdele, priserna sracka tenhle clanek.

  1. Ano, hodně slabé.

  2. Vidíte to moc sametově, D-FENS to vidí realisticky. A přitom ani nejste zásadně ve při.

   Ad „u nás ty lidi mlátili na denní bázi“: U nás za kapitalismu mlátili lidi na denní bázi kvůli tomu, že šli na koncert a měli krátký nebo žádný vlasy. Jestli tehdy pomáhal nějaký tlak, potom snad jedině tlak ledu na zraněnou část.

   Policajti mlátí lidi, protože můžou, a budou tak činit vždycky o něco víc, než budou mít oficiálně dovoleno. Jestli si myslíte, že dneska to je jinak, usuzujete tak patrně z toho, že Vaše růžové brýle jsou stále netknuté.

   1. DFens to právě moc realisticky nevidí. Dfens přešel na mód Nepřítel mého nepřítele je mým přítelem a pro dosažení cíle se spojím třeba s čertem a to byla vždycky akorát cesta do pekel. Historicky ověřeno.
    Co jsem tak slyšel tak ve volbách v roce 1933 hlasovala spousta Němců pro NSDAP jen proto, že ji brali jako nástroj proti komunismu a na truc nepopulární Výmarské republice, ačkoliv jinak Hitlerem a NSDAP pohrdali a mysleli si, že až splní jejich předpoklad, tak že je příště už nezvolí. Hádám, že když jim mrzla prdel v Rusku nebo se někde v Drážďanech klepali strachy v krytu, tak že už jim ten nápad tak skvělej nepřišel.

   2. Jj, a v USA bijou cernochy. Proto lze polozit rovnitko mezi USA a byvaly komunisticky blok.
    Vsude, kde se i jeden jediny policajt dotkne jednoho jedine clovek nezakonne, je stejny rezim jako u nas pred revoluci. Zadny rozdil. Nula. Zero. Nada.

    1. Ještě položíte několik rovnítek a bude mít koleje pro vláček.

 5. Pri vsi ucte k DFENSOVi, i kdyz spravne popsal „skadleni se“ mezi starymi breznevovskymi komunisty z KSCM a novymi probruselskymi komunisty z EU, coz se u nas odbylo protesty proti Ondráčkovi a jeho funkci spojenou s GIBS (mimochodem témuž Ondráčkovi, který v Senátu držel řeč proti směrnici EU o zákazu legálně držených zbraní a skončilo to zamítnutím novely ústavního zákona a výhrou Soroše), tyhle věci NEJSOU podstatné.
  Aka není podstatné, kdo bude v nějaké komisi hlídající GIBS, mnohem důležitější je pošťouchnout dav, vyvolat v něm pocit, že ho ohrožují staří brežněvovští komunisté a vyhnat je do ulic, aby začal bečet, že chtějí více EU a více Soroše.
  To samé se stalo v Senátu, kde asi schválně zase nechali mluvit Ondráčka, aby to nevypadalo tak okatě, když si TOP09, Starosti, KDU-CSL a ODS vytřela prdel se střelci a jejich peticí, aspoň se mohli tvářit, že dělají něco natruc Ondráčkovi a komunistům.

  Až zase budou něco projednávat, třeba vystoupení z EU nebo NATO, jsem si 100% jistý, že zase bude řečnit Ondráček a skonči to zase neuspěchem a všelidovým odporem. Jestli třeba toho chlapa neplatí jako dvojitého agenta americká ambasáda, si tak myslím.
  Každopádně ten blbec by udělal lépe, kdyby držel hubu a když už dav volá po jeho odstoupení, aby neustupoval.

  Každopádně na Slovensku střílejí pisálky a v Sýrii je jednba obklíčena banda amerických spojenců u Afrinu a druhá ve východní Ghoutě u Damašku. A do toho Rusové oznamují novou generaci strategických zbraní, které jsou před těmi americkými o dvě dekády, zatímco USA neumí kontrovat ničím lepším, než otřepanými pohádkami o chemických zbraních, kterým už nevěří ani oni sami. A když tak koukám na makroekonomické ukazatele, tak pohádkám o rostoucí ekonomice už taky nikdo nevěří, ani trh, který byl 10 let živen nonstop QE a nulovými (dokonce i zápornými) úrokovými sazbami.

  To jsou totiž podstatné věci, na které je třeba poukázat.
  Jde to do piči a čím dál, tím rychleji.

  1. …zda se ale,ze cesta do te pici je az neuveritelne dlouha.Mozna by mel Musk zacit premyslet nad nejakym jeste ryclejsim dopravnim prostredkem…

   1. cdom dele tam jdeme, do tim vetsi pice dojdemem. tahle funkce je takrikajic linearni.

  2. Škoda, zas ten zrg1 skončil příliš brzo. Ještě v roce 2016 většinou dodával termín, do kterého se USA zhroutí nebo vyvolají třetí světovou… teď už pochopil, že lhal, a že my si to navíc k jeho velké smůle pamatujeme i po víc jak roce, tak už žádný datum nepřipojuje. Škoda, mohl jsem se zase trochu nasmát při představě, jak někteří lidé s alobalem na hlavě se bojí nějakého Sorose, kterého považují za poloboha, protože umí řídit volby kdekoliv na světě, a tak honem shromažďují zásoby vodky a uhlí pro samovar, aby přežili tu obrovskou katastrofu.

   1. Vycházím-li z lidové a mediální tvořivosti, tak největším manipulátorem voleb je Putin a jeho armáda ruských trollů. Soros není polobůh, nýbrž ultrahajzl.

    1. To bude nejaky omyl. Tuhle v nedeli jsem nahodou shlednul „nestrannou“ reportaz o Sorosovi v poradu 168 hodin:

     http://www.ceskatelevize.cz/porady/10117034229-168-hodin/218452801100311/video/606326

     V zasade to vyznelo tak, ze Soros je hodny strycek, ktery svoje !poctive! vydelane penize z Wall Streetu rozdava na „posileni obcanske spolecnosti“ ve 100 zemich sveta (predstav si pod tim, co chces). A kdo ho kritizuje je pry konspiracni teoretik nebo rovnou antisemita. Akorat teda bylo blby, ze v te „nestranne“ reportazi vetsinu casu mluvili bud pracovnici Sorosovych neziskovek (hlavne OSF) nebo jedinci, kteri meli „zidomil“ malem vytetovane i na cele…

     1. calebe, ale ty ses konspiracni teoretik a antisemita ;-)

      1. Ano. Jenze tyhle dve nalepky uz jsou tak zprofanovane, ze stejne de facto ztratily svuj puvodni vyznam:

       1. Slovni spojeni „konspiracni teorie“ zpopularizovala CIA prostrednictvim jimi ovladanych medii, aby snizila duveryhodnost lidi, kteri poukazovali na zasadni nesrovnalosti ve vysetrovani vrazdy JFK:

       https://projectunspeakable.com/conspiracy-theory-invention-of-cia/

       Ujalo se to natolik, ze dnes mainstream oznacuje za „konspiracni teorii“ v podstate cokoliv, co se lisi od oficialniho stanoviska ci verze.

       2. Pejzati kolem sebe sermuji slovem „antisemitizmus“ tak casto, ze uz ani zidomilove si nemuzou byt jisti, jestli se nahodou nedopousteji „antisemitizmu“. Napriklad nove se za „antisemitizmus“ povazuje i to, pokud se pejzateho zeptate, co jako planuji udelat s tim jejich palestinskym ghettem:

       https://www.wrmea.org/2017-may/excerpts-from-and-comments-on-the-al-jazeera-investigative-series-the-lobby.html

       No, a i takovy Charlie Hebdo uz davno zjistil, ze karikovat krestany, rucnikare a vsechna ostatni nabozenstvi je „svoboda projevu“, ale i nepatrna jizliva poznamka na adresu pejzatych je „antisemitizmus“:

       https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/france/4351672/French-cartoonist-Sine-on-trial-on-charges-of-anti-Semitism-over-Sarkozy-jibe.html

       1. tohle zprofanovani a zrelativizovani cehokoliv je vubec krasnym prikladem neomarxistickeho rozmelneni veskerych tradicnich zapadnich hodnot, ktere , nezlobte se na me, prezivaji mozna tak akorat v onom opovrhovanem Rusku.
        Zapad se stal mezitim karikaturou sebe sama a jejich novi „spojenci“ ala Ukrajina, tomu krasne nastavuji zrcadlo.
        Asi neni nahoda, ze Ukraina sla vzdy do sracek, kdykoliv chytla „prozapadni“ tendence.
        At si zidove Waltzman-Poroshenko rikaji, co chteji, asi by nebyl problem najit desitky narodnich hrdinu z doby Kyjevske Rusi, bohuzel, ti nejsou politicky compliant, protoze nereprezentuji „ukrajinska specifika“, takze soucasnou Ukrajinu nejlepe reprezentuje nacisticky poskok Bandera a pokud jde o statni znaky a symboly, vyjde z toho povetsinou nejaka nepovedena variace na hakenkreuz.
        A myslim, ze to neni nahoda, ze nas zapadni „spojenec“ na vychode a strategicky partner NATO je polofasisticky stat.
        Vrana k vrane….

     2. Normálnímu člověku stačí podívat se na interviews se samotným Sorosem, i když – pravda – nemám důkaz o tom, že ten člověk tam byl Soros. Možná to byl ruský troll s maskou Sorose a já podlehl fake news.

      Soros není Žid, nýbrž zrádce Židů, takže antisemitismus proti Sorosovi je tak trochu nesmysl.

      No a že to bylo v ČT … (smích)

 6. zrg1:
  Tak to je zajímavé. To jsem opravdu nevěděl, že ten esenbák byl proti té bruselské odzbrojovací směrnici.
  Kdyby to nemělo tragické dopady, tak bych se tomu asi smál, jak hlupáci bez ohledu na postavení a vzdělání svorně hýkají jak je ten Ondráček nebezpečný a přitom za celých 25 let nebyl v novinách jediný článek o tom, že ve svých funkcích sedí stovky komunistických soudců, z toho velká část na nejvyšších soudech, a z části jsou to i původní bolševičtí vojenští prokurátoři, tedy bolšánské svině největší.

 7. Teď něco z financí a zaměstnanosti. Zoufalství jménem „ekonomika služeb“ se začíná v ČR rozjíždět na plné obrátky a primární výrobní sektor jde do kopru:
  „Dochází k poklesu náborových aktivit ve výrobě, logistice. Naproti tomu vidíme zrychlování náborů v sektoru služeb. Prognóza sice ukazuje na mírný pokles celkového tempa náboru ve srovnání s předchozím čtvrtletím a rokem, ale dobrou zprávou je, že 40 procent velkých společností plánuje zvýšit počet zaměstnanců,“ komentuje čísla z výzkumu Jaroslava Rezlerová, generální ředitelka ManpowerGroup Česká a Slovenská republika.

  Dobrá zpráva je že 40% velkých koncernů nabere víc poláků, ukrajinců a rumunů do montoven jako agenturní pracovníky za nejnižší možnou mzdu. Tomu se nikdo z novinářských šmoků vůbec nevěnuje, že Burešův ministr chce dovézt až 200 000 gastarbeitrů ze všech prdelí světa a úplně tak rozvrátit český pracovní trh. Protože to je zcela správné, aspoň podle neoloberálních ekonomických příruček, dle kterých jsou stát a jeho občani jen poskoky a děvkami nadnárodního kapitáliu (zdravím Urzu).

  1. Vsichni jsou nahraditelni, vsichni jsou postradatelni, nakonec stejne skonci vsichni na univerzalnim prijmu (davkach) bez ohledu na to, co delaji, nebo nedelaji.
   Aspon Soros to tak chce.
   Mimochodem, aby si nekdo nahodou o sobe neco extra nemyslel, jeste porad nemame na tempo v USA.
   V bilem dome se vyhazuje jeden senior politik co 17 dnu.

   The Trump White House Is Now Losing One Senior Staff Member Every 17 Days

 8. My mame zabomysi spory o komunistry, zatimco Rusove varuji USA pred false flagem v Syrii, ktery muze lehce vest k WW3.
  Gerasimov predicted that the U.S. would then use this attack to accuse Syrian government troops of using chemical weapons. He added that the U.S. would then plan to launch a missile strike on government districts in Damascus.

  „In several districts of Eastern Ghouta, a crowd was assembled with women, children and old people, brought from other regions, who were to represent the victims of the chemical incident, “ Gerasimov said, according to RIA.

  But far more ominously, Gerasimov said Russia would respond to a U.S. strike on Syria if the lives of Russian servicemen were threatened, targeting any missiles and launchers involved: „In case there is a threat to the lives of our military, the Russian Armed Force will take retaliatory measures both over the missiles and carriers that will use them,“ the Russian General said.

  1. tak, a kdyby nestacila Syrie, tak prave dostala zlutou od Ruska Britanie a Nemecko:

   On the heels of UK PM May’s red hot rhetoric and ultimatum yesterday and Germany’s pressure this morning, Russia has cranked up their response to ’11‘ on the Spinal Tap amplifier of global armageddon.
   Having made clear this morning that:
   “We have certainly heard the ultimatum voiced in London,” Russia’s top diplomat Sergey Lavrov said.
   “The spokesperson for the Foreign Ministry has commented on our attitude to this,” he added referring to Maria Zakharova branding of May’s appearance in Parliament as a “circus.”
   Russia faces warning from Germany too, as Reuters reports Merkel and May spoke this morning about the nerve agent attack. Merkel condemned the attack and stated that she was „taking very seriously the British government’s view that Russia might be responsible.“ Merkel then said Russia „needs to give prompt answers to the British‘ justified questions.“
   But then, Interfax reports Russian Foreign Ministry Spokeswoman Maria Zakharova turne dup the heat dramatically, warning (or threatening):
   „One does not give 24 hours notice to a nuclear power.“

   1. NATO has granted Ukraine the status of an aspirant country…
    aneb Soros tu jadernou valku opravdu zoufale potrebuje. Kdyby to nekomu jeste porad nedoslo.

    1. Už aby to bylo. Aspoň konečně chcípneš a nebudeš tu tapetovat sračkama.

    2. Bejt tebou Sergej, zakopu se hlouběji a oleštím konzervy…tahle je nová, ta se nezakecá https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/466082-nova-sefka-cia-ma-pestrou-spionazni-minulost-neni-ji-cizi-ani-muceni-zajatcu.html

     1. joj, ta je drsná. Ale Serejóža má pro strach uděláno. Si vem jak dlouho už tady statečně s nasazením života rozkrejvá Sorosovy ohavný pikly a furt žije. Ten se nějaký starý vydry ze Sí Aj Ej nelekne.

    3. Russian businessman denies Sun report of his poisoning as fake news, ‘panic mongering’ .

     Dalsi hezka informace do sbirky. Jo, kdyz jsme u tech konspiraci, kdo ze to rozsiruje fake news a kdo ze to vlastni britsky bulvarni tabloid the Sun ?
     Rupert Murdoch, iluminat, clen Bildebergu, Rimskeho klubu a trilateralni komise, drzitel titulu rytire udeleneho papezem v roce 1998 za zasluhy katolicke cirkvi a samozrejme jeden z typku, kteri maji ambice ridit NWO, to je ale nahodicka.

 9. zrg1:
  Tentokrát vás zrg1 potěším, s tou jadernou válkou. Už i Pjakin začíná panikařit, že situace je velmi vážná:

  https://www.youtube.com/watch?v=oCxhGqViudE#t=28m6s

  Jenže útok nebude probíhat z USA, ale využijí k tomu evropské cvičené opice, s kolaboranty typu Stropnický v čele. Takže ohledně toho, kam budou dopadat ruské bomby, jste měl pravdu. Skrze smlouvy jako TTIP se měly USA zachránit ekonomicky na úkor Evropy a skrze rozpoutání 3. světové na území Evropy se ta ekonomická záchrana měla dokončit, stejně jako zachránila krachující ekonomiku USA 2. světová válka.
  Takže momentálně má naděláno v gatích každý svéprávný politik, kromě americké psychopatické elity která drží prst na jaderném tlačítku a jejich retardovaných evropských poskoků (Stropnickým počínaje a Macronem a Adolfínou konče).

  1. nevim, jestli me to tesi. Hlavne me netesi, ze vymatlane evropske ovce demonstruji kvuli lecjake picovine, treba slovenskemu pisalkovi , ktereho odstrelili i se starou, anebo komunisticke mlaticce Ondrackovi, ktery dementne odstoupil buhvi proc, na to jsem mu mandat a hlas KSCM nedaval. Ale ze posrane zivoty kariernich proEU zmrdu ajejich medialnich poskoku muze centralne ukoncit treba takova blbka Nikki Haley, odchycena nekde v nocnim baru Sorosem, jejichz hlavni kvalifikace je byt tupy jak poleno (viz predchozi Psaki, ktera vyhrozovala vnitrozemskemu Belorusku namorni invazi), to je vubec nezere. Takovi lidi dnes rozhoduji o mezinarosni politice USA, zatimco kdokoliv aspon s IQ 80 (Tillerson napriklad) maji zivotnost par mesicu.
   Zkuste treba zorganizovat protiamerickou demonstraci, ze se vam nelibi byt v Nato s Ukrajinou a tim de facto ve valecnem stavu s Ruskem. Good luck. Naposledy se o to pokusil Vyvadil a kde je Vyvadil dneska ?

   1. Ukrajina je v NATO? Zase mi něco ušlo?
    Pokud je členská země NATO ve válečném stavu s třetí zemí, tak ostatní členové NATO také? To vyplývá z čeho (citaci prosím, ne pocit)?

    Nebojte, brzo bude fajn, západ nemá zbraně,lidi, inteligenci a pokus o útok dopadne tak, že se technologicky zastaralé zbrně Rusům nic neudělají a následně tu všichni budeme platit rublama a mít se konečně dobře, protože odsud vypadnou mezinárodní koncerny, Soros, přestanou snižovat platy, atd. (to je víceméně kompilát ze zdejších diskusí a máte tam podstaný podíl na té směsce).

   2. NATO has granted Ukraine the status of an aspirant country…
    ta zprava je stara nekolik dnu. Samozrejme, ze Sorosovize se nenamahala informovat, proc taky, oni maji na starost dulezitejsi veci a jeste by nekdo mohl mit doterne otazky, jak to je s tim proklamovanym nerozsirovanim NATO, ktere domluvili Gorby s Reaganem.

    1. Ok, a závazky vůči aspirantům jsou jaké? (Vzhledme k tomu, že vůči členům de facto žádné…)

    2. tak samozrejme salamova metoda. co je dnes aspirant muze byt zitra full memeber a nikdo ze soucasnych clenu nema pravo k tomu rict ani hovno, tohle upece centrala na pokyn USA o nas bez nas a my to jenom formalne odkyveme.
     Jinymi slovy nam to naserviruji, jako hotovy fakt, stejne jako Havel nejdriv tvrdil, ze do zadneho spolku nepolezeme a nasledne nas uvrtal do NATO bez referenda. Stejne, jako je hotovy fakt, ze slunickovy clen NATO Turecko, vesele obklicuje Afrin plny americkych kurdskych proxy, kterym jsme my dodavali zbrane a munici, cili de facto jsme v otevrenem valecnem stavu s Tureckem, dokonce jsme s nima ve valecnem stavu na uzemi ciziho statu (Syrie), ktera oficilane pozadalo Rusko o pomoc s bojem proti terorismu, tudiz de facto jsme soucasti mezinarodni agrese bez mandatu OSN, ale tim jsme samozrejme prenesene ve valce i s Ruskem, protoze Kurdi, coby americka proxy, krom Turecka otevrene bojuji i proti Assadovi a Rusku, konkretne jejich proxy v Deer er Zor. Coz jim ovsem nebrani dolejzat za Ruskem v Afrinu, kde je USA zradily a nechali naspospas Turkum.
     Takze nejaka Ukrajina a jeji obcanska valka, vcetne zapadem neuznaneho referenda na Krymu a Donbase, uz nas nemuze rozhodit.
     Jedine reseni je z toho debilniho spolku vystoupit, protoze neplni svou funkci (nebrani nas), ale naopak se pro nas stava neunosnym bezpecnostnim rizikem.

     O cemz se samozrejme vyvazene srackomety absolutne nenamahaji informovat, n arozdil od hodinovych fake-news ohledne udajnych chemickych utoku Assada proti jeho „umirnene opozici“ (rozumej false flagy ISIS proti proassadovskemu civilnimu obyvatelstvu, ktere tam ISIS drzi coby zive stity).

     1. Turecko, vesele obklicuje Afrin plny americkych kurdskych proxy, kterym jsme my dodavali zbrane a munici, cili de facto jsme v otevrenem valecnem stavu s Tureckem , dokonce jsme s nima ve valecnem stavu na uzemi ciziho statu (Syrie), ktera oficilane pozadalo Rusko o pomoc s bojem proti terorismu, tudiz de facto jsme soucasti mezinarodni agrese bez mandatu OSN, ale tim jsme samozrejme prenesene ve valce i s Ruskem , protoze Kurdi, coby americka proxy, krom Turecka otevrene bojuji i proti Assadovi a Rusku, konkretne jejich proxy v Deer er Zor.

      Vaše schopnost získávat informace ostře konstrastuje s kvalitou jejich zpracování. To o našem válečném stavu s Tureckem a Ruskem proto, že jsme někomu dodali zbraně myslíte vážně? Pokud ano, to nešlo uhnout, když Vám ta bedna padala na hlavu?

      1. teda, ja mit v hlave takovej bordel co von, tak jdu tu jadernou valku rozpoutat osobne, aby to moje utrpeni uz konecne skoncilo. Nebo skocim ze Zdakovskyho mostu s radiatorem uvazanym na krku. To je koneckoncu jednodussi.

       1. Až půjdete na stanici podávat vysvětlení ohledně navádění k sebevraždě, nechcete právní doprovod? Já to napsat musel, kšeft je kšeft.

        1. On přece nikoho nenavádí, sledujte přeci gramatiku. On píše v 1. osobě jednotného ;-)

        2. chapu. Casy jsou zle. American chresti zbranemi a Soros podhrabava Jeloustoun, neni cas ptat se kdo je kdo. Ale ocenuju ze me nabonzujes jen za navadeni k sebevrazde. Genocidiu ve stadiu pripravy a poruseni Zakona na ochranu miru bych vazne celil dost nerad.

      2. Hlavně Kurdům dodávali zbraně i Rusové, takže podle této logiky je „Rusko přeneseně ve válce s Ruskem“.
       Řekněte „Wow!“

       1. Jo, to je ten anarchomilitarismus v praxi. Takovej nevěstinec, že se v tom už nejde vyznat.

  2. Tak to je hustej matroš. Ten chlap tam zmatlal snad všechno dohromady jen aby poukázal, kdo že to vlastně povede Rusko pevně dál.

   1. Je to hustej matroš. Rusko nikdy k nikomu s armádou nešlo. Tak to potom není dále co řešit.

    1. Taky jste si vzpoměl na Čečensko, Afghánistán, Krym, Finsko, Pobaltí, Polsko …

     1. Mě přijde nejvíc úsměvná ta marná snaha přesvědčit kdekoho o tom, že Rusko je ve všem nevinně a jenom se brání hnusné agresi NATO nebo Soroše nebo kohokoliv, koho si zrovna vymyslí. Na tuhle šílenou překonspirovanou blbost snad nemůže věřit ani on sám.

     2. Besarabii, Mandzusko (tam jsou dodnes), Iran za ww2 …

      1. No tak já nevím, proč se díváte všade po světě. Na Václaváku v 68´ byl Sergej s tankem – to měli jenom doma cvičení a v Užhorodu zapomněli zahnout, či co?

       1. V ČSR’68 přeci Rusko hrdinně bránilo nástupu mafiánského kapitalismu, západní dekadence, a vůbec – české kontrarevoluční živly po Rusech střílely kulomety o Národního, takže to byle sebeobrana!

        Říkal to ruský generál v dokumentu od největší TV Rossíja-Adin, musí to být pravda!

        1. Hlavne jsme je sem prece pozvali, takze vsechno v nejlepsim poradku.

        2. Už tenkrát bránili zemi před útokem Sorose.

        3. Prej ten filmovej žvást měli vysílat i u nás, ale z prodeje do ČT na poslední chvíli sešlo z ruské strany.
         Asi pochopili, že na ten žánr není u smějících se bestií ještě ten správný čas. Ale přijde, cílová skupina, jak vidno, tady jistá je.

       2. Počkejte, vy všichni, vy to od něj schytáte :-) Vynadá vám, že mícháte jablka s hruškama – CCCP a Rusko :-) Putin je přece úplně jiný, chudák nevinný.

        1. Nene, když „Českoslovenští vojáci v záloze“ píší o tom, jak byl 1968 skvělý, píší o „Rusku“, nikoli „SSSR“.

         „SSSR“ je pro věci negativní, „Rusko“ pro věci pozitivní – no a „bratrská pomoc“ z ’68 byla jaká? Pozitivní, kua pozitivní!

         1. Jo, zajistila nam 20 let bezstarostneho deti bez krveziznivych kapitalistickych pijavic a migrantu.

          1. detstvi…

         2. Českoslovenští vojáci v záloze?

          Proklínám tě, Bille Gatesi! To tys dal úplnejm debilům do pracek internet! Je to tvoje vina!!!

       3. tak voni sice byly na hranicích dráty, ale taky hrozně blbý dopravní značení… stejně zabloudili už pár let před tím, to skončili v Budapešti… molodci!

        1. Eslivá oni neměli v navigačním systému vadnó elektrónku E13 z Katode Olomóc – podle všeho ji tam mají dodnes. A zrg1 a jeho crew v palicích taky.

         1. :-D musím se přiznat, že pro tu zábavu jsem si dala kabrnaka z ignore listu, abych si trochu spravila náladu… z komentářů „totáč vs. dnešek“ a neskutečně krátké paměti na mě začala padat chandra

         2. A tenhle znáte?

          Jistý proruský činitel zčistajasna přestane jíst, mluvit, chodit, jenom leze po čtyřech po dvoře, zvedne kamínek prohlédne si jej, položí kamínek, pak popoleze dál, zvedne kamínek, prohlédne si jej, položí…

          Přátelé a příbuzní zkouší všechny možné lékaře, specialisty, všichni jsou bezradní, nikdo mu nedokáže pomoci.

          Až pak se ozve ruská ambasáda: „Ehm, omlouváme se, to je jaksi naše chyba. My jsme mu při poslední aktualizaci omylem nahráli firmware Lunochodu.“

          1. chcete naznačit, že chlapci mohli dopadnout i hůř? ale takový firmware meteodružice by se šikl víc… co já bych dala za kvalitní předpověď počasí s pravidelnou desetiminutovou aktualizací! :-)

          2. V případě sovětské „meteodružice“ by se spíše jednalo o pravidelné informace o lokaci amerických letadlových lodí. Ovšem desetiminutivé intervaly sedí.

          3. chjo, tak zase nic… jedině že by se povedl reset na původní verzi, takže by to bylo jen píp – píp – píp … píp – píp

          4. jo tak proto se mesic neukazal. To dava smysl. Nakonec ho musel Mynar restartovat sroubovakem a kombinackama.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017