Justice funguje, selhal jednotlivec - zpět na článek

komentářů 16

 1. Asi bych byl s tím vynášením soudu (hehe) opatrnější, dneska člověk nikdy neví, čemu věřit a co je jen pokus o likvidaci nepohodlné osoby.

 2. Autor článku má jistě k dispozici celý spis, má jej podrobně nastudovaný a origoš pravomocný rozsudek o vině má doma v šuplíku.
  Koukám, že lidí co věří v rovnici obviněn=vinen je u nás pořád furt dost a dost.
  To by se jeden … že jsou takových plné diskuze někde na Novinkách nebo iDnes, to nepřekvapí. Že se někdo takový objeví v diskuzi tady … no, i to se stane. Ale že o tom sesmolí článek a prdne ho zrovna SEM …

  1. V zásadě je jedno jestli má pravdu autor nebo je to likvidace nepohodlné osoby. Obojí je dobře vypovídající o stavu naší „spravedlnosti“.

   1. No, je otázkou, zda stav té „spravedlnosti“ může být lepší než stav společnosti. Asi sotva.

    Jinak té kauze … http://www.ceska-justice.cz/2018/04/pripad-soudce-elischera-gibs-bude-resit-unik-informaci-policie-chce-vyslychat-dalsi-soudce/

  2. O stavu nasi justice vypovida fakt, ze pracovnici Vezenske spravy maji porekadlo, ze k soudu se nechodi pro spravedlnost, anobrz pro rozsudek. Tolik lidi, kteri se pro spolecnost „staraji“ o odsouzene. Pokud systemu neveri tito lide, proc by tomu systemu mel verit kdokoliv jiny? :)

 3. Co mohu udělat pro bezpečnost? Zjistil jsem že na adrese Budínská 87/4, 627 00, Brno-Slatina, je nějaký inkubátor pro cca 50 ukrajinských nebo ruských podnikatelů. Problém je v tom že to je jednopatrový mrňavý domeček.
  Tento domeček je hnedka sousední s Obecním úřadem, což je divné že úřadu nevadí, že vedle nich podniká 50 ukrajinců ?
  Domek je ve vlastnictví SJM Grufík Dalibor a Grufíková Miroslava což mě nepříjde jako ukrajnici.
  https://regiony.kurzy.cz/brno/budinska/obchodni-rejstrik-firmy-vymazane-vypis/?page=1
  Mě to nepříjde normální.

 4. SkReT:
  Poděkujte voličům ODSS. To právě ODSáci zavedli snížení základního jmění pro s.r.o z 200 000 na symbolickou částku, a tak si tu každý podřadný mafián může založit síť firem kudy přelévá špinavé prachy sem a tam, neplatí daně atd. Dokonce i UKčka si můžou založit vlastní firmy.

  Zažil jsem v Prahe nějakého keťasoidního majitele bytu, který měl oči jak tenisáky, když viděl ten balík peněz co mu za pronájem bytu dali rákosníci. Pak měl oči jak tenisáky podruhé, když přišel byt zkontrolovat a na vyražených dveřích byla policejní páska, protože milí rákosníci mu tam zřídili várnu pervitinu, čímž celý byt zničili. A hoňte si je někde po vietnamu.
  Holt ty zlodějské ceny za nájmy dnes slušný pracující čech nemůže zaplatit. Jedině mafiánští překupníci, drogoví dýleři a nebo zednická parta 10 ukrajinců (rovněž napojená na mafie).

  V tom vašem případě bych si tipl, že v tom jede i někdo z radnice. Taky adresa firmy ve velkém městě znamená sníženou šanci na daňovou kontrolu.

  1. Já nevím, jestli má smysl pokaždé psát, co jsi za dementa. Mafie obvykle zakládá firmy, aby vyprala peníze. To znamená, že má k dispozici obvykle libovolnou částku peněz a to i na založení krycí firmy. Takže snížení základního jmění je mafii šumák, ale umožní to založit firmu i méně majetným lidem.
   Slušný pracující Čech je rozhodně schopen zaplatit obvyklé nájemné. Ono zase těch mafií tolik není a komu jinému než normálním lidem by majitelé těch možná statisíců nájemních bytů ty byty pronajímali?
   A že na to nemáš ty, není nic divného. Takového hlupáka jako ty bych se bál zaměstnat i na úklid WC.

   1. Slušný pracující Čech je rozhodně schopen zaplatit obvyklé nájemné.
    Chtělo by specifikovat kvantitativně. Obecně se dá říct, že z průměrné české mzdy to v Praze zaplatíte, ale otázka je, kolik vám zbyde. Obzvláště, když máte myslet na to, že státní důchod je jenom pojistka před bídou.

    Problém nájemního bydlení v Praze je, že je na straně pronajímatelů brutálně neefektivní. Je to taková kultura autobazarů 90. let.

  2. Nezaloží s.r.o, založí l.t.d., jakej je v tom rozdíl.

 5. Tak pro toho „střílejícího trenéra plavání“ to vypadá dost bledě. Je ve vazbě za pokus o vraždu. A potopili ho nejspíš debilní svědci.
  http://tn.nova.cz/clanek/strelba-v-brne-policie-obvinila-muze-ktery-palil-pred-skolou.html
  Ten mladý blbeček se kterým tam byly už dříve potíže, vytáhnul zbraň když byly okolo děti a spousta lidí. Začal, trenér po něm skočil a začali se rvát. Dostal od trenéra nakládačku, ten mu sebral pistoli. A bohužel na něj 2x vystřelil, když ležel na zemi.

  Kretén který mezi lidmi a dětmi začne šermovat zbraní si nezaslouží nic jiného než skončit jako cedník. OČTŘ to ale vidí jinak, úplně na to sedí citát z Pulp Fiction: „V mým podniku nebude nikdo zabíjet, jen já a Zed“

  V souvislosti s tím mě napadá, jak se z něčeho takového jako svědek můžete vykroutit, když víte, že gauner je ten postřelený a obránci hrozí vysoký trest. Protože oficiálně odmítnout svědectví nemůžete.

  1. Proc bych nemohl odmitnout vypovidat jako svedek?

  2. Pokud vás nepustí (lidé od trenéra) za synem do plavání (které platíte) a ještě vám při strkanici vytrhne z pouzdra legálně skrytou zbraň které se odkryla a tou se vás rozhodne odbouchnout tak přece budete stát na straně držitele, ne?

  3. Pokud se to stalo takhle, že ho trenér zmlátil, pistoli mu sebral (čímž eliminoval nebezpečí) a pak do něj ještě začal střílet, tak nevím, čemu se divíte. Kdyby ho zabil při rvačce o zbraň, nemůže nikdo říct ani popel, ale tohle holt přepísknul (jistě, pane OC, my víme, stát a tak… :)).

  4. Sebrat gaunerovi bouchačku a vzít ho s ní po hlavě by asi nikdo neřešil, ale ty dvě rány do ležícího to fakt podělaly … Samozřejmě se nedá vyloučit nějaký přítomný kámoš toho vola, který chtěl „pomoct nejlepšímu kámošovi“ a popsal věci trochu jinak, jenže pokud to vidělo takhle víc lidí, tak je to asi konečná. I když na svědky v případě takto dramatické události bych moc nesázel …

 6. nikdo z nas necetl dukazy jake proti nemu maji zejmena odposlechy, tudiz nemuzu ucinit zadny byt pracovni zaver

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017