„Hitlerova vize“ a o novém božstvu

Featured Image

Jak už jste asi sami zjistili, moje články se dají označit za nátlakové. Vznikají v prudkém pohnutí mysli a jako reakce na konkrétní stupiditu, kterých narozdíl od dobrých herců, nebo zpěváků neubývá.

Dnešní výplod mé unavené mysli bude asi stejný – vím, že je to sice zklamání pro většinu mých „fandů“, kteří se budou realizovat v komentářích, ale nemůžu si pomoct.

Takže o co jde – jako první mne poněkud vyvedl z míry, konceptu a poté bezpečnými cestami zavedl k černobílé zuřivosti jeden z úžasných nápadů našich politiků. Napadlo je, že by čtyřprocentní menšina měla mít na občance cejch, že jsou buzny. A nejen to – dokonce by to měla bejt i nějaká značka, něco na způsob „pozor, nešahat“, nebo „pozor, neharašit“, popřípadě „pozor neshejbat se pro mejdlo“.

Podle mě totální hnus a další jasný krok k vizi státu  podle Adolfa Hitlera. Naši nevolení a tolik nemilovaní se asi vzhlídli v protektorátu a ještě že mají nový háknkrajc tentokrát pěkně dokulata. Hákový kříž byl taky kdysi symbol slunce a radostných zítřků.

Mě to vůbec s těma symbolama nějak nedocvakává.

Tady je zase opět jednoznačně signifikantní symbolika – Americký orel (na vyhynutí – National Geografic vám o tom řekne svoje), Český lev (byli ste teď nekdy v ZOO?), dvojitý kříž (OK, tohle beru, Slováci mají v rámci Vlada-řezníka nad námi vedení. Proč ne – Draculu museli sejmout taky několikrát), ale za naprosto podlézačské považuju symboliku EU. Něco kulatého plné hvězd. Mno – pokud je to záblesk zbrusunových a zbrusupřátelských a nezištných nových časů (plno pěticípých hvězd v symbolu slunce – jak jinak než od našich germánských pobratinů). Tak teda potěš prdel.

Ale zpátky – každopádně, jsa k uzoufání trapně heterosexuál, tady musím zvednout svůj hlas a zařvat :

Kurva, proč jim nenalepit zase žlutý hvězdy na kabát ?!!

Sexuální život je každýho boj. Když dva protěšky bere zmlátit se do modra tyčí a jsou oba pro, co je komu kurva do toho? Že nám berou peníze, je sice smutný – ale budiž, je to oběživo. Že vláda systematicky pracuje na tom, jak nás tady vyhubit, budiž –  mam něco málo pod dva metry, slušnou kondičku  a když to jinak nepude, půjdu lovit veverky do Karpat. Ale cejchovat, co koho baví v sexu ? To už je teda vážně vrchol.

Pokud se najdou dva, co to vidí stejně, je to gut. Jak už tady mnohokrát zaznělo, vnímání věcí je otázka tolerance a netolerance. Upřímě řečeno, pokud v parku potkám exhibu, nebo něco podobně lejnitého, se skutečnou rozkoší mu urazím palici – a to není jen fráze. Chápu v jeho jednání útok na bezbraného jedince. Ať si najde někoho, koho to baví a zajímá, ať se realizuje až do roztrhání kabátu (nebo čehokoliv, co mu udělá dobře), ale ať si to užijou spolu v klidu a soukromí.

Pokud jde zase o touhu označkovat neervopskyunijí skupinu pro další zpracování – pak vzkaz pro příznivce – halapartnu mám a je nabroušená poctivě !

Poslední poznámka na tohle téma je poznatek že se politici rozhodují zpoplatnit kurvy z profese. Osobně proti tomu nic nenamítám. Spíš bych řekl, že je fajn vědět, kdo je jasně prokazatelná a zdaněná kurva. Předpokládám že živnostenský list s předmětem podnikání „kurva“ bude nezbytný pro zastávání jakékoliv politické, nebo managerské funkce. Myslím jen že se tak jen dá deklarovat dávno věděné – prostitutky a šlápoty, táhněte do hajzlu, je tu nová doba – teď jsou tu lepší než vy!

Možná je tohle něco, co nechcete, ale stejně to nakonec budem mít. Nakonec proč ne – morálka je pojem jen pro lidi a ač se snažím, jak můžu – Zmrdi mají prostě početní převahu.

Tady se dostávám k druhému bodu svého článku a ten je neméně neveselý, jako první.

Původně jsem chtěl dšít oheň a síru a vstup do EU, ale je to teď už bezcenný, ztracený  boj. Stalo se. Karel Kryl by to řekl lépe než já – a nemohu než jen souhlasit. Nejsem Euroskeptik. Jsem Eurodepresista. Pokud se pletu, budu sám, pokud se nepletu – udelejte čárku na komentářích.

Můj druhý příspěvek je o tom, že Bůh (Křesťan – Jehovista – Moonista – plus-jakakoli-variace-na-tohle-tema) je mrtev. Padl tiše, nenápadně ale zato navždy. Podlehl mocnějšímu Bohu a jeho jméno zní Peníze. Jeho jméno budiž velebeno jest „Zisk“.

V jeho jméno konati budeš, ale nejmenuj ho, Pravé jméno nesmí být řečeno.
Pro něho uděláš vše a zatratíš blízké svoje i rodinu svoji.
Jemu sloužit budešm ctít jej budeš a vše pro něj vykonáš.
Nebudeš vzívati Boha kromne mne.
Já jsem tvůj zisk, tvé stěstí, tvoje láska a tvůj osud.
Jsem Otec Kapitál, syn Rabat a Duch Obrat.
Mne budeš velebiti a jiné si nezvolíš.
Svaté Procento bude ti nablízku a pokud ne, Nechť zhyne každý. kdo Je neuctívá.
Jen Mně se klaněti budeš a jiného Boha nepřjmeš.
Toto je mé nové přikázání a kdo se mu neskoloní zhyne trestem bezdomovce.
A není Dollaru kromě mne.
Aj Aj pravím Vám – poslechnouti je v Plánu Boha, řekl Nejblbější.
I kravatu si vzal a na kolena padl před managery ze Země zaslíbené.
neb Oni veděli vše lépe a byli Božími posli ..

Sinnister, verš 1.1.

chce se vám z toho blejt ? Mě taky …
 

 


 16.5.2004 Sinnister

12345 (Zatím nikdo nehlasoval)
85x přečteno
Updatováno: 28.11.2015 — 0:09
D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!