Den svobodné mobility 2017 – 23.9.2017 - zpět na článek

komentářů 27

 1. Oldsmobile 1.9 TDi potvrzuje účast. Ačkoliv mám extra nabité září, trefil ses mi snad do jedinýho volnýho dne :)

 2. Poznámka k článku: odkaz na „předhodili záměr“ nefunguje, odkazuje to kamsi na lokální disk C:

 3. A ja myslel, ze jediny den na ktery to spadne dle eu urednickeho tydne, je sobota 16. a ne az 23. :(

 4. Pardon za OT, ale nedá mi to se nepodělit:

  https://imgur.com/gallery/05bcE

  1. Co přesně to s tím blbečkem má společnýho? Sám dojezdil a stávájícím tempem pude brzo sedět dovopravdy.

   1. Přímo s nim nic, jen ukázka toho jak neuvěřitelný kreténi si kupujou tu jeho „službu“, a jak moc se nechávaj ovlivnit jeho videama …

    1. Skutečný majitel vozu by si dal to oznámění dovnitř, takže to bude blbý vtip. A kdo je ten kretén, co všemu věří, to ať si každý domyslí sám.

 5. Vypadá to, že bych mohl mít volno, tak bych se mohl přidat. Nikoho z místní komunity sice neznám a navíc mám „nedostatečně neekologický“ das auto na zemní plyn, ale snad tam nebudu úplně jak kůl v plotě nebo rovnou za vyvrhela :)

 6. Honda Civic čtvrté generace potvrzuje účast. Bude-li trasoprůnik, rozpis pro erzety mezi Ořechem a Loděnicí via Karlštejn a Svatý Ján k dispozici u mě na vyžádání (serpentinové úseky jsou nádherné, ale bacha na značnou cykloaktivitu)

 7. Že by večer dorazil i zkrachovalec Matějka, aby ukecal alespoň nějaký hejly? Když je povolená ta agitka. Už splatil ty dluhy?

 8. S tim „ozlomauto“ prosim s mirou, letadlova lod ma opet v umyslu priplout a proplout.

 9. Když trasa naposledy vedla kolem Karlštejna s cílem v Radotíně, tak můj twostroke Kozey-Dechenson po natankovánína noname pumpě pod hradem nenávratně chcípl kdesi ve stoupání do Černošic. Tak snad se to tento rok, s novým válcem a tankováním benzínu místo vody podaří dojet až do cíle. Pořád platí jako poznávací znamení vlajka ČR? Ještě jsem ji z helmy nesundal :)

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017