Cynická pohádka 7: Právo a obrat - zpět na článek

komentářů 34

 1. Tak už jsme německou kolonií.
  https://www.novinky.cz/domaci/508319-praha-chce-snizit-emise-co2-na-nulu-do-roku-2050.html
  LLLLLOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL
  A ohledně znásilnění NEZLETILÉ ČEŠKY na územní ČESKÉ REPUBLIKY vám Hamáček, ze strany ČSSD, která ve volbách dostala jen 7,5% vzkazuje, že MÁTE DRŽET HUBU a KROK a PŘÍJMAT MIGRANTY TAK JAK SI BRUSEL BUDE PŘÁT.

  ŠALALALALALALALAA a jsme v piči…. už se vyřizuje zrušení benešových dekretů…….

  asi pojedu pomoc osedlat koně a naolejovat brnění blanickým rytířům… Válka se blíží.

  1. – Benesovy dekrety byly davno zruseny, tak co chce jeste nekdo rusit?
   – nemeckou kolonii jsme byli uz davno, jen obcas to bylo prolozeno nejakou vlozkou
   – Hamacek se ted nema cas k necemu vyjadrovat, sleduje sousl netvorky a pise udani za rasove nesnasenlive prispevky
   – valku jsme davno prohrali

    1. Ja myslim, ze dostali. Co chteli, to skoupili, s bejvalejma StBakama se kseftovat naucili, druhovalecne dluhy jim byly prominuty, pres Brusel ovladaji, co potrebuji. Podpis kapitulace je zbytecnym plytvanim papirem. Rozhoduji fakta. Bernik Posseltu je uz jen komik, ktery dostane prostor te tecce dat nejaky kulturni rozmer.

     1. A kolaborantů mají dost. Když vidím milion chvilkařů za demogracii s modrým hadrem, tak jsem si vzpomněl na SkReta a jeho sarin.

      1. Dík, jdem na to? Budem slavní.

       1. Tenhle typ slávy je málo výnosný. Živím rodinu.

        1. Manželku ti znásilní a podříznou, děcka znásilní a vymjou jim mozek tak, že ty děcka se tě ve prospěch multikulti státu zřeknou. Jestli chceš zachránit svou rodinu, musíš se obětovat :D :D :D

      2. Má to chápat tak, že protože si pár demonstrantů přineslo modré vlajky, vy byste s nimi s gustem spláchnul všechny ostatní?

       1. Poslední dobou jsem na modrý hard nějak alergický. Ale jo, sarin je trošku overkill, ale taková kyselina máselná, merkaptan nebo kadaverin…

        1. Pruvod poblitejch sracu… to bych si po dlouhy dobe asi pustil zpravy na Nove :-)

  2. Já bych počkal až na nulu sníží emise CO2 německo .. paač na nulu = že i lidé přestanou dýchat, paač dýcháním se co Halík?! ..uvolňuje taky CO2 :-D

   1. Mesto je nezivouci. Praha omezi auta, vseobecne dopravu, topeni,… lidi dejchat muzou dal, jen to nebude k ziti. Je to jina verze cinskeho socialne-kreditniho systemu. Ten je totiz selektivni. Prazaci na to jdou moderne, plosne.

    1. Udělají z Prahy Rožnov, nebo Detroit?
     Deset let po promoci se z mých známých a spolužáků všichni většina vrátila na jih. Tedy ti s rodinami. V Prahe zůstali bukvice, ti s rodinami se vrátili do Hobitína.

 2. Chyba v Matrixu? Nebo to je 13. patro?

  1. Ja to prestal cist v prvnim odstavci prvniho dilu. Prisel jsem o neco?

  2. Nechybí tu šestka? :D

   1. hahahahahaha

   2. Ne, přebývají tu díly 1 až 5 a 7. Nechybí tu snad už nic.

 3. Celkem se DF divím, že to vůbec chce vydávat, takové sračky.. Průměrné hodnocení kolem 4 sedí. Autore, už nás netrap.

 4. To je neuvěřitelné! Poslanci všech ostatních stran odmítli v hlasování podpořit návrh zákona SPD na zásadní pomoc lidem v dluhových pastech a na změnu zrůdného systému kolem exekucí a lichvy! SPD je bohužel jedinou stranou, která se snaží pomáhat lidem v dluhových pastech. Budeme nadále bojovat za prosazení našeho programu – podpořte nás ve volbách!
  Jak známo, hnutí SPD prosazuje zestátnění exekutorů. Vláda hnutí ANO, ČSSD a KSČM nám ale hází klacky po nohy. A naopak současný systém ještě podporuje.
  Navrhujeme také zrušit úroky z úroků, protože to považujeme za nemorální. Důvodem, proč většina politiků na řešení tohoto problému kašle, je, že málokdo z nich na vlastní kůži zakusí podstatu a hrůzu dluhových pastí, které drtí naše spoluobčany. Obvykle média i pseudoodborníci vytváří dojem, že dluhové pasti si lidé způsobují tím, že si půjčují donekonečna a půjčkami řeší staré půjčky atd.

 5. Může někdo shrnout o čem ta sračka vlastně byla? Zkoušel jsem to číst, ale mám se moc rád než abych se k tomu donutil.

 6. Celá ta story stojí na základním tvrzení – Lukáš Brilant je prostě nejlepší, protože to říká Lukáš Brilant.
  Svět se ubírá rychle kupředu, ale pod vedením Lukáše Brilanta by se ubíral rychleji a kupřeději, protože to říká Lukáš Brilant.
  Už jako malí smradi na hřišti jsme neměli rádi ufňukance – takové to „to neplatí, protože já…“ nebo „byls za čárou…“ „házel jsi blbě“ „to nebyl gól, šlo to vedle tyče (tyčí byl kámen)…..atd.
  Lukáš Brilant to jednoduše nedal. Znám také pár lidí, co „v předpokladech výrazně převyšovali“, ale taky třeba schovávali svoje holuby do krabičky, případně ve vyšším věku se nápadně častěji zdržovali v blízkosti školek s malými dětmi….Ten ufňukaný příběh má nějakou patologickou příčinu.

 7. Je to pořád stejné, furt absolutně nechápu, o čem to je, ani co nám tím autor chce říct. Ale neřekl bych, že je chyba v přijímači.

  1. Mr. Gruber ma nejlepsi kurzy. Pozna se to tak, ze pri vyuziti jeho genialnich komunikacnich dovednosti, ktere Vas nauci, prodate kulove, ale budete umet fnukat na pokracovani. A to se vyplati, rychle rychle kupovat jeho knihy a solit za jeho nejlepcejsi kurzy. Kdo by nechtel umet napsat takovou sedmidilnou ubrecenenou narcistickou sracku, ze ktere bude lidem blivno?

   1. Aha, tak jestli je tohle ne produkt, ale dokonce přímo zdroj těch „geniálních komunikačních dovedností“, tak mě nepřekvapuje, že dopadl, jak dopadl. Jenom se divím, že tak nedopadl už v minulém století. Ale je to fakt on? Není v tom skryto nakonec nějaké jiné, podprahové sdělení? Třeba kdy bude (zase) konec světa, nebo něco takového, zásadního? :-)

    1. Můj skromný názor je takový, že tuhle pohádku nepsal přímo Lukáš Brikant, nýbrž jeho věrná fanynka Anna Lníkolíková.

 8. To jakože Gruber bude vydávat svá moudra zdarma?

  Nebo to nakonec o Gruberovi není a je to o nějakém zneuznaném vynálezci perpetum mobile?

 9. Začínám mít iracionální potřebu vyhledat Lukáše Brilanta a vytnout mu pár po papuli, aby měl proč brečet. Nevím proč, ale tuto potřebu mám pokaždé, když jsem konfrontován se sráčem. Navíc autor opakovaně horuje proti porušování autorského práva (které samotné je hnusem fialovým), které ale v textu nikde nenacházím. Prodejem abakusu ani školení, jak s ním zacházet, nejsou porušována žádná smyšlená autorská práva Lukáše Brilanta, ale pouze a výhradně autora abakusu, který je již cca 6000 let po smrti.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!