Chce nám naše vláda zrušit vojenskou historii? - zpět na článek

komentářů 128

 1. Na čuráčka Hamáčka bacha. To je neomarxista eurounijního střihu vedle kterého je i Dienstbier pouhý amatér.
  Byrokratizace, totalitarizace, islamizace, multikulturalizace na profesionální úrovni. Ten je přímo k tomu perfektně vycvičený, žádný amatér.
  Ještě budeme se slzou v oku vzpomínat na zmateného ťunťu Sobotku, ba i křišťálového Standu nebo Špidlu.

  Já jsem to před půl rokem říkal: neradujte se blbouni, že politicky popravili Sobotku a celou starou socdemáckou gardu jako Škromacha a spol, protože nám místo nich nasadí mnohem horší vši a grázly.
  A měl jsem pravdu, jako vždy.

  1. ty vole zlatej paroubek co??

  2. Panové, rozhodně vám nechci brát iluze a rozkopávat hrady z písku, vzorce myšlení a tak vůbec. Ale pro mě „tohle všechno“, rozumějte epizodní kašpaři, jsou jen jeden za osmnáct a druhej bez dvou za dvacet. No a jestli dnes ještě někdo věří „na demokracii“, tak by se měl asi sofort léčit.

   1. Pozor kaBrnaku a Honza777, čůráček Hamáček je člen Aspen Institutu:
    https://www.aspeninstitutece.org/people/

    Je ve společnosti elit, kádr vybráný pro další práci.

    1. To mě na něm právě zarazilo, ta údernická sebejistota člověka který byl evidentně pro svou práci profesionálně roky školen a pak uměle dosazen do čela strany, odkud jako kukačka nevystrnadil původní osazenstvo. A nikdo z vohnoutů si toho nevšiml a jen blekotají že je to totéž co Paroubek nebo Špidla. Holst každý národ má vládu jakou si zaslouží.

     1. Sesumíroval jsi to supr. Takže nechápu, co tě na tom tzv. „zarazilo“ a zaráží..:-) Jestli je potřeba znovu a znovu do alejůja opakovat, že volit mezi blázny a psychopaty, můžou zase a jen blázni a psychopati, rád to udělám. Za konečný výsledek však neručím. V blázinci s názvem demoktacie&svoboda, si nemůže bejt jistej nikdo ničím.

      1. Jestli že mám možnost volby mezi ťunťou Sobotkou, levicovým intelektuálem Špidlou, bařtipánem Paroubkem a nebo profesionálním psychopatem, vycvičenýnm neomarxistickým agentem který bez mrknutí oka pošle celý národ na multikulti halal jatka, tak volím rozhodně první variantu.

       Tady všichni dělají jako by tu snad byla možnost zvolit nějakého čestného člověka co bude 100% kopat za nás.
       Mamlasové si nevšimli, že ti agenti jsou ve všech stranách. I ta fialova ODS je eurounijní a neomarxistická (ačkoliv navenek se pořád snaží tvářit pravicově). O kradlouskově TOP09 ani nemluvě. To je obyčejný projekt CIA. Kdo jiný by mohl zařídit zfalšování voleb aby se na poslední chvíli ti tragédi přehoupli přes 5% ?

       Ukažte mi v současném parlamentu jednoho jediného aspoň relativně slušného člověka, který by nebyl aspoň latentní kleptoman a sociopat.

       1. Jestli vono to nebude tím, že politika není o slušnosti, ale o tom, kdo koho lépe „přečůrá“. Když mezi sociopaty a psychopaty nasadíte normálního jedince, tak buď si bude neustále počůrávat kalhoty, anebo se rychle naučí čůrat co nejdál. Tím chci naznačit, že ten, co si bude počůrávat furt kalhoty, v tom spolku moc dlouho „nepřežije“. Z toho mně plyne, že slušný člověk může dělat skvěle a úspěšně třeba kantora, ovšem rozhodně nebude skvělý a úspěšný politik.

 2. Oni se na Slovači ty „filmově znehodnocené“ flintičky už nedají koupit? To je mrzuté. Teď nevím co si mám přát k vánocům :-P

  Jak to vlastně právně bylo? Na Slovensku koupitelné legálně, ale po převozu přes hranice ČR se staly nelegální kategorií A nevyhovující českým předpisům a rudým bolševickým nokům z ČÚZZS ?

  Stejně to na mě celé působí jen jako policejní provokace tajných služeb, aby odchytili všechny ty „potížisty“ kteří by se snad chtěli bránit proti legální EU-compliant migraci džihádistů a zavádění práva šaria, rapefestů, kamenování na ulicích, hromadnému znásilňování apod.

  Stát nemá vůbec žádný problém zatočit kdykoliv s kýmkoliv, a teď si neporadí s jedním usmoleným kšeftařem s flintičkama? To je vážně velmi podezřelé.

  1. Když si na tržnici v Somálsku legálně koupíš plně funkční automatický AKčko a přivezeš si ho k nám, tak bude taky „najednou“ nelegální ;-) Prostě různý země mají různou právní úpravu co se týče zbraní a co je legální jinde nemusí bejt legální tady a naopak. Kdo neni blbej, ten si to sakra dobře zjistí, než si k nám něco dotáhne. Slovenský zavářky a expanzy prostě nesplňujou naše zákonný podmínky (a právem, jsou udělaný fakt blbě a jejich konverzi zpátky na ostrou zvládne i polodement) a tím to hasne. Jak jsi přišel na rudý bolševický noky by mě zajímalo, zkušebna se chová veskrze rozumně a nikdy jsem tam s nikým neměl problém, ba právě naopak.

   Jak si představuješ tu provokaci by mě zajímalo rovněž, jakože si na Slovensku založili shop s kvérama, několik let zaznamenávali objednávky v ČR nelegálních kvérů, pak ty záznamy spálili a nechali PČR, aby dalších x měsíců dohledávala ty kvéry a jejich majitele lustrací každého, kdo si z toho shopu kdy objednal nějakou kravinu? :-D

   Nešlo o žádného usmoleného kšeftaře s flintičkama, se kterým by se mělo zatočit, prodej těch kvérů na Slovensku je plně legální a posílat je do ČR bylo taky legální, zákon porušil akorát zákazník. Což prodejce samozřejmě musel dobře vědět, ale jeho problém to není, prachy nesmrděj a dlouhý roky s tim nebyl problém, tak co.

   1. Je to troll…

   2. Takže jsem to s tou legálností odhadl docela přesně.
    Je mi prostě podezřelé, že ve všeobecné EU-předposrané armosféře všeobecného zakazovačství, kde málem obvilnili z teroristického činu ženskou co měla doma sbírku rtuťových a laboratorních teploměrů, přímo v EU existuje stát, který roky vesele prodává primitivně zavařené full auto zprovoznitelné doma na koleně, a nikdo proti tomu nic nedělá. Tohle fakt smrdí nějakou fízlovinou.

    Co se týče ČÚZZS tak na střeleckých fórech jim dávají co proto. Namátkou si vzpomínám na zákaz těch střel s broky uvnitř, nebo na naštvaného dovozce čínských tuším že AR15 semiauto za poloviční cenu než za kterou se tyto kopie daly sehnat doposud. A zatrhli mu to jen kvůli tomu, že v čínské montovně nehledí na nějakou setinu milimetru a tak se prý údajně raže hlavně a komory blížila té oficiální vojenské 5,56 NATO takže to zařadili do vojenských zbraní a dovoz zakázali. Jestli tohle není čirá úředně-policejní buzerace tak už nevím co.

 3. Hmm. Takze sdeleni anonymniho autora: Honem honem se podelejme abychom nedostali prilezitostne v bruseli vyhubovano.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!