Buď Pink nebo Blue, jinak zůstaň doma!

Featured Image

Nedávno jsem byl na malém turistickém výletě za doprovodu své zánovní kreditní karty American Business, v našem „novém“ nákupním centru Chodov.

Chtěl jsem si koupit oblek, který by utvořil celek mého business setu, jelikož jsem se nedávno vymanil z řad nezaměstnaných a do centra jsem se chtěl vrhnout jen z nelibostí, neboť jsem nechtěl být obtěžován hochy tmavší až černé pleti a třímat v rukou po jejich brainwashingu a ustavičných přátelských herd do zad, sadu letáků se spoře oděnými děvami, vyzývajících vás svým pohledem k perverznostem za nemalý peníz, převyšující značně sociální podporu.

Jako každý chlap jsem nechtě, čistě pudově a geneticky, orientoval svůj zrak rychlým nenápadným pohledem na oděné děvy, procházející kolem a hodnotil tentokrát místo křivek jejich oblečení. Jaké bylo mé překvapení, když jsem uzřel, že z 80 procent má každá dáma na sobě „něco“ v růžové barvě a tím něčím myslím pokrytí povrchu těla alespoň ze 40 procent a zbytek tvořila barva modrá. Nemám nic proti růžové barvě, ale když jsem napočítal za hodinu asi 160 dívku v barvách PINK, začal jsem tuto barvu z duše nenávidět. Nechtě jsem se nachomýtl k trojici slečen, vybírajících si trička, jak do své kolegyně hustí, že růžová barva se hodí ke všemu a jak jí to v ní sluší. Třetí slečna se nechala infikovat tímto bludným virem a zmíněné tričko, které jí povýšilo z normálně vypadající dívky na otupělou Barbie, za nemalý peníz k radosti svých kamarádek zakoupila.

Připomíná mi to epidemii a virus se šíří nezvratnou rychlostí. Nedávno jsem byl v centru a tam jsem si svou teorii o nákaze potvrdil. Infikováno bylo přes 80 procent žen a dívek mladšího až středního věku. Mezi geronty se parazitující vir zatím ještě nerozšířil, zde převládá svěží barva šedivá.

Zajímalo by mne, z jakého důvodu chce každá žena a dívka vypadat takto tuctově, co jí nutí mít to samé co nosí ostatní. Neměli bychom se nad sebou zamyslet dříve, než vypukne pandemie například hnědé?


19.03.2006 Don Vincent

12345 (Zatím nikdo nehlasoval)
85x přečteno
Updatováno: 28.11.2015 — 0:06
D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!