Bolševik má recht - zpět na článek

komentářů 164

 1. Bolševik má jeden hlas +

  1. Můj teda taky a registrované partnerstvo či manželstvo přesvědčím taky. To, co na té A0 je, stejně nedává valného smyslu, takže tedy Tekel. Asi je to lepší volba, než volit do černé urny, což bylo první, co mě napadlo. Zbylých 44 hlasů si nejspíš nechám na příště.

   1. Mission completed successfully.

 2. Okay. Provedu, jak bylo doporučeno. Doprava v Budějcích a ty neskutečné magistrátní prasárny mě přivádějí k šílenství už léta.

 3. „ekelův článek jsem četl jednou, když jsem ho schvaloval k publikaci. Soustředil jsem se tehdy hlavně na to, aby v něm nebyly ptákoviny, překlepy a nesmysly.“ …. kdybys to opravdu tak bedlivě kontroloval, tak 90% zěch Tvých vejblitků by nikdy neprošlo sítem :-D

  1. Jo, hodnotný a věcný komentář. Ještě jednou prosím :-)

  2. Co je to “zěch”, kundo z ryby?

 4. Vidím, že když jde do tuhého, i nezavislej komanč je dobrej. Nakonec, co si budeme namlouvat – účel světí prostředky. Škoda, že v Praze je v tom takovej bordel a že z toho bordelu neční ani bolševická hlava, natož nějaká přijatelnější.

  1. O Prahu se každej pere, protože dostává nejvíce peněz. Nevím sice, do čeho ty prachy tečou, ale v Praze chce být každý u „koryta“. Smutný na tom je, že jak se mezi s sebou přetahují, přestali vnímat, že se ti pražáci přesidlují mimo Prahu, město se stává baštou úplně všeho, co si jen dokážete představit, v některých lokalitách byste skutečně už nechtěl bydlet.

   1. Ve kterých? Praha svou chudinu vyvezla za své hranice a i dříve odpudivé oblasti např. dolního Žižkova nebo rozhraní Smíchova a Košíř se začínají gentrifikovat. Z Nuslí ze stává vysloveně zajímavá adresa, dtto z dolní Libně.

    1. Jsou celé lokality, kde se dnes už domluvíte spíš rusky. Stodůlky třeba…..

     1. No a?? To je důvod tam nechtít bydlet?

      1. To možná eště ne, ale podle toho, co člověk potkává stále víc všude možně, ne jenom zrovna na hlavním náměstí, ale i v zastrčenějších lokalitách nebo třeba na blešáku, tak přibývá i pánů mluvících některou tou inženýrštinou nebo gynekologštinou a jinejch negrů. Až se jich v některé oblasti sejde nadlimitní množství, tak to teprv začne.

      2. Rok 1985 v nejmenovaném západním městě:
       „V té čtvrti se domluvíte spíš arabsky nebo turecky“
       „A to je důvod tam nechtít bydlet?“

       Když v nějaké čtvrti převládnou ukrajinci, tak přejmou západní civilizované chování, a nebo se z té čtvrti stane druhý Kyjev se vším všudy?
       Na to si odpovězte sám.
       Úkáčka sice nejsou arabáči, ale ve větším počtu to taky stojí za to. Spodina ze země, kde zákony ze všeho nejmíň dodržují policajti a mafiáni jsou zcela beztrestní a mají pod palcem všechny soudy.
       Čech (pokud není hnědo-) vám speciálním chvatem specnaz (vytrénovaným v afghanistánu) nevrazí kudlu pod žebra za to že jste do něj nechtěně vrazili.

       1. Ve Stodulkach nebydlí žádná ruskojazycna spodina.

    2. podotek: Jel jste někdy ráno po Praze tramvají? Myslím skutečně ráno, kdy ještě do těch tramvají nelezou kancelářský krysy. Já občas jo, a tuhle jsme se známým počítali, kdo je v té tramvaji, vyšlo nám toto: dva bezdomovci (smrad jako prase), 13 Ukrajinců, 3 Arabové, 2 černoši, dvě snědé dívky, jeden bílý chlapec, dva bílí důchodci a já a můj známej. A teď hádanka: Kteří z těch uvedených jsou skuteční Pražáci?

     1. No a? Makají tu, žijí tu. Co chcete – Čechy Čechům?

      1. Nemám nic proti makající menšině, kdyby jich nebylo, nestojí ani jeden barák a nemáte ani kus silnice. O tom řeč nebyla, v mém příspěvku bylo pouze poukázáno, že se Pražané stěhují mimo Prahu, tudíž Praha už patří naplaveninám nejen z českého prostředí, to znamená, že se demograficky mění struktura obyvatelstva, původní je nahrazováno přistěhovalci a některá místa Prahy podle toho vypadají. Chci jen naznačit, že v budoucnu to prostě bude tak, že některá města budou vykazovat už menšinu původních obyvatel-etnik, a v jiných se budou kumulovat ti původní obyvatelé, jako je to v některých rezidencích už na Západě.

       1. Jojo, beloruske univerzity a medicina jsou svetove vyhlasene, to se vi. Jen me teda trochu znejistuje proc Belorusove z toho raje zdrhaj kam muzou, vcetne Ruska.

        1. Kamarad ma Belorusku manzelku. Z toho, co mi rikal, jsou oni tam, kde my jsme byli v 80. letech. Ty skoly bych nezatracoval a docela chapu, ze z toho skanzenu berou kramle. Pamatuju, kdyz k nam na fuckultu prijel ucitel z Wyomingu a nestacil se divit, ze mnoho veci z toho, co nas prijel ucit, vime lip, nez on. Sam pak priznal, ze vubec nevedel, do ceho jde a mel s sebou v letadle i balenou vodu (coz pak bylo jeste v 90kach pomerne oblibene tema vude mozne).

         1. Myslím si, že Shane a mnoho dalších vůbec nepochopili dnešní politiku a ekonomiku globalismu a multikulturalismu. Že svět se v budoucnu nebude už dělit na nějaké „svrchované národní státy“, nýbrž na „uzavřené rezidence“ a ten zbytek, a že pravidla v globalismu budou nastaveny podle úplně jiného systému.

     2. …nebude chyba treba v tom,ze skutecnej Prazan jezdi autem,plus buqy na kolech?

      1. Ti důchodci nevypadali na to, že jezdí každý den autem nebo na kole. A do Prahy jezdí hafo lidí za prací z jiných koutů země. Navíc automobilový boom dnešních dní bude nahrazen, doprava bude v budoucnu úplně na jiné bázi, rychlovlaky, podzemní doprava, ekologická doprava, auta bez pilota (řidiče) apod.

       1. A dyž to tak nějak jako samo nepude, tak to ti chytřejší a vzdělanější exlexové, co ví všechno nejlíp, nařídí zákonem, a kdo se bude cukat, bude zastřelen u zdi, že? Kupředu levá, zpátky ni krok…

        1. Nic se nedělá samo. A nevím všechno nejlíp, vím, že nic nevím, já jenom občas poukazuju na to, že císař nemá šaty.

 5. Hospodský z Dobré Vody byl z Pohůrky a jmenoval se Jelen (Hospoda, disco a krám na Pohůrce), jo a říkali jsme mu parohy v prášku. Byl blbej jak tágo. Dalo by se i hezky mluvit o tom, jak zrestituoval pozemky u ZŠ Pohůrecká a nejen tam….

  SuchoVrbeňák nyní z Plzně….

 6. Já z tohoto důvodu budu nucený volit na obci digitální komunisty.
  Kterými jinak na státní úrovni opovrhuju, jako stranou jejíž vedení se stihlo zkorumpovat ještě dřív než vůbec došlo na vrchol slávy, což je docela rarita.
  Protože na obci jsou rozumní kandidáti, kteří už v minulém období solidně házeli klacky pod nohy koalici, která vždy jednohlasně napříč všemi zmrdistranami hlasovala v neprospěch občanů.
  To že tam posledně přibyli ANOferti, znamenalo jen čerstvé a neopotřebované zmrdí posily, co se vrhly na zneužívání veřejných funkcí a vytírání si zadku s voliči s opravdu svazáckým elánem a neústupností bachaře z Jáchymova.
  Takže volím Pyráťy, z kandidátky se jim od posledně povedlo vymést frikulíny čerstvě po škole a jsou tam i lidi středního věku, kteří za vrchol štěstí nepovažují internet zdarma, ale zvolili si tuhle stranu z podobného důvodu jako Tekel bolševiky, protože je sere, co si zastupitelé v jejich čtvrti dovolují.

  1. To jste to dopracoval. Ale rozumím, chápu.

 7. I v roce 1946 si vovčani ty komunisty nakonec zvolili sami, protože přece měli dobrej program a rozumný kandidáty, kteří ještě žádnou křižovatku nezkurvili (nedostali se ještě k lizu = nějaké té aférce, nedostali ještě ani možnost nesplnit to co naslibovali :-) ).
  Jasně, zrovna bulharští komunisti vytrhají parkovací automaty a semafory a propustí strážníky zabývající se Buzerovat A Kasírovat u autobusákoobchoďáku. Zrovna oni, levičácká verbež vzývající „pořádek“ (profízlovanost), silný stát a přerozdělování.
  Vy jste fakt spadli na kebuli…
  Historie se prostě opakuje v kruzích a web d-fens dokráčel do zmrdiprdele (k čemuž dřív či později muselo dojít).

  1. Vaše přezdívka koresponduje s úvodem Vašeho příspěvku natolik, že jsem se neubránil pousmání. Nevím, nakolik je Váš záměr vzbudit toto pousmání (a z něj vyplývající pocit, že jen blbec … o stejná kamna), nebo zda jde jen o koincidenci, nicméně:

   Nepodezřívám autora článku z latentních sympatií k bolševikům, a byl bych rád, kdybych ani já nebyl podezříván z téhož. Přesto – dopravní situace v budějcích se každým dalším zákrokem radnice zhoršuje, a tento trend započal nejpozději za úřadování zmíněné zahradnice Popelové (HOPB, nemýlím-li se). Tedy, abych nebyl úplně tendenční – jasně si vzpomínám, že moje žena kdesi nadávala, jak to zase někde magistrát s tou dopravou „vylepšil“, ale po chvilce pozorování jsme museli oba uznat, že tentokrát se ten zásah skutečně povedl, a situace se zlepšila. Žel Bohu si nevzpomínám, kde to bylo (což není sarkasmus, jen jsem sklerotickej). Proti tomu ovšem stojí bezpočet naprosto diletantských (v lepším případě – v tom horším přímo zlovolných) zásahů MÚ. Krom věcí zmíněných v článku bych snad ještě připomněl úpravu kruhového objezdu na Okružní, který byl původně bez problému průjezdný, dnes se ze směru od bývalé Škodovky tvoří výrazné fronty (a často i z opačného směru).

   Jak říkám – dílem je to proto, že kdejaká (nejen) zahradnice Popelová si myslí, že je povolaná k tomu, aby organizovala dopravu, druhak je za tím pocit příslušnho činovníka, že „musí něco udělat“, třeťak módní trend souhrnně zvaný „zklidňování dopravy + preference picyglů a MHD“, a čtvrťak (ne ve všech momentech) snaha přinést do pokladny města dodatečné prachy.

   Za této situace je ovšem každý hlas, kterému výše zmíněné důvody připadají zcestné a proti zájmu občanů města jdoucí, dobrý – byť by to byl hlas komunisty.

   A ta paralela s ’46 kulhá na všechny nohy – výchozí situace i typ voleb jsou aktuálně zcela odlišné… ;-)

 8. >> Například jeden bývalý zastupitel za ODS v tom přímo vynikal a vždy mi velmi důsledně mailem a později telefonicky vyčinil.

  Kníže Pavel? :-D

 9. Mene Tekel

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017