A kde máte koule, pánové? - zpět na článek

Počet komentářů: 334

  1. Já dávám ženě srdíčka kdy se mně zachce jí udělat radost a ne kdy mně to nařídí nějaký blbý datum v kalendáři.

    Škoda, že jste autorko z té lanovky nevypada, bylo by na světě o jednu totálně vyfluslou slépku méně.

      1. Chybi tomu nejake tvurci polibeni, treba aspon z toho udelat nahrdelnik, nebo tak neco.

        1. dobrej je guláš…

          1. Jenze gultr u nas doma zeru jenom ja, to by jako darek bylo desne vokaty.

            Ono staci, kdyz porcuju loncaka, ze mi rodina pomalu stoji za prdeli, aby na tech zebrech neco bylo, abych nemel moc velky orezy na plecich apod., protoze vedi, ze vsechny maly kousky pujdou prave do gultru.

  2. Ja jsem si inteligentne ulehcil praci tim, ze jsem o ruku pozadal na valentyna. Dobre jsem tim zapadl do rodinne tradice, nebot tchyne i svagrova se jmenuji „Eva“, takze ulehcovani si prace se tam tahne po generace.

    Ke vsem vyznamnym dnum, pokud si vzpomenu, davam nejaky stribrny sperk. Kupuju po ceste z prace. Jinak clanek mi pripomnel jednu scenu z prvorepublikoveho filmu „Velbloud uchem jehly“, ten film neni nic moc, ale ta scena je dokonala. Bohaty mladenec si privede chudou holku do klubu a ta nestaci zirat, jak se tam slecny bavi o sportu, autohavariich, pokuruji a masti karty a mladici zase z karet vesti, mluvi o mode, vareni a dalsich zenskych zalezitostech.

    „Co to je?“
    -Nase zlata mladez.“
    „A tak… A to je vas svet, v tomhle vy zijete? Kdyby me maminka videla v tehle spolecnosti, ta by me zmalovala!“

    1. gender pytcho!
      +1

  3. U nás v Lovčičkách to máme s dárkama čičkám jasně dané. Love a zase love.

  4. Přesně tak, správný chlap na nějaký americký komerční výmysl kašle.
    Tak jsem doma na 14.2. zavedl „Varlentýn“ , to je pořádný svátek pro chlapy s koulema!

    1. Valentýn ovšem původně nebyl americký svátek, ale připomínka chlapa, který navzdory zákazu oddával ženy a muže, které tak císař nemohl naverbovat do války – a milého Valentýna za to nechal vykastrovat.

      Že byla památka hrdiny pošlapána slaboduchými rozblemclostmi je spíše ostudou doby.

      1. A já vždycky myslel, že je to památka na Al Capona, který nás učí, jak správně moderním způsobem řešit problémy s konkurencí ve státem řízené ekonomice!

        1. Prijdou mrazy, mozna by psi decky mohly prijit do mody. A nejen ty, on se sem-tam nekdo snazi ridit stat jako farmu.

          1. Nic než ovce se jinak nedjí řídit, ovšem v Hlučíně (nebo kde) to udělali dobře –
            tam se stánkaři na to radním vysrali a farmářské trhy nebudou a nebudou.
            Tím pádem magisrát příjde i o poplatky z plochy.
            Když hovno tak pro všechny!
            To kvituju.

        2. re: ocs

          To by mohlo být. Já tedy zatím myslel, že je to připomínka náletu na Drážďana a Prahu.

          1. Jako oslava vitezneho naletu na ryze civilni Drazdany by to nebylo spatne, jen by megagigahypersuper mely vhodne upravit sortiment,treba jako prodej bileho fosforu ve tvaru srdce a tak.

            1. O tom, že obecně jakékoli bombardování měst bylo (a je) svinstvo, a že jmenovitě Harris byl magor, není ani nejmenšího sporu. That said and emphasized, „ryze civilní“ tedy Drážďany nebyly ani smykem.

              1. Vzhledem k typu pouzite munice a mistu shozu mi nikdo nenamluvi,ze neslo o demonstraci sily a to i jako vzkaz pro Stalina.

                1. Ano Sysope.
                  Byl to vzkaz.
                  Své závazky a Vaše přání Josife Vyserjonoviči plníme.
                  Mně připadá kobercové bombardování cool.
                  Obyvatelstvo si lépe uvědomí, jak dobře je stát chrání.
                  A že totální válka se týká totálně všech.
                  A že silnější pes…
                  Za Velké války absence zničení Německa vedla Němce k falešným závěrům, že vlastně neprohráli a že reparace jsou nespravedlivé.

                  1. Ja jsem obecne nepritelem toho, kdyz nekdo zabiji bezbranne. A je jedno, jestli je to V2, fosforova bomba, nebo Malej chlapec.

                    Samozrejme,ze kdyz nejakej vojcl nekomu vyplenil rodinu, tak dotycny s chuti videl krev jeho zeny a deti, to chapu.

                    No… proste, muzeme to slavit jako vitezstvi, vsak my jsme prece ostatne vzdy na strane vitezu, ze.

                    1. Tak určitě.
                      A náš moudrý president Beneš se radši vzdal, čímž obyvatelstvo až na drobné výjimky v řádu desítek tisíc ochránil před bombardováním.
                      Ještě chudákovi Bráchovi tím schöne Herman vyhrožoval.
                      I statečný Svoboda si nenechal Pragu rastreljat jako soudruh Nagy Budapešť o 12 let dříve.

                    2. Kurva Háchovi

                    3. a) Drážďana byla bezbranná proto, že protiletecké baterie byly odveleny na frontu (tuším všechny na západní), pokud se týká stíhačů, šlo o důsledek organizačních opatřední a materiální misérie, do níž se luftwaffe propadla následkem opotřebení v bojích a ničení zázemí mimo jiné nálety. S určitým cynismem si pak dovolím říci, že ničení bezbranných cílů je efektivnější než ničení bráněných cílů.

                      b) Speciálně u náletů na Japonsko bylo de facto vyloučeno ničit nemalou část průmyslové výroby cílenými útoky pro její velký rozptyl v zástavbě. Krom toho masivní příprava boje veškerého civilní obyvatelva proti invazním jednotkám dávala útokům na populační centra i jiný smysl.

                      c) Poslední V2 na Londýn tuším v březnu 45, poslední útok na konvoj do SSSR 30.04.1945, poslendí poprava v Terzíně tuším duben 45, protiofenziva v Maďarsku březen 45 atd. Ten, kdo měl pochopit, jak válka dopadne a vyvodit z toho důsledky, byli Němci. Nestalo se tak.

                    4. Upřímně, u Malého chlapce a Tlouštíka je nutné si uvědomit, co vše na začátku srpna 1945 Japonsko ještě ovládalo a jak totálně Japonci bránili jednu každou skálu v moři. SSSR ještě nebyl ve válce s Japonskem a naopak s ním čile obchodoval. Ne, ještě 5. srpna 1945 to ani omylem nevypadalo, že za 10 dnů Hirohito poprvé promluví v rozhlase. A jsem si jist, že i Američany překvapilo, jak ty dvě bomby byly účinné – jak na „bojišti“, tak hlavně v tom, jak rychle tu válku ukončily.

                      Jsem si přitom vědom civilních obětí v Hirošimě a Nagasaki, ale IMHO nesmíme zapomínat i těch odhadovaných 26.000.000 civilních obětí v letech 1937-45* v Číně, Nizozemských koloniích, Indočíně, Bengálsku, na Filipínách, Barmě…

                      * V tom nejsou započítány Formosa-Taiwan (okupován od r.1895) a Korea (okupována od r. 1910).

              2. Jestli bobmardovat nebo nebombardovat město je obtížný problém, nechtěl bych ho někdy v životě řešit. Jen takhle z voleje bych vymyslel pět závažných důvodů pro a pět proti…

                1. Já bych opustil to obecné hledisko. Pokud jsem přesvědčen, že nasazení mého strategického letectva pomůže mým jednotkám v boji a ve výsledku sníží jejich ztráty, potom je to otázka, zada moji nebo jejich, a je třeba stát na straně vlastních.

                  V případě konce války navíc bylo letectvo vybudováno a jeho nasazení bylo pro spojence relativně málo zatěžující – zásobovací linky byly momentálně relativně bezpečné (bitva o Atlantik byly fakticky vyhrána), mašiny už byly vyrobené, posádky vycvičené… naopak množství cílů klesalo, klesal odpor ve vzduchu, tedy ekonomicky nebyl důvod proč neútočit.

            2. @Sysop.

              Neni nad to, začít řešit problém odněkud zprostředka. To radostí vždycky přímo nadskakuju. Termín „coventrisieren“ opravdu nevymyslel arciďábel Harris.

              1. Ja ten problem vubec neresim. Dokonce je mi spis lito tech nekolika set Prazanu, kteri to tehdy schytali s drazdanskymi soucasne, nez tech Nemcu. Jen nevim, jestli to bylo nutne zrovna takto.

                V pripade jakehokoli konfliktu spis hledam viniky ve vedeni, nez nekde dole. I kdyz ti dole tem nahore pomohli k moci. Oni ti Nemci poslali Dolfu k moci asi tak stejne, jako my nasi zem do EU.

                Pokud Drazdany, Hamburk,… byly v poradku, pak fajn, aspon je co slavit.

                1. Allepo nebo Mosul. Groznyj nebo Bagdád. Hirošima nebo Nanking.
                  Furt je co slavit.

                  1. Soused ma dneska zabijacku, dostal jsem tam tri frtany bezinkove palenky, do kazde nohy jednoho. Takze ja uz jsem pripil na vsechny. Mam jeste praci, nemuzu to prehanet…

                2. věci mívají nějakou kauzalitu…

                  Jako že by ženský omdlívaly a měly orgasmy při Špidlovo projevech? To mi přijde dost přitažený za vlasy. Ta stafáž v Triumfu vůle tam nebyla přivezená z Dachau. Nebudu ale zpochybňovat, že se pár inteligentnějších jedinců, ovšem bez reálnýho vlivu na chod věcí našlo, tohle je opravdu stejný jako s tou unií.

                  Pokud se hledají vinníci – logicky dojdeš k Churchillovi a Goeringovi. Harris byl jenom blbý kolečko, kdyby nedělal co má, tak ho Churchill vyleje a dá tam jinýho. Mimochodem ty Drážďany si osobně objednal ministerský předseda. Ovšemže ne přímo, tak ser to nedělá. Poslal na Bomber Command zdvořilej dotaz, zda by nebylo možné …

                  Kdyby Norimberk nebyl zpackanej jak byl zpackanej, vůbec nikdo by Harrise neřešil.

                  1. Jenže ony stejně nikdy nepochopí, co vlastně udělaly špatně. To je jako když nás stihnul trest čtyřiceti let komunismu, tak lidi co je tehdy volili většinou nikdy nepochopili, že by něco udělali špatně, vždyť přeci hlasovali pro dobro.

                    1. Část se jich cejtila podvedená, část zůstala pevná ve víře. Ženský jsou obecně v otázkách víry důslednější než chlapi.

                    2. Včera večer šel na ČT2 první z dílů cyklu „Rudí prezidenti“ – v jeho závěru zazněla věta, kterou měla Klémova Martička, už v čase, kdy si pana chotě vzal konečně čert, pronést ke svojí něco jako služebné: „Buď ráda, že nemáš děti – bojím se, že ony a jejich děti nás jednou budou proklínat (nebo nenávidět – přesně si to nepamatuju)“.

                      „inteligentnějších jedinců, ovšem bez reálnýho vlivu na chod věcí“ není nikdy jen „pár“, ale bohužel VŽDY míň, než těch, co dostávají orgasmy nebo jim z očí svítí manická záře při defilé nejrůznějších zmrdů na náměstích a ulicích. I to je „kouzlo“ všeobecné demokracie.

                    3. Edit: V druhém odstavci chybí nosné sdělení v tom smyslu, že prvně jmenovaní si to, bohužel, vždy odserou za ty a nebo s těmi druhými…

                    4. Špatná karma, no. Já taky nechci mít nic společnýho s tou modrožlutou marxistickou partou a je mi to prd platný. A až se to votočí a budou to pro změnu kolaboranti, tak mi zas nějakej Voháňka bude důležitě kázat, že jsme vinni všichni a musíme se poučit.

                      Tak prostě svět funguje, když je člověk stádový zvíře.

  5. Tak to vypadá, že se tý lole, nebo jak se autorka nickuje tady místní osazenstvo pěkně rozkejhat.
    Fakt není nutno odpovídat na kdejaký dloubanec. I v tom přináší vlastnictví koulí výhodu…

    1. pokud máte na mysli autorka článku=lola, tak jste silně mimo mísu… ale jako pokus dobrý ;-)

  6. Klusá klusá klusá
    na lanovku husa.
    Chlapi jedou s srdíčkama
    a ji žere, že jede sama…

    1. Kulhá, kulhá, kulhá
      básně půlka druhá.
      Rytmu, myslím, neprospívá
      písmena „a“, co přebývá.

      1. Koukám oba máte krásné střevo.

    2. Osamělé srdce
      Serou jiná srdce
      Žádné nedostala
      Tak si poplakala
      Vylila si srdce
      A je za pitomce

  7. Mezi nohama slepice, tam kde ty máš píču!

  8. Mezi nohama tam kde ty máš píču!

  9. Chlapi s koulema hlavně nejedou na sedačce lanovky. Chlap s koulema si dá dole flašku rumu, zapne vaťák, připne tulení pásy a krájí panenskou krajinu nevyšlapanou stezkou. Valentýnským dárkem bude, jestli se vůbec vrátí a pokud ano, tak se bude mrdat pod teplou peřinou.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017