skvělý počin, koupím a po nastudování vystavím, ať ji každá návštěva má na očích, ale stejně to bude marné.
bullshitoza
Výborně, párkrát jsem se systémem zápasil, mnohdy úspěšně, rád se přiučím nové poznatky.
Díky za zpracování, zakoupím :o)
Držel jsem se zásady co se vyplatila když člověk hned neví jak se to vyvine:
Odmítnout výpověď a nevydat věc… toť vše.
CBATbI CTOKOKOTOB
To vypadá spíš na podobnej voser jako příručky pro incely. Sice na to borec žádnou babu , ale ženským začne vrtat hlavou co najednou všem začalo hrabat – dokud neuvidí někde Jak sbalit ženu 4.0 teď už doopravdy. No a weby zaplní smutné články co všechno by dnes zlatokopky nechtěly.
No a tady si, milé děti, přečteme pár zaklínadel na policajty, a ve druhé fázi pak napíšeme claneček jak právní systém je fakt v perdeli a jak v tom jedou všichni a ruka ruku myje. Ale ta mezifáze, jak cajti netuší co všem hrabe, ta bude stat za to
Arnold J Rimmer
Ubránil ses někdy jediný pokutě, anebo svěsíš vocas a je platíš jako správnej chlap a pak tady v rámci terapie furt jenom drásáš ty svý emokydy?
CBATbI CTOKOKOTOB
Ano
CBATbI CTOKOKOTOB
Kdybych byl spravnej chlap, tak sice platím pokuty, ale aspoň zbalím babu na příručku. Mám prostě to horší z obou světů
Pohodar
sice teprve bude, ale už objednáno. blbé je, že to cílí na víceméně poučené. problém dnešní doby-info získávají ti, co už tak nějak ví, ale, které by bylo třeba přesvědčit, to ignorují. proto je systém docela pevný v kramflecích, neboť i 20% „osvícených“ je furt slabá minorita
skvělý počin, koupím a po nastudování vystavím, ať ji každá návštěva má na očích, ale stejně to bude marné.
Výborně, párkrát jsem se systémem zápasil, mnohdy úspěšně, rád se přiučím nové poznatky.
Díky za zpracování, zakoupím :o)
Držel jsem se zásady co se vyplatila když člověk hned neví jak se to vyvine:
Odmítnout výpověď a nevydat věc… toť vše.
To vypadá spíš na podobnej voser jako příručky pro incely. Sice na to borec žádnou babu , ale ženským začne vrtat hlavou co najednou všem začalo hrabat – dokud neuvidí někde Jak sbalit ženu 4.0 teď už doopravdy. No a weby zaplní smutné články co všechno by dnes zlatokopky nechtěly.
No a tady si, milé děti, přečteme pár zaklínadel na policajty, a ve druhé fázi pak napíšeme claneček jak právní systém je fakt v perdeli a jak v tom jedou všichni a ruka ruku myje. Ale ta mezifáze, jak cajti netuší co všem hrabe, ta bude stat za to
Ubránil ses někdy jediný pokutě, anebo svěsíš vocas a je platíš jako správnej chlap a pak tady v rámci terapie furt jenom drásáš ty svý emokydy?
Ano
Kdybych byl spravnej chlap, tak sice platím pokuty, ale aspoň zbalím babu na příručku. Mám prostě to horší z obou světů
sice teprve bude, ale už objednáno. blbé je, že to cílí na víceméně poučené. problém dnešní doby-info získávají ti, co už tak nějak ví, ale, které by bylo třeba přesvědčit, to ignorují. proto je systém docela pevný v kramflecích, neboť i 20% „osvícených“ je furt slabá minorita
Příště už jenom na punkový testy, Oldo
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-vypiskany-klempir-byl-alkohol-buranstvi-a-sprostota-309496
Festy. Kéž je mu země lebka.