Závěry zasedání obnovené OSN 2089: Poučení z krizového vývoje 2010-2030 - zpět na článek

komentářů 5

 1. Pricina krize je vzdy ekonomicka, aneb uz si vazne nepamatuju, ktery US prezident by se nenechal zvolit s tim, ze uz vazne se nidky nebude valcit, ze USA vlastne dela svetoveho policajta nerada a z donuceni, aby se nejpozdeji v druhe polovine sveho mandatu nerozhodl pro VELKOU valku nekde v prdeli na druhe strane sveta. Mala napoveda.
  Stary Bush: And I’m the one who will not raise taxes. My opponent now says he’ll raise them as a last resort, or a third resort. But when a politician talks like that, you know that’s one resort he’ll be checking into. My opponent won’t rule out raising taxes. But I will. And the Congress will push me to raise taxes and I’ll say no. And they’ll push, and I’ll say no, and they’ll push again, and I’ll say, to them, „Read my lips: no new taxes.“
  Dane byly zvyseny necele 2 roky po jeho nastupu do funkce. COz mu ovsem nebranilo zacit valky v Paname, Perskem Zalivu a Iraku a Somalsku.
  Bill Clinton: “it’s the economy, stupid” and promised to spend the “peace dividend” here at home.
  Valky – Bosna, Haiti, Kosovo, Sudan.
  Mladej Bush:
  Bush promised a humble foreign policy with no nation building. He had criticized the Clinton-Gore Administration for being too interventionist: „If we don’t stop extending our troops all around the world in nation-building missions, then we’re going to have a serious problem coming down the road.
  Valky: Afghaistan (od roku 2001 dosud, tj 18 let, porovnej Sovetsky svaz 11 let, Irak2 (2003- 2017), Pakistan (2004 dosud), znovu Somalsko,
  Nasleduje Nobelova cena Miru
  ending the wars in Iraq and Afghanistan
  Afghanistan – neukoncen, Irak – ukoncen az na konci druheho obdobi, Libye, Syrie, Jemen, Ukrajina

  O trumpovi se zminovat ani nemusim, protoze samozrejme ten kreten slibil vyvazene a konstruktivni vztahy s Ruskem a misto toho nas uvrtal do predvecera nuklearni konfrontace a nejstudenejsi studene valky, jaka kdy byla.

  Perlicka na zaver. Tohle pisou americka media o Praze: Putin otravuje Prahu korupci.
  To je pro ty, kteri si mysli, ze nas se zahranicni valky USA prece netykaji. Takhle to vzdycky zacina.
  http://foreignpolicy.com/2018/03/16/putin-is-poisoning-prague/

 2. Doporučuji se pro příští článek poučit z krizového vývoje a procvičit si shodu přísudku s podmětem. Nebo to alespoň dát někomu přečíst. V očích čtenáře to pak zbytečně degraduje autora a článek samotný. Pokud se jedná o skrytou ironii poukazující na upadající úroveň školství, tak se omlouvám.

 3. OSN je naprosto ohavná isntituce. Je plná neomarxistů a zástanců islámu. Dokonce ocenili Soudskou Arábii, že bojuje za práva žen a Tahle země tam take, předsedá v radě na lidská práva. bnaprostá ohavnost tahle instituce!

  http://www.epshark.cz/clanek/336/nasili-na-zenach-nektera-nepohodlna-data-pro-zkorumpovanou-osn

 4. nuž to je tak, základný zločin zvaný ŠTÁT je priam definitoricky o vykonávaní násilia nad svojimi otrokmi, a pokiaľ nevznikne tvrdo ZDOLA a nebude udržiavaný na minimálnej úrovni (trochu sa k tomu blíži Švajčiarsko, ale aj tam to ide dolu vodou) – a tak nečudo že tento inštitút bude vždy a dokola len mocensky zneužívaný najrôznejšími zmrdskými skupinami

  a tak sa pri válove budú striedať v lepšom prípade len politicko-oligarchické zlodejské mafie (západná „demogarchia“ ktorá nahradila prehnité monarchie – otroci, oops ľud-démos, síce volí keď to tak chce, ale kandidátov vyberá a platí oligarchia), v horšom najrôznejšie formy diktatúr, zväčša založených na nejakej kolektivistickej hlavológii (rovnako to funguje s katolibanizmom ako so socanským náboženstvom)

  samozrejme že aj dnešné moderné demogarchie potrebujú zaklínať nejakým hlavojebným zmrdstvom, a keď sa nacionalistické mantry obohrali (a zaklínať tautologicky „demokraciou“ či „mierom“ dlho nejde, naskočil paradoxne globalistický establišment na socanské „ópium ľudstva“ s jednoduchým plánom: produktívnu časť (dnes už menšinu) v otrockom postavení zamestnanca zderieme z kože, a za to nás zbytočná parazitická časť (dnes už väčšina) bude voliť pekne stále dokola… až kym to zákonite nekrachne (viď pyramídová hra dôchodkového generačného podvodu -priebežný systém), potom vojna/kríza/katastrofa a ide sa ďalej

  jediný problém socansko-oligarchického bratstva je úžasná neefektivita takéhoto systému, zabitie akejkoľvek podnikavosti, novátorstva, kreativity… a preto systém jednoducho nesmie mať KONKURENCIU (lebo elita zdrhne)

  preto ten tlak na globálne vládnutie, inak sa to zosype jak komančom

 5. Jakmile je krize, každý si příhřívá polívčičku, která svině jí způsobila – a jejim zničením nastane nekonečný udržitelný ráj na zemi.

  Pravičáci mají ideální příležitost ukázat na levici a levičáctví. Stačí zlikvidovat levici, a budou nám létat pečení holubi do huby v takovém množství, že budeme potřebovat každý štít na krytí se před sežráníchtivými pečenými holuby. Možná bude potřeba založit i masové kursy sebeobrany proti příliš aktivním létajícím pečeným holubům, jinak bude lidstvu hrozit mohutné vymírání na obludnou obezitu a kornatění tepen!

  Jiný zase ví, že za to může definitoricky špatný stát – a pokud by zanikly státy, nastal by ráj na zemi, jaký nikdy ještě nebyl. Tedy já byl v době pravěké, kdy státy ještě nebyly. Všichni přežraní, usměvaví a v anarchokapitalistickém a liberální ráji.

  qqqqqqqqqq

  A teď vážně: To, co je v článku nejsou příčiny, ale vedlejší symptomy krize. To už můžu popsat:

  Zasedání OSN: Příčina úmrtí: 1) Snížená teplota těla na pokojovou teplotu, 2) Ustání všech životních funkcí., 3) Člověk se přestal holit., 4) Člověk se přestal dívat na televizi.

  Proto varování: Dávejte si pozor, abyste nedělali výše zmíněnou čtveřici věcí, a budete žít věčně!

  Tak mi asi článek připadá.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!