Z pamětí Indiany Jonese - zpět na článek

komentářů 13

 1. Moc hezky napsané, vaše články mě baví. Díky!

 2. Voni si nedaj pokoj, ctihodnosti. Jen aby se nesešli s Marií Le Pen ve cvokhauzu.

  1. Coze… Maruska Tuzkova jde do Brusele? Vzdyt nechlasta…??

   1. Jestli máš na mysli lepenku, tak i tý bude nutno nějak zavřít hubu. Stejně už toho ustála víc, než dummies na testování aut.

 3. Kurva jak kopnout Makrelu do piče? Nebo alespoň Jourovou? Hollana už snaží uklidit.

 4. Když sranda, teda pomoc do cvokhauzu, tak ke zmíněné osobě Matka Tereza: https://www.youtube.com/watch?v=1HDrhIBh4XI
  Nejlepší od 05:55.

 5. Novinky ze sladké multikulti Francie:
  https://ac24.cz/-/zabijte-bile-deti-poveste-belochy-znamy-francouzsky-raper-predtavil-novou-pisen?

  Jsem zvědavý kdybych natočil a zveřejnil podobně přátelskou píseň „zplynujte židy, pověste negry“, jak dlouho by trvalo než by mi URNA v noci vykopla dveře. Tipuju tak 24, nanejvýš 48 hodin.

  1. Vítejte zpátky v budoucnosti. (Žádný z autorů scifi ani ve svých nejhorších snech netušil, že nepíše varování, ale návod.)

   1. Zapomněl jste na známého „scifi autora“ Čapka a jeho Válku s mloky. Ta sedí nejen na všechny formy fašizmu, ale i na současnou islámskou invazi.
    Čapek byl naprostý génius, protože dokázal odhalit vzorec podle kterého světová elita vládne masám vohnoutů.
    Podpora Hitlera ze západu probíhala v podstatě stejně jako podpora džihádu dnes. Americké banky to zafinancovaly oklikou přes prostředníky a jiné státy, politici jim velkoryse přenechali území se zdroji které pak mohli použít k další expanzi. Například tehdy český průmysl, dnes Irácké a Syrské ropné pole plus zlaté rezervy USA zdemokratizovaných zemí. Je vůbec zvláštní jak v každé takové „osvobozené zemi“ okamžitě kamsi zmizí desítky tun zlata a všechny cenné předměty z muzeí a sbírek, za naprostého nezájmu všech světových novinářů.

    1. kaBrnak: Já považuji za geniální tu kouřovou clonu, kdy lidi přesvědčí, že lidstvo je v podstatě dobré. Jak civilizovanému světu nanutili humanismus, toleranci, Západ se vstřícnou tváří, mírumilovný islám, ubližované ženy, diskrimovaní cikáni a černoši, apod. – a nutí je nepřipravené stát tváří v tvář faktům, že lidi jsou také často pěkné svině, co to s nimi fakt nemyslí dobře.

     To je prostě „stroke of genius“ přesvědčit lidi, že ti dravci, co je chtějí oškubat, uklovat a vyhladit – jsou jejich největší bratři, mají se jim otevřít, všechno jim dát, živit je, a chránit je proti kritikům a lidíem se selským rozumem.

    2. Vy snad ani nevíte, jak jste se s tím zlatem trefil. Hádejte, kde skončil náš zlatý poklad? (Ano, ten z něhož cca polovinu věnovali Angličani Hitlerovi a ze zbytku si nechali zaplatit umírání našich vojáků v jejich válce. Ano, ten zlatý poklad, jehož zbytek se za komoušů nakonec vrátil a byl silně doplněn.)
     Jo jo, Tošovský to prodal a amíci nakoupili. A my prožrali. :-(

     1. To nebyla jejich válka. Čs. armáda nebyla součástí britské, takže si vybavení od Britů samosebou kupovala.

     2. Objevil se tady další komik :-) Zlatý poklad :-) .
      Cena zlata setrvale klesá a skladovat dlouhodobě náš zlatý poklad stálo víc, než byla jeho cena. Jinak nechápu, jaký význam má nechat někde nečinně ležet prostředky. V případě nouze stejně nejvíc klesá právě cena zlata, takže třeba za neúrody by nám k ničemu nebylo.
      Beneš měl na výběr, bud naše armáda součástí britské zadarmo, ale neuznání jeho v podstatě nelegální vlády, nebo zvlášt, ovšem za peníze včetně uznání vlády.
      Pěkně to popisuje třeba Tigrid v Průvodci mladé ženy..
      A komanči doplnili jedině tak bídu.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017