Štěstí dle PČR - zpět na článek

komentářů 47

 1. Trosku přitahle za vlasy, děda by měl už raději odevzdat řidičák a to ze se objevila chyba v lustraci – bohužel, úkon je potřeba strpět, kdo s Tim má problém ať neleze za volant (řídítka)

  1. A kto vlastne ste aby ste rozhodoval ze kto ma jazdit a kto nie?
   Jo a zbytocne ukony nie je potrebne strpiet. Je potrebne ich zrusit. Za 16 rokov zivota v Kanade a 400k najazdenych na tunajsich cestach ma este nikdy nikto nezastavil aby mi cumel do dokladov.

   1. kto vlastne ste aby ste rozhodoval ze kto ma jazdit a kto nie?

    Ryzí demokrat :(

   2. Tak pokud se ti to nelíbi, tak přestěhuj sebe i dědu do Kanady. Dokud si v ČR tak budeš respektovat naše zákony. …jednoduche

  2. Dig more – ten tvoj „nick“ odpovedá presne tvojej odpovedi:“Všetci do zástupu, predkloniť, bude sa robiť úkon a vy ho budete trpieť“.

 2. Dá se reagovat i normálně, spuštěním výstražného blinkru a případně i sundáním nohy z plynu.

  Ještě jedna varianta pro majitele starších dieselů a turbodieselů: Podřadit případně předtím i lehce zpomalit a pak vší silou šlápnout na plyn. V oblacích kouře vypadne z výfuku briketa, které se lepič nedobrovolně nadýchá… a pak si lepení dozajita rozmyslí. Nemám diesel, tu hovadinu bych nikdy dobrovolně nekoupil, ale dnes s úspěchem aplikoval z práce kolega… Tedy, vyzkooušeno.

  Lepí li se někdo na dálnici v rychlostech přes 100 tak já si zase s oblibou umeju sklo. To má většinou také za následek omezení viditelnosti pro lepiče dík mraku z ostřikovací kapaliny a dobrovolné zvětšení vzdálenosti. K tomu ale většinou nedochází, protože mě obyčejně nikdo nedojede a pokud ano, je to tím, že jsem v pravém pruhu. To je možné dělat jen, je-li dobře vidět a je to na rovině, aby se nestalo něco špatného. Idioti bývají idioti se vším všudy a jsou schopní se kvůli lepení a odstřikovačům i nabourat. Dejte jim radši pokutu :c)

 3. ryba smrdí od hlavy. pakliže jsou silové složky (nebo alespoň ty ´´ekonomicky činné´´ – MP a PČR) hodnoceny podle počtu vybraných pokut, můžeme čekat stále podlejší metody jejich získání. Kdyby kritériem jejich práce byl počet dní bez závažné události mohli by se věnovat tomu skutečně nebezpečnému jednání – i kdyby to tedy znamenalo týden číhat na někoho kdo po vsi letí 100 km/h (což tedy podle mě nebezpečná prasárna je).

 4. Páteční zkušenost (bezdůvodné zastavení alias „silniční kontrola“ u Litovle):

  R: „Dobrý den, z čeho jsem podezřelý?“

  P1: „To se teprve uvidí.“

  K smíchu, či k pláči?

  1. K pláči. S policajtama se nebavíme.

   1. ano, to samozřejmě následovalo. Tu prvotní otázku jsem si ale neodpustil – takhle upřímnou odpověď jsem ale nečekal.

  2. A proc by si měl byt z něčeho podezřelý? PČR Te muže zastavit dle zákona aniž by k tomu musela mit důvod

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017