Šikanou za novou Normalität - zpět na článek

Počet komentářů: 167

Přidat komentář
 1. Dobrý článek.

  Jediné světlo na konci tunelu vidím v tom, že ač je výběr do voleb prachmizerný a Bába vítězství asi uhraje, byť tentokrát myslím, že to rozhodně nebude o parník, tak je velká šance na to, že přizdisráčským bolševikům bude možno dát sbohem … po tom co teď soustavně předvádějí a jak ze sebe dělají blbce fakt nevidím jediný důvod, proč by to prostě někdo Bábovi nehodil rovnou … a socánci … asi nepůjdou rovnou s nimi, ale jejich propad do bezvýznamnosti bude pokračovat.

  Že nás po volbách nečeká nějaké jooo zlepšení je jasné … není s kým by jako přišlo … ale tyhle dvě věci jsou alespoň něco.

  1. No tak snad jedině že by to Bába vyhrál na celý čáře a pak ho, jak se říkalo v Rychlých šípech, „srazil Boží posel“. V nastalém chaosu boje o korýtka bychom mohli mít pár měsíců od těch jejich nápadů klid.

  2. Schází tu myslím zásadní otázka – co se proti nástupu nové Normalität dá udělat? A odpovědi na ni.
   Celý pytle připomínek slovenských vyděšenců na českém webu fakt jsou moc pěkný.
   A to zvlášť v naší komické situaci, kdy „opratě“ české vlády drží pevně v rukou slovenský miliardový estébák, s českým/švýcarským občanstvím a už od jara nám promlouvá do duší, takovou tou pěknou husákovštinou, co mnozí dobře pamatujeme.
   Jakže to bylo s tou opicí, hozenou přes Dunaj?

   1. Vy jste zase útočný ctihodný kmete z Kroměřížska.
    On ten slovenský kokot má taky stovky českých přisluhovačů…
    A na Slovensku samotném to od socanského padrina přebrali taky pěkní pitomci.
    Koneckonců zazmrdována je celá Evropa okolo a jestli mi tu budete oponovat, že Orbán a Kaczor, tak hodně štěstí s nimi.
    No nakonec došlo na slova súdruha Husáka, hranica nie je korzo!

   2. Já myslím, že v rovině obecné je odpověď na Vámi zcela správně zmíněnou otázku jednoduchá – občanská neposlušnost. Pro tuto je ale tragédií celý náš národ a potenciálně každý jeden z nás. Už od počátku třicetileté války je náš národ definován především vlastizradou, ježto byla v minulém století pevně ukotvena do našich základů, spolu se sebelítostí. Bojovat za vlast ne, protože by někdo mohl umřít – lepší je fňukat, že ti zlí Němci. Vzepřít se „spojencům“, kteří nás obsadí, to ne, radši mezi sebou najdeme zmrdy, kteří podepíší zvací dopis, a – ti zlí Rusáci za všechno můžou, to ne my. Mimochodem o ty zmrdy se budeme starat, aby žili jako boháči až do klidné smrti v požehnaném věku. Hrdé národy (Srby, Kurdy) pro sichr zařadíme mezi výsměchuhodné magory a vstoupíme do spojenectví s Ustaší, našimi zrádnými bratry Jánošíky a ostatními národy, které naši zem buď opakovaně zrazovali nebo rovnou šoustali do anusu, a to pod hlavičkou spolku EU, založenou bývalými nácky. Jsme národ kriplů a zasloužíme recidivu našich minulých traumat. Tak se na ni těšme. A nebo to zkusme obrátit, ale ruku na srdce – kdo půjde zemřít kvůli „principům“, navíc s vědomím, že šance něco změnit je fakt nemnoho velká. Tak přeju veselej pokec na D-F.

    1. „Jsme národ kriplů “
     No to je mi „vás“ líto. Ale vzdor, sebeuvědomnění a sebeurčení nejdou postavit na fňukání typu: „jsme národ…“

     1. Já se nepokouším vystavět žádné sebeurčení ani vzdor. Moje cíle jsou mnohem níže než toto. A moje odsouzení našeho národa vychází z mojí lásky k historii a snad ne neuvěřitelné lásky k zemi, kde jsem se narodil a kde umřu. Chápu, že jsem Vás nasral, ale nadále jsem přesvědčený, že základem i k případnému vzdoru a sebeurčení je uvědomit si, že jsme národ sráčů. Protože pokud chcete zvednout prapor sebeurčení, budete zrazován, udáván a podrážen možná i pokrevními příbuznými. A pokud se má národ změnit tak, aby si tuhle nádhernou zemi zasloužil, bude třeba víc než zbroják a nějaké momentální odhodlání. Bude se překonávat kriminál, mediální dehonestace v médiích i ve většině společnosti, a nejspíš to neskončí ti, co to začnou. Skončí to třeba až jejich vnuci. Pokud tu budou muži odhodlaní žít v disentu, občas se pobít nebo i hůř (a budou k tomu mít duševní síly) a dále pokud budou ženy, které si myslím, že jsou odedávna hlavním dodavatelem duševní síly svých manželů. A chtělo by to aspoň jednoho Putina, rváče jako byl Tomáš Masaryk, atd. atp. A Vás nasere (neboli duševně rozhodí) už jen to, že nás nazvu národem kriplů. Stavěj svou sílu a neper se hned, bratře Čechu! (bez ironie)

    2. Tak ale uznejte, že například proti Uhrům, nebo i proti Polákům – viděno Západem, či Rusáky zvenčí – jsme jako „národ“, jako Češi, skutečně nejednotný pytel sraček. Výskyt různých Čurdů a jejich rozmanitě vychcaných odrůd je na našem území významně vyšší, než kdekoli jinde. Píšu to i s vědomím, že jsem také Čech, moravská odrůda.
     Je to už málem klišé, ale srovnejte počínání jednotlivých národů – šestapadesátý v Uhrech, osmašedesátý u nás, nebo i jedenaosmdesátý v Polsku.
     Hlavně tedy ti Rusáci…ti pochopitelně rozumí jen síle. A když Brežněv s jeho klikou sledoval naše, často kolaborantské a vlastizrádné počínání, třeba v tom osmašedesátém, no tak si nás, jako potenciálního „protivníka“, ve skutečnosti jen vzpurného děcka, nemohli vážit ani hrubým omylem.
     Takových momentů, kdy Rusák ucítil opravdový vzdor, odpor a odhodlanost, namísto plošné kolaborace, tu bylo jen několik málo. Dodejme k tomu, že z „nějakých“ důvodů, tyto momenty sice neupadly v úplné zapomnění, ale raději se o nich moc nepíše. Čeká se, až vymřou všichni původní aktéři a pak bude událost smazána definitivně.
     https://zpravy.aktualne.cz/domaci/vzepreli-se-rusum-porazila-je-normalizace-elitni-vysadkare-p/r~4fa1e0ae4bf311e9b6a9ac1f6b220ee8/

     1. Nejste Čech. Jste Moravan. A zde si můžete vybrat, od Moravského Slováka přes Hanáka až po Slezana. Češi jsou jiný národ. Pokud ovšem nebudete náplava na Pálavě, odtamtud bylo původní obyvatelstvo odsunuto.

      1. Nemáte pravdu, Češi a Moravané jsou jedné krve už přes tisíc let. Pokud nepřijímáte německé vidění naší země jako českého království a moravského markrabství. Srát na „rozděl a panuj“. Je to Váš bratr, on, pokud někdo, ne nějakej Helmut, bude krýt Vaše záda, až budeme v našich mokrých snech bránit naši vlast. 😉

      2. Takový dělení je na hovno. KM a blízké okolí, patří ještě na moravské Slovácko, tak.
       Jako čistokrevný Moravák, narozený řekněme po-de-zře-le moc blízko k Rakousku, bych pak zas mohl tvrdit, že Západočeši a cosi kdesi…ne.
       Je to tak, jak píše tvaroznik. V bývalých bitvách, bych nepochybně stál vedle svých českých bratrů. Mluvíme nepatrnými odstíny jednoho jazyka.

     2. To jste se dotkl jádra našeho národního problému. Izolované projevy odvahy tady nikdy nenašly oporu mas. Masy nechají hrdinu chcípnout aby se pak mohly dojímat nad jeho památkou. A pak své děti učí „nehas, co tě nepálí“.

  3. Členové KSČM nejsou bolševici, a to ani přizdisráčcí, ale členové strany nazvané KSČM.
   Úplné – nic.
   Pár keců a samolepka s třešněni.
   To je na stejné úrovni, jako pytle se zvadlou cibulí, na západě neprodejnou, a s nápisem -Jednička v čerstvosti-.
   Škoda, že tu není komunistická strana, pravdoví komnunisté. Přestalo by parlamentní lážo plážo a vláda „Spolu to zvládneme“ by mohla svými opatřeními zaopatřit tak akorát sebe.

 2. To jsem zvědav, kdy se Dfens pochlapí a konečně mu dojde, že tohle naplánovat a vymyslet je zcela mimo možnosti a schopnosti i takových kádrů jako je oligarcha a velkoprůmyslník, Babiš provozující tč. českou variantu IGfarben a konglomerát JZD.
  Nemluvě o těch pučmidrátech okolo, jako Kakáček, pardon Hamáček, nebo dokonce nějakých druhořadých dochtorech a plukovnících. Naprosté nuly jen schopné poslouchat hloupé rozkazy, případně dle vojenského zákona padajícího exkrementu to dohnat až k parodii.

  Kdepak. Tohle celé bylo plánované roky dopředu za oceánem. DO nejmenšího detailu, jako likvidace malých a středních podniků a podpora nadnárodních společností.
  Donedávna jsem třeba netušil, že chřipkou se nakazíte zaručeně v krámku (bez klimatizace a ventilace) drobného živnostníka, kde se sejdou tak 2 lidi zároveň. Zatímco v obřích hypermarketech kde jsou stovky lidí a klimatizace ty jejich chrchle a prskance rozfoukává pořád dokola aby se na každého dostalo, vůbec hrozbou nákazy nejsou.

  A to je jen jeden z důkazů, že to bnylo naplánováno shora.
  Orwellovský korporátně-fašistický stát spolupráce byrokratické mašinerie s obřími korporacemi. Lidi bez práce, základní nepodmíněný příjem ve výši almužny, naprosté zrušení osobního vlastnictví, vše jen na pronájem od korporace, od operačního systému až po „sdílené“ automobily v situaci, kdy je pro jednotlivce velmi obtížné mít vlastní auto. A nebo ekonomicky nemožné (jen elektromobily za 2 míče pro smetánku).
  Na tomhle všem se už roky tvrdě pracuje.
  A i ten BUreš je v tom jen takový pučmidrát, se kterým si soudruzi v USA přátelsky promluvili, že když nepojede podle jejich plánu, tak mu taky můžou v cizině zablokovat účty a jeho malé české impérium poslat ke dnu. Tak chlapec seká latinu.
  Vlastně na tom není o moc líp než my zarouškovaní dole, i proto, že ty korona-sračky které naplánoval někdo jiný někde jinde, padají na jeho hlavu a různí Dýfensové píšou už desátý článek, jak Babiš spustil celosvětovou pandemii (že by babišův vodňanský netopýr na čínském tržišti?).

  1. Boha jeho, Štědrý den a už ji máte jak z praku. Silvestr je za až tejden, Apríl v dubnu…….

   1. Ale vždyť má v zásadě pravdu, až na to, jak moc to bylo plánováno. Spíš je to „žádná krize nesmí zůstat nevyužita“.

    1. Ale to je něco jiného, v tom lze souhlasit.

    2. Ano ti hloupější a méně významní a ty loutky v politice všechny krize pro sebe využívají. Ale neřídí je.

     Pak je tu druhá, mnohem mocnější a skrytá skupina, která tyto „řiditelné krize“ cíleně vytváří s už dopředu daným účem.
     V tomto případě jde o doplňkovou koronakrizi ke krizi zvané „masivní imigrace“. Zatím se nepodařilo dostat Evropu zcela pod kontrolu pomocí ovládnutí islámem a nastolení Evropského chalifátu (což se poněkud překazilo tím že rusáci zcela zlikvidovali ISIS – hlavní nástroj budoucí islamizace Evropy).

     Takže elity měly v záloze druhý plán „epidemie koronaviru“ který má zbavit (nejen) evropany všech jejich práv, ekonomických svobod, vlastnického práva, svobody nad svým tělem. Prostě veškeré svobody.

     Jak jsem tu již psal, tak to vychází z poznatku těch zmrdielit, že po každé (přirozené) epidemii se zcela změní fungování společnosti. Ať šlo v minulosti o devastující epidemie moru, tyfu nebo cholery. A stejný efekt bude mít fejková reálně neexistující epidemie krorny. Jen na rozdíl od té přirozené, kde nelze předvídat kolik lidí kde zemře, tady ke to jinak.

     Dá se přesně zařídit aby jistí lidé byli násilím odvezeni do nemocnice a tam byli „zemřeni na koronavirus“.
     Tohoto bylo použito především v Číně (ale i v řadě jiných zemí) k velké čistce vedoucích kádrů, již nepotřebných, nebo neposlušných. A ti ostatní přeživší si pak dají sakra pozor aby sekali latinu.
     Přičemž ovčani si ničeho nevšímnou, protože jim to je odprezentováno jako úmrtí na virus.
     Velmi rafinované.

  2. „To jsem zvědav, kdy se Dfens pochlapí a konečně mu dojde, že tohle naplánovat a vymyslet je zcela mimo možnosti a schopnosti i takových kádrů jako je oligarcha a velkoprůmyslník, Babiš “

   – nenávisť ti zaslepila mozog. Dfens vôbec nehovorí nič o Babišovi.
   Kedy už pochopíš, že toto nie je hra, ktorú diriguje Babiš?!?! Babiš sa viac-menej tvári, akoby tu ani nebol, a ponecháva buzeráciu na svojich ministroch.
   Toto je hra, ktorá sa hrá na Euro-atlantickej úrovni. Teda USA – EU . A ostatní sa snažia čosi z toho využiť aj pre seba.
   A hlavne – najväčším vinníkom sú samotní ovčania, ktorí demokraticky dávajú moc do rúk tým grázlom v demokratických voľbách. A títo ovčania to všetko odserú. Čo je spravodlivá odmena za ich debilitu.

   Trumpov (bývalý ? ) poradca pre zdravotníctvo vyhlásil, že najlepšie riešenie je urýchlené nakazenie – a teda imunizácia – všetkých ľudí. Asi preto je už „bývalý“.

  3. Tohle mě baví. Tomu tvému konspiračnímu plánování se říká politika. Zde je záhodno vytáhnout diskuze USA vs Rusko, které tu občas v diskuzích probíhají. Ať jsme v jakýchkoliv sračkách tak zisky západu musíme vždycky dodat. Zisky velkých západních korporací jsou prostě nedotknutelné.
   A tahle politika je politika dlouhodobá, dlouhodobě budovaná a vždy připravená na dojení zbytku světa. To co pro tebe je výjimečná událost tak pro státy, které posílají armády a dělají revoluce po celém světě denní chleba.
   Taky nepovažuješ likvidaci malých zemědělců agrofertem jako konspiraci.

 3. ++1.
  „Podezřele malá část obyvatelstva si klade otázku, proč vůbec musely obchody zavřít. Existuje snad nějaký věrohodný údaj o tom, že by se lidé nakazili při kupování bot? Nebo psacích potřeb? Při nakupování v neděli? Nikoli, nic nenasvědčuje tomu, že by se v obchodech nějak masivně šířila nějaká infekce. Například nemocnost mezi prodavačkami není o nic vyšší než u jiných profesí. Je to tedy jen obyčejné šikanování obyvatelstva?“

  Ta část lidí, která si klade tyhle otázky, není ani podezřele, ani malá.
  Z mých blízkých to je naprostá většina, která si myslí, že to celé s obchody je úplná pitomost a že to vláda vymýšlí jen proto, že kvůli jakýmsi „rostoucím číslům“ snad neví, kudy kam. Tak asi zkoušejí, co zafunguje. Konstatovali pak většinově, že po kompletním pozavírání zafungovalo leda tak prd a proto to v červnu nechali být.

  Ale už méně lidí přemýšlí nad tím, co všechny ty zákazy/omezení doopravdy znamenají.
  Často mi odpoví „tak snad ti odborníci, co radí vládě, vědí co dělají, teda doufám“. Nemám už sílu všem těmto lidem, dokonce ani vlastní ségře vysvětlovat, že to tak není, že všecko co se tu děje, má nějaký cíl a účel, včetně těch zasraných náhubků.
  Vysvětluju to třeba na příkladu, že se nikdo nepozastavuje nad druhem a funkcí toho debilního náhubku, jestli to je opravdu schválená zdravotnická pomůcka, která prostě díky materiálu a dobré funkci má nějak vypadat, anebo je to jen účelový, módes-róbes ušitý náhubek, aby se vlk nažral, z materiálu často asi stejného, jako šaty a tedy funkčního sakra problematicky.

  Hodně blízkých a známých se dokonce pamatuje na únor a březen, kdy vláda sice nařídila povinné náhubky, ale naprostá většina prodavaček-pokladních pracovala zcela bez jakékoli ochrany. Buď proto, že jim to management buď zakázal /neděsit lidi, protože sami lidi často náhubky neměli a nahrazovali je šátky/, anebo je management prostě neměl a neměl personálu co dát.
  Mám přítelkyni v nižším managementu Alberta, takže tyhle a podobné informace mám z naprosto věrohodného zdroje.
  Z něj také naprosto bezpečně vím, že během února až dubna, za období jednoho celého čtvrtletí, ničím podobným neonemocněla ANI JEDNA z celkového počtu 28 pokladních/prodavaček, které se v dané prodejně točí.
  Ptal jsem se na to kamarádky v půli června. Za to období února až dubna onemocněly tak, že musely na neschopenku, pouze dvě prodavačky. Jedna s klasickou chřipkou s vysokými horečkami, komplikovanou diabetem a druhá dostala klasickou angínu, ale ne v práci – nakazila se od svého malého synka, který měl angínu téměř souběžně s ní, takže to přinesl nejspíš ze školky.

  Souhlasím s tím, že to, co provádí vláda, je prachsprostá buzerace lidí, zároveň spojená s cílenou likvidací vybraných podnikatelských segmentů a tříd.
  Sám netuším, co z toho všeho má vzejít.
  Na jednu stranu vláda zavírá firmy, z druhé strany do téže firmy leje státní prachy a ne malé.
  Doteď nebylo ani v jednom zdroji z MF naznačeno, nač MF tak honem potřebovalo zaseknout 500G sekeru.

  1. A kromě toho, reálné testy nejsou potřeba, jen fejkové statistiky s tisíci „nakaženými“ denně, o to jde především:
   https://cnn.iprima.cz/testovani-v-ostrave-rozehnala-policie-lide-breceli-zoufalstvim-15886

   1. Stránky, kde není možno ignorovat výblitek OOÚ zavírám bez čtení.

    1. Hm? Vzdyt staci vse zamitnout a je to. Tenhle web pak jede normalne dal.

     Po cca 15 letech ve me bouchly saze, protoze na PC, kde mam XP a cucel jsem do webu, slo postupne ledacos srat s tim, ze si mam prej udelat upgrade. Jenze posledni funkcni, nebuzerujici a nesmirujici Windows jsou XP. No, takze jsem si vzal externi pazmet, natroubil na ni Flash Linux, hw zablokoval zapisovani a bootuju si do Linuxu. Tady mi nic nenadava a vsechno funguje. Jo, po restartu musim zase pozadavat hesla, prijdu o kolacky a sracky… ale s tim se da v pohode zit. Proste nepujdu do jinych Windows, nez byly XP a ty picoviny s kolackama mne taky nezajimaji. Vsechno se maze.

     1. Máš pravdu, tady to jde zamítnout. Ale to je světlá výjimka, jinde musíš souhlasit alespoň s něčím.
      Někde se vůbec k obsahu nedostaneš.
      Jo a taky pořád jedu na XP. A bez antiviru. Asi zahynu.

      1. Nezahyneš.
       Sám se bez „pořádného“ antiviráku pohybuju dokonce i po různých ruských stránkách a vůbec nic se neděje.
       Na rozdíl od našich, ruské odborné stránky téměř vůbec neotravují s nějakými souhlasy, jako například ten vyjebaný Seznam. Připadá mi to, jako by to tady byla nějaká epidemie, ten debilní bílý obdélník, který ani adBl neumožňuje natrvalo poslat do prdele. Jen „zeptat se později“ na to, jestli chci, nebo nechci reklamu zadarmo. Nechci ani zadarmo, tak kurva neotravujte, zasraní zmrdi. Tlačte si reklamu, kam jen chcete, ale nepodmiňujte kurva sledování mnou vybraného obsahu jejím ne-povinným schvalováním.

       Panebože, jaká pohoda byl třeba i vytáčený internet v roce 93-94, nebo o rok později už i LAN v paneláku, třebas i s vysokou agregací. I na starých Windows 3.1, s vyhledávačem Yahoo, kdo ho ještě pamatuje – to i po telefonních linkách 100-200kBps fičelo jak blesk. Ostrý barevný obrázek na celou obrazovku měl doslova pár kB, textové soubory taktéž, doslova pár kilo.
       Internet nebyl zamrdaný hromadami sraček ala Youtube, fejkovými stránkami, clickbaity a všemožným dalším bordelem. Právě díky tomu, co všecko komerčního se na něj navázalo, je z něj taková odporná stoka.

       1. V IP a IT branži věčná spirála:
        Vymysleli jste rychlejší železo? Fajn, zamrdáme vám ho zbytečným SW a reklamami na každém rohu, java scripty až do utavení, ouha nejede to? Rychle vymyslet nové železo. Do toho ti zkurvení řiditelé úplně všeho. Zdá se, že je svět už úplně v píči.

        1. No… jedu na tom Linuxu ted tejden a jsem spokojenej. Naposledy jsem Linuxoval na Suse nekdy pred 20 lety, takze jsem musel oprasit nejake vedomosti, ale celkove… pohoda. Jede to, nepada to, sracky jsem zablokoval a viry se vecera nedoziji.

    2. My XP-čkáři jsme na vymření. Ale byl jsem překvapen informací jednoho státního „údržbáře“, prý kolik různorodých systémů státní správy, právě kvůli kompatibilitě archivů a stabilitě, běží pořád na XP. Odhadl to na 20-25%, což je imho teda dost. Na to, kolik se za posledních 20 let do IT státní správy navalilo prachů.
     Až tolik tomu nerozumím, ale prý je možné, provozovat systém s vizáží, doplňky i ovládacími prvky od W7-10, ale pod tím běží ten hrubý základ na XP.

   2. Ten kus, co napsal tu „reportáž“, je stejně, jako těch 500 lidí ve frontě, úplně vyjebaná palice.
    Kdyby ti lidi nebyli úplně vyjebaní, zčásti jistě ne vlastní chybou, tak by jim došlo, že u společného stolu a při konzumaci se přece nakazit nemohou!
    Tak to přece doporučovala vláda u hospod – příchod se slintákem, oběd max. ve 4 bez slintáku, na hajzl se slintákem, odchod taky.
    Brečeli zoufalstvím, no tak jasně. Myslím, že i ti fízlové věděli svoje.

    1. Tys asi nikdy nevidel co to je, zavrit vericim pred nosem kostel, vid? :-)

   3. Furt dokolečka:
    „Proč máš na hubě slinták?“
    „Abych nikoho nenakazil“
    „Ty jsi nemocný či pozitivní?“
    „Ne nejsem!“
    „Tak proč to máš na hubě?“
    „Abych nikoho nenakazil“
    ….

    1. To nevysvětlíte. Myslím, že v postoji utvrzuje kombinace předběžné opatrnosti, strachu a pocitu „dělám správnou věc, i kdyby kvůli tomu měl zařvat někdo jinej“.

  2. … Sám netuším, co z toho všeho má vzejít …
   Lidé tak nějak automaticky předpokládají, že ti co jsou momentálně u moci musí být nějak chytřejší než ostatní :) A mimo jiné i proto tak nějak automaticky předpokládají logiku a promyšlený plán. Stejně jako u dvou soupeřů předpokládají, že jeden z nich má pravdu a je v právu. Jeden z nich je „agresor“ a druhý „obět“. Takhle funguje lidský mozek, na základě vzorců. Stejným způsobem funguje například i lidský zrak, což je dáno tím, že oko samotné nic „nevidí“. Obraz se vytváří v té šedivé hroudě. To jen tak mimo téma :o)

  3. ja posledni dobou zjistuju ze lidi nedokazou mit „neutral“ nebo svuj neutral nazor, nebo dejme tomu vychozi bod – spouste lidem naskoci husina jen pri pomysleni, jen pri malinkate myslence, ze „co kdyby nahodou ti, co nam maj ridit stat (vlada), a tedy i castecne zivoty, co kdyz ti lide to delaji jen pro svoje blaho a na nas serou… ummm nee… NEEEE, to. je prece blbost, je to preci jejich prace, to neni mozne neco takoveho“.
   Pro nekoho priznat si ze veril nebo veri lzim a ze je tu ta moznost ze autority tu nejsou aby ho ochranili, ale aby s nim vyjebali jak nymfoman s permanentkou v bordelu, je proste nerealna vec, nebo spis lepe receno, uplne bourani reality ktere vede k zasasni otazce: cemu mam tedy verit? a muzu vubec necemu verit?
   tyhle a podobne otazky v mnoha lidech vyvolavaji tak silne pocity nereality a zbytecnosti zivota, ze si proste nasijou rousku do kuze a se slovy „vlada chrani nas vsechny a dela spravne rozhodnuti“ se nechaj utopit v brainwashingu, strachu – bez sebemensiho RACIONALNIHO vzdoru.

 4. Pozor, tohle se liší. Tady se šikanuje celá společnost a šikanuje se proto, protože jedna skupina odborníků (dochtoři) říká „zavřít vše“ a z hlediska racia má pravdu. Jenže proti nim jde hromada skupin, který říkají „nelze, protože se lidi bouří, hledejme kompromis“. Takže se ke kompromisu dojde stylem tomu dala-tomu víc, tomu dala, tomu nic, protože data chyběj a jsou to všechno jen kvalifokované odhady a lobying.
  Průser je hlavně v té hromadě výjimek a v tom, že to různě modifikují, že si už nemůže být nikdo ničím jistý.

  U nacizmu to bylo jinak. Chybí ti tam širší kontext. Oni dlouhodobě ty lidi šikanovali – židi nesmí zastávat funkce. Nesmí vlastnit majetek. Nesmí podnikat, musí být označení. Nesmí tohle, nesmí támhleto, protože jsou podlidi a můžou za tohle a támhleto. Cíleně proti jedné skupině štvali ulici. Pak je zavírali do ghet a tam šli, protože „veřejnost byla proti nim“. Pak jim řekli, že je odvezou na východ pracovat a tam si mohou dělat co chtějí a budou „mezi svými“. Přistavili jim vlak a jeli. Je nutné si uvědomit, že program T-4 byl do konce války přísně tajný a při tehdejších možnostech šíření zpráv nebyla šance prokecnout reálný stav. Noviny ukazovaly, jak se tam židé mají hezky. Chodily pohlednice jak je to tam super.
  Takže vlakem dojeli s holejma rukama někam na nádraží do tábora, kterej vypadal jako pracovní. Hlídaly je stráže, ale na to byli zvyklí, byla válka. Po příjezdu bylo „rozdělení“, kde neměli šajnu proč a na základě čeho se dělí. Pak k nim pronesli projev, že přijeli tam, co jsou hezké zítřky, pohleďte, tekoucí voda, tamhle jsou sprchy, běžte. Muži první, ženy a děti jako druzí.
  První „komory“ byly pro dlouhodobý obyvatele tábora – takže reálně makali a pak je zlikvidovali. Moderní „zařízení pro evropskou integraci“ už byla postavena tak, aby dojem navozovaly. Tak daleko od nádraží, aby nebylo nic slyšet ani vidět, obrostlé stromy. Ženy počkají, až se muži osprchují. Po dvaceti minutách je vynosili zadníma vratama, za dvě hodiny nástup druhé party.
  Nemohli mít ani tušení. A těch pár, co to vytušilo, stačily pacifikovat stráže. To zaměstnávání, že všechno probíhalo rychle, aby si nemohli vyměnit názory a něco vymyslet byla pochopitelně jedna z taktik.
  Ale kdyby nebylo té dlouhé celospolečenské šikany a přísného utajení, nepovedlo by se to.
  Určité analogie se dají najít teď. Piráti, Zelený, STAN (reálně jedna parta) zavádějí neustále drobné šikany. Máš auto? Zabíjíš planetu! Más zbraň? Jsi vrah! Chceš si na silvestra udělat ohňostroj? Jsi viník! Každej si do tebe může kopnout. Jsi podčlověk. Nemeleš jako kolovrátek kecy o tom, že „i když prší, je sucho“? říkáš, že tůně na lesním potoce jsou kravina? Že chemie může být dobrý sluha a zlý pán? Že zelené střechy jsou dotační podvod jako brno? Jsi špatný a každý na Tebe může plivnout.
  Tohle bude posilovat.
  Možná, až se přejde na soláry a v noci nebude čím svítit a nabít elektromobil, bude třeba posílit spalování biomasy, aby se pomohlo planetě. Speciální noční spalování biomasy. A zavedou s opeět odvozy daleko do polska, za peníze z grantu EU, pro toho šikanovaného zadarmo zadarmo. Tam budou ohňostroje, každý může mít zbraň a jezdit autem. Občas někdo pošle video z ráje u vody v bujném lese. A pak zapomene na známé a už se nikdy neozve. A těch pár hlasů o tom, že do cílové destinace nikdy nikdo nedorazil se prohlásí za fakenews a povinně se na Great Firewall of EU vypnou (legislativa už vzniká).

  1. Dlouhodobě šikanovaný je i malý a střední podnikání. Už asi 8 let.
   Pamatujete „všetci kradnú“ a nebylo při tom žádných pochyb, koho tím myslí?

   1. Horší bylo to „Malé a střední podniky – to jsou klišé a kecy. My potřebujeme podporovat velký průmysl, který tu má tradici. Že pomáháte zakládat inovátorské firmy, to je super, ale je to na prd.“

    Nic proti velkému průmyslu s tradicí, ale tohle je daleko víc napřesdržku než všechna Čapí hnízda a StB.

   2. Jistěže, takových výroků, co už jsou dneska zapomenuty, je daleko víc.
    Stojím si dlouhodobě za tím, že absolutně největší kurva je tady estébák. Naprosto všecko jde z jeho hlavy, jemu zcela loajální lidi, ve všech myslitelných odvětvích, všichni vykonávají čistě jen to, co si on přeje, nikdy ne to, co jim ukládá zákon.
    Někteří i iniciativně udělají nějakou kurvárnu navíc, aby se Šéfovi zalíbili. A Šéf tohle ví, co jsou Češi zač, jaká je jejich národní povaha. Že prodají za kariéru i vlastní babičku. Proč sakra myslíte, že nevládne na Slovensku, co?
    Dokud tady estébák a jeho sebranka bude, tak už může být jen podstatně hůř.

    1. Estébák je symptom, ne příčina obtíží. I když leccos zlého nepochybně způsobil.

     Jinak ten vtip s babičkou se dá ještě vylepšit. Kurva babičku prodá, Rumun ji dodá, Maďar se zeptá, v jaké krabici?

    2. Tak babiš opravdu není žádná hitparáda, ale myslím, že ve svitu toho, co asi přijde, na něj budem vzpomínat jako na poměrně racionálního, byť občas trochu vrtošivého podivína. Koneckonců jako na jeho předchůdce až na krátkou epizodu s VV, které daly vzniknout a posílit tomu, co zmiňuju výše.
     Ale necháme se překvapit.

     1. „babiš opravdu není žádná hitparáda, ale myslím, že ve svitu toho, co asi přijde, na něj budem vzpomínat jako na poměrně racionálního, byť občas trochu vrtošivého podivína“

      – Babiš je veľmi potrebný pre politickú scénu – dajú sa na neho zvaliť všetky kurvárne od roku 1998, a vlastne aj za roky predošlého komunizmu, pretože „bol ŠTBák“.
      Keby nebolo Babiša, museli by tú vinu niesť ostatní politici – a toto sa nesmie pripustiť, to by bol anarchokapitalizmus.
      Babiš je akýsi moderný Kristus – nesie na sebe vinu všetkých ostatných.

      Tak, a teraz sa do mňa pustite za nadŕžanie štb-ákovi.

      1. Teď ještě najít četu římských vojáků a centuriona Krysobijce…

     2. Dokážeš mi, jako Slovák objasnit důvod, proč nepodniká a nepůsobí ve své domovině, leda tak přes nastrčené prostředníky?

      1. 1. ja som viac čechoslovák ako slovák, aj keď nežijem v ČR
       2. Možno je aj Babiš čechoslovák , a chcel zvýšiť HDP v ČR. Ber to ako vtip, ale mne je to fakt u riti.
       3. U politikov ma ABSOLUTNE nazaujíma národnosť, ale charakter. Národnosť majú rôznu, ale charakter PODOBNÝ.

       V súvislosti s Babišom sa teším iba na jediné : Ak odíde z politiky, AKO SA POZABÍJAJÚ ostatní politici navzájom, ktorých teraz zjednocuje IBA NENÁVISŤ k Babišovi.

      2. To: servisdok
       Babis na Slovensku podnika zvela vesele, ma tam asi 50% pekarenskyho trhu, vlastni tam byvale Chemicke zavody Juraja Dimitrova, Duslo Sala, urcite by se naslo jeste par desitek mensich podniku. Mimo jine ma i v Italii Agrofert Italia srl. nedaleko Milana maji sklad na barviva.
       Babis neni to nejhorsi co CR potkalo. Mimochodem do tyhle velikosti ten jeho Agrofert vyrostl zejmena pri vladach predchazejicich. Jen uz peo neho byli politici v rolich poskoku drazsi nez si to osefovat sam. To je cely.

      3. V SR zalozil biznis, v CR ho rozsiril je tam predsa len viac majetku a moznosti. A prostredie vratane podnikatelskeho nie je zas o tolko odlisne. A jazyk, u vas sa dohovori bez problemov.

   3. Mimochodem, pokud by to někoho zajímalo. Nedávno jsem tu mluvil o připravovaném uhlíkovém clu, čili absurdnímu zdanění všeho, co není „made in EU podle zelených regulí“.
    Tady to popisuje přímo jeden z přímých pachatelů, jak jinak než Pirát osobně. Digitální daň a daň z finančních transakcí included jako bonus. Takže další zdanění „všeho“ špatně maskované za „ochranu přírody“, když neopatrně zmíní, že to je hlavně kvůli splátce současné „půjčky na covid“.
    https://mikulas-peksa.eu/cbam-uhlikove-clo/
    Opravdu je schopnej tyhle komunistický kretény někdo soudný volit? Jestli sme se u babiše děsili toho, že je to skoro 1/4 obvytelstva, zde je ten díl stejný.
    Ale babiš byl relativně v kleci. Tihle jsou na koni a nezakecaj se.

    1. Jo a pokud by se někdo chtěl vyzvracet, tak tady je „fact sheet“ o tom, že je to celé sračka, co bude likvidovat domácí trh a je v rozporu s WTO, ale taky říká, že WTO nic nezmůže a export budeme podporovat jak? No, subvencemi!
     https://www.amo.cz/wp-content/uploads/2020/11/klima_factsheet_bez.pdf
     A jen aby bylo jasno, to není nějakej papírovej drak. To je hotová věc, součást green dealu a bude to tu do roku 2023, jednotlivý detaily se dají najít třeba zde:
     https://ec.europa.eu/info/strategy/priorities-2019-2024/european-green-deal_en
     Co jsme si zvolili, to máme.

     1. No tak WTO s tím nic nezmůže, protože stejnou cestou se vydává i Čína. Autorem zdanění všeho nejsou Piráti, natož ti čeští, naštěstí, ale evropská komise. Pirát to jen ve svém článku popisuje, aniž by pro to v článku nějak hlasitě hýkal, takže zas tak zle to nepůsobí, ale jinde to velebí. Imho argument, že to je celé „sračka“ nic neznamená. Je to ale smutná realita, kam vede plánování komisí, ale nutno říct, že bez dlouhodobého tlaku zájmových skupin by to asi nebylo. Tohle začalo už mnohem dřív a teď dozrávají plody této setby. A taky to ještě není hotová věc – zatím na tom musí být shoda všech států EU, což se tedy může změnit, a to je asi největší úkrok EU ze svých principů. Pořád se s tím dá něco dělat, málo, ale dá, leč mnoho prostoru nezbývá. Solidní predikci dopadů zavedení tohohle daňovýho sprasku jsem zatím nenašel, bylo by to nejspíš hodně smutný čtení.

      1. Tak to zas prrr. Doporučení WTO je soubor best-practices, který svět dostaly na vrchol blahobytu, který tu nikdy nebyl. To, že se jima neřídí čína (resp. si z ní vybírá jen to, co se jí hodí) přece nemůže být argument pro to, že EU je z tohohle úhlu pohledu teda v pohodě, když začne výrazně křivit trh! To jsem se snad přehlídl, když to takto čtu nebo mám vlčí mlhu. Ano WTO jako takové nic nezmůže, ale vydává doporučení zemím, které jsou v něm zapojeny.
       Ano autorem zdanění sice není Pirát, ale Pirát je členem velmi důležité komise, která o tom hlasovala (obdoba našich parlamentních výborů) a je to instance, u které se rozhoduje, jestli se to zahodí, nebo vezme v úvahu. Hlasování bylo skoro 50 na 50 a Pirát hlasoval PRO, takže je důležitým členem celého řetězce a bylo by vhodné na to nezapomenout. Jestli o tom nadšeně hýkal nebo nehýkal je mi úplně u zadku, i když je to symptomatickým projevem jeho činů. Je mi také jedno, jestli je to výsledkem dlouholeté činnosti politických vlivů průmyslu, nevládního sektoru nebo aštara šerana. Pro mě je důležité, že tento člověk pro to v první instanci zvedl ruku a tudíž on je odpovědný. Nebo snad to, co píšete znamená, že poslanci parlamentu ČR jsou vlastně hodní milánkové, co za nic nemohou, protože absurdní navyšování pokut a represí v bodovém systému dodává policie a oni o tom „jen“ hlasují? To snad nemyslíte vážně.
       Ano, musí pro to ve finále hlasovat komise, ale protože je toto opatření integrální součástí green dealu, o kterém se nediskutuje, jedná se o hotovou věc. Jak známo na tom, že některé země by se mohly stavět na zadní „se pracuje“ a proto také vznikly dva návrhy v poslední fázi schvalování (najděte si je), že vzpupné země vyřadíme z rozhodovacího procesu o finančních alokacích (dvourychlostní evropa) a na to navázaná možnost odejmout vzpupné zemi dotace a zastavit investiční akce, přičemž povinnost platit svůj díl z národního rozpočtu zůstane zachována. Takže si občané nejpozději do jednoho volebního období mohou vybrat vládu, která se postaví na zadní a nebudou se stavěl silnice, vlaky a nevládní sektor a firmy přijdou o prostředky z EU, což se projeví opravdu mimořádným kvikotem, nebo vládu, po jejímž příchodu se země zalije sluncem evropských dotací a země se bude rozvíjet. Občané vyberte si.
       V podstatě to bude obdoba aktuálního stavu v obcích, kdy po příchodu pohrobků VV v roce 2010 bylo upraveno RUD a dotační alokace EU tak, že se většina obcí začala vyloženě koupat v prachách a i když vydaly prachy na vyložené ekonomické sebevraždy a díla typu socha stalina na náměstí (námět pochopitelně poplatný době), tak se dneska prodávají jako že „město za jejich působení vzkvétalo“, i když ty kreténi by za jinejch okolností šli do roka do šatlavy.
       V praxi tohle opatření bude znamenat rozšíření evropské zemědělské dotační politiky na celou ekonomiku, což pro země, které budou mít pro dotace „stopku“ na jednotném trhu znamená téměř okamžitou likvidaci. I když stejná firma v francii bude méně efektivní a dražší, než v ČR, tak díky subvencím FR firma převálcuje tu českou.
       Říkáte, že pořád se s tím dá „něco“ dělat. Jsem skeptik. Jsou tam vysláni piráti, kteří budou jako jeden muž hlasovat PRO. Pokud se nepodaří zastavit dvourychlostní evropu a „bič na vzpupné země“, což se nepodaří, tak není cesta green deal a sadu opatření, kde toto je pouze jedno z nich, zastavit.
       Abch dal vodítko proč – existuje tu něco jako síť „evropských informačních center“, zde:
       https://ec.europa.eu/czech-republic/services/contact-points_cs
       Je to plně hrazeno EK a vypadá to jako milá forma služby pro občany EU, kde se zadarmo dozvědí, co pro ně EU dělá. Ale to je pouze ta hezká tvář celé akce.
       Nedávno probíhalo VŘ na lidi, kteří budou tahle centra provozovat. Celé to bylo zaměřené na „prověřené“ neziskovky, které už s EU něco dělají a berou jiné granty, normální subjekty v zásadě neměly šanci.
       Detaily zde: https://ec.europa.eu/czech-republic/business-funding/grants_cs_cs
       Součástí je seznam věcí, které bude subjekt dělat a hodnotící kritéria. Vypichuji nejdůležitější, co poodhaluje, co je vlastně cílem tohoto projektu. Nejdůležitější a nejvíce hodnocenou položkou ve výběrku je tzv. komunikační plán, čili seznam novinářů a opinion makerů, které má subjekt k dispozici a blízkost kontaktů na ně. Proč tomu tak je – dočtěte na konce seznamu co dávám:

       Nejdříve začneme sezamem:

       Střediska EUROPE DIRECT navazují pravidelné kontakty a snaží se uzavírat pevná
       partnerství s místními médii a osobami, které se významně podílejí na utváření
       veřejného mínění, jako jsou:
       a) místní tisk a novináři;
       b) místní televizní kanály a jejich redakční rady;
       c) místní rozhlasové stanice a vysílací společnosti;
       d) vlivní uživatelé sociálních médií působící v daném regionu nebo zabývající se
       tématy, jež jsou považována za citlivá pro tento region;
       e) blogeři a vlogeři působící v daném regionu nebo zabývající se tématy, která jsou
       považována za citlivá pro tento region;
       f) jiné osoby, které se významně podílejí na utváření veřejného mínění, nebo osoby
       formující veřejné mínění v dané spádové oblasti.

       Zaměříme se na školy:

       Úkol 4: EU ve školách
       Střediska EUROPE DIRECT jsou ve spojení se školami ve své spádové oblasti4
       a
       poskytují oficiální výukové materiály o EU, např. ty, které jsou k dispozici na
       stránkách „Evropa pro školy“5
       , http://www.euhrou.cz či webové stránce Evropského
       parlamentu „Výuka a vzdělávání“6
       , jakož i veškeré další oficiální materiály vytvořené
       orgány EU.
       Střediska EUROPE DI

       A aby bylo jasno, co hlavně musí:

       Doložka flexibility: Střediska EUROPE DIRECT mohou být každý rok
       požádána, aby tam, kde je to možné, změnila nebo upravila svůj roční
       komunikační plán tak, aby zohlednil nově vznikající komunikační potřeby, které
       v době vypracování návrhu ročního komunikačního plánu nebylo možné
       definovat.
       V takových případech Komise včas sdělí střediskům EUROPE DIRECT
       podrobnosti. Střediska EUROPE DIRECT poté odpovídajícím způsobem upraví
       své komunikační činnosti, např. nahrazením naplánovaných činností nebo
       změnou jejich zaměření.
       Takové požadavky se mohou týkat:
       a) cílových skupin, na něž jsou zaměřeny informační činnosti a činnosti v
       oblasti zapojení občanů;
       b) specifických otázek (aktuálních „žhavých“ témat) vyplývajících
       z politických a společenských změn;
       c) témat vyplývajících z Konference o budoucnosti Evropy12. Střediska
       EUROPE DIRECT by měla být připravena věnovat část svých činností v oblasti
       zapojení občanů strukturovanému dialogu se širší veřejností, který vyplyne
       z činností v rámci Konference o budoucnosti Evropy, a to ve formě, jež bude
       stanovena Komisí a na interinstitucionální úrovni.
       Ročními prioritami na rok 2021 jsou:
       1. „Zelená dohoda pro Evropu“

       A teď asi to nejdůležitější:

       2.5 ZÁVAZEK PARTNERA PODPOROVAT STŘEDISKO EUROPE
       DIRECT

       f) poskytne svá vlastní partnerství s médii a užitečné kontakty k dispozici
       středisku EUROPE DIRECT a zajistí dobré vztahy mezi střediskem EUROPE
       DIRECT a regionálními/místními médii;

       h) poskytne své vlastní mediální zařízení a kapacitu (např. tiskové oddělení a
       tiskové zprávy) k dispozici středisku EUROPE DIRECT;

       Myslím, že takovej regionální support neměl ani Hitler, ani Stalin.

    2. Takže ekonomicky návrat do doby komunismu a totality. V té době věci nebyly a lidi si vyráběli doma. Teď budou předražený a lidi si budou vyrábět doma (něco se možná propašuje odjinud, ale asi ne dost na to aby to výrazněji změnilo situaci). Historie se točí v kruzích.

     1. Zapomeň. Vyrábět cokoliv doma jedině po schválení.
      Ono to bude číselně „levné“. Ale aby to bylo levné, bude k dispozici masivní přerozdělovací aparát, který rozdíl v ceně v maloobchodu doplatí z eráru.
      To, že je to sovětský model není náhoda. Cena v maloobchodě bude nastavená tak, aby se ti to doma nevyplatilo vyrábět, protože cena komponent bude vyšší a na to nebudeš mít, protože rozdíl je ti dávno stržen z vejplaty. Jedině barterovej obchod a proti tomu už jsme v moderní EU daleko víc imunní než KSČ v roce 70.
      Ono kdyby sis dopočetl cenu zemědělský výroby i s cenou dotací, co se na ně dává v celém řetězci, tak bys taky zaplakal. Ale protože si polovinu předplácíš v daních, tak ti to tak napřijde.

 5. Naprostý souhlas, ale rád bych napsal i dobrou zprávu. A to, že tomu rozumí poměrně dost lidí. Zatímco v první vlně lidi tak nějak drželi hubu a krok, ve druhé už se pár “anarchistů” odvážilo se proti těm nesmyslům postavit a teď už na to lidi regulérně serou. Média i politici budou přitvrzovat, to je jistota, ale už to fakt budou muset gradovat a čím víc se to vzdálí realitě, tím víc lidí to bude mít na praku. Žolíků je v kartách jenom pár a vláda už skoro všechny zahrála.
  Můj kamarád slouží na pohotovosti, párkrát ho nahnali na Covidový příjem a posílal mi fotky, jak se nudí, protože nikdo nepřichází. V médiích to zatím popisovali jako jatka, unavení doktoři a sestry, už chyběly jenom ty mrazáky a lidé ležící na chodbách.

  1. Ono je to taky o tom, ze na jaře to bylo něco nového neznámého co lidi vždy vyděsí. Kdežto teď to hodně lidí mělo a zjistili, ze to není zas takový průšvih (ano i já jsem znal dva lidi, co S TÍM zemřeli, ale oba byli těžce nemocní, jeden dokonce pár dní po těžké mrtvici) a že opatření jsou jaksi neadekvátní.
   Ona jsou totiž dělána ve stylu „nebudu vyšetřovat, kdo házel houbou, zůstanete po škole všichni“. Stat svojí neschopností neumí ochránit rizikové skupiny, tak holt zavře doma všechny. To, že v pondělí táhne hot a v úterý čehý a ve svých opatřeních lítá ode zdi ke zdi jde už jen na vrub vrchnímu psychopatickému populistovi

  2. “ na Covidový příjem a posílal mi fotky, jak se nudí, protože nikdo nepřichází. V médiích to zatím popisovali jako jatka, unavení doktoři a sestry, už chyběly jenom ty mrazáky a lidé ležící na chodbách.“

   – hahaáááá….. Dnes je taká doba, že PRAVDA JE TO, ČO POVEDIA V TV . Osobne som niekoľkým inteligentným (?) kamarátom dával dôkazy o týchto lžiach, ale prebiť lži TV som nezvládol ani pomocou svedectiev lekárskych špičiek.

   1. Zpravodajství si vždy pro reportáž vybere tu nemocnici kde zrovna nestíhají (prostě se tam ten den sešlo náhodou na příjmu víc lidí a mají frmol) a to že jinde je to vesměs (relativně) v normálu už neřeknou.

 6. Pěkné.
  Jen malá poznámka k opovržení nad výukou dějin středověku. To byla náhodou zajímavá doba, kdy se pan král neschovával v bunkru a neposílal tisíce lidí na smrt, ale pěkně jel v čela svých rytířů jako primus inter pares. A když potřeboval peníze, musel se svých poplatníků doprošovat. Zajímavý kontrast s dnešní dobou a námět k diskusi, když už se podporuje to „kritické myšlení“.

  1. tak to jste mě docela pobavil – právě jsem si představil svého vrchního velitele ozbrojených sil, jak vede armádu do války.

   „Na Bělehrád!“

  2. Dost dobře si neumím ani představit, jak ho třeba jen stěhujou do nějakého krytu, natož tak někam něco „řídit“.
   S tím doprošováním pana krále svých poplatníků – no nevím :D

   1. Tak vrchní velitel bude řídit asi dost abstraktně, asi tak na úrovni schválení nebo neschválení zahraničních misí a maximálně obecných rozkazů typu „připravte obranu“ nebo „vzdáme se“. V nějaké konkrétní manévry to pak přetaví až generálové.

   2. Musel požádat sněm, aby mu daně schválil. Rok po roce, žádný zákon s věčnou platností.

 7. Pěkný článek a napravení blbého dojmu, který ve mně zanechal předchozí text o potratech. Btw ta část o dezinformaci a zmatku je zásadní. Nedávno jsem četla knihu Co odvál dým od Miloše Bondyho, kde jakožto přeživší popisuje, jak se dostal do koncentračního tábora a jak to tam fungovalo. Kurevsky děsivé čtení, ale nekonečně přínosné a zajímavé. Většina lidí prostě do posledního okamžiku nechce věřit, že se to opravdu děje, i když je to zcela zjevné. Pořád doufají, že se to nějak vyvrbí samo, aniž by se museli sami vystavit přímému nebezpečí a to dokonce i když mrtvoly padají nalevo i napravo. Popisuje tam i to co je zmíněno v dfensově článku, jak museli neustále dodržovat nesmyslná pravidla a omezení, pořád je někde naháněli a umělé vyvolávání zmatku a strachu (podobnost se současným stavem čistě náhodná?)

  1. ano, celé otrokárstvo bolo založené na psychologii ovládania . A dnes je na psychologii ovládania založená DEMOKRACIA. V demokracii sa gaunerom politikom podarilo presvedčiť 99% ovčanov, že ONI SAMI si vládnu.
   A dnešné koronavírové buzerovanie je o.i. tiež testom, nakoľko sú ovčania ešte ochotní nechať sa buzerovať pod heslom „my si vládneme“. Zatiaľ ten test vychádza pre politikov výborne. A po ukončení tohto testu podriadenosti môžu začať s realizáciou „konečného riešenia“.

   uff…. mladí budú závidieť starým, živí mŕtvym….

 8. To srovnání s nacisty je v článku naprosto výstižné. Jen tam chybí jakési shrnutí a závěr, není to dotažené do důsledků. Přičemž to z těch faktů vyloženě vyplývá.
  A sice jde o to, že ta nacistická totalitní mašinerie fungovala tím samým způsobem a využívá ty samé prostředky jako současná koronavirová mašinerie (jen v modifikované a rafinovanější podobě) z jednoho velmi prostého a zcela logického důvodu.
  A sice že je vytvářena a řízena tou samou skupinou lidí, která vytvořila a řídila mašinerii nacistickou. Respektive jejich potomky a následovníky kterým byl předán jejich knowhow a znalost řídících procesů. Jen hlupák plýtvá energií na vymýšlení nových složitých postupů, když na na hloupé ovčany s úspěchem může použít starou osvědčenou metodu, jen mírně pozměněnou a přizpůsobenou.

  Roli státní nacistické mašinerie tu tentokrát částečně sehrává totalitní mašinerie EU s jejich předpisy a nařízeními které nelze odmítnout.
  Různé guerilly a bojůvky ve společnosti sehrává nikoliv NSDAP a přidružené organizace jako tehdy, ale různé sorosovy neziskovky, Antifa, BLM a další.
  Vlastně lze říct že NSDAP do určité míry nahrazují Piráti se zaváděním multikulti teroru (jen teď tou utiskovanou menšinou je bílá heterosexuální většina a utiskovateli naopak menšiny sexuální a národnostní) a jejich digitálního koncentráku, jakožto i islamizace, bo jsou stranou otevřeně proislamistickou.
  Židy tu pak nahrazují „nakažení“ s kterými se spolčovat nedadno. Protože tito co byli takto označkování fejkovými koronatesty, pak jsou ostrakizováni, šikanováni, vyhazováni z práce, vlastně je takto mohou třeba vyhodit z ubytovny nebo jiného ubytovacího zařízení.

  Prostě metody jsou odlišné, princip zůstává stejný.

  1. „je vytvářena a řízena tou samou skupinou lidí, která vytvořila a řídila mašinerii nacistickou. Respektive jejich potomky“

   – hahaááááá, to teda vôbec NIE. Ta podoba je iba takým zakrývaním našej vlastne viny za tých gaunerov. Dnešní gauneri politici sú NAŠIM VLASTNÝM VÝTVOROM v demokratických voľbách. My sami im dávame moc , a oni sú iba NÁHODNÝMI karieristami, ktorí pochopili, ako si za svoje bezcenné sľuby získajú lásku a hlasy voličov. A teda aj MOC nad nimi.

   Keď rok po voľbách zistíme, že sme volili gaunerov, — tak sa ihneď tešíme, ako si nabudúce zvolíme tých „múdrych a čestných“ . Samozrejme, vždy znova zvolíme rovnakých gaunerov, pretože sa riadime iba ich SĽUBMI.

   1. Ale kdeže – zvolíme si znova rovnakých gaunerov, pretože tí naozaj „múdri a čestní“ sa nedostanú ani do širšieho výberu…

Napsat komentář

D-FENS © 2017