Schůzka papalášů - zpět na článek

komentářů 7

 1. Jednoduše geniální článek. A vtipný.

 2. palec nahoru

 3. Jestli někdo chce důkaz, že ten 30 let trvající rozvrat slovanské „východní“ evropy byl plánovaný z jednoho centra a měl skoro totožný scénář, tak tady jsou zkušenosti z Ruska. Je až zarážející podobnost s těmi našimi, včetně parlamentu složeného s nejen z kleptomanů a gaunerů, ale zároveň i z chronických patolízalů a vlastizrádců:

  https://www.youtube.com/watch?v=JTPpPFfuKsI#t=30m

  Začátek videa ještě krátce zmiňuje kdo je Trump opravdu zač, což je zajímavé a poučné (nejen pro Zrg1).
  Po 10 minutách pak následuje zmínka že SSSR rozložila a demontovala zevnitř sama KSSS. Podobně jako u nás, když komunistický parlament jednohlasně zvolil Havla za prezidenta za příslib podílu na kořisti při rozkrádání národního majetku.

  1. To video fakt pobavilo. Pjakin je notoricky známý blb a miláček komunistů a milovníků SSSR. Dobrý je třeba jak žvatlá o tom, že v 68 roce přišla vojska varšavské smlouvy do ČSSR na poslední chvíli a musela vytlačovat vojska NATO. Víc takovej kravin.

 4. PetrB:
  Notorický blb jste leda tak vy. Kdybyste na vlastní kůži zažil 90. léta v Rusku tak byste pochopil, proč jsou dodnes desítky milionů rusů milovníky SSSR.
  Na nás totiž po sametovém puči použili napřed cukr a různé konzumní pozlátka a bič až později (NATO, EU). Na rusy použili od začátku jen ten bič, a to pořádně velký. Někteří to srovnávají z válečným řáděním wehrmachtu jednotek SS na ruském území (a to rusové nejsou žádné vyměklé fňukny jako my).

  Koncem Pružinského klondajku se v ČR taky schylovalo k tomu co měli rusové od začátku, že statisíce lidí nebudou měsíce dostávat výplatu, bída a hlad, ekonomický kolaps, prostě Ukrajina jak vyšitá.
  Pak sem současný hradní alkoholik přitáhl aspoň ty montovny, takže jsme sice žili bídně, ale každý měl na jídlo a střechu nad hlavou.

 5. „Žít Chomutov“ v podání ČSSD. Muslimové na kandidátce, podpora multikulti.
  https://aeronet.cz/news/cssd-v-chomutove-rozjela-volebni-kampan-v-barvach-duhy-ve-stylu-hnuti-zit-brno-na-kandidatce-se-objevil-arab-v-ramci-politicke-inkluze-razene-lidovym-domem-a-je-jasne-ze-kdo-nevystoupi-z-eu/
  Za jak dlouho u nás budou muslimové starosty měst, které komplet promění v šária zónu, tak jako v Londonistánu a Berlínském chalifátu?

 6. Tour de Doping ve Francii. Feťáci na kolech dostali pepřákem do ksichtu.
  https://sport.aktualne.cz/ostatni-sporty/tour-de-france/zemedelci-zablokovali-tour-policie-je-rozhanela-slznym-plyne/r~eb504b8e8f3411e8853fac1f6b220ee8/r~8be2ceba8f3911e88d580cc47ab5f122/
  Od doby co je tam natrvalo stanné právo se tam s nikým nemažou.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017